Jump to content
Quit_Game

Tuninginių direktoriaus rinkimų apžvalga!

Rekomenduoti pranešimai

Hn7vB41.png?1

 

Tuninginių direktoriaus rinkimų apžvalga!
 

Labas vakaras. Nauja savaitės pradžia, o čia pat ir naujasis Tuninginių direktorius! Rinkimų apžvalga turėjo būti jau vakar, tačiau dėl pačių kandidatų, rinkimų apžvalga atsikėlė į šiandien. Kalbant apie rinkimus, pasirodė gan rimti ir tvirti žmonės, dėl kurių buvo gan nelengva apsisręsti. Tačiau, vienaip ar kitaip, reikėjo apsisręsti. Galvojau galbūt reikėtų pabandyti aprašyti tik kandidatus, bet visgi šį kartą aprašiau visus. Reikės galbūt pabandyti kituose rinkimuose. Na, o dabar galime prieiti prie naujojo Tuninginių direktoriaus ir jį šiltai pasveikinti!

 

BENDRA ANKETŲ APŽVALGA:

Paulius_Swut - Kad ir kaip bebūtų gaila, tačiau nėra ko vertinti, kadangi anketa yra vienu ar kitu atveju pažeista, pranešimas tapo ne pranešimu, o kažkokiu „citavimu“. Atsakymai nebuvo konkretūs, kokių iš ties norėtųsi. Praktiškai jų išvis nebuvo. Jei manai, kad galėtum būti puikus direktorius, pirmiausiai reikėtų įdėmiai peržvelgti rinkimų taisykles, o tuomet, galima būtų pateikti ir anketą. Net ir kaip jauna asmenybė, manau tikrai galėtum. Taip pat buvo prašoma, jog Forumo vartotojas atitiktų Vardą_Pavardę, tačiau to pas tave nebuvo.

 

Dovis_Nesakysiu - Dar visai nesenai buvęs Dylerių Pavaduotojas, kuris neblogai sugebėjo susitvarkyti su savo pareigomis. Džiugu matyti, kad stengiesi žengti tolimesnėmis savo kryptimis, taip siekdamas savo tolimesnių tikslų, kurie veda iki direktoriaus posto. Šiek tiek su anketos paskelbimu galbūt paskubėjai, juk vis dėlto buvo gan nemažas laiko tarpas rinkimams ir anketos paskelbimui, bet kodėl bei dėl kokių priežasčių taip greitai pateikei savo anketą rinkimuose, nežinau. Galėjai labiau pasistengti, apgalvoti, pasitikrinti, juk laiko kaip ir minėjau, tikrai buvo. Esi bendraujanti asmenybė, kartais galbūt net per daug bendraujanti, nors iš tiesų tai nėra blogai. Anketoje, asmeniškai man, iškilo labai daug klaustukų, neaiškūs pateikti tavo pačio atsakymai į pateiktus klausimus. Vat čia ir atsiskleistų tavo pačio skubėjimas ir neatidumas. Iš dalies buvo geras pastebėjimas dėl pastarajo Tuninginių direktoriaus bei dabartinio Dylerių direktoriaus kaip ir galėtumėme pavadinti: „įvertinimo“, bet tiesa, ne visi pastebėjimai ar nuomonių susidarymai buvo teisingi. Asmeniškai pats nesi labai daug laiko praleidęs būtent Tuninginių firmoje, bent jau tai sprendžiant iš tavo darbo patirties, kurios skaičius šioje firmoje nėra labai didelis. Nors galbūt dirbama ir buvo ne trumpą laiką, tačiau reikštų tik vieną, kad teisinga darbo paskirtis nebuvo dažnai atliekama, kalbu apie Tuninginių perteikiamas paslaugas Serverio žaidėjams. Vadovavimo patirties būtent Tuninginiuose kaip valdžios atstovas nesi turėjęs, taip pat ir Nusikalstamose grupuotėse Dylerių Pavaduotojaus pareigos buvo tau pirmos, o ir pats minėjai, jog savęs neskaitai kaip gryno nusikaltėlio, vien dėl to, kad esi turėjęs Apsaugos Pavaduotojaus postą. Neaišku. Teko išgirsti ir kai kurių žmonių nuomonę, kurių teigimu tavo bendravimas įvertintas buvo tragiškumu. Iš tiesų blogas tavo nusiteikimas, teko išgirsti ir tavo pačio žodžius, kai nusiteikimas tapo savęs pačio nuvertinimu. Neteisingas ėjimas. Patiko tas pasakytas tavo pasakymas: „kariaučiau ugnimi“, kaip supratau esi „užsidegęs“, tačiau to užsidegimo anketoje ir pritrūko, kas būtent šiuo metu leistų manyti visiškai kitaip, asmeniškai man. Savo mylimiausios firmos neturi, kuri tau simpatizuotų labiausiai, tačiau anketoje minėjai, jog stengiesi apsistoti ties viena firma, o šiuo metu būtent Tuninginiais. Nežinia, kaip čia būtų, reikėtų šiek tiek daugiau tave pastebėti, būtent Tuninginių firmoje. Kad galbūt ir būtų galima matyti, jog būtum puikus vadovas Tuninginiams. Na, šiuo metu yra tvirtesnių žmonių, kurie pasirodė nors bent šiek tiek geriau. Labai norėčiau tuom tikėti ir palinkėti didžiausios sėkmės siekant tolimesnių tikslų, vildamasis, kad vis dėlto dar teks tave pamatyti direktoriumi. Nenusivilk. Ačiū už dalyvavimą!

