Jump to content
Arnas_Haiva

[Apklausa] Kiek kartų gulėjote ligoninėje. Už ką?

Rekomenduoti pranešimai

Skiltyje galiojantis anketos šablonas:

1. Jūsų klausimas?: Arnas_Haiva
2. Apklausos terminas: Tebunie 7 dienos
3. Apklausos tikslai: Sužinot, už ką ir kodėl LMG žaidėjai yra gulėję ligoninėje.

Taigi, tiesiog kuriu šią temą iš neturėjimo ką veikt, nesimiega. Na, o tie kurie manęs pasigedo, tai šiuo menu pats esu ligoninėje [Tie kurie mane bent kiek pažysta, greičiausiai žino dėl ko ^^]. Pasipasakokit, tikrai įdomu. Pats ligoninėje esu gulėjęs 4 kartus.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Aš iš tikrųjų nesu gulėjęs ligoninėje nei karto ir tikiuosi, kad negulėsiu niekada, taip pat nelinkiu to niekam. Iš tikro esu gulėjęs, bet tada buvo 3 metai ir buvo plaučių uždegimas, tai nelabai rimtai ir žiūriu į tą gulėjimą.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Esu gulėjęs ligoninėje 5 kartus, nes:

• pirmą kartą mane pagimdė mama;
  • antrą kartą susirgau vėjaraupiais;
  • trečią kartą apsinuodijau maistu;
  • ketvirtą kartą operavo apendicitą;
  • penktą kartą įgėlė bitė ir buvo stipri alergija :D ;

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ligoninėje esu gulėjusi 4 kartus. Pirmasis kartas buvo tada, kaip susilaužiau ranką. Tuo metu man buvo berods 7 metai. Antrą kartą gulėjau ligoninėje dėl plaučių uždegimo, o trečiasis kartas buvo taip pat dėl plaučių, berods kažkas blogai buvo su kvėpavimo takais. Ketvirtasis kartas buvo tuomet, kaip siuvo koją, nes sugebėjau prasiskelt..  :wacko: (4 - asis kartas buvo tuomet, kaip buvau berods 4 metų. )

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Gulėjęs viena karta , gulejau nes , buvau gal 10 metu ir važiavau nuo didelio kalno[betoninio] ir nukritau , su galva trenkiausi į žemę ir apalpau , atsikeliau nuejau namo , tevai nuvežė į ligoninę , diagnozavo galvos sutrenkima , 2 dienas gulejau. Del to kritimo davar yrs daznas galvos skausmas , visada migrena ir fsio. Dar gal kai buvau mažas gulejau , nes astma , tai buvo mazam kazkokie priepuoliai + buves sanatorijoj kai buvau mazas del astmos ir pnš.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Teko gulėti tik 1 kartą, berods 10-11 metų buvo. Buvo tai jog porą dienų jaučiausi keistai, kilo temperatūra ir buvo kažkoks keistas jausmas, vis norėdavosi miegoti, o nuvežė tada kai tėvai grįžo namo ir pamatavo mano temperatūrą ir pamatė didelius skaičius, td nuvežė dėl viso pykto į ligoninę ir gydytojas pasiūlė pagulėti, tad teko gulėti 2-3 dienas, nors ir nieko man nedarė bet jausmas žiaurei blogas gulėti ir nieko neveikti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias

Gulėjau šiais metais Kovo 4 berods :D. Nes darė kelio operacija, kad neužsikirtinėtų :D. 1 diena pagulėjau kitą dieną namo variau :D. Sako seselė: gal tave su vežimėlių nuvežti iki mašinos? :D Sakau nereikia su ramentais nueisiu :D. Ėjau gal 20 minučių :D. Gulėjau Vilniuj Antakalnio ligaškėj berods :D. Pirma karta teko gulėt ligaškėj :D.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Esu gulėjusi begalo daug:Dd ir kas yra juokingiausia kad šiais metais koki 5-6 dabar guliu ligoninėje :Dd ir tai yra begalo juokingaa aišku.. pirma karta kai gulėjau tai buvo dėl depresijos o daugiau ten kiti kaip ir dabar guliu dėl širdies problemų.. dėl savo durnos galvos sportuodavau nors man neleisdavo bet visvien sportuoju :Dd ir tai tikrai nenormaluu dėl sporto esu pamišusi.. todėl dabar man yra blogiau tai joo smaguu labai :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sedėjau kelis kart. Tėvams reikėjo pinigų, bet draudimas šaibas davė tik už didelius sužalojimus. Tai tėvas bšk pabadė į nugarą. O kitas tai net sužeistas nebuvau, mentai per riaušes tiek daug sulaikė žmonių, kad manes kišt kur neturėjo tai ligoninėj prie lovos pririšo.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Esu gulėjęs tik 1 kartą. 2012 metų Sausio 2d (buvo 13 metų) Su draugais nusprendėme atšvesti naujuosius metus ir palydėti senuosius. Kaip ir dažnam vaikui, kuris išgeria didesnį kiekį alkoholio, pradeda skaudėti skrandį, tas buvo ir man. Tai teko pagulėti po kažkokiomis lašalinėmis. Tikiuos per šį naujaką taip nebus <šypt>

