Einaras_Bmw

Etapas, kuris buvo geriausias mano LMG istorijoje.. (Einaras_Bmw)

23 pranešimų šioje temoje

FUQo2kM.png

Sveiki, taigi sugalvojau aprašyti vieną iš savo LMG etapų (įvykių). Š is etapas mano LMG projekte buvo labiausiai įsimintinas bei geriausias, kuriuo didžiuojuosi ir tikrai su mielu noru pakartočiau lygiai tą patį. Š is etapas (pasiekimas) susidės iš mano pirmojo pavaduotojo, pirmojo direktoriaus bei labiausiai nusisekusio S.W.A.T. direktoriaus posto.

I. PATI PRADŽIA IR APSAUGOS PAVADUOTOJAS

Dirbau fūristuose, turėjau ten pasikrovimo prižiūrėtoją, tuo metu direktorius buvo Jimmy_Absolut. Tada pamačiau, kad Julius_Liaudis gavo apsaugos direktorių, tada nusprendžiau eiti ten, nes tikėjausi, kad galėsiu pasiekti kažką daugiau, nei prižiūrėtojas. Julius mane pažinojo iš Emilijos medikų, todėl pakliūti į darbą bei pirmąjį prižiūrėtoją gauti nebuvo sunku. Pas Julių dirbo senas bičiulis, iš medikų atėjęs Matufa_Forever, todėl su jo pagalba, apsaugoje kilau pareigomis, nuo prastesnio prižiūrėtojo iki geresnio ir sulaukiau atrankos į apsaugos pavaduotoją. Užpildęs į apsaugos pavaduotoją, žinojau, kad negausiu jo taip lengvai, todėl buvau labai aktyvus ir stengiausi jį gauti. Sulaukęs atrankos pabaigos, buvau paskelbtas į TOP4 patekęs asmuo, kuris turėjo vesti praktiką. Pravedžiau praktiką, pravedė ir kiti kandidatai, tuomet labai bijojau, kad būtent aš netapsiu, bet kartu žinojau, kad mane palaiko Matufa. Sulaukus analizės, patekau į pavaduotoją ir pasiekiau pirmąjį apsaugos pavaduotoją. Iš tos atrankos patekome du, aš ir Hugy_Pacanas. Tie laikai buvo vieni iš geriausių, buvo labai smagu, tuomet susiėmiau į darbus ir labai stengiausi palaikyti apsaugos firmą, karts nuo karto Julius būdavo neaktyvesnis, bet puikiai susidirbę su Matufa ir Hugy, mes apsauga iškėlėme. Po keletą savaičių, į pavaduotojo gretas prisijungė ir Bratva_Trg, tada buvo tobulas ketvertukas. Su apsauga dominavome visur, surengėme GW prieš kitus darbus, juos laimėjom, sukūrėm įdomių filmukų. Buvome visi lyg broliai, visi sutarėme puikiai, sutapo mūsų idėjos. Viskam tik įsivažiavus, Matufa, dėl motyvacijos stygiaus, paliko pavaduotojo postą. Tuomet motyvacijos turėjome tik keli, Julius buvo gan atsipalaidavęs, todėl stovėjome vietoje ties firmos reikalais. Į Spalio mėnesio pabaigą, atsidarė LMG radijas, kuris surengė vakarėlį LMG serveryje. Per radiją grojo LMG himnas, tuomet norėdamas pasilinksminti, kelis kartus parašė Julius per /d: LMG LMG ir gavęs papeikimą, buvo nušalintas dabartinio direktorių prižiūrėtojo. Tada netekau kartu su Julium apsaugos valdžios ir likau paprastas apsauginis.

