Jump to content
Karolis_Kaulas

Turime naują Radistų firmos direktorių!

Rekomenduoti pranešimai

5360219975c2ad493a0b5df020d9b0d587.png

Turime naują Radistų firmos direktorių!

Sveiki! Skelbiu Radistų direktoriaus rinkimų apžvalgą. Iš tikrųjų tikėjausi kiek stipresnių rinkimų, nes netgi parašiau, kad ieškau naujo bei perspektyvaus veido, prižadėjau visai bendruomenei, kad leisiu pasireikšti nepatyrusiam asmeniui, bet anketų vis tiek buvo gana mažai. Na, nors jų ir buvo mažai, bet bent jau šįkart jos buvo žymiai kokybiškesnės negu, pavyzdžiui, atrankoje į mechanikų direktoriaus postą. Jaučiu, kad išrinkdamas šiai firmai būtent tokį žmogų, kokį išrinkau šioje atrankoje, truputį rizikuoju, tačiau čia juk Radija, o ne kažkokia kita rimta firma. Daugelis nepatyrusių asmenų būtent čia ir pradeda savo kelią šiame projekte. Šią apžvalgą jau galėjau paskelbti ir vakar, tačiau sugalvojau palaukti atsakymo iš vieno pagrindinio kandidato. Pasirodo, be reikalo laukiau, nes žmogus vis tiek nerodo savo noro, pastangų bei aktyvumo. Žodžiu, daugiau nieko neberašysiu, tiesiog palinkėsiu gero skaitymo tiems, kas nuoširdžiai skaitys visą apžvalgą :)

Visų anketų bendras vaizdas, pliusai/minusai:

Mtc_Jonas – Pirmasis žmogus, užpildęs anketą ir ją pateikęs be klaidų, nepažeidęs nė vienos taisyklės – pagirtina. Taigi, pradėsiu nuo tavo patirties „bagažo“. Esi turėjęs vieną pavaduotoją mechanikų firmoje, tačiau kažkodėl plačiau buvo aprašyti prižiūrėtojai. Nežinau, kodėl pasirinkai tokį būda, bet tebūnie. Norėjau, jog plačiau aprašytum būtent apie tą savo pirmąjį pavaduotojo postą, nes visgi čia buvo tavo pirmasis rimtesnis postas LMG projekte, todėl, manau, iš jo turėtų būti tikrai nemažai prisiminimų bei įspūdžių. Tai va, ši maža klaidelė tau šiek tiek pakišo koją, kadangi iš to, ką tu parašei, sužinojau tik tiek, kad pavaduotoją gavai pelnytai – užpildei anketą tuo metu vykusioje atrankoje. Minėjai, jog tave Radistų firma sužavėjo savo turimu inventoriumi, nes su juo galima daug ką nuveikti ir pravesti darbuotojams daug įvairiausių veiklų. Tačiau klausime apie treniruotę iš tavęs pasigedau detalumo. Netgi buvo parašyta, kad į šį klausimą reikia atsakyti kuo detaliau, kad aš, direktorių prižiūrėtojas, galėčiau susidaryti tos treniruotės bendrą vaizdą. Deja, tu viską apibūdinai gana abstrakčiai bei, galiu pasakyti, tikrai banaliai. Kalbant apie tavo tą vieną idėją, galbūt ji visai ir nebloga. Vis dėlto dar nesu matęs kažko panašaus, tik labai įdomu, kaip tu tai realizuotum, nes minėjai, jog tuos straipsnius reikės ir iliustruoti. + Jeigu nori pateikti naujienų straipsnius visai LMG bendruomenei, turi turėti labai gerus rašymo įgūdžius. Patiko, kad kai kurias sąvokas paaiškinai savais žodžiais ir davei pavyzdžių – taip tik leidai suprasti, kad iš tikrųjų supranti, ką tai reiškia. Na, kaip iš pirmojo dalyvio šioje atrankoje tikėjausi truputį daugiau, tačiau viską apibendrinus, tavo pasirodymas anketų etape visai neblogas. Ačiū už dalyvavimą!

