Jump to content
Gain_Weight

[Mediku Direktoriu] Peikiu The_Brothers

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: Gain_Weight

2. Kaltinamo direktoriaus slapyvardis: The_Brothers

3. Jūsų kaltinimai: Žmogus nemoka valdyti firma paklausiau pas ji per TeamSpeak ar bus tema sukurta kad susigražinti darbo sutarti o jis atsake nebus o kam reike :D, Net 3men nežaidžia sampa o jau drk ir direktorius kiek žinau buvo pirktas iš Nikitos, šiendien isdarbinau i mediku darba per masine atranka dirbau viskas ok vienas kolega pradejo mane ižeidineti sakau mesk lauk tokius to žaidejo nick buvo Gabris_Himnas ponas direktorius man atsake tuoj aš tave išmesiu, Lepe sekti ji ir pabuti afk 30sek o jis ft padarys ka grese už afk ofise išmetimas galvoju kad rimtai nori o ta paime mane išmete iš darbo tai kzn kad per direktorius čia yra.  :o  ;)  <_< 

4. Jūsų turima vaizdinė medžiaga:  Čia irodymai kad nera sukurta niekur kur atsimti darbo sutarti: 

1a5e273183dfa3ff6ebc095a91d9706e489.jpg

Manau Kobe dar viska gerai nežinai 14metis jau drk wow wow kaip kurie žaidžia po 3-4 metus dar direktoriu nebuvo o čia sumokejo pinigu jau direktorius :) nes Nikita tikrai galejo praleisti drk White_Bin o čia visai keistai atrodo, jei nurejai išmesti iš darbo ir jei aš prašyčiau neturi teises lepti užeit i ofisa ir buti afk. .  :P  :o 

Čia irodymai kaip išmete mane iš darbo: :)

739f117423c42907ad5f5588b00ee59a656.png

fe66d4d8ca9ccb9a1282b28d4f05ad61635.png

1d2d5264481accd6e72c476fdc556f4f471.png

Manau Kobe viska sužinosi kaip ten viskas vysko vaikas tapo pavaduotojas po 7-8 ar mažiau ir iškart tapo drk nors kiek žinau Nikita gerai pažista White_Bin kodel ne jis  :o 

Pagabre Gain_Weight :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

turiu įsikišti nes pats esu medikas ir turiu ginti savo direktorių. Turiu tau klausimą nuo kada galima šaudyti savus reikia ft padaryti ir numesti drk arba pav o ne atsisaudyti ir negalima ofise būti darbo metu negalit bausti šio medikų direktoriaus nes jis viską gerai padarė.

Visu pirma pateik irodymus kad šaudžiau manau kas vienas darbuotojas daro irodymus jei šaudo ji tave nes žinau db kas vienas medikose nardo del pavo ir daug kam ponas direktorius siule pav posta net man siule i pavus :D bet tikrai nenoriu Augis_Dash net žvenge iš to direktoriaus Augis_Dash daugiau patirtes drk nei jis ir dar aiškina kaip kas turi buti :D 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikas Š tai įrodymai jog pats prašiai išmesti aš pasakiau kaip aš tave galiu išmesti. 
stai,kad dirbi ofise. Ts Matosi job prašiai,kad išmeščiau, O dėl sutarčių, tai jos bus grąžintos po 2 savaičių, Jums reikės pateikti įrodymus, kaip davėte man darbo sutartį atrankos metu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikas Š tai įrodymai jog pats prašiai išmesti aš pasakiau kaip aš tave galiu išmesti. 
stai,kad dirbi ofise. Ts Matosi job prašiai,kad išmeščiau, O dėl sutarčių, tai jos bus grąžintos po 2 savaičių, Jums reikės pateikti įrodymus, kaip davėte man darbo sutartį atrankos metu.

Visus pirma aš šiendien isdarbinau i darba Brotheri kam man reike kad mane išmetu iš darbo mm, o TeamSpeak nebuvau net aš TeamSpeak gali pasvadinti bet kas jei nežinai arba reikejo i draugus mane per TeamSpeak priimti ir žiureti o pavaduotojas išbuvai 3dienas pastyksliau žmoguti  :P  Manau busi baudžiamas ispejimu ar daugiau nes iš direktoriaus nori pinigus pasidaryti nes kaip buvo atranka masine tu net Augis_Dash gražink pinigus už darbo sutarti man del pinigu drebi perki ir pavaduotoja direktoriu nupirkai už taškus taip manau Tosha gali logus pažiureti ar pas Nikita daugiau tašku db ar ne :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nesvarbu ar TeamSpeak programoje buvote Jus pats, svarbu yra tai, kad nusižengimas - stovėjimas Ofise darbo metu, buvo užfiksuotas ir už jį buvote išmestas iš mūsų firmos.