Už šitą visą laiką, labiausiai dėkoju: Julius_Liaudis, Matufa_Forever, Bratva_Trg, Hugy_Pacanas

Kiti prisiminimai:

II. PIRMAS DIREKTORIUS?!

05cc9b7f42c14edf954522474ac93d07.png

Kaip buvo nušalintas Julius, buvo paskelbti rinkimai, tada nusprendžiau ir aš užpildyti į direktoriaus postą. Turėjau labai mažai patirties, vos vienas pavaduotojo postas, turėjau serveryje tik 150 tūkstančių patirties taškų, bet man pavyko gauti direktoriaus postą. Už tai dėkoju Karoliui. Gavus apsaugos direktorių, tai man buvo didelis iššūkis. Kaip gavau direktorių, mes buvome su Nikita susitarę, kas paims direktorių, tas duos pavaduotoją, todėl aš jam suteikiau pavaduotojo postą ir pradėjome tvarkytis forumą bei kibti į darbus. Direktoriauti sekėsi tikrai neblogai, susipažinau su daug žmonių, abu turėjome motyvacijos, todėl firmos laikėsi itin gerai, dirbo daug žaidėjų. Į firmą vis ateidavo daugiau žmonių, Nikita daug padėdavo, išmokė pagrindinių direktoriavimo įgūdžių. Praėjus šiek tiek laiko, paskyriau į pavaduotojo postą ir kitus pavaduotojus. Firmoje viskas buvo tvarkoje, turėjau labai daug motyvacijos, kūrėme daug filmukų, įvedėme daug sistemų. Praūžus naujiems metams, atsirado naujasis DP (Cristian_Opps), kuris man pasiūlė ir suteikė šansą už patrauklų darbą pereiti į S.W.A.T. direktoriaus postą. Apsaugos direktoriumi išbuvau apie du mėnesius. Š iame poskyrį labai daug nerašysiu, kadangi įdėsiu daugiau nuotraukų bei vaizdo įrašų.

Už visą savo pirmąją erą, noriu labai padėkoti šiems žmonėms: Nikita_Kolesničenko, Ben_Ryan, Artchi_Down, Hylka_Mom, Raven_North, Augustas_Poxui, Gholas_Lokys, Hugy_Pacanas, Karolis_Kaulas, Justina_Dautaraite, Mode_Kiss, Mega_Dino, Mantiz_Kent ir kitiems.

yHrinU3.gif

Kiti prisiminimai:

Best treniruotė :D

III. S.W.A.T. DIREKTORIUS - DIDŽIAUSIAS MANO PASIEKIMAS

d5b24752f1494d89912a721bf58377e0.png

Perėjus iš apsaugos firmos direktoriaus į šį, mano visas supratimas apie direktoriavimą iš karto pasikeitė.. Š i firma yra mano manymu pati aukščiausioji grandis, todėl čia reikėjo labai daug motyvacijos ir idėjų, kad būtų ši firma neužmiršta. Persikėlus visus apsaugos darbuotojus būtent į šią firmą bei padarius atranką, supratau, kad nepajėgsiu dirbti vienas. Buvo iš visų žmonių, man saviausias žmogus, tai Diablo_Kipras, kurį ir paskyriau į pavaduotojo postą. Pirmas dienas laikėsi po 40 darbuotojų, kadangi turėjau šiek tiek patirties, tikrai S.W.A.T. darbuotojams buvo daug veiklos, stengėmės. Išsirinkau vis daugiau pavaduotojų, savaitės ėjo, firma klestėjo, atsirado ir KOBRA 8 būrys, kuris tapo geriausiu ir populiariausiu būriu S.W.A.T. firmoje. Darėme daug veiklų, užsiėmimų, tačiau atėjo ta diena, kaip buvo paskelbta atranka į Forumo moderatoriaus pareigas, tada nusprendžiau užpildyti, nes S.W.A.T. direktoriaus rutina, po truputį ėmė bosti, todėl užpildęs, net nesitikėdamas, patekau į komandą ir tapau Forumo moderatoriumi. Tada privalėjau palikti direktoriaus pareigas ir jas užleisti naujam žmogui. Apibendrinus, manau, kad ši mano era buvo geriausia iš visų erų, nors ir apsaugos direktoriavimas nebuvo prastas, bet S.W.A.T. firma įsimins labiausiai. 