Edvinas_Seb – Užpildei anketą ir joje padarei gana daug klaidų, bet kadangi tai yra pirmoji mano vykdoma atranka, visiems dalyviams, kurie pažeidė taisykles, leidau pasitaisyti. Nežinau, kas trukdė atidžiau persiskaityti taisykles, bet šįkart tai šioje atrankoje tau suteiks šiokį tokį minusiuką. Aišku, didelės įtakos jis nedarys, tačiau turėsiu omenyje, jog tau trūksta atidumo. Iš tikrųjų nustebino tavo žaidėjo informacijos nuotrauka. Jau buvo 23:16, o tu serveryje nepraleidęs nė minutės? Na, teisti, aišku, negaliu, galbūt buvo tam tikrų priežasčių – visgi penktadienio vakaras. Bet būtų buvę labai smagu, jog prie nuotraukos būtų koks nors paaiškinimas iš tavo pusės, kodėl tądien buvai toks neaktyvus. Matosi, jog būtent Radistų firmoje patirties tikrai turi. Aišku, serveryje apart firmų prižiūrėtojo daugiau nieko nesi pasiekęs, tačiau matosi, jog jau esi susikūręs šiokią tokią darbo viziją. Patiko, jog skatintum savo darbuotojus kuo daugiau savo darbą sieti su muzika – vis dėlto tai yra DJ Radijas. Iš pradžių viskas buvo lyg ir gerai, tačiau kai priėjau prie idėjos klausimo, likau labai nusivylęs. Juk buvo aiškiai parašyta, jog šiame atsakyme neminėti jokio pasenusio šlamšto. O tu paminėjai naują firmos pavadinimą bei tą pačią „taškų sistemą“ tik kiek pakeitei jos pavadinimą. Patiko, jog nepatingėjai ir detaliai aprašei savo treniruotę. Šaunu, jog mūsų nuomonės sutapo - pritaikyčiau praktiškai tokias pačias savybes geram direktoriui. Už tai ir galiu pagirti. Na, viską apibendrinus, tavo pasirodymas šioje atrankoje nėra labai blogas, bet nėra ir labai geras. Dėkoju už dalyvavimą.

Pro_Rokas – Anketoje iš pradžių taipogi buvo klaidų, tačiau kaip ir visiems kitiems, suteikiau tau šansą pasitaisyti. Anketa iš pirmo žvilgsnio atrodo gana patraukliai. Šiame serveryje esi turėjęs du pavaduotojo postus, bet abu buvo pasiekti gana seniai. Po jų serveryje aš tavęs kažkaip nebemačiau kaip aktyvaus žaidėjo. Kartas nuo karto grįždavai, tačiau trumpam laikui. Problema tame, jog aš tave kažkodėl matau kaip labiau nusikalstamos frakcijos vadovą. Nežinau, kodėl, tačiau manau, jog tavo asmenybė ne tokia, kad imtumeis tokios firmos kaip ši. Šią firmą aš labiau norėčiau „atiduoti“ ištikimam šio projekto žaidėjui, kuris čia žaidžia be jokių pertraukų jau gana ilgą laiką, bet nėra pasiekęs jokių rimtų postų. Nežinau, kuriam laikui tu vėl čia grįžai, bet norėčiau, jog po šių rinkimų nenuleistum rankų, nesupyktum ant manęs ir aktyviai siektum savo užsibrėžto tikslo. Žinau, kad esi perspektyvi asmenybė ir tikrai tą sugebėtum, jei tik pats norėtum. Tik visų pirma, siūlyčiau išsirinkti vieną firmą, kuriai atiduotum visas jėgas ir kurioje atrastum tikrąjį save. Siūlyčiau rinktis kažką iš nusikalstamų grupuočių, kadangi tave matau būtent ten. Ačiū už dalyvavimą, sėkmės!