 

Mepaz_Nrg - Pildai praktiškai vos ne į kiekvieną direktorių, dalyvauji rinkimuose ir pats nelabai išsirenki, visgi kuriai firmai norėtum labiausiai vadovauti. Manau, pirmiausiai reikėtų išsirinkti norimą firmą, joje pasiekti aukštumų, nes kaip ir pats minėjai, jokių rimtų pasiekimų apart darbų prižiūrėtojų, nesi nieko pasiekęs. O  tuomet galėtum pabandyti dalyvauti direktorių rinkimuose. Nors žinoma, džiugu, jog pildai ir žūt būt išbandai savo jėgas. Savo anketoje minėjai, jog esi „grynas nusikaltėlis“, kuris visad be jokio gailėsčio triuškina teisėsaugą, dėja, bet asmeniškai pats, net ir visiškai atsitiktinai pastebėjau tave daugiau Teisėsaugos pusėje, o ne Nusikalstamų grupuočių. Ką taip pat būtų galima pastebėti ir iš tavo pačio darbo patirties. Kaip bebūtų, visgi rinkimų taisyklės buvo pažeistos, kalbu apie pateiktų atsakymų spalvą, kuri buvo tik panaši į prašomą, o ne tokia, kokios vis dėlto reikėjo. Kai kurias anketos dalis paėmei iš savo kito konkurento, tik šiek tiek pakeitei žodžius, bent jau man taip atrodo. Nors rinkimų taisyklėse buvo prašoma kitaip. Ačiū už dalyvavimą!

 

Eimantas_Blaze - Žinoma sveikinu su tokia gražia, gimimo dienos švente, tačiau ši šventė galbūt tapimas šiokiu tokiu liūdesiu, kadangi atrankoje pasirodei tikrai prastai. Pažeista anketa, neįsiskaitei greičiausiai į rinkimų taisykles, kurios būtent tau ir pakišo koją. Teko tave pastebėti ir praeituose rinkimuose, tik kitos srities. Asmeniškai iš mano pusės, labiau tave esu pastebėjęs Nusikalstamų grupuočių pusėje. Rimtesnių pasiekimų apart darbų prižiūrėtojų ar klubų Pavaduotojų nesi turėjęs, kaip ir viršuje kitas tavo konkurentas. Taip pat rinkimuose patalpinai kelias anketas, bet buvo prašoma bet kokiu atveju, netalpinti. Bet yra kaip yra, galbūt kitą kartą būsi bent šiek tiek atidesnis. Pirmiausiai galbūt reikėtų pasiekti kokioje nors firmoje Pavaduotojaus postą, o tuomet bandyti sudalyvauti ir direktoriaus rinkimuose ir pažvelgti į tavo sugebėjimus. Ačiū už dalyvavimą!