Per šią era buvo begalę žmonių, kuriems esu dėkingas: Diablo_Kipras, Matufa_Forever, Tony_Greyn, Skirmantas_Dalniakas, Auris_Xesto, Justina_Dautaraite, Ben_Ryan, Samii_Zoela, Rytis_Tuper, Jarek_Sanchez, Justas_Galingauskas, Airidas_Mad, Daiva_Super, Rojuxas_Gamer, Liepsna_Fire, Mantas_Trollin, Aivaras_Zaidzia, Mantiz_Kent, Dovydux_Ltu, Marciuz_Deagle, Evil_Gangster ir daugelis kitų..

iUlEmYk.gif

dw9dbVe.gif

hxpPcmX.gif

gBDWopR.gif

U1dIWF2.gif

Kiti prisiminimai:

IV. NUOMONĖS APIE DIREKTORIAVIMĄ:

Dominykas_Miguel - geras direktorius, nes perkėlei mane į kitą rangą 

Luk_Pran - Na tikrai, kiek žinau apie tave, tai tikrai visai šauniai pasirodiai su SWAT Firma, tikrai suvaldiai ją ir pakėliai į aukštumas, sėkmės tau *šypsena*.

Nikita_Kolesničenko - Buvai šaunus SWAT direktorius. Mūsų teisėsauga valdė, bet gaila, kad Jamalis sutrukdė su free priėmimais :|

Tomas_Derbi - Dirbau pas tave, veiksmo buvo tikrai būdavo tikrai daug, seip viskas buvo gerai. 

Artchi_Down - Buvai direktorius kuris turėjo kažkokia savybę pritraukti žaidėjus dirbti būtent savo firmoje. Aš kaip pavaduotojas praleidau laiką geriausioje komandoje <3

Numberas_Beiringas - Per daug pasikėlęs, o firma buvo nebloga ir pavaduotojai labai gerai pasirinkti. 

Saras_Gurry - Vistiek Apsaugoje pirmą erą buvo geriausią , kitas nepalygint . 

Rokas_Nekt - Buvai Geras direktorius, sugebėjai surinkti stiprią komandą. 

Puff_Kipras - Buvai geras, nes buvai aktyvus, o tai viską pasako. 

Tobis_Berry - Sveikas, dar nelošiau kaip tu buvai S.W.A.T direktorius, bet kaip mačiau video, mačiau tikrai stengeis dėl darbuoutojų. Sėkmės tau. 

Andrius_Bmw - Na tiesa sakant nesu buvęs tavo eroje bet apsaugoje buvai (y). 

Silvix - Krč , Einarai, jau praėjo labai daug laiko bet aš žiūriu ir žiūriu šitą video,ir laukiu kol sugrysi su direktoriumi, Net neviena kart verkiu :ddd Buvai ir būsi best drk:*

Augustas Simonis - viso tu mane apsaugoje išmokinai c-bug sėkmės tau

Duff_Berr - Prastas direktorius, dažnai būdavo neaktyvus, neturi pakankamai stiprių vadovavimų įgūdžių, tačiau sugebėjo surinkti gerą kolektyvą.

Norintys kažkas palikti nuomonę - AŽ 

Tema atvira jūsų komentarams. 

Ačiū, kad skaitėte!

Pagarbiai, Einaras_Bmw

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Jau ir vėl gydai ;D ne seni šauni buvo tavo era nors ir nebuvau ten, bet vistiek nusikalstamu tu neprimesi, bet sėkmės tau šį vėl imti!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Swat antra era pas tave era buvo vienas iš geriausiu, buvo daug labai žmonių pamenu, o grobimai tiesiog kai per sviesta, visus paimdavo swatai. Tikiuosi kažkada dar paimsi swat direktorių. O ištiesu tavo pasiekimai tikrai šaunus, ypač su swat antru direktoriumi. Sėkmes tau. +R3P

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Seni geri prisiminimai! Norėtusi grąžinti tuos senus laikus apsaugoje arba galbūt kitoje firmoje if u know what i mean. #20+apsauginių

