Jump to content
Einaras_Bmw

GERIAUSIO DIREKTORIAUS RINKIMAI?!

Rekomenduoti pranešimai

• Aš, (Auris_Dmown), manau, kad geriausias serverio direktorius yra (Puff_Kipras),nes (Žmogus savo firma palaiko tvarkinga, ją rūpinasi ir matosi, kad jam jo firma labai rupi, žmogus atsidavęs savo darbui ir norėčiau, kad toliau būtų toks atsidavęs.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Aš, (Tony_Red), manau, kad geriausias serverio direktorius yra (Zaidejas_Rokas), Nes jis yra linksmas,dažnai matau žaidime,bendraujantys,visados padeda savo darbuotojams kuo tik gali. manau kad Zaidejas_Rokas  vienas is geriausiu direktoriu. :) 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Aš, (Vejas_Dagys[Media]), manau, kad geriausias serverio direktorius yra (Koala_Stonkus), nes žmogus ragavęs nusikalstamos firmos duoną, su viskuom sutariantis, algas dalina tiek, kiek kitos firmos gauna į vieną, savaitę nenoriu kitų firmų nuvertint, mano nuomonė, gl hf Koalita

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Aš, (Tedis_Ted), manau, kad geriausias serverio direktorius yra (Koala_Stonkus), nes manau visų pirmą Fūristų direktorius yra rimčiausia firma visame serveryje. Kiekvienas direktorius turi mokėti, sugebėti išlaikyti tiek firmos vardą, tiek patį save, kaip gerą direktorių, kadangi į Fūristus eina daugybė žmonių, tiek veteranų, tiek naujokų. Kiekvienas Fūristų direktorius manau turi mokėti pastovėti už save, ir už savo firma. Koala, visada buvo nuostabus žmogus, ir tiek vadovas. Ir tas matėsi praktiškai visuose firmose kur jis yra be buvęs. ( Dyleriai, Tune, dabartiniai Fūristai ). Direktorius, kuris visada moka kažką surengti, nuveikti, ir vis gi išlaikyti tokį žmonių skaičių ne tik serveryje, bet ir TeamSpeak programoje. Visada atėjus pamatysi, kad Fūristų yra tikrai gan didelis kiekis, ir žmonių tikrai netrūksta.
Manau žmogus vienas geriausių Direktorių iš visų išvardintų, vien dėlto, jog nesuteršė Fūristų vardo, moka vadovauti ir išlaiko didelį, pastovų skaičių darbuotojų.

Sėkmės kitiems.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • Aš, (Orlando_Anderson), manau, kad geriausias serverio direktorius yra (Tony_Greyn (jis prirašytas prie direktorių sąrašo)), nes žmogus man asmeniškai nelabai patinką, atrodo pasikėles ir panašiai. Bet kodėl nebalsuoju už direktorių kurį pasirinkau pavaduoti? Manau vien dėlto nes Tony nors ir yra pasikėles ir labai savimi pasitikintis žmogus bet jis ir labai rimtai žiūri į pareigas, gi tas pasitikėjimas savimi iš niekur neatsirado. Tiesiog jis gal net per daug rimtai žiūri į pareigas, per grobimus stato swatukus 4 sykius prie sienos prieš rusha ir sako "SWAT komandos taip daro ir realiam gyvenime, tai kodėl to nepadarius ir čia?" Nu gal ir ne 100% tiksli citata bet jau manau supratote esmę, pom vistiek gali biški nusileisti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

KONKURSO ANKETA:

• Aš, (Mazvydas_Lol), manau, kad geriausias serverio direktorius yra (Koala_Stonkus (jis prirašytas prie direktorių sąrašo)), nes (Nes jis puikia atlieka direktoriaus pareigas yra geras,linksmas, visada padeda jai iškyla problema.)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

tHvTJgo.png

Sveiki, taigi praėjo savaitė, skelbiame konkurso pabaigą. Esu labai nusiminęs, kad tik vienas serverio direktorius rimtai pažiūrėjo į šiuos rinkimus, kadangi šie rinkimai buvo su įspūdingais prizais, taip pat ir tapti geriausiu direktoriumi gali ne kiekvienas. Šiuose rinkimuose buvo balsavo apie 65~ projekto žaidėjus, galbūt tai nėra didelis skaičius, bet tikrai ir ne menkas. Galutinį verdiktą paskelbė, mūsų naujai iškepti direktorių prižiūrėtojai.

Duomenys (žaidėjų balsavimas) :

Puff_Kipras – 17 + 5 = 22

Koala_Stonkus – 25

Arnoldas_Supermenas – 3

Mantas_Vasiokas – 3

Zaidejas_Rokas – 6

Paul_Walkeris – 1

Kuolas_Tube - 4

Duomenys (direktorių prižiūrėtojų nuomonė) :

Geriausiai atliekantys darbą - Puff_Kipras bei Koala_Stonkus

Šiek tiek prasčiau, bet ir gerai atlieką savo darbą - Arnoldas_Supermenas, Kuolas_Tube

Visi likusieji - neblogi direktoriai.

NUGALĖTOJAI:

3-ąją vietą užima KUOLAS_TUBE ir laimi 5 milijonus į firmos pelną! Sveikinimai.

2-ąją vietą užima KOALA_STONKUS ir laimi 10 milijonų į firmos pelną! Sveikinimai.

GERIAUSIU SERVERIO DIREKTORIUMI TAMPA IR LAIMI 300 TAŠKŲ SERVERIO PASLAUGOMS BEI 15 MILIJONŲ Į FIRMOS PELNĄ IR ASMENINĮ KONKURSO PARAŠĄ:

PUFF_KIPRAS

Asmeninis parašas konkurso nugalėtojui:

92e985f9afaa174569ecc9206f7cf683178.png

Didžiausi sveikinimai šiam direktoriui, linkiu taip ir toliau sėkmingai būti šios firmos direktoriumi ir plėtoti savo veiklą! Tu esi šaunuolis, kadangi vienas stengeisi laimėti šį konkursą, esi vertas!

Ačiū visiems dalyvavusiems, tikiuosi, kad kitą kartą pasižiūrėsite į šį konkursą rimčiau.

Pagarbiai, Einaras

2017

Nugalėtojai susisiekite per 7 dienas, dėl prizų atsiėmimo.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.