 

Ignelis_Lol - Nežinau, ar anketa užpildyta buvo „juoko“ forma, ar pildyta buvo per prievartą. Čia jau galiausiai galėtum pasakyti tik tu pats. Anketa labai silpna, praktiškai atsakymų normalių nebuvo. Galbūt užpildei tik tam, kad būtum priimtas į darbą, ar taip kokios priežastys. Praktiškai, nėra ką vertinti. Labiau reikėtų būti atidesniam į ką galbūt kitą kartą labiau atsižvelgsi.

 

Deividas_Dedus - Visai nesenai atstovavęs Tuninginių firmai kaip vadovas, šaunu. Esi pastebimas beveik kiekvienuose Tuninginių direktoriaus rinkimuose, kaip ir kitas tavo konkurentas - Edga_Hks. Tik nesuprantu, kodėl šį kartą tavo anketa buvo prastesnė nei visus kitus kartus. Šaunu, jog vis bandai pasiekti savo tolimesnių tikslų ir savo mylimos firmos direktoriaus posto. Bet būtent šiuo metu, nelabai teko pastebėti smarkiai dirbant poste. Tai buvo laikoma, lyg dėl didesniu pasiekimų. Kaip asmenybė esi šaunus, tik neparodei visos savo jėgos, kuri trykštų per kraštus, o vėliau leistų pagalvoti, jog galbūt būtum geras būsimas Tuninginių direktorius. Savo pateiktoje anketoje pagyrų savo buvusiam direktoriui nepagailėjai, tie „žargoniški“ aprašymai.. Galėjo iš tiesų jų ir nebūti. Bent jau anketoje. Nepatiko atsakymas dėl to, ką darytum, jei firmos įvaizdis bei pati firma pradėtų smukti žemyn. Pirmiausiai turėtum ieškoti bendro kompromiso su visa firma, o ne iš karto perrinkti komandą ir visus prižiūrėtojus. Galvojau apie tave kaip kandidatą, tačiau įvertinau, jog tavo pastangos ženkliai krito, tiek rinkimuose, tiek buvusiam šios firmos vadovo poste. Turi nemažai laiko įrodyti, ką iš tiesų sugebi. O tuomet ir pasirodyti rinkimuose.

 

Eho_San - Anketa gan ir nebloga, tačiau visgi, šiokių tokių anketos pažeidimų, kaip bebūtų, bet buvo. Anketos struktūra į kurią įeina ir pateikti klausimai. Buvo prašoma, jog Forumo vartotojas atitiktų Vardą_Pavardę, dėja, bet ne visai jis atitiko. Rimtų pasiekimų kaip ir minėjai, nesi turėjęs šiame Projekte. Galbūt pirmiausiai reikėtų pasiekti kokios nors firmos Pavaduotojaus postą, o tuomet pabandyti sudalyvauti ir kokiuose nors rinkimuose. Iš dalies, kai kurių pateiktų atsakymų į pateiktus klausimus, nelabai supratau, jie nebuvo labai konkretūs ir aiškūs, ko būtent norėtųsi. Taip pat ir tų „juokų“ išreiškimas, nebuvo labai jau prie širdies, manau, kad tai ne vietoje ir ne laiku. Jei tikrai manai, kad būtum geras vadovas, pirmiausiai reikėtų pradėti kaip ir minėjau, galbūt nuo Pavaduotojaus posto?

 

Lexas_Lmg - Pažeistos rinkimų taisyklės, kuriuose buvo prašoma po anketos paskelbimo, pateiktą anketą redaguoti per 10-imt minučių, tačiau tavo anketos redagavimas vėlavo kur kas daugiau. Kaip ir pats minėjai anketoje, šiame Projekte rimtų pasiekimų nesi turėjęs, kaip ir kitiems galbūt pirmiausiai reikėtų išbandyti savo jėgas pasiekus kokios nors firmos Pavaduotojaus poste, o tuomet bandyti savo jėgas kaip direktoriui? Kaip ir daugiau labai didesnių nusižengimų nėra, tačiau visgi nežinome tavo vadovavimo įgūdžių. Kaip ir minėjau, reikėtų pradžioje pasiekti kokios nors firmos Pavaduotoją.