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikas Einarai, prisimenu dar tą laiką kaip tu buvai Pavaduotojas ir Julius_Liaudis [Direktorius] Parašė per /d LMG LMG buvo tikrai linksma bet to pačiu ir liūdna kaip nušalino Liaudi, atsimenu vėliau gavai Direktorių ir sugryžau atgal į tavo erą buvo nepakartojama!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kur mano komentaras? Jei nebuvo tai labai tyngiu rašyt iš naujo vėliau parašysiu

;)

Golden

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jau ir vėl gydai ;D ne seni šauni buvo tavo era nors ir nebuvau ten, bet vistiek nusikalstamu tu neprimesi, bet sėkmės tau šį vėl imti!

Nelabai supratau tavo komentaro esmės. Prie ko čia prikišti tas nusikalstamas? :D Aš papasakojau apie savo pasiekimą ir tiek. Neįdomu, neskaityk, bet ačiū už paskatinimą vėl kažkada sugrįžti.

Ačiū ir kitiems, šaunu, kad dar yra tų žmonių, kurie dirbo pas mane ir prisimena mano eras. :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pirmą apsaugos tavo era , piz** ten tai buvo gerulė , SWAT pirmą era irgi nedaug atsiliko , kitos eros aišku nepalygint kadangi mažiau žaidėju ir t.t , bet iš visu apsaugos erų kurias esu matęs tai tavo galiu teigt jog man buvo vieną iš geriasiu . <3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Man nelabai patinka šis naujas sub-forumas "pasiekimai" ar kažkas tokio. Pagalvojus, kad šie skaitomi pasiekimai yra visiškas niekas. Tai nėra pasiekimas. Padedi serveriui tvarkytis dykai ir dar privalai to siekti. Jei neklystu Marius kažką panašaus minėjo. Na bet kaip bebūtų mes siekdami visokių modų, direktorių švaistom savo brangų laiką, kurio ir taip mažai. Bet ką padarysi, kiekvienas esame užsikrėtę šia ligą, vieni mažiau kiti daugiau. Per šitą brangų laiką gyvenime buvo galima tiek daug nuveikt, bet tačiau gauti postą serveryje taip pat yra smagu. Nesakau nieko prieš, aš irgi sergu šia liga ir vis tiek bandysiu ką nors pasiimti čia. Tiesiog šiaip taip garsiau susimąsčiau. Labai gražiai sutvarkyta tema, Einarai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsimenu kaip buvai dar paprastas žaidėjas ir bandei įkurti gaują, dar prašei GFX manęs. Net nemaniau, kad taip aukštai kilsi, pas tavę tik apsaugoj teko dirbti ir būti EAK būrio nariu, o kaip direktorius tai tu šaunus, leidi reikštis naujokams ^^ geri pasiekimai ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Esi padlaizunas norintis isaukstinti save ir kazkuom pasigirt nors net nebuvo realiai kuo ,slabakai, kaip ir visi agurkai. Cia mano nuomone,

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Esi padlaizunas norintis isaukstinti save ir kazkuom pasigirt nors net nebuvo realiai kuo ,slabakai, kaip ir visi agurkai. Cia mano nuomone,

Tokia skiltis čia šiaip, rašo visi pasiekimus, rašau ir aš. Tu nepyk, dėl to užblokavimo, visus baudžiu vienodai, neišskiriu kažko. ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Na ką viską paskaičius tikrai viską gražiai aprašei ir šaunu, kad pasiekei savo norimų tikslų ir nenuleidai tam rankų. Sėkmės tau! :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nuostabi istorija Einarai, matosi kad buvai geras Direktorius, ir kas man dar labai patiko tai būtent tavo S.W.A.T firmos prisistatymas labai geras. (y) :) Sėkmės tau siekiant toliau savo svajonių/tikslų, tikiuosi tu jas pasieksi. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Begalo buvo smagu skaityti! Esu ir aš paminėtas, ačiū už gerus žodžius Einarai! Tie seni geri laikai, norėčiau kad jie grįžtu  :wub: . Sėkmės tau Einarai, siekiant užsibrėžtų tikslų! :rolleyes: 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Begalo buvo smagu skaityti! Esu ir aš paminėtas, ačiū už gerus žodžius Einarai! Tie seni geri laikai, norėčiau kad jie grįžtu  :wub: . Sėkmės tau Einarai, siekiant užsibrėžtų tikslų! :rolleyes: 

