Jump to content
Ice_Kornis

Kaip tapti direktoriumi užimant antrą vietą

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų pasiekimas: Pasiekiau direktoriaus pareigas.

2. Kada įvyko šis pasiekimas?: 2017 metų, gražų ir žvaigždėtą Sausio devintosios ( 01.09 ) vakarą.

3. Jūsų vaizdinė ar garsinė medžiaga (susijusi su pasiekimu):

b7c83f681c44a41c494e477e9aeb7321105.png

656d320f52ec8cccf41815e69e98a7b1210.png

4. Komentaras (nebūtina): Buvo taip, paėmiau 55 antras vietas direktorių rinkimuose iš eilės. Galvojau jau fsio, dabar imsiu pavaduotoją ir bandysiu už gerą darbą būnant pavų gauti direktorių. Tą ir dariau. Dirbau pas emą PD, visą laiką kmr, laukiau tos dienos, kai tapsiu pav, tačiau BAM, Kobe_Ernestas pasimūvina mane į atskirą kanalą ir sako : Nu va, žiūrėk, tu čia labai nuskriaustas su tom antrom vietom, tai tau siūlau užimti radijos direktoriaus pareigas. Kai tai išgirdau biški kaktelėjau ir myžtelėjau į triusikėlius, tada pasikeičiau triusikėlius ir paėmiau direktorių. Viskas ką jum reikia padaryti, tai užimti 55 kartus antrą vietą direktorių rinkimuose ir vuolia.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Puikus pasiekimas, arba tiesiog bukit lyderiu kaip benja ir po dvieju pavu paimkit dyrika o paskui neisbuve laiko palikit. Sveikinu Korni pasiekiai tiksla

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nc, geras būdas. 55 kartus stengtis užpildyti, kad nebūtum pirmoi ar trečioi vietoi. O šp sveikinu išradus nauja būda, kaip tapti direktoriumi. +R3P

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikas,geras pasiekimas :D o svarbu iš kur tą antrą vietą imsi? Btw,smagu jog tapai diriku

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Mačiau kažkada tavo parašą prispaminta "antra vieta". Aš žmogus atviras ir išsakysiu nuomonę apie šitas tavo nesamones. Gavęs direktorių kažkoks pasidarei robotas brol. Š audai savo tuos bajerius su antrom vietom ir direktorium. Srsly dude, who gives a fck? Apsižymai, kad gavai direktorių. Suprantama, smagu jį gaut. Na bet kad būti visiškai menkystai, tai tu chujovai mynkai savo molį brol. Banalumo liune, tavo madingam kūne, kur protas, dėja ilgai neužsibūna. Jo žinau bandau paimti ir aš direktorių, bet dėl šito nepatampu menkysta. Pamenu pas Laurą medikuose dažnai į ts ateidavau pakalbėti su draugais. Buvai pavaduotojas. Visas susišikęs kampe, nė žodžio cypt nemokėjai, o dabar bandai save iškelti. Atsigauk. Tikriausiai po šito posto susireikšminsi, kaip šiuolaikinė 13 metų mergaitė, kad ją paliko bachūras. Na, bet mano paaiškinimas platesnis yra mano blogo paskutinėje dalyje. Siūlyčiau paskaityti. Linkiu toliau kurti beprasmį šūdą ir lysti kitiems į šikną. Goodluck with ur life. Tu pajausk saiką, žmogau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Mačiau kažkada tavo parašą prispaminta "antra vieta". Aš žmogus atviras ir išsakysiu nuomonę apie šitas tavo nesamones. Gavęs direktorių kažkoks pasidarei robotas brol. Š audai savo tuos bajerius su antrom vietom ir direktorium. Srsly dude, who gives a fck? Apsižymai, kad gavai direktorių. Suprantama, smagu jį gaut. Na bet kad būti visiškai menkystai, tai tu chujovai mynkai savo molį brol. Banalumo liune, tavo madingam kūne, kur protas, dėja ilgai neužsibūna. Jo žinau bandau paimti ir aš direktorių, bet dėl šito nepatampu menkysta. Pamenu pas Laurą medikuose dažnai į ts ateidavau pakalbėti su draugais. Buvai pavaduotojas. Visas susišikęs kampe, nė žodžio cypt nemokėjai, o dabar bandai save iškelti. Atsigauk. Tikriausiai po šito posto susireikšminsi, kaip šiuolaikinė 13 metų mergaitė, kad ją paliko bachūras. Na, bet mano paaiškinimas platesnis yra mano blogo paskutinėje dalyje. Siūlyčiau paskaityti. Linkiu toliau kurti beprasmį šūdą ir lysti kitiems į šikną. Goodluck with ur life. Tu pajausk saiką, žmogau.

