Jump to content
Arnas_Haiva

[Apklausa] Kiek kartų gulėjote ligoninėje. Už ką?

Rekomenduoti pranešimai

nelaimingas as biski

• galvos skausmai
  • sulauzyta nosis
  • smegenu sutrenkimas
  • sulauzyti 3 rankos pirstai vienu metu

razborkes daro savo

Na, jei tu esi nelaimingas, tai manau čia dabar manęs neturėtų būti ^^

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Niekada negulėjau ligoninei (nekomentuokit plyz kur gimdė ir panašei, nes ligoninei iks d), teko porą kartų su greitąją išvešt dėl praskeltų lūpų/nosies. O įsimintiniausias įvykis, kai žaidėm gaudynių, pasimaišė lietvamzdis ( tas senas, iš skardos ), aš jį įlenkiau kaip ir praskėliau kaktą. O šiaip, iki šiol esu laimingas žmogus, nesilaužau, tik sulaužau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ligoninėje gulėjau tik 1 kartą dėl rimtos kulno traumos. Vėliau daktarai išleide namo pasakė, kad nebegalėsiu žaisti futbolo, nes kulkas gali vėl atsivert.. :/ Bet praėjus porai metų aš vėl pradėjau žaisti futbolą ir man viskas gerai!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Gulėjau du kartus. Vieną kai buvau gal penkerių metų, dėjau galvą į lovos kampą ir iškilo iš galvos kažkoks "burbulas" ( :D) dar iki šiol matosi randas. O antrą kartą tai nesenai buvo paguldę, nes turėjau problemų su skrandžiu ir kai gulėjau tai šone manęs du maži vaikai gulėjo ir buvo langas pro kurį jie viską matę, tai žodžiu, iki tuliko negalėdavai nueit, nes iškart įeina į palatą.  Dar kol kas nesu nieko susilaužęs (ir nelinkėčiau niekam susilaužyt). Ir dar pas mane vieną kartą buvo atvažiavę medikai, nes išberė nuo žuvies ir riešutų, atsirado tokie dideli, raudoni randai ir labai nieštėjo visur.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Na gulėjes tai nesu bet man siuvo po akį nes važiavau dviračiu bėgau nuo agurkų krc nulipau nuo dviračio ratas atcitrenkė į kelmą ir varštas parėjo į akį, Iš vienos pusės buvo smagu kad nėjau į mokykla 2 mėnsiu aidavau klaiokus aplankyti į mokyklą pasišaipyti iš jų :D O į mokyklą nėjau nes ant abiejų akių buvo fanarai :D Ir dar vieną kartą su draugeliu susimušėm ant prikolo tai galvas prasiskėlėm :D ( Ant poakių turėjau 8 kabes galvoi 12 :D )

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Esu gulejas 2 kartus del to kad buvau gal 7-5 metu vaziavau su masina tiksliai nepamenu bet kaip bugati panasi labai o mana pusbroliui buva 20metu ir vairas buvo nesuvaldomas ir isitieskem i medi buvo galvos trauka ir gerkle perpjauta nes per stikla islekes buvau . :D o 2 Del smegenu sutrenkimo ir gal kam idomu papasakosiu istorija buvau gal 9-8 m mano draugo tevas kaimynas rukydavo per balkona ir ismesdavo nesurukyta cigara as po keliu minuciu prieidavau ir pasiimdavau ir biski itraugdavau tevai zinodavo kad rukydavau ir sakydavo kad mesciau ir po keliu dienu ir neimdavau :D po keliu gal savaiciu mano draugo tevas ruko balkone ir pamate 2 pacaniukus prie krumo ruko ir iskarto isove kad as ten o as su savo draugu sedejau prie suolo ir zvengem ir tik girdziu per balkona reke mama sako ateini cia as ir einu ziurau stovi mano draugas ir draugo mama ir sako mano mama nu ka darei sakau nieko prie laiptines sako papusk papuciau sako nu nk nera sako mano vyras mate du pacanus ruko as mintyse nu tigi nerukiau ir nu matese tam draugo mamai kad as buvau nors ne as ir kazkaip isejo namo visi as irgi ir man viduj taip labai labai keista pasidare jog ne as nors buvau bet tiktas bet apkaltino mane -.- Tikiuosiu pasijuoket :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.