Mepas_Nrg – Tavo parašyta anketa kažkodėl nublanksta prieš kitų dalyvių anketas. Man iš karto užkliuvo antrasis klausimas, kadangi rašei, jog LMG serveryje per dieną praleidi nuo 8 iki 10 valandų. Po to pažiūrėjau darbo patirties lentelę ir ten pamačiau gana mažus skaičius. Dirbi policininku, todėl jeigu žaistum serveryje 10 valandų per dieną, darbo patirtis, manau, tikrai nebūtų tokia maža. Esi gana naujas šio serverio žaidėjas, kaip matau, neseniai perkopei 100.000XP ribą. Tačiau problema tame, jog iš tavo pusės kažkaip nesimato iniciatyvos bei noro. Jau būtų pats laikas siekti kažko daugiau nei paprastas žaidėjas. Matosi, jog kai rašai anketą ir vietomis net pats nepatiki. Manau, jog dar nėra buvę ir nebus taip, kad į Radijos atranką ateis daugiau žmonių nei SWAT ar PD/FBI. Kad ir koks direktorius bebūtų, jis nesugebės to padaryti ir čia jau niekas nekaltas, toks yra žmonių pasirinkimas. Aišku, pafantazuoti galima, bet tikrai nereikia žadėti direktorių prižiūrėtojams, juo labiau – LMG bendruomenei, kad pas jus į atranką ateis daugiausiai žmonių. Na ir, aišku, kaip gi be taškų sistemos, ar ne? Aiškiai buvo sakyta, kad neminėti to, bet tu paėmei ir parašei, kad būtent taip pritrauksi žaidėjus į savo firmą. Na, lyg ir bandai rišti sakinius logiškai, bet dažnai nelabai gaunasi. Žodžiu, kaip ir minėjau, tau būtų pats laikas susiimti, išsirinkti vieną firmą ir joje siekti kiek įmanoma daugiau. Ačiū už dalyvavimą.

Olia_Incme – Vien tik pažiūrėjus į tavo anketą, iš karto iškyla klausimas: ar anketos turinys toks pat patrauklus kaip ir jos apimtis? Kai tik užpildei anketą, aš iškart perskaičiau jos turinį, nes tikrai sudominai. Kaip ir daugelis, padarei klaidelę – neparyškinai atsakymų, bet vėliau, žinoma, pasitaisei. Kaip matau, patirties daugiausia turi būtent Radistų firmoje, kas šioje atrankoje tau ir suteikė nemenką pliusą. Patiko, kad gana detaliai aprašei kiekvieną savo pasiekimą. Galiu pagirti už tai, jog esi išsirinkęs savąją sritį – neutralios firmos. Kaip pats minėjai, tavęs nebedomina nei teisėsauga, nei nusikalstamos grupuotės ir nori dirbti paprastesnį darbą, kuriame nereikia rūpintis dėl kažkokių grobimų/atgrobimų ir pan. Žinok, su tavo nuomone pilnai sutinku, aš irgi esu žmogus, daugiau linkęs į neutraliąją pusę. Ten ir ramiau, ir smagiau, ir jaukiau. Šaunu, jog į Radiją žiūri kaip į pramoginę firmą. Rašei, kad rengsi įvairius dainavimo konkursus ir dar visokius linksmus dalykėlius, susijusius su Radistų firma. Būtent tokio direktoriaus ir ieškau – kuris į visą šitą reikalą žiūrėtų rimtai, bet tuo pačiu ir linksmai, kadangi tai firma, kuriai reikia linksmo, komunikabilaus, gerą humoro jausmą turinčio vadovo. Tik taip, manau, į ją galima pritraukti žaidėjus. Džiaugiuosi, jog savo treniruotę aprašei detaliai – išvardinai žingsnius nuo A iki Z. Labai patiko, jog darbuotojus už neklausymą baustum ne įspėjimais, ne išmetimu iš firmos, o kitais dalykais, kuriuos jie atlikinėtų žaidime ir taip išpirktų savo kaltę. Matosi, jog esi aktyvi, mėgstanti bendrauti bei maloni asmenybė. Žodžiu, esi vienas iš tų, kurių ir ieškau šioje atrankoje. Turi visas savybes, kurių reikia būtent Radistų firmos direktoriui. Todėl net neabejodamas galiu teigti, jog esi vienas iš pagrindinių kandidatų į Radistų firmos direktoriaus postą. Ačiū už dalyvavimą!

