Jump to content
Henre_Panzer

Kultūrizmas bei jėgos sportas išsamiai, arba klausk ir bus atsakyta

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki sumaniau užvest tema apie kultūrizma žaliem ar net tiem kurie manot jog kažką apie tai išties nutuoket, bet esat tik kelio pradzioj. Temos tikslas padėt žmonėm norintiem sportuot bei pasiekt optimaliausius rezultatus apart sporto kuris jums atneš labai mažai arba nieko išvis. Galime diskutuot apie absoliuciai viska pradedant kaip norit pakelti jega ar raumenine mase pabaigiant anaboliniais steroidais, peptidais, hormonais. Daugelis net nesupranta ka daro, ir meto pinigus an ivairiu papildu kurie rezultatu beveik neduoda, nes nesupranta kaip viskas išties vyksta. Patikėkit aš ir toks buvau. Sportuoju jau 6 metus pastoviai, ir 2 is ju sportavau galima sakyt perniek. Bet poto visa savo laika skyriau suprast apie šį sporta, skaiciau viska. Labiausiai zinau tai kaip galima optimaliausiai priaugt mases ir tai nera raketu mokslas, bet daugeliui tai galvos skausmas ypac ektomorfu grupes zmogeliam kurie yra ziauriai kudi naturaliai. Zinoma yra ribos, genai. Bet tai nera stabdis. Genai tikrai nestabdo augimo ir jei metat sporta negaudami rezultatu manydami kad su jumis kažkas blogai tuomet darote didele klaida. Genai tik tik nustato jusu raumens forma, bet tikrai nestabdo raumeniui augt. Tad pradedam diskusija sportsmenai, kurie cia uzsikimarine. Pareiskit savo nuomone ka manot apie kulturizma ar powerliftinga, kaip jum patiem sekas kiek sportuojat, apskritai koks jusu sporto tikslas ir panasiai koki jusu duomenys svoris ugis ir tt. Bei nebijokite klauskite manes visko jei tik turite klausimu, mokomes ir siekiame rezultatu paciu geriausiu kartu!

O cia mano duomenys tarp kitko

Ugis: 1.74

Svoris: 105

Bodyfat: 20proc

Rankos: 47cm

Kojos: 76cm

Krutine: 127cm

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Mano nuomone, žmonės kurie grynai užsiminėja kultūrizmu yra šaunuoliai, tačiau reikia jausti ribas, žmogaus kūnas nemanau, kad turi būti vien tik raumenys. Aš manau, kad pilvo presas, ranko bicepsas ir tricepsas, galbūt daaaar trapecija yra pats viduriukas, manau,kad daugeliui nėra gražu kai visas kūnas vien tik užkačialinti raumenys. Taigi kultūrizmas gerai, tačiau reikia jausti ribas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

wtf is dat pumped up arm, with steroids?

Diskutuojam atvirai ir jei klausi ar naudoju tai siuo metu ne, bet aplamai taip vartoju anabolinius steroidus. Taciau eina dar tik metai, per kuriuos po 2men pertraukos atsigaut organizmui nuo sukelto streso. Plius steroidai tik pagreitina procesa jie tikrai neispucia kaip daugelis manot, taip as ir tikejaus dar nuostabesniu rezultatu pirmus kartus bet nelikau toks nustebintas. Augime svarbiausia mityba o steroidai pagreitina visa tai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Mano nuomone, žmonės kurie grynai užsiminėja kultūrizmu yra šaunuoliai, tačiau reikia jausti ribas, žmogaus kūnas nemanau, kad turi būti vien tik raumenys. Aš manau, kad pilvo presas, ranko bicepsas ir tricepsas, galbūt daaaar trapecija yra pats viduriukas, manau,kad daugeliui nėra gražu kai visas kūnas vien tik užkačialinti raumenys. Taigi kultūrizmas gerai, tačiau reikia jausti ribas

