Jump to content
Denis_Blask

GFX mechanikai

Rekomenduoti pranešimai

1. Ar nuotrauka, paveiksliukas Jūsų?: Mano.
2. Nuotrauka, paveiksliukas: http://i.imgur.com/sfyLGkH.jpg
3. Komentarai (nebūtina): Patyrę sakykit ko trūksta, kas negerai, laukiu kritikos.

Atlikau žmogeliui pagal pageidavimus.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Deni <3Žiauriai dailiai padaryta, gražūs efektai uždėti, tik siūlyčiau šiek tiek daugiau padirbėti prie teksto. Manau, kad jei nenustosi dirbti ir ugdyti Photoshop įgūdžių, tai tikiu, kad išaugs tikrai neblogas dizaineris ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Ką tik, Dominykas_Miguel rašė:

Deni <3Žiauriai dailiai padaryta, gražūs efektai uždėti, tik siūlyčiau šiek tiek daugiau padirbėti prie teksto. Manau, kad jei nenustosi dirbti ir ugdyti Photoshop įgūdžių, tai tikiu, kad išaugs tikrai neblogas dizaineris ;)

O Dominykai, ačiū! <3Motyvacija kurti toliau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Na, Paprašius visad padarai, o dar, kad įkėlėi čia, dar geriau, jog visi matytų, kokį turiu patikimą draugelį, kuris daro man tokius ,gerbiu tokius.

Stockas,kokybė viena iš geriausių, įdealiai atliktas darbas. ! TOBULĖK #Denis #For #Grafikos #Dizaineri

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 50 minutes(-čių), Deivis_Splash rašė:

Na, Paprašius visad padarai, o dar, kad įkėlėi čia, dar geriau, jog visi matytų, kokį turiu patikimą draugelį, kuris daro man tokius ,gerbiu tokius.

Stockas,kokybė viena iš geriausių, įdealiai atliktas darbas. ! TOBULĖK #Denis #For #Grafikos #Dizaineri

;DDD, ačiū. Iki grafikos dizainerio dar toli. Dar daug kur tobulėt.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.