__Rudy_Option

Atsiliepimas apie projektą {Zaidejas_Eimantas}

1 pranešimas šioje temoje

Sveiki skaitytojai esu Žaidėjas_Eimantas (Zaidejas_Eimantas) man 11 metų. Š į serverį atradau jau 2016 metais, rudens pradžioje arba vasaros pabaigoje, man apie šį serverį pasakė pusbrolis. Na istorijos nerašysiu kaip ir sakė Dwaynas, tad pradedam rašyti atsiliepimą. 

Pirmos akimirkos serveryje:

Na kaip ir sakiau tai serverį atradau 2016 metais. Tai kokie įspūdžiai man buvo? Na aišku aš apie SA:MP nieko nenutuokiau ir nieko nežinojau kol man nepasakė apie šį serveri. Tad iškart pasijungęs nieko absoliučiai nemokėjau... Aišku tada kalbėjau su savo pusbroliu per programėlę "Skype", tai jis man viską ir išaiškino. Tiesą pasakius net nežinojau, kad galima susirašyti žaidime, paspaudus "T" raidę. Taigi viską išaiškino ir pradėjau žaisti, aišku vieną, kad nieko apie serverį nežinojau t.y. kur kas yra ir t.t. Dar atsimenu kaip kas kelias minutes vesdavau /gps norėdamas sužinoti kur kas randasi. O dar nepaminėjau ir apie žaidėjus kokie jie buvo ir t.t. Tad žaidėjai buvo tiesiog nuostabūs viskuo padėdavo, kas svarbiausia "neožindavo" kas dabar labai būdinga šiam serveriui. Žaidėjai labai padėdavo aišku ne serverio valiuta  , taip pat administracija buvo labai šauni taip pat nedelsdavo ir padėdavo kuo tik galėjo.

Pirmi pinigėliai:

Kaip ir kiekvienas žaidėjas žino pinigus nelengva būdavo užsidirbti, nes kai važinėdavai su darbine mašina, + dar kai esi naujokas tai gaudavau labai mažai 18 LT/min, po kiek laiko sužinojau, kad yra žvejybu turgus, net sudaro 3 vietas, iškarto atvažiavau tenais, ir nuėjau prie žvejybos ir paklausiau kaip reikia žvejoti, tai administratorius padėjo man nusipirkti meškere bei slieku, bet nepasakė, kad reikia žvejojimo paso, aš žvejoju ir prie manes prisikibo SWAT'as Shel_Mic. Surakino ir pasodino į kalėjimą ir užsidirbau, net 2,000 Eur.

Apgavystė?

Kaip ir kiekviename serveryje yra pilną sukčių ir visokių čyterių, kaip ir šiame   Atsimenu dar kaip vakar, kad kai turėjau apie 500k, mane apgavo ta prasme norėjau pirkti mašiną iš žmogaus kuris atrodė patikimas, bet... Taip nebuvo... Na jisai man pasiūlė pirkti mašiną su savo kitu acc tai yra su panašiu V_P, ten skyrėsi nežinau gal viena raidė, na ką ir spėkit ką nusipirkau? O gi Huntley kuris nekainuoja net 50k, o aš jį nusipirkau už 480k berods. Tad patarimas - kaip perkate kažką svarbaus iš kito žaidėjo VISADOS perskaitykite ką jis nori parduoti! Taip pat buvo ir su namu, norėjau nusipirkti namą, už 500k, sako man rašyk /siulyti V_P ir aš taip parašiau, bet ir jau galvojau nusipirkau nama, bet ištikruju pardaviau aš jam Admiral kurio rida buvo tik 170 km.

Kaip ir kiekvienam serverio žaidėjui pradžia yra tarsi didžiulis kalnas kurį neperlipsi tik apeisi...

Tai kaip ir minėjau, kad šį serverį man papasakojo pusbrolis kuris dabar nebežaidžia... Ką gi jisai pažaidė gal gerą mėnesį ir paliko serverį... O ką aš? Likau vienas? Taip likau   Š iame serveryje nieko nepažinojau ir iki dabar pažįstu tik keletą žaidėjų... Tai jums sakau, kad šiame serveryje galima prisitaikyti dvejopai, t.y. būti ožiu ir, kad su tavimi niekas nebendrautu ir būti neutralus (nešališkas) bendrauti su visais ir gerai sutarti   Tad nepulkite kažko siekti šiame serveryje tik ką emigravus o tiesiog susiraskite gerą kompaniją ir praleiskite smagiai laiką, na o jau po to kai turėsite daug pažįstamu galite siekti ir ko nors serveryje.

Paskutinis pasisakymas apie serverį

Kaip ir kiekviename serveryje ir sukčių ir čyteriu, tas pats ir šiame Aišku vieną, kad tu taip pat gali pasirinkti kas tu nori būti šiame serveryje, ar ožiu, ar apgaviku, ar kenkėju, ar bendrauti su visais    Na dar apie serverį, apie serverį esu geros nuomonės, nes tik čia būna geriausios akimirkos, bei tu gali jas praleisti kur kas linksmiau negu kur kitur. Sėkmės!

Pagarbiai šio serverio žaidėjas - Zaidejas_Eimantas. Rašiau viską per tokią programą ir nusikopijavau nuo tenai ir todėl man taip paliko tamsiau balta.

Redaguota nario Dwayne_Fellon
Daug istorijos, to pasakoje, gaunate tik 150.000LT

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.