Artur_Karter – Esi turbūt mažiausiai patirties taškų žaidime turintis atrankos dalyvis. Anketa taipogi nublanksta prieš praeitų dalyvių parašytas anketas. Iš karto atkreipiau dėmesį į tai, jog anketoje yra labai daug vietų, kur tiesiog nėra naudojamos lietuviškos raidės. Vis dėlto tikras Radistų direktorius privalo būti raštingas. Į klausimą apie idėją atsakei vienu sakiniu ir ten parašei, jog sukursi rangų sistemą... Žmogau, čia atranka į Direktoriaus postą, ne į darbą. Dar minėjai, jog savo darbuotojus mokytum vairavimo (KET). Matau, jog savo kelią pradėjai būtent Radistų firmoje, todėl jį tau ten ir linkiu pratęsti. Vis dėlto serveryje turi tik apie 50.000XP, todėl siūlau tau dar pažaisti, galbūt pasiekti kažko daugiau ir tuomet bandyti savo jėgas atrankose į direktorių postus. + Kitą kartą siūlyčiau daugiau padirbėti su anketa, nes ji bent jau šįkart gana skurdoka. Na, kad ir kaip bebūtų, dėkoju tau už dalyvavimą šioje atrankoje ir linkiu sėkmės!

Rorr_Gal – Iš karto galima pastebėti, jog prie anketos daug nepadirbėta. Daugiausiai patirties turi būtent Radistų firmoje, kas šioje atrankoje tau suteikė šiokį tokį pliusą (neatsižvelgiant į anketą). Nežinau, kaip čia buvo – ar nukopijavai, ar tiesiog mintys sutapo, bet tu ir dar vienas kandidatas parašėte tą pačią idėją – „X Faktorius“. Vienintelis klausimas, į kurį atsakei truputį detaliau buvo klausimas apie treniruotę. Bet ten manęs taipogi nesužavėjai, kadangi paminėjai gana banalias veiklas (vairavimo treniruotė, reakcijos lavinimas ir pan.). Na, bent jau man atrodo, jog dar nesi pasiruošęs tokiam postui. Visgi dar praktiškai neturi jokių svaresnių pasiekimų šiame serveryje. Tad visų pirma siūlyčiau išsirinkti vieną firmą ir jai atiduoti visą savo širdį bei jėgas. Tikiuos, jog nesupyksi ant manęs ir toliau sieksi savo užsibrėžto tikslo. Kitą kartą iš tavo pusės taip pat norėčiau pamatyti žymiai geresnę anketą, su kuria laisvai galėtum pasipriešinti savo konkurentams. Žodžiu, pasirodymas gal ir neblogas, tačiau nepakankamai geras, jog nurungtum kitus šios atrankos dalyvius. Ačiū už dalyvavimą, linkiu sėkmės toliau siekiant savo tikslų!

Kevin_Sanchez – Iš tikrųjų tikėjausi anketos iš tavo pusės būtent šioje atrankoje. Kiek serveryje teko tave matyti, praktiškai visąlaik dirbai Radistų firmoje. Gana aiškiai parašei, kuo tave sužavėjo būtent Radistų firma. Iškart matosi, jog esi labiau linkęs į neutralias frakcijas. Idėją pateikei gana unikalią bei įdomią - tokios tikrai dar niekur nemačiau. Tik, žinoma, būtų įdomu, kaip tu ją realizuotum, kaip paskirstytum darbuotojus ir visa kita. Nepatiko, jog detaliai neaprašei savo treniruotės darbuotojams - tiesiog paminėjai pagrindinius aspektus, kokio pobūdžio būtų tos treniruotės. Nors ir neturi didelės vadovavimo patirties, kažkas tavyje man užkliuvo. Atrodo, lyg būtum buvęs kokios nors firmos pavaduotojas ar netgi direktorius. Matosi, jog jau turi šiokią tokią būsimos firmos viziją ir jau įsivaizduoji, kaip dirbtum ateityje. Mano manymu, turi daug vadovo savybių, todėl nė neabejoju, kad esi vienas iš pagrindinių kandidatų į Radistų firmos direktorių. Ačiū už dalyvavimą.