Nepamenu kada šoviau bajerį su antra vieta, kažkokius paistalus čia vardini, nors per visą tą laiką tavęs nei žaidime nei TS neregėjau. Kai buvau medikų pavas, tavęs taip pat niekur nemačiau. Sakai, kad buvau susišikęs kampe. Žmogau, tu net medikų kanale nebūdavai. Tu manai aš lendu kitiems į šikną? :D Jei turiu direktoriaus pareigas, tai reiškia, kad lendu į šikną? Manau visų pirma reiktų atsigaut tau, peace.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Na visai neblogai tau tos antros vietos vis kliuvo, bet va matai pasiekiai savo tikslo ir tapai Direktoriumi :) Sėkmės tau!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nepamenu kada šoviau bajerį su antra vieta, kažkokius paistalus čia vardini, nors per visą tą laiką tavęs nei žaidime nei TS neregėjau. Kai buvau medikų pavas, tavęs taip pat niekur nemačiau. Sakai, kad buvau susišikęs kampe. Žmogau, tu net medikų kanale nebūdavai. Tu manai aš lendu kitiems į šikną? :D Jei turiu direktoriaus pareigas, tai reiškia, kad lendu į šikną? Manau visų pirma reiktų atsigaut tau, peace.

Matosi, kad atmintis sušlubavo. Ne kartą su vienu iš buvusiu Lauros komandos nariu kalbėjomės gyvai ir aptarinėjome apie tave. Yra žmonių galinčių tai paliūdyti, bet negaišiu jų laiko. Tiksliai nepamenu, bet tai čj buvau su nicku Necro_Shade. Bet neesmė. Nesupratai manęs. Kai dar neturėjai šių "pasiekimų" atsimenu nieko nekalbėdavai. Išvis tavęs nebūdavo, nėėė žodžio. Pradėjai ale antras vietas "siekt" ir pradėjai neblogai reikštis su pagyrom. Nepameni kada šovei sakai. Pasižiūrėk į šios temos pradžią, prisimink savo buvusį parašą, pasižiūrėk į dabartinį parašą. Ir galiu garantą duot, kad iki dabar visiem pezi apie savo antras vietas. Žmogau, susipažink su realybe, kas darosi? Pasižiūrėk į save. Žinai, kad mano žodžiai veikia, gali toliau kišti šūdą seni. Visada tiesą pasakysiu ir gali savo tuščiais nekalbėt.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Matosi, kad atmintis sušlubavo. Ne kartą su vienu iš buvusiu Lauros komandos nariu kalbėjomės gyvai ir aptarinėjome apie tave. Yra žmonių galinčių tai paliūdyti, bet negaišiu jų laiko. Tiksliai nepamenu, bet tai čj buvau su nicku Necro_Shade. Bet neesmė. Nesupratai manęs. Kai dar neturėjai šių "pasiekimų" atsimenu nieko nekalbėdavai. Išvis tavęs nebūdavo, nėėė žodžio. Pradėjai ale antras vietas "siekt" ir pradėjai neblogai reikštis su pagyrom. Nepameni kada šovei sakai. Pasižiūrėk į šios temos pradžią, prisimink savo buvusį parašą, pasižiūrėk į dabartinį parašą. Ir galiu garantą duot, kad iki dabar visiem pezi apie savo antras vietas. Žmogau, susipažink su realybe, kas darosi? Pasižiūrėk į save. Žinai, kad mano žodžiai veikia, gali toliau kišti šūdą seni. Visada tiesą pasakysiu ir gali savo tuščiais nekalbėt.

Jei lankytumeis dažniau TS programoje, išgirstum kaip kas antras su manim pasisveikina : sw, antra_vieta. Tavo žodžiai mane veikia ? :DDDDDDDDDDDDDD Tu manai, kad mane kažkas iš sampo gali paveikt kažkaip ir pakeist mane? :D Nebejuokauk, senukai. Š ios temos pradžia? Žmogau, ši tema sukurta juoko forma, normalūs žmonės tai supranta, tačiau tu to nesupratai. Pažiūrėt į save? Tu pirmiau pažiūrėk į save, iš prikolo puti kažkokį burbulą. "Visada tiesą pasakysiu ir gali savo tuščiais nekalbėt." - šitas pramušė :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Na  buvo linksmą skaityti. Aš pas tave dirbau kaip buvai Radistų firmos direktoriumi. Esi daug pasiekęs antrų vietų tikriausiai daugiausiai iš serverio :D . Tavo pasiekimai gerai aprašyti, buvo linksmą skaityti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.