Žmogau jei tu man lepej varyti i ta ofisa tu direktorius aš privalau klausyti tai yra pagrindine taisykle klausyti direktoriu/pavaduotoju jei tai nežinai net per masine apklausa tu žiurejai taisykles ir klausej pas mane viska kaip tu dar gali buti direktorium

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Žmogau jei tu man lepej varyti i ta ofisa tu direktorius aš privalau klausyti tai yra pagrindine taisykle klausyti direktoriu/pavaduotoju jei tai nežinai net per masine apklausa tu žiurejai taisykles ir klausej pas mane viska kaip tu dar gali buti direktorium

Nu ka atradau visus įrodymus kai prašiai,kad išmestum ir pravokavai http://www.part.lt/perziura/6a28cc36b7620f41c2d7fc6aa2c23e05710.jpg ir čia ss kaip dar prašiai,kad išmestum tai,kad 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nu ka atradau visus įrodymus kai prašiai,kad išmestum ir pravokavai http://www.part.lt/perziura/6a28cc36b7620f41c2d7fc6aa2c23e05710.jpg ir čia ss kaip dar prašiai,kad išmestum tai,kad http://imgur.com/a/QuZ

Tu dar moki fake nuotrauka daryti pažiurek laikas skires žmoguti + ir jei taip butu neturi sakyti eik i ofisa ir už tai išmesti o turi laukti kaip nusiženksiu ir tada išmesi o taip neturi teises sakyti eik i ofisa ir t.t manau turi buti baudžiamas ir viska kita ir kaip tu direktoriu gavai visa tiesa pasakyk kokiu budu pirkai ir t.t 3dienas buvai pavas ir jau direktorius ir taisykles turejai sukurti per viena diena o tu kuri jau vos ne 3dienas manau butu geriau koks direktorius White_Bin yra patirtes o čia vaikas 14metu jau drk pirma karta matau per 5metus čia reike istorija sukurti apie tai sekmes atmazus ieškoti toliau mažiuk  :P ,manau jei padaryti prabalsuoti ar palikti tave drk ar nušalinti daugiau butu už kad nušalinti tave čia ne del pavydo bet tu net vadovauti nemoki arba Kobe gali testa padaryti kaip jis per apklausa žaidejus apklausineija ar verkia del sutartes kad Augis_Dash gražintu sako tegul pas mane bus darbo sutartis man ramiau bus miegoti :D

Ir kiek žinau tavo puse darbo yra nukopijota nuo dyleriu firmos tiksliau nuo Aurimas_Zageronas su rangais bei tašku sistem nes visur skires bet čia taip pat viskas biški yra pakeista deka Augis_Dash ir viel atmaz galvoj kas čia per drk pirma karta girdžiu  prašom:

O čia gavau i a-z žinute:

ba2bb2775cdb7dd52edc3188ae4a03ae811.jpg

Redaguota nario Gain_Weight

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Aš pats norėčiau, kad The_broliukas nebutu direktorium nes nesamones daro darbe dar per anksti but jam direktrium geriau reikia rinkt kad tikrai jau butu kažkiek žinomas o čia tai pirma karta girdžiu toki nick prasiunte tašku ir dave drk nes kitaip negalėjo gaut

Aš vieno nesuprantu kaip ji pas Kobe apklausa perejo ar išvis nieko nekaluse jei jis mane per atranka apklausinejo ir skaite taisykles forume :D kokios pgr taisykles  :P manau 90proc butu preš kad jis drk butu 10už nes bando kurie nardyti i pava .

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Dar per teamspeak paklausiau pas Brotheri ar buvo kopijuota anketa atsake taip + va chat su zageronu jis net žino kad buvo anketa kopijuota nzn kaip toks žmogus gali drk buti :D

777e174e488189f12e509505bebf5b65400.jpg

Daug žaideju yra preš kad butu Brotheris drk :) nes visi žinok kad pirko ta drk:

3f1f3bf0643e92e126988defd320ebc2160.jpg

Redaguota nario Gain_Weight

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.