Orlando_Anderson – Nežinau, kodėl, tačiau tikėjausi tavo anketos šioje atrankoje. Na, anketa iš pirmo žvilgsnio atrodo tikrai puikiai. Didžioji dalis tavo pasiekimų yra nusikalstamose grupuotėse, kas šioje atrankoje tau duoda minusą. Kaip ir minėjau, šioje atrankoje ieškau kuo „šviežesnio“ vadovo, kuris būtų linkęs BŪTENT į neutralias firmas. Vien iš anketos matosi, kad esi patyręs vadovas ir žūtbūt sieki direktoriaus posto. Bet iš karto kyla klausimas: ar nebus taip, kad dalyvausi  vos ne visose atrankose tik tam, kad gautum direktorių – nesvarbu, kokios jis firmos? Klausime apie idėją nemačiau nė vienos idėjos iš tavo pusės. Tai, ką ten parašei, buvo tiesiog savotiška darbo vizija. Taigi, tame ir yra problema, kad man reikia tokio direktoriaus, kuris nebūtų tiesiog paprastas direktorius. Man reikia naujo veido, kuris sugebėtų atnešti į firmą daug naujovių ir būti kažkuo išskirtiniu. Aš puikiai suprantu, tu į visą šitą reikalą žiūri rimtai, esi puikus vadovas bei asmuo, tačiau pamiršti apie pramogas darbuotojams. Juk šioje firmoje tereikia linksmumo, įdomių bei juokingų veiklų ir visuomet pritrauksi žaidėjų. Tau aš galėčiau patikėti nebent kiek rimtesnę firmą, nes manau, jog būtent Radijos iš pelenų nepakeltum. Šaunu, kad svarbiausias dalykas tau yra darbuotojų bendravimas, šioje firmoje būtent to ir reikia. Žodžiu, suteikiu tau pagrindinio kandidato vardą kol kas tik dėl puikios anketos ir aktyvumo žaidime. Kaip ir minėjau, tau į savo glėbį reikėtų pasiimti kiek rimtesnę firmą, kadangi iš šios atrankos aš norėčiau išrinkti naują veidą. Nenusimink ir toliau siek savo tikslų. Ačiū už dalyvavimą!

Pauliuha_Enter – Visi atsakymai gana trumpoki, bet tai nėra svarbu. Bent jau aš vadovaujuosi tokia logika: jau geriau parašyti mažiau, bet aiškiau ir nenukrypstant nuo temos. Deja, pas tave parašyta mažai ir nelabai aiškiai. Toli gražu manęs neįtikinai, kodėl renkiesi būtent Radistų firmą. Tiesiog parašei, kad šiuo metu nori direktoriaus arba pavaduotojo postų, o kurios firmos, kaip supratau, nesvarbu. Iš karto matosi tavo toks nepasitikėjimas savo jėgomis. Minėjai, jog nepildei į SWAT direktoriaus postą vien dėl to, nes bijai sužlugdyti firmą. O su Radija to nebūtų? Žinok, čia irgi reikia įdėti labai daug darbo bei paaukoti nemažai laiko. Treniruotės neaprašei, ten tavo logikos išvis nesupratau. Nesvarbu, ar darbuotojams patiks tavo vedama veikla, ar ne. Klausime buvo prašoma apibūdinti geriausia, TAVO MANYMU, treniruotę. Žodžiu, galiu pasakyti tik vieną: anketa skurdi. Jeigu jau pildai anketą į direktoriaus postą, malonėk pateikti geresnę anketą, nes priešingu atveju visada būsi pralaimėtojas. Ačiū už dalyvavimą.

Masia_Mantas – Tiesą sakant žinojau, jog dalyvausi šioje atrankoje, nes iš anksto teiravaisi, kada gi bus paskelbta atranka į Radistų firmos direktoriaus postą. Na taip, palikai pavaduotojo postą, visas viltis dėjai būtent į šią atranką. Pagirtina. Tačiau taip ir nesupratau, KODĖL pasirinkai būtent šią firmą. Suprantu, yra noras ir vėl sugrįžti į direktoriaus pareigas, bet tu gi turi begalę pasiekimų, labai didelę vadovavimo patirtį, o ką aš minėjau prieš paskelbiant šią atranką? – Kad šiai firmai ieškau naujo bei perspektyvaus veido. Minėjai, jog Radistai tave žavi dėl to, jog dirbdamas šį darbą padedi žaidėjams. O kaip dėl Medikų, Taksistų, Mechanikų? Juk dirbdamas ten dar daugiau padedi žaidėjams.  Tu turi netgi 10 postų savo „sąskaitoje“, tarp kurių ir 2 direktoriai. Nors ir aiškiai parašiau, jog ieškau „šviežio“ vadovo, tu vis tiek bandai įrodinėti savo. Šaunuolis, taip ir reikia. Tik taip galima pamatyti tą begalinį žaidėjo norą tapti direktoriumi. Na, tavo anketa nebuvo pati geriausia, bet buvo tikrai gera. Matosi tas tavo begalinis noras ir užsidegimas, žinau, jog esi labai geras vadovas, tačiau pažadas yra pažadas ir aš jo laužyti nenoriu. Vis dėlto naujiems veidams taip pat reikia nuo kažko pradėti, tai va – štai jiems šansas. Tikiuosi, jog ant manęs nesupyksi ir toliau bandysi pasiekti tą trečiąjį direktoriaus postą. Ačiū tau už dalyvavimą!

