Jump to content
Max_Tosha

Tinklapio Atnaujinimai

Rekomenduoti pranešimai

Šaunus dizainas, tačiau yra dar broko, na šiek tiek patvarkius ir pakeitus šį bei tą tikrai būtų be nusiskundimų :) Smagu matyti, jog LMG projektas nebestovi vietoje ir juda į priekį, taip ir toliau pagr.administracija!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Šaunus tik vienas faktas - administracija rodo gyvybės ženklus. Varikliukas bus patogus kai įprasim, bet dizainas tai padėk dieve. Kai mačiau iš pradžių kol buvo išjungtas puslapis ir per nuorodą nuėjau į darbo skiltį buvau tikrai patenkintas matomu vaizdu. Dizainas buvo išvaizdus bei spalvingas (bent šonai), o dabar grynas morgas, juoda/balta. Kalbu štai apie šį vaizdą -  63449fe2ee314364b746eebd925f30d5.png

Būsenose daug klaidų, bet tiek to. Labiausiai gaila, prarastų pranešimų kurie buvo gauti dirbant, o reziume liko tik "patinka" nors tiek gerai. Asmeniškai nei dabartinis dizainas, nei varikliukas (kol kas) yra nepatogūs ir nemalonūs akiai. Mažiausiai forumas trukdė projektui plėtotis, praeitas forumas asmeniškai geriau buvo, galbūt dėl to, jog praleisti 4 metai prie jo. 

ps: asmeniškai jis man nė velnio nėra greitesnis, o kaip tik lėtesnis.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Šaunus dizainas bei puikus atnaujinimas,tiesiog truputį reikia laiko priprasti prie naujojo forumo.Dar yra beda,kad pranešimai nusiminusavo kuriuos kai kurie žmonės labai ilgai rinko,tačiau ne didelė bedelė tokia.Esu jau pripratęs prie dizaino ir manau jis jau pradeda patikt.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pirma pilnai galėjote pabaigti forumą sutvarkyti o ne betkaip padaryti ir iškart pakeisti dizainą,klaidų kaip visada yra,net į busenos rašyti negaliu nei normalei prisijungti į forumą reikia pastoviai keisti password,ir kaip visada padaro taip kad visiems beveik dingo pranešimai kurie patis žmonės paaukojo savo gyvybes į pranešimus.
Dizainas tikrai ne pabaigtas ir tos spalvos juoda/balta net juokinga darosi galėjote pradeti nuo serverio o ne no forumo bet mldc bent taip sugebejote.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūs geriau padarykit serverio atnaujinima, tas forumas visiem px, tiko ir senas dizainas... Po velniu.. atsižvelkit į serverio bugus... Kaip ir sakiau forumas px, tiko ir senas dizainas, dabar po 3 metų idėsit kokį atnaujinimą?? vėl foruma atnaujinsit, kuris išvis visiem px :D.. Žodžiu pradėkit mastyt galva ne subinę...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Apie šį dizainą galiu pasakyti tik tai , kad jis yra gražus ir dar vienas + mano akimis yra tai jog kai kažkas pacituoja ar kažką padaro po tavo postu jį palaikiną ir pnš ant ekrano atsiranda ir tieisog gali ant jo paspausti ir tave ten nukels tas yra tikrai patogu , tačiau įžvelgiu ir - jie yra tokie : Per daug tamsus dizainas bei kažkodėl dingo man pranešimai nežinau dėl ko.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Šaunu, kad ivyko atnaujinimas, man naujas forumas patinka. Viską lengviau daryti, atsirado lyderių lenta kas yra smagu. Atsirado naujos šypsenėles kurios man patinka. Kaikurios temos gal ir negerai atrodo, bet kaip minėjote, kad dar ne viskas dabaiktą. Smagu kaip vyksta atnaujinimai ir šie atnaujinimai man patiko.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Na kagi pagaliau kažko solaukėme kažko naujesnio LMG projekte šeip manau serverio žaidėjai daugiau laukė žaidimo atnaujinimo negu forumo bet vistiek kažkas naujo šitame serveryje dizainas ištiesu yra proderintas prie visko tai tiek.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.