Na taip cia jau yra kiekvieno skonis, bet mano nuomone geriau tolygiai nulibdytas zmogus nei toks kuris be proporciju uzsiaugines rankas krutine pagrinde ko visi nori ir palikes kojas ar ir pacia nugara nuosali. Ka kalbet apie pecius kurie sulibdyti padaro iliuzija zmogaus formai, parodo ji didesniu nei jis isties toks yra.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

pirmą kartą su gym'ą užėjau gal prieš pusė metų ir tiek jau laiko sportuoju. buvau labai liesas, labai kompleksavau dėl savo svorio (53.6kg svėriau birželio mėnesį), atrodžiau taip (c'mon lads, parodykit, kaip patys atrodot. žinau, kad liesas ir labai, nu bet ką jau darysi, kad rimtai nežiūrėjau į savo kūną :D. palyginus dabar ir prieš pusė metų, dabar ir šiek tiek keista į save tokį pažiūrėti ). su proteinu, subalansuota mityba ir stengimosi nevalgyti šūdo per vasarą priaugau apie 11kg, aišku, svoris nuo rugsėjo mėnesio iki dabar šiek tiek priaugau gal tris su puse puse kilogramo, su daug ryžių, daug varškės, daug mėsos, o nuo Kalėdų pradėjau ir su šiokiais tokiais papildais, kuriuos rekomendavo treneriai, žaisti - bcaa (amino rūgštys), kreatinas ir vis dar proteinas. tačiau pakankamai išsiryškinau, kad bent bycka su presu matytųsi :D rytoj, jei nepamiršiu, tai savo dabar progresą numesiu, tai nežinau, ką jūs sakysit, bet dar daug žemės išdirbt reikia.

stengiuosi propaguoti body-building'ą, tačiau nepamirštu ir jėgos su ištverme, stengiuosi derinti viską proporcingai, tiek svorius, su kuriais dirbu, didinti, tiek priėjimų ir pakartojimų skaičių didinti. tačiau viskas su laiku ir proporcingai, kaip jau minėjau.

iškilo tik klausimas skaitant - kokius anabolinius steroidus vartoji?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Mane mušą, bei tyčiojasi gyme. Tai nepatinka toks sportas. Esu slidininkas, manau su savo kojom išnešiočiau tave. Sutinki su tuo ? Nes dirba labai daug raumenų slidinėjant. O tu ten tik vieną kitą grupę paimi raumenų. Specifinių neužsportuosi. :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pats esu prieš tuos anabolikus ,steroidus ir tt (Visi žinom jų poveikį kai meti sportuot) ,bet papildų neatsisakyčiau. Kalbant apie kulturizma ir powerlitfingus tai neturiu nieko prieš,bet manęs tai nekabina ir aišku reik turėt viskam ribas ,nes ko perdaug ,tas nesveika :).Pats sportuoju apie 4-6 metus (skaitant futbolą ir tt)  ,bet sportuot ,kad įgaut gerą figūra pradėjau gal prieš 2 metus.Sportuoju su savo svoriu ,turnikai ,atsispaudimai,lygiagretės . Per 2 metus pasiekiau gan nemažai ,nuo 2 nepilnų prisitraukimų padarau 20 , nuo 25 atsispaudimų padarau 55 . Kalbant apie masę ,esu ne stambuolis ,bet per tuos 2 metus priaugau gal 8kg (valgydamas šlamštą ,bet anyway) . Svėriau 74 .dabar sveriu 82. Tai tiek apie mane.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nuo kokio amžiaus geriausia pradėti vartoti anabolikus?

Geriausia išvis tik nuo kokiu 23-25 jeigu atvirai. Pats pradėjau suėjus 18 prieš sueinant 19 likus menesiui. Anksti, ir suprantu viso to pasekmes kuo puikiausiai. Tiesiog šis sportas man ner hobis ar uzsiemimas tai patapo gyvenimo budu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikas, kiek maždaug laiko turėtu trukti viena treniruotė norint priaugti svorio, o ne numesti/ryškinti. Nes kiek esu girdėjas jog jeigu treniruojesi ilgiau, nei 45min reiškias meti svori.

