Jump to content
Dlm__Faze

[Idėja] Fūristų darbui

Rekomenduoti pranešimai

Skiltyje galiojantis anketos šablonas:

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):

Dlm_Faze
2. Apie, ką susijusi Jūsų idėja (sakiniu):

Apie fūristų darbą.
3. Jūsų idėjos aprašymas:

Kaip visi žinome LMG serverio chyteriai yra pakankamai pažengę, kad galėtų buginti pinigus, tam yra skirtas fūristų darbas ir jame tai daroma, žinoma su chytais. Aš pagalvojau, kad jai Fūristų racijoje rašytų, kada ir kas pridavė krovinį, tai galima būtų sustabdyti. Pavyzdys: Veža narkotikus, kai juos pristato, į raciją rašo: Dlm_Faze pristatė narkotikų krovinį ar panašiai, jai žaidėjas bugintų, tai prasidėtų didelis spam ir valdžia arba administratoriai atkreiptų į tai dėmesį.
4. Kuo ši idėja bus naudinga?:

Bus beveik neįmanoma buginti pinigus ant fūristų darbo.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Aš už tavo idėją esu UŽ. Nes. Tai tikrai sumažės čyterių ir jie galės truputį nežaisti servery, nes bus banas. Manau kitiems žmonėms netrukdys tas spam per catą, nes visa tai daroma, kad būtų gerai šitame serveryje.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikas,tavo išties reikalingą šiame serveryje,kodėl? Nes dabar kaip tik visi buginą savo algą... todėl,manau jie bus nubausti,pgr.administracijos,bet ,kad tam sustabdyti taip tavo įdėją tikrai praverstu,nes vos pamačius spamma,Kenkimas serveriui ir baigta.

UŽ!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prieš. Nereikia ieškoti tokių sprendimų būdų čyteriams mažinti, tai nieko nepakeis. Mūsų serveriui reikėtų labai daug ko, kai jis buvo sukurtas - mūsų anticheat buvo geras, tačiau čytai tobulėjo, o anticheat ne. Š i idėja bereikalinga, reikėtų padirbėti prie pačios serverio anticheat sistemos. Tai tiek :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikas aš nemanau kad tai padėtu nes kaip žinoma daukas gauname banus už masinius teleportavimus ir pnš todėl prieš bugindami čyteriai užbanina visus adminus kurie banina tik palieka tuos su kureis sueina gerai ir žino kad nebanins ir atsimink kad 4h nakties jie pradeda buginti. Ir nemanau kad valdžia kelsis 4h kad užbanintu ar pnš

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Aš už tikrai yra keista kai parašai /top ir pirmoje vietoje buna fūristo darbo patirtis 600k tai įdomu iškur tokia patirtį sugraibo. Darbuotojams tikrai netrugdytų būtų taspatas kas teisėsaugai rodo kam davė baudas, star ir pnš

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.