Vis turbūt norėtumėme, kad sugrįžtų, bet deja, taip neįvyks.. ;/ Ačiū tau labai, Matufa. ;) Gal kada reikės susisibėgti. :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Labai įdomi istorija Einarai, tikiuos ne tau vienam bus tokių nusisekusių pasiekimų! Sekmės siekiant tiksko.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Na ką viską paskaičius tikrai viską gražiai aprašei ir šaunu, kad pasiekei savo norimų tikslų ir nenuleidai tam rankų. Sėkmės tau!  :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nori tu, kad verkčiau. Reikia kada vėl susibėgt į valdžią. Garantuoju, kad 60-70% Kobros surinksiu! Na, o kiti... Long time - no see, bet jų pasiilgsiu, jie man ne darbuotojai buvo, visi jie mano draugai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Brat za bratam. Tikiuosi, kad nepatingėsi, Einarai, kažkurioj firmoj atkūrti tą pradžią nuo ko viskas ir prasidėjo  ^_^ 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Brat za bratam. Tikiuosi, kad nepatingėsi, Einarai, kažkurioj firmoj atkūrti tą pradžią nuo ko viskas ir prasidėjo  ^_^ 

Galbūt, laikas parodys. :D Iš tikrųjų to pačio atkartoti tikrai nepavyks, bet gal kažką panašaus ir sukonstruosiu :?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisimenu gerus laikus apsaugos, kaip buvau pirmą kartą patekęs iš forumo į apsaugą, dar mano drg pildė tada :D, dar senas acc mano Tesiog_Justas dirba nuo tavo eros apsaugoje [Dar dirba], prisimenu kaip sakiai, visi tylit, po vieną kalbėkit ir duokit pinigus bet visiems p* buvo ir visi rėkaujo, tada nieko nežinodamas padaviau pinigus ir gavau pakvietimą, ir džiaugiaus :D , nieko neklausinėjai čia buvo prieš gaunant S.W.A.T direktorių. Tada labaj norėjau į S.W.A.T, ir  seną acc nulaužė pardavinėjo Unjail'ą, ir gavau ban, tam pacanuj kuris užbanino vien sakiau ačiū, nes nežinia nuo ko bučiau dar gavęs, ir tada gavai S.W.A.T direktorių, o tada verkiau, kad lengvą slp užsidėjau :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisimenu gerus laikus apsaugos, kaip buvau pirmą kartą patekęs iš forumo į apsaugą, dar mano drg pildė tada :D, dar senas acc mano Tesiog_Justas dirba nuo tavo eros apsaugoje [Dar dirba], prisimenu kaip sakiai, visi tylit, po vieną kalbėkit ir duokit pinigus bet visiems p* buvo ir visi rėkaujo, tada nieko nežinodamas padaviau pinigus ir gavau pakvietimą, ir džiaugiaus :D , nieko neklausinėjai čia buvo prieš gaunant S.W.A.T direktorių. Tada labaj norėjau į S.W.A.T, ir  seną acc nulaužė pardavinėjo Unjail'ą, ir gavau ban, tam pacanuj kuris užbanino vien sakiau ačiū, nes nežinia nuo ko bučiau dar gavęs, ir tada gavai S.W.A.T direktorių, o tada verkiau, kad lengvą slp užsidėjau :D

Įdomiai tu čia patekai, kažkoks stebuklas buvo turbūt, nes prasmukai gerai, nes visus apklausinėdavom, dar pamenu net klausimus.. :D Gaila, kad nepavyko, dėl S.W.A.T. :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.