Max_Tosha

Tinklapio Atnaujinimai

66 pranešimų šioje temoje

Betkoks atnaujinimas, svarbu LMG po biški judą į priekį. O dabar, dar viskas tvarkoj, man asmeniškai patinka, tik kiek juodas fonas nervina, bet priprasti galimą

Redaguota nario Dwayne_Fellon
Sunervina

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Šis forumo atnaujinimas tikrai išeis LMG tik į naudą, pagaliau į projektą sugrįžo atnaujinimai. Nors šis man dizainas nėra pats gražiausias, bet naujas varikliukas tikrai šaunus. Manau, kad su laiku ištaisysite ir visas klaidas, atsižvelgsite į forumo narių nuomones. Sveikinu projektą su naujovėmis. B):ph34r:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 3 minutes, Einaras_Bmw said:

Šis forumo atnaujinimas tikrai išeis LMG tik į naudą, pagaliau į projektą sugrįžo atnaujinimai. Nors šis man dizainas nėra pats gražiausias, bet naujas varikliukas tikrai šaunus. Manau, kad su laiku ištaisysite ir visas klaidas, atsižvelgsite į forumo narių nuomones. Sveikinu projektą su naujovėmis. B):ph34r:

Dizainas dar bus keičiamas bei naujinamas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Šaunu, kad projektas po truputį juda į priekį! Puiku, kad turime tokią aktyvią ir šiek tiek pasitempusių administraciją. Pats dizainas tikrai gražus, tik reikia šiek tiek priprasti prie stiliaus.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Po Biški,Lmg Juda I Priekį :) ^_^

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pagaliau kazkas naujo nors ir forumo bet atnaujinimas padidida vilties 1.8 ir man dar kyla klausimas kaip zadate ir kada zadate duoti taskus ??

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Smagu, kad LMG serveris juda po biškį į priekį. GL

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

OHO !!! gerai nors kas per 2.5 metu :DDDD 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

man asmeniškai tai labai geras forumo atnaujinimas,tik bėda kad forumo acc pradinginėjo,o taip tikrai smagu jog yra judama į priekį

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pagaliau serveris juda į priekį! Nors pradėjot nuo forumo, bet tai vis tiek didžiulė pažanga. Kaip ir minėjot priprasti gali būti sunku, na bet nieko - akys ir tamsiosios pusės pamatys :/ Dabar lauksim serverio atnaujinimo :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Man patinka naujasis forumas, nes tikrai dabar geriau veikia jis ir spalva geresnė. Bet minusai, kad per telefoną anas buvo geresnis, bet priprasiu ir dar, kad yra 1 bugas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsidarius forumą, iš pirmo žvilgsnio, šis dizainas atrodo fainas, tačiau prie šių naujovių teks nemažai laiko priprasti. Man asmeniškai kažkaip nesiderina baltas fonas su pilku dizainu. Minusas, jog senos temos dabar "sugadintos". Tačiau, ačiū už Jūsų pastangas, tik manyčiau, kad šiuo metu serveris turėjo būti pirmoje vietoje. <_<

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Asmeniškai man forumas gražus, tik juoda spalva nelabai :) Varikliukas tikrai puikus, tik prireiks laiko priprasti :) Šaunu jog LMG pradeda judėti į priekį :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Neblogai,jau kaškas naujo per tos 2 metųs. :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Aišku viskas gerai kad naujas forumo dizainas ir visa kita,bet jūs ne pamirškit padaryti serverio atnaujinimus.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Wow, vis kokios naujienos, puikus atnaujinimas kaip pradžiai, gal pavyks gražint skolas kurios susikaupė per tuose ilgus metus. :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Laba diena,labai norėčiau sužinoti,dėl ko negaliu prisijungti į savo kitąjį vartotoją? 
Rašo,kad blogi duomenys,jeigu viskas teisingas??

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Ką tik, Visada_Naktimis said:

Laba diena,labai norėčiau sužinoti,dėl ko negaliu prisijungti į savo kitąjį vartotoją? 
Rašo,kad blogi duomenys,jeigu viskas teisingas??

Rašykite savo prieš forumo atnaujinimą naudotą Vardą_Pavardę arba email adresą.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 9 minutes(-čių), Einaras_Bmw said:

Rašykite savo prieš forumo atnaujinimą naudotą Vardą_Pavardę arba email adresą.

Tai aš tai ir darau,nieko nesikeičia.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Gal ir visai nieko, tik kol kas yra daug bugų ir šiaip nepatogumų, tad priprasti sunku. Jūs geriau serverį atnaujinkit.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Forumas išties geras,geras varikliukas,dizainas gan neblogas tik tas ekranas juodas,bet jau pripratau tik labai apgailėtina,jog pranešimai dingo. Naudotis tai labai patogu forumu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Šaunus dizainas, tačiau yra dar broko, na šiek tiek patvarkius ir pakeitus šį bei tą tikrai būtų be nusiskundimų :) Smagu matyti, jog LMG projektas nebestovi vietoje ir juda į priekį, taip ir toliau pagr.administracija!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.