Jump to content
Max_Tosha

Tinklapio Atnaujinimai

Rekomenduoti pranešimai

Betkoks atnaujinimas, svarbu LMG po biški judą į priekį. O dabar, dar viskas tvarkoj, man asmeniškai patinka, tik kiek juodas fonas nervina, bet priprasti galimą

Redaguota nario Dwayne_Fellon
Sunervina

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Šis forumo atnaujinimas tikrai išeis LMG tik į naudą, pagaliau į projektą sugrįžo atnaujinimai. Nors šis man dizainas nėra pats gražiausias, bet naujas varikliukas tikrai šaunus. Manau, kad su laiku ištaisysite ir visas klaidas, atsižvelgsite į forumo narių nuomones. Sveikinu projektą su naujovėmis. B):ph34r:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2017-02-03 at 22:06, Einaras_Bmw rašė:

Šis forumo atnaujinimas tikrai išeis LMG tik į naudą, pagaliau į projektą sugrįžo atnaujinimai. Nors šis man dizainas nėra pats gražiausias, bet naujas varikliukas tikrai šaunus. Manau, kad su laiku ištaisysite ir visas klaidas, atsižvelgsite į forumo narių nuomones. Sveikinu projektą su naujovėmis. B):ph34r:

Dizainas dar bus keičiamas bei naujinamas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pagaliau serveris juda į priekį! Nors pradėjot nuo forumo, bet tai vis tiek didžiulė pažanga. Kaip ir minėjot priprasti gali būti sunku, na bet nieko - akys ir tamsiosios pusės pamatys :/ Dabar lauksim serverio atnaujinimo :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsidarius forumą, iš pirmo žvilgsnio, šis dizainas atrodo fainas, tačiau prie šių naujovių teks nemažai laiko priprasti. Man asmeniškai kažkaip nesiderina baltas fonas su pilku dizainu. Minusas, jog senos temos dabar "sugadintos". Tačiau, ačiū už Jūsų pastangas, tik manyčiau, kad šiuo metu serveris turėjo būti pirmoje vietoje. <_<

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2017-02-04 at 12:24, Visada_Naktimis rašė:

Laba diena,labai norėčiau sužinoti,dėl ko negaliu prisijungti į savo kitąjį vartotoją? 
Rašo,kad blogi duomenys,jeigu viskas teisingas??

Rašykite savo prieš forumo atnaujinimą naudotą Vardą_Pavardę arba email adresą.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.