Jump to content
Max_Tosha

Policijos direktoriaus rinkimų apžvalga

Rekomenduoti pranešimai

2NpA55F.png

 

Policijos direktoriaus rinkimų apžvalga

 

 

Gera vakara gerbiami žaidėjai. Šiandien tenka skelbti naujai išrinktą Policijos departamento direktorių, kuris turės pratęsti Teisėsaugos institucijų veiklą mūsų LMG miesteliuose, užtikrinti žaidėjų saugumą bei visomis priemonėmis ir pastangomis stabdyti nusikalstamumą. Kalbant apie rinkimus, tai juose dalyvavo tikrai labai padorus dalyvių skaičius, kas kiek nustebino. Į tokias atsakingas pareigas mėgino daugelis ir kiek negirdėtų veidų. Neabejoju, kad pasidomėję nepatekimo priežastimis būsite, kai kurie pamotyvuoti pasistengti labiau ir nuoširdžiai mėginti dalyvauti ateityje. Toliau nedaugžodžiaujam ir stebim, kas yra naujasis mūsų direktorius!

 

 

Paulius_Dzynkt - vienas kone rimtesnių bei žinomesnių veidų šiuose rinkimuose, kuris aktyviai jau yra pasireiškęs ir Policijos departamento gretose. Tai neabejotinai patiko ir kiek nuramino mane, kad rinkimuose dalyvavai. Turint žmogų su tokia patirtimi, tikrai gerino visų rinkimų kokybę, kurie iš pat pradžių pasirodė, kiek lengvabūdiški ir silpni. Tarp visų kitų kandidatų pasirodei tikrai solidžiai. Nors visgi priekabių prie pačios anketos gal ir nebuvo. Visa ji buvo kiek primityvoka. Tarytum, kad tas tavęs žinojimas, puikus pažinimas tavo įgūdžių leido vien tau už tai čia būti paminėtam. Asmenybė esi tvirtas ir turbūt pilnai pasiruošęs vėl būti šios firmos direktoriumi. Tačiau tas leptelėjimas „vėl“ leidžia savotiškai manyti, kad mes praktiškai galime jau numanyti visą šios istorijos baigtį. Ir visai panašiai, kaip ir kitas rinkimų dalyvis Darius_Good leidot suprast, kad naujo gūsio čia nebus įpūsta. Tik konservatyvios pažiūros, kuriomis nuolatos vadovautis nebegalima. Būtent todėl, šiuose rinkimuose šviežumas ir naujų veidų liepsnelė turbūt pasižymėjo jau nuo pat pradžių. Rimtesnių spragų, kad ir tame pačiame aktyvume, lyg ir neteko įžvelgti, bet leisim pasireikšt kažkam kitam. Na, o pačiam likt prie sidabro. Viliuosi, kad šiuo sprendimu nereikės gailėtis ir naujasis direktorius manęs nepaves. Dėkoju už puikų pasirodymą ir dalyvavimą šiuose rinkimuose!

 

 

Kuolas_Tube - anketa ir apskritai tavęs dalyvavimas šiuose rinkimuose mane, kiek nustebino. Kita vertus, ką aš čia paistau. Išties esi teisėsaugos srities žmogelis. Palyginimui su visais kitais rinkimų dalyviais esi turintis daugiausiai teisėsaugos darbe patirties, kas išties rodo, kad esi ištikimas šiai profesijai bei atsidavęs teisingumui. Tai labai džiugi žinia ir kitiems būtų, kuo pavydėti bei pasimokyti. Žinoma apmaudu, kad labai man nėra tekę garbės pažinti tokio teisėsaugos žmogaus. Gal, tai tik skaičiukai, nors norisi tikėti, kad tokiu ambicingu noru degantis galimai naujas vadovas tikrai išmano savo srityje visas subtilybes. Antai net ir tas pats pasirinktas autoritetas buvo garsus SWAT direktorius Kaseka_Deivis, nors ir leisiu sau pasikandžioti, šio direktoriaus vadovavimo metu buvo trūkumų, bet pastovumas ir realus pareigų, savo darbo vietos saugojimas tikrai darė nemažą įtaką teisėsaugai. Anketoje išsakei puikiai savo požiūrį apie teisėsaugoje esančią situaciją ir tikslus, kuriuos įvairiomis priemonėmis ketinsi įgyvendinti. Galbūt tik vietomis pristygo supratimo į kai kuriuos klausimus, tarytum truputį juos būtum supratęs kiek kitaip, negu buvo užduoti. Džiugu, kad nepaslydai ir kone ant vieno galimai sudėtingesnio klausimo dėl darbuotojų grafiko. Kaip sakant išbandymą tikrai išlaikei. Tikėkimės, kad tai gebėsi realizuoti ir savo vadovavimo praktikoje. Viliuosi, kad šiuo sprendimu nereikės gailėtis ir naujasis direktorius manęs nepaves. Dėkoju už puikų pasirodymą ir dalyvavimą šiuose rinkimuose!

 

 

 

••• Direktoriui neišbuvus 14 kalendorinių dienų savo pareigose, jos bus perleistos antros vietos nugalėtojui.
••• Asmenys, kurie nepateko, galite per ateinančias 24 valandas susiekti su manimi per Forumo asmeninę žinutę. Bus pateiktos Jūsų nepatekimo priežastys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Analizė trumputėlė, tačiau labai aiški, lyg ir viskas ko reikia, thumbs up. Labai gerai, kad duota pasireikšti naujokui, bus įdomu pažiūrėti kokią PD/FBI firmą jis pristatys liaudžiai, bei ar ji sugebės konkuruoti su nusikalstamomis frakcijomis. Sėkmės, naujasis direktoriau!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Sveikinu Naująjį PD/FBI Direktorių, sėkmės tau ir manau pasirinkimą gerą padarė, manau tikrai nenuvilsi ir susitvarkysi su Direktoriumi, laikykis, didžiausios sėkmės tau palinkėsiu Kuolai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×