Aišku treniruote treniruotei nelygi. Aš kalbu apie normalia treniruote. 30sec tarp setu ir 1-2 minutes tarp pratimu.

Su normalia mityba.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

pirmą kartą su gym'ą užėjau gal prieš pusė metų ir tiek jau laiko sportuoju. buvau labai liesas, labai kompleksavau dėl savo svorio (53.6kg svėriau birželio mėnesį), atrodžiau taip (c'mon lads, parodykit, kaip patys atrodot. žinau, kad liesas ir labai, nu bet ką jau darysi, kad rimtai nežiūrėjau į savo kūną :D. palyginus dabar ir prieš pusė metų, dabar ir šiek tiek keista į save tokį pažiūrėti ). su proteinu, subalansuota mityba ir stengimosi nevalgyti šūdo per vasarą priaugau apie 11kg, aišku, svoris nuo rugsėjo mėnesio iki dabar šiek tiek priaugau gal tris su puse puse kilogramo, su daug ryžių, daug varškės, daug mėsos, o nuo Kalėdų pradėjau ir su šiokiais tokiais papildais, kuriuos rekomendavo treneriai, žaisti - bcaa (amino rūgštys), kreatinas ir vis dar proteinas. tačiau pakankamai išsiryškinau, kad bent bycka su presu matytųsi :D rytoj, jei nepamiršiu, tai savo dabar progresą numesiu, tai nežinau, ką jūs sakysit, bet dar daug žemės išdirbt reikia.

stengiuosi propaguoti body-building'ą, tačiau nepamirštu ir jėgos su ištverme, stengiuosi derinti viską proporcingai, tiek svorius, su kuriais dirbu, didinti, tiek priėjimų ir pakartojimų skaičių didinti. tačiau viskas su laiku ir proporcingai, kaip jau minėjau.

iškilo tik klausimas skaitant - kokius anabolinius steroidus vartoji?

Na su papildais maziau klausyk ka sako. Visu pirma kreatinas mano manymu yra pinigu svaistymas nes ir kiek pats su juo paekspirentaves anksciau nieko is jo normalaus apart vandens kaupimosi kuris poto pabaigus iseina i toleta kai myzi. Bcaa, cia geras dalykas ir ji vartoti gerai. Proteinas, cia jau ziurint kam jis naudojamas. Ryskinimo laikotarpiu labai gerai, nes reik kuo daugiau baltymu ir kuo maziau angliu riebalu jog kristu riebaline mase stengentis issaugot kuo daugiau raumenines mases. Apart to augime visad svarbiausia kalorijos o ne baltymai. Jeigu valgai liesa vistiena varske ir panasiai taip stengies priaugt. Isto daug negausi, esme jog baltymu kiekis per viena kg reikalingas 1.5-2g galima laisvai surinkt tai bet kaloriju kiekis bus mazas nes is liesto baltymu saltiniu kaloriju mazai. Kad ir paemus varske suvalgom jos koki 200g vidutine pakeli ir tai teyra 200kcal, o kad galetum augt turi per diena ivaryt net iki 5000 kaloriju jeigu tu ektomorfas lieso sudejimo ir tau sunku priaugt. Na as esu endomorfas ir mum viskas paprasciau mum lengva priaugt svorio bet tas svoris puse riebalo puse raumens kai ectomorfas sunkiai augina bet tik raumeni o pati riebala minimaliai nes jo tokia greita medziagu apykaita. Del steroidu esu vartojas metana winstroli, testosterona (propa greito veikimo, sustanon leto veikimo), deca durabolin ir trena.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikas Henre... Zėk kame diela... Pas mane ant koju mases normalei yra o ant ranku isvis nėra ir ji niekaip neauga... Lankau futbolą tai gal dėl to? Bet siaip ir stanga ir hanteliukus pakilnoju, atsispaudimai ir t.t. Valgau maista kur baltymų yra daugiau.. Pusryciams ikertu avizinės košės su kiausinio baltymais 2 imustais.. Stengiuosi kuo maziau vartoti nesveiką maistą...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikas, kiek maždaug laiko turėtu trukti viena treniruotė norint priaugti svorio, o ne numesti/ryškinti. Nes kiek esu girdėjas jog jeigu treniruojesi ilgiau, nei 45min reiškias meti svori.