Atrankos dalyviai, kuriems trūko labai ne daug iki pagrindinių šios atrankos kandidatų:

Mtc_Jonas, Pro_Rokas, Edvinas_Seb. Visi trys tikrai esate perspektyvios asmenybės. Tiesiog kai kuriems iš jūsų dar reikėtų palavinti savo anketų pildymo įgūdžius, kai kuriems reikėtų kiek rimčiau žiūrėti į visą šitą reikalą ir aktyviau pažaisti žaidime. Tik rodydami savo begalinį norą, iniciatyvą bei aktyvumą jūs galite įrodyti tiek Direktorių prižiūrėtojams, tiek visai benduomenei, kad būtent jūs esate verti direktoriaus pareigų šiame projekte. Noriu, kad nenuleistumėte rankų ir siektumėte savųjų tikslų toliau. Pareigas reikia užsitarnauti darbu, todėl nenorėkite taip lengvai jų gauti. Linkiu jums visokeriopos sėkmės - tikiu, kad jūs galite daugiau!

Pagrindinių kandidatų apžvalga bei naujasis direktorius:

Perskaičius visų dalyvių anketas, iškart buvo galima pamatyti atrankos lyderius. Taigi, štai tie keturi laimingieji: Masia_Mantas, Olia_Incme, Kevin_Sanchez bei Orlando_Anderson. Visiems keturiems buvo duoti specialūs testai, kurių pagalba apie juos galėjau sužinoti papildomų dalykų, apie kuriuos galbūt net nebūčiau pagalvojęs. Trys iš visų keturių kandidatų testą pateikė laiku, tačiau vienas truputėlį užmigo ir būtent dėl jo nepaskelbiau apžvalgos vakar. Tai yra Olia_Incme. Nesuprantu, kaip galima užpildyti anketą į direktoriaus postą ir visą tą laiką būti neaktyviu. Suprantu, galbūt yra tam tikros priežastys, bet tuomet reikėjo pranešti, juk jau žinojai, kad esi pagrindinis kandidatas. Iš pradžių jau mačiau tave kaip šios firmos direktorių, tačiau galų gale pakeičiau nuomonę. Turbūt ir pats supranti, dėl ko. + Iš vieno žaidėjo gavau šiokios tokios informacijos apie tave, kuri ir padėjo galutinį tašką šioje atrankoje. Tikiuosi, jog ateityje tokių klaidų nebekartosi. Kalbant apie kitus du: Masia_Mantas ir Orlando_Anderson, galiu pasakyti, jog šie asmenys būtent šiai atrankai man pasirodė per daug patyrę. Taip, kiek stebėjau žaidime, jie visąlaik buvo aktyvūs ir visa kita, tačiau, kaip jau minėjau prieš paskelbdamas atranką, stengsiuosi išrinkti tokį žmogų, kuris neturi didelės patirties vadovavime, bet iš jo sklinda begalinis noras, užsidegimas bei tikro vadovo energija. Sakykit, ką norit, tačiau pažadas yra pažadas ir aš jį ištesėjau. Prašau jūsų, nenuleiskit rankų ir toliau siekite savo užsibrėžtų tikslų. Svarbiausia, kad nejaustumėte man jokios neapykantos, nes tuomet tikrai nieko nebesigaus. Na ir šiek tiek apie paskutinį šios atrankos pagrindinį kandidatą - Kevin_Sanchez. Galiu pasakyti tik tai: išmokite būti kantrūs, mažiau kiškitės ne į savo reikalus, tiesiog rodykit iniciatyvą, aktyvumą, visada pasitikėkite savo jėgomis ir nereikės jokių pasiekimų, kad pasiektumėte šiame projekte aukštumas. Būtent pas Kevin_Sanchez aš įžvelgiau tikro vadovo savybes. Jo anketa galbūt ir nebuvo pati geriausia, tačiau tai buvo vienintelis žmogus šioje atrankoje, kuris yra išsirinkęs vieną firmą, kuriai atiduoda visą savo laiką žaidime - DJ Radiją. Jį jau seniai man teko matyti severyje ir mačiau jį tik Radistuose. Suprantu, gal šiek tiek rizikuoju atiduodamas direktoriaus pareigas tokiam nepatyrusiam vadovui, tačiau kaip sakoma: nepabandęs nežinosi. Pykit nepykę, tačiau savo pažadą aš noriu ištesėti. Taigi, manau jau supratote, kas šioje atrankoje nugalėtojas. Taip, tai Kevin_Sanchez. Šiuo metu apie šį žaidėją esu tikrai geros nuomonęs ir į jį dedu tikrai daug vilčių. Taigi, belieka tik pasveikinti Keviną ir palinkėti jam visokeriopos sėkmės! Norėjote „naujokų“ direktorių - imkit ;) Na o dabar tik laikas parodys, kaip seksis šiam „šviežiam“ direktoriui. Norėčiau, kad jo nepeiktumėt, o pasveikintumėt ir šiltai priimtumėte į LMG direktorių komandą.