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Gūlėjau kartą PanVĖŽIO centrinei ligoninei, tai ten blet linksmai tikrai nebuvo. Man kazkoks plaučių uždegimas, 12 metų, daktarė kažkokius vėjus šneką, nesuprantu kas tas plaučiu uždegimas, bet jaučiuos normaliai. Ir guliu palatoj su  kažkokis seniais. Vienam 4 stadijos vėžys, kitas kažką nušalęs buvo (naujieji metai). Krč gulėjau 2sav, ir tą dieną kai mane paleido, numirė senis kuriam buvo 4stadijos vėžys. Keikė jis blet visą naktį visus, rėkavo šudus visokius, man net vemt tą naktį 2x reikėjo. Daugiau tikiuosi neteks papult į ligonę :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Gulėjau šį pavasarį. 

Na viskas prasidėjo keistai. Vasarį lošiau kašę ir bėgdamas savo visų man įmanomu greičiu pajutau tokį skausmą kokio dar nesu gyvenime turėjęs. Jis praėjo, bet kas kelias dienas vis mane užpuldavo ir Vasario 23d. nuvažiavau pas savo šeimos daktarę. Ten gavau leidimą ar siuntimą nežinau kaip pasakyti nuotraukai. Padarius nuotrauką mano kelyje buvo pastebėtas keistas iššokimas. Gavau siuntimą į Vilnių. Ten padarius keletą tyrimų, nuotraukų ir kitokio Š  man gydytojas pasakė tai ko aš labiausiai bijojau : mano kelyje augo piktybinis vėžys, visiškai jaunas, neprognozuojamas. Daktaras pasakė, kad laiko dar yra jį panaikinti kol jis nepaplito po kūną ir netapo kažkuo visiškai baisaus. Po 2d gulėjau Kauno klinikose 1d. laukdamas kada mane operuos. Galiausiai sulaukiau, buvau ramus ko chirurgai visiškai nesitikėjo, nes jiems atrodžiau kažkodėl besvietiškai judrus vaikas. Operacija pavyko. Jaučiau tokį didelį palengvėjimą.... Pagulėjau savaitėlę klinikose, po to mėnesį ir 3 savaites buvau sanatorijoje po kurios mano koja tapo tvirtesnė lankstesnė ir skausmai išnyko. 

Tai va šiokia tokia mano istorija. :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Na neskaitant kiek kartu važiavau su greitaja tai gulėjo 3-4 kartus.

Pirmas kartas tai buvo kai buvau beveik metu. Man ant krutines kazkur panasiai buvo kai koks kiausinio formos "auglys" pavadinkim taip. Man ji ispjovė ir viskas db gerai.

Antrasis kartas buvo šeštoje klasėje. Kodėl atsiguliau? Nes mokykloje kai varem lošt gaudžiu tai bėgau palei duris ir su ranka užsokabinau už rankenos. Tada man susiuvo tą ranka ir paguldė į palata kažkur 2 savaitėm.

Na trečiasis kartas buvo taippat susiėjas su mokykla. Tai mokykloje ten kas žingsni pradejau vemti tada nuėjas pas seselę ji iškviete greitaja ir išveže į ligonine. Tada iš savo miesto ligonines sužinojau kad man yra susisukus dvylikapirštė žarna. Tada mane išveže į Š iaulių ligoninę ir ten išgulėjau apie 3 savaites.

Na daugiau atrodo neteko arba neprisimenu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.