Aišku treniruote treniruotei nelygi. Aš kalbu apie normalia treniruote. 30sec tarp setu ir 1-2 minutes tarp pratimu.

Su normalia mityba.

Is esmes kad priaugtum svorio geriausia treniruotis sunkesniu svoriu bet TVARKINGA forma, kiekvienam pratime turi kuo puikiaisiai jaust dirbanti ir uzsipumpuojanti raumeni. Jeigu tarkim bicepsui atlikai 2 priemus po 10 pakartojimu su stanga ar hanteliais ir nejauti nieko vadinas tavo atlikimo forma prasta turi nusimest svorio ir atlikt kiekviena pakartojima letai bet ne per letai. Negali metyt svorio pirmyn ir atgal. Bet gali pakartojimu but iki 20-30 vistiek tai akcentuoja augima bet netaip kaip su sunkesniu. Apibendrinus pasakysiu jog atlikdamas pratimus nepersistenk su svoriu. Girdziu sakoma va nejauciu to ir ano su siuo pratimu, gerai. Kiekvienam skirtingai. Viena pratima gali jaust tempdamas didelius svorius o kita ne tada turi ji mazint tiek kad pajustum kad raumuo dirba. Ypac kai treniruoji peciu galine delta cia dazniausiai visi susimauna ir dideliais svoriais.. Tuomet kad augtum svarbiausias faktorius kalorijos, issiaiskink savo grupe ecto ar endo jeigu esi stambesnio sudejimo esi endo o jeigu kudas ir visad turejai problema del svorio uzsimetimo vadinas ecto. Jeigu esi endo nepersistenk su kalorijom googlinkis calories calculator irasysi savo svori ir tt ir gausi kiek kaloriju turi suvalgyt ir kiek gramu baltymu riebalu bei angliu sudarys tavas kalorijas. Del ecto turesi daug ekspirementuot kol atrasi pagaliau tai ko ieskojai daryk tapati ka sakiau del endo ir ziurek i savaite ar priaugi kazkiek jeigu ne kelk kalorijas dar po +200-300 ir kas savaite svori ziurekis. Jeigu jis stovi turesi vis kelt kalorijas kol pagaliau matysi kad priaugi kazka.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Negraži ranka kžkokia

Netoleruoju steroidų, organizmo nuodijimas. That's it. Nesutinku su tavo nuomone, kad geriausia pradėt sportuot yra nuo 20+ metų. Mano manymu geriausias laikas būtų nuo 15-16, kada auga organizmas, sportuodamas tu stiprini, grūdini jį, subręsti tvirtesnis.

P.S mano ateities tobulo kūno ft:

12303985_1029523237111435_79024516191188

Š itas bičas pradėjo sportuot būdamas 14-15. Š itoj fotkėj jam 17-18.

(Smagurauskas, turbūt teko girdėt..)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Negraži ranka kžkokia

Netoleruoju steroidų, organizmo nuodijimas. That's it. Nesutinku su tavo nuomone, kad geriausia pradėt sportuot yra nuo 20+ metų. Mano manymu geriausias laikas būtų nuo 15-16, kada auga organizmas, sportuodamas tu stiprini, grūdini jį, subręsti tvirtesnis.

P.S mano ateities tobulo kūno ft:

12303985_1029523237111435_79024516191188

Š itas bičas pradėjo sportuot būdamas 14-15. Š itoj fotkėj jam 17-18.

(Smagurauskas, turbūt teko girdėt..)