*Antros, trečios bei ketvirtos vietų šioje atrankoje nėra. Visi likę kandidatai man pasirodė lygūs, todėl jeigu direktorius paliks savo pareigas nepraėjus 30 dienų, bus renkamasi iš trijų pagrindinių kandidatų (Orlando_Anderson, Masia_Mantas, Olia_Incme).

Redaguota nario Karolis_Kaulas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Sveikinu naujajį radijos direktorių, woho sekmės naujokui pagaliau turėsime naujajį radijos direktoriu, kuris atneš firmai daug geru žiniu.Na palinkėsiu sekmės jam, bėje pasveikinsiu ir trys kandidatus, tarp jū ir Olia_Incme, Orlando bej Masiu'ka.visakeriopos sekmės.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikinu Kevin'ą , sėkmės tau direktoriaus poste, nesitikėjau. Karoli, tu gal nori man kalbą parašyti? Matau neturi ką veikti, ok, juokauju, šaunuolis. (dėl kalbos ne)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikinu naują ir šviežią Radijos firmos direktorių,sėkmės tau darbuose!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Neapsakomos emocijos užplūdo! Malonu, jog Karoli tikimi manimi bei nesuabejojai pasirinkdamas.

Na, ką, laikas parodyti dėl ko ir tapau šio darbo direktoriumi! 8)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikinu nauja direktorių sėkmės tau :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikinu Naująjį Radijos Firmos Direktorių. Sėkmės tau žiūrėk nenuvilk nei vieno, laikykis, atgaivink Firmą :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikinu naująjį Dj Radijos direktorių Kevin_Sanchez ! Sėkmės darbuose, bei valdyme, neapleisk firmos :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikinu naujajį Radijos direktoriu sekmės poste.Masia_Mantas laikykis.... Gal pav'ą dar paiimsi.Analize tikrai neblogą :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

SVEIKINU NAUJĄJĮ DJ RADIJOS DIREKTORIŲ, SĖKMĖS!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

#skaičeukokevalanda

Sveikinu, Mykolai! Nuo agentūrų Apie viską skiltyje iki Radijo direktoriaus! Tikiu, kad nepalūši ir įrodysi, jog svarbiausia ne patirtis, o motyvacija!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pagal mane Karolio vardas turėtų būti Karolis_Analize, nes po kiekvienos analizės lieku vis labiau nustebęs, koks kūrybingas asmuo tu esi, šaunuolis! 

Na, o tau Kevin'ai linkiu sėkmės šiame poste. Įrodyk ką gali, juk jau gan ilgai siekei šių pareigų, o dabar jas gavęs įrodysi, jog neveltui? ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.