Suarchyvuota

Ši tema yra suarchyvuota ir uždaryta.

__Rudy_Option

[Apklausa] Koks darbas jums atrodo geriausias?

19 pranešimų šioje temoje

Skiltyje galiojantis anketos šablonas:

1. Jūsų klausimas?: Sveiki, koks serverio su direktoriaus pakvietimu darbas geriausias?

2. Apklausos terminas: 5 dienos

3. Apklausos tikslai: Sužinoti koks darbas yra geriausias

P.S. Laimėtoji firmą gaus piniginį prizą, bei mano nuomone, geriausias darbas yra DJ.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Savo balsą atiduodu Tune firmai. Š i firma mane žavi savo transportu bei atliekamu darbu serveryje.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikas, mano manymu geriausia yra teisėsaugos srities darbai. Jie žavi darbo sistema, darbo transportu, kompanija, bei daug kitų dalykų.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Mano nuomonė geriausias darbas yra taxi, nes aš jau taxi dirbau pas Saimona ir dirbsiu pas Kiprą. O patinka dėl to. Nes yra labai įdomios veiklos ir labai gera valdžia, man patiko algų sistema pas Saimoną tikiuosi gera bus ir pas Kiprą.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Be jokios abejonės Dyleriuhos. Be šio serverio darbo tiesiog neįsivaizduoju serverio. Įdomus, turintis veiklos, intensyvus darbas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Man labiausiai patinka Special Weapon And Tactics "SWAT" įdomus darbas greitai neatsibosta, kaip kiti laikini darbai. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Savo balsą atiduodu savo myl firmai Medikams , čia užaugau, nuo čia pradėjau kilti karjeros laipteliais pirmasis direktorius,pirmasis pavaduotojas buvo būtent čia . 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

visos nusikalstamos t.y fūros / tune / dylai / baikai, o toliau nežinau. ;x

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Mano mėgstamos firmos yra Tune/Dyl/DJ šiose firmose galiu atsiduoti, išreikšti visa save. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Visi darbai geri. Tik priklauso kas per žmogus esi. Jeigu pats susigalvoji įdomios veiklos kuo užsiimt joks darbas niekad nepabos. Dar priklauso šiek tiek nuo kolegų ir valdžios. Tačiau, kad ir kaip bebūtų POLICIJA geriausias darbas. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Visos nusikalstamos įdomios tune/fūros/baikai bei dylai, nes ten yra veiklos ir renkasi dauguma normalių snukių. Labiausiai tai išskirčiau dylerius nžn bet man tai atrodo geriausia firma kurioje yra veiklos. Jau nuo pat žaidimo pradžios mane labiausiai domino dyleriai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

• Asmeniškai man patinka labiau teisėsauga, o iš teisėsaugos man labiausiai patinka Apsauga ,nes tikrai gan įdomus darbas, gaudyti gaudomus važiuoti į atgrobimus pan.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Drasiai sakau, kad dyleriai best, nes be ju kitos nusikalstamos neturetu ginklu (iskirus vipai ofc), ir svarbiausio dalyko zoles :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikas, mano nuomone geriausias, mėgstamiausias mano darbas yra PD/FBI, nes čia gali iš naujo pajusti žaidimo malonuma.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveiki, nežinau ar man čia vienam, Baikerių darbas atrodo kažkoks nepabostantis. Dirbu jau nebepirmą kadenciją ir vis nematau galo.!!!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikas, nu gan norėjau kažkam isipasakot, pradėsiu nuo visų firmų ir paaiškinsiu kodėl vertą dirbti tą darba,

Su pakv. 

Baikeriai - Nemažai veiklos, geri motociklai, daug valdo ''baikeriai'' t.y mano kat geras darbas, nelabai kas ir šiais laikais aina į baikerius nes paskutinį kart buvau ju darbę 2014-15metais, pradirbau vos savaitę, kadangi direktorius buvo neaktyvus, prisirinko 10-mečiu į darba, mažai darbuotoju, budavo - Bet čia viskas priklauso nuo direktoriaus.

Medikai - Gan daug veiklos, labai lengva patekti į darba, pinigu laisvai gali užsidirbti, bet bėdos su nusikalstamom, nors jus ir sajunga, pravažiuojat per betkokia baze, vistiek sušaudo, nėra skirtumo kas jus toks, neatkreipia dėmesio į jus bei kat jus sajungą, siulyčiau šį darba kaip pirma darba, kadangi labiau suprastum kas yra LMG.

Fūristai - Labai Daug veiklos, Daug pinigu užsidirbti galima, Geri bendradarbiai, [ jaigu direktorius turėjo laiko atrankai ] dažniausia jums šaudymas išeis iš galvos, nes pagrindinis fūristu darbas vežti krovinius ir oficialiai užsidirbinėti pinigų, bei, per veiklą labai įdomus darbas pasidaro

S.W.A.T/FBI - Nu krč geriausias darbas, kodėl? nes daugiausia veiklos, niekada neturi pertraukėles, visada saugai miestelius nuo gauju,nusikalstamu,civiliu,bei ju savu, visada švarus pinigai tau į kišianę, labai daug veiklos, daugiau neigu iš kitų darbų, nu krč best darbas ir vsio

Čia mano manymų geriausi darbai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nuo pat pradžių buvau fantas Baikerių ir Medikų darbų , medikai kaip pats darbas įdomus , o kadangi esu šaltakraujis tai Baikeriai mano vietą .

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Manau viskas priklauso nuo valdžios. Iš betkokio darbo galima padaryti "wow", jeigu direktorius bando kažką daryti. Bet šiaip pagal mane Baikeriai, SWAT, vieni iš geriausiūjų.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Mano manymu šiuo metu yra geriausias su pakvietimu darbas, tai TAXI, nes aš su TAXI jau pakankamai esu užsilikęs ir tikrai man patinka, nes neatsibosta, tiesiog važinėji, važinėji ir važinėji. Nuo Saimono laikų jau pasilikau ir pas Kipriuką, tai man prie širdies TAXI firma.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.