As nesakiau kad geriausia sportuot nuo 20. Sakiau kad steroidus vartot geriausia pradet nuo 23-25. O del sporto gali ji pradet ir 11-12. Vienintele problema kad tai gali pakenkt siek tiek ugiui ir neiseis paaugt maximaliai kiek genai leidzia nes siuo sportu tai truputi letinat. O iš nuotraukos nieko ypatingo nematau, uztenka tiesiog ryskintis nes raumenines mases ten minimaliai. Arba jis ecto ir jam tereikia daug valgyt kad augtu letai. Paprasta. Is esmes daug valgyt tiesiogine prasme sunku. Ir jus patys galvot kad suvalgot daug bet tai tikrai netiesa. Man paciam sunku augimo tarpe valgyt tiek kaloriju kiek butu optimaliausia apie 6k bet mano skrandis man tai sunkiai leidzia tada bandau kaip maista sumazint kad kaloriju butu tiek pat bet skrandi uzpildytu maziau. Labai geras to budas yra avizos. Galime avizas su vandeniu ar pienu pasauti i mikrobangine ir valgyti juos tokius issiputusius pvz 200g avizu subrinkusiu susidaro labai daug valgymo kai galima sudet tas pacias avizas sausas i mikseri 200g ir suplakti. Kaloriju gausis tiek pat o skrandis greiciau atsipildys ir pasiruos sekanciam mealsui. Ir cia tik pavizdys. Eksperimentuokite ir darykite tai kas jum tiks pasiekti reikiames kalorijas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikas Henre... Zėk kame diela... Pas mane ant koju mases normalei yra o ant ranku isvis nėra ir ji niekaip neauga... Lankau futbolą tai gal dėl to? Bet siaip ir stanga ir hanteliukus pakilnoju, atsispaudimai ir t.t. Valgau maista kur baltymų yra daugiau.. Pusryciams ikertu avizinės košės su kiausinio baltymais 2 imustais.. Stengiuosi kuo maziau vartoti nesveiką maistą...

Čia gali but daug faktoriu kodel tavo kojos pirmauja nei kitos raumenu grupes. Jeigu lankai futbola ilgai tai delto ir atsilieka rankos nes pagrinde apkrove visa ta laika ir teko kojom. Jeigu nori uzsiaugint rankas uzteks karta per savaite atlikt rankom siuos pratimus:

Olimpines arba lankstytos stangos trauka 12 10 8 8

Hanteliais plaktukas 12 10 8 8 nesvarbu ar abiem iskart ar po viena atskirai cia pagal save ziurekis kas geriau ir maziau riesus drasko.

Koncentraciniai nuo slaunies arba atsistojus 12 10 8 8

Tricepsui su lankstyta stangute nuo galvos 12 10 8 8

Hantelis uz galvos arba su tiesia rankena 12 10 8 8

Nuo suoliuko arba lygegretes 4x po max tricepsui spaudimai

Viskas atlik tai karta i savaite o jeigu gali ir 2. Pirmadieni ir ketv arba penkt ir viskas augs. Tik nepamirsk kad mityba numeris uno bet reikalingu kaloriju kiekio jokia treniruote nieko neaugins

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikas henre, noriu paklaust, kokių patarimų turėtum ryškinimui ir body fat metimui ? labai jau įdomu man .

Sveikas, ryskinimas paprastas procesas bet reikalaujantis valios ir laiko. Tiesa tokia jog tam net nera reikalingas cardio ar tu isvis gali nieko nedaryt. Visa esme ryskinime yra kaloriju deficitas. Tai yra jog tu turi suvalgyt 300-500 kaloriju maziau kiek reikalauja tavo svoris suvartot kaloriju jog palaikytum dabartini. Paprasciausiai internete paieskok calories calculator irasysi svori ugi metus ir tt tikslu ir pasirinksi jog tikslas mest svori ir gausi kalorijas cia paprasciausias dalykas bet tie calculatoriai kartais buna netikslus. Tad jei nori bandyk googlintis BMI. O siaip jeigu sveri apie 90-100 uzteks 1500-2000 jog svoris kristu is leto. Jeigu nori greitesnio metimo mazink kalorijas dar labiau bet atmink jog ir raumens daugiau prarasi tad gale to atrodysi kaip koks veganas. Tad patarciau letai ir nuosekliai viska. O jeigu nori galiu sudaryt tau mityba tiesiog forume i pm parasyk kiek kaloriju turi but kiek is ju baltymas anglys ir riebalas kai pasigooglinsi. O del cardio jeigu nesioji daug riebalo uzteks pramint dviratuku i diena po 10-15min. Bet esme ne cardio o kalorijose. Tai pat butinai pasidaryk per savaite cheat day nee neiskesi ryskinimo tik neleisk cheat day pavirst iprociu. Karta i savaite valgai ka nori. Jeigu antra ir trecia diena valgai betka stabdai progresa ir gryzti i pradini taska tad reiktu gerai pagalvot ar tiek pasiaukojus ir nuejus tau to reik. Kad skaniau pavalgytum ar kad gerai atrodytum. Ir visa esme ryskinime kuo daugiau baltymu jog kuo daugiau issaugotum raumenines mases. Paprasta.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikas ,kiek tau metų ir kiek štangą spaudi nuo krūtinės ir su kiek prisitrauki prisitraukimus?

20 , stanga spaudziu kiek viena kart senai bandes labai senai. Taip stumdau 115 po 10 pakartojimu o viena kart 160 tikrai paimciau gal daugiau. As nedel jegos sportuoju delto tikrai nepasakysiu. Prisitraukimu koki metai laiko nedarau tiesiog man jie sunkiai jaucias ir negaliu atlikinet gera forma ju nes daug sveriu ypac kojos. Bet stangos trauka prie pilvo atlieku su 120kg po 10 pakartojimu, isvis genetiskai turiu labai silpnus riesus ir delnus tad man tai kenkia labai ir jegos tiek neturiu kiek galeciau. Trauka nugarai prir pilvo atliekant 2-4 pakartojimus su 150-160 tiesiog slysta is pirstu na jie neislaiko svorio nors atlikt tiek pakartojimu galiu. Reikalingi strapsai bet vis nenusiperku

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikas, ryskinimas paprastas procesas bet reikalaujantis valios ir laiko. Tiesa tokia jog tam net nera reikalingas cardio ar tu isvis gali nieko nedaryt. Visa esme ryskinime yra kaloriju deficitas. Tai yra jog tu turi suvalgyt 300-500 kaloriju maziau kiek reikalauja tavo svoris suvartot kaloriju jog palaikytum dabartini. Paprasciausiai internete paieskok calories calculator irasysi svori ugi metus ir tt tikslu ir pasirinksi jog tikslas mest svori ir gausi kalorijas cia paprasciausias dalykas bet tie calculatoriai kartais buna netikslus. Tad jei nori bandyk googlintis BMI. O siaip jeigu sveri apie 90-100 uzteks 1500-2000 jog svoris kristu is leto. Jeigu nori greitesnio metimo mazink kalorijas dar labiau bet atmink jog ir raumens daugiau prarasi tad gale to atrodysi kaip koks veganas. Tad patarciau letai ir nuosekliai viska. O jeigu nori galiu sudaryt tau mityba tiesiog forume i pm parasyk kiek kaloriju turi but kiek is ju baltymas anglys ir riebalas kai pasigooglinsi. O del cardio jeigu nesioji daug riebalo uzteks pramint dviratuku i diena po 10-15min. Bet esme ne cardio o kalorijose. Tai pat butinai pasidaryk per savaite cheat day nee neiskesi ryskinimo tik neleisk cheat day pavirst iprociu. Karta i savaite valgai ka nori. Jeigu antra ir trecia diena valgai betka stabdai progresa ir gryzti i pradini taska tad reiktu gerai pagalvot ar tiek pasiaukojus ir nuejus tau to reik. Kad skaniau pavalgytum ar kad gerai atrodytum. Ir visa esme ryskinime kuo daugiau baltymu jog kuo daugiau issaugotum raumenines mases. Paprasta.

ačiū,kad atsakei, aš tau į pm negaliu parašyti,aš tave pridėjau į skype tai ten tik galiu. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.