 

Martinas_Marinela - Iš dalies, anketa gan nebloga, rimtesnių pažeidimų apart anketos struktūros, kur taip pat įeina ir pateikti klausimai, kaip ir nėra matyti. Pasiekimų šiame Projekte esi turėjęs, tai buvo prieš 2-ejus metus, bent jau kaip pats rašei anketoje. Reikėtų ir šiuo metu, kaip ir kitiems kai kuriems viršuje paminėtiems pasiekti kokios nors firmos Pavaduotojaus postą, o tuomet galbūt bandyti sudalyvauti ir rinkimuose. Visgi visko nėra taip kaip prieš kelis 2-ejus metus. Kai kuriuose vietose buvo ir gramatinių klaidų, netvarkingumo, nors bent šiek tiek norėtųsi daugiau ir tvarkingiau.

 

KANDIDATŲ BENDRA APŽVALGA:

Edga_Hks - Žmogus, kuris jau gan nemažą laiko tarpą bando pasiekti savo išsvajotos firmos direktoriaus posto. Bent jau sprendžiant iš to, kiek jo pačio buvo dalyvaujama direktoriaus rinkimuose. Dar galėčiau ir pilnai pabrėžti - Tuninginių direktoriaus. Kuriose vis būdavo galima pastebėti talpinamas šio žmogaus anketas ir bandymus nukonkuruoti kitus, vienu ar kitu atveju, taip kaip bandymą, pasiekti savo. Matosi, kad žmogus myli firmą, ką galima būtų pastebėti net iš pačios darbo patirties, kurios skaičius tikrai nėra mažas. Tačiau kiek yra pačios „dvasios“ noro, galėtum pasakyti tik tu pats. Pavaduotojų postų šioje firmoje turėjęs kelis porinius skaičius, už kuriuos pliusas būtent Tuninginių direktoriaus rinkimuose yra nemažas. Kuom ir galėtumėme užtvirtinti anketoje minėtus tavo žodžius, jog pusę savo žaidimo laiko praleidai būtent šioje firmoje. Galbūt galima būtų sakyti, grynas Tuninginis? Kalbant apie anketą, ji nebuvo pati geriausia, kuri galėtų be jokių akių atitraukimų skaitytis ir būti nepamiršta, indėlis anketoje, pats galėjo būti ir didesnis, kuris be jokių abejonių nusakytų būsimą tavo likimą. Šaunu, kad nenori stovėti vietoje ir su laiku pasiekti vis kažko daugiau, o šiuo metu, būtent Tuninginių direktoriaus posto. Teste, įvertinimas nei labai geras, nei labai blogas, buvo kai kur neaiškumų ir nekonkretumų, net kai kurie klausimai, apibūdinimai nebuvo teisingi, net nežinia iš kur čia buvo sugalvota. Vedei praktinę užduotį, kuri buvo iš dalies naudonga, tačiau šiek tiek ir nuobodi. Iš dalies gan šauni pradžia, darbuotojų taiklumo tikrinimas, būtent šis metodas praverstų firmoje. Bet kai kuriose vietose buvo darbuotojų užlaikymas, kur darbuotojai turėjo palaukti. Iš dalies, galėjai pasiūlyti man, prisijungti prie treniruotės, visgi susidarymas nuomonės jau šiek tiek būtų kitoks. Gan senokai teko tave pastebėti užimant kokios nors firmos Pavaduotojo pareigas, galbūt pradžioje reikėtų ir vėl parodyti savo vadovavimo įgūdžius, o tuomet pasigriebti ir direktorių? Po praktikos darbuotojams premijų taip pat nepagailėjai, kaip paskatinimui buvo gan normali suma. Tavo pačio aktyvumo laiko stigius gan normalus. Kas tikrai pagirtina. Po visų kandidatų pravestų praktikų pasikviečiau tave pokalbiui, kuriame dalyvavo taip pat ir kiti Nusikalstamų grupuočių valdžios atstovai, kurie uždavė kelis klausimus, atsakymai nebuvo labai išsamūs ir aiškūs, kuriuos tikėjausi gauti ir su kuriais būtų paskutinis tikslus verdiktas. Bet visgi, kad ir kaip bebūtų, šį kartą už tave gan geriau pasirodė kiti, tavo paties konkurentai. Tikiuosi, kad ir toliau sieksi savo užsibrėžtų tikslų ir kituose rinkimuose pamatysiu tave gan stipriai pasistumėjųsi į priekį. Nenusimink. Sveikinu užėmus trečiąją vietą rinkimuose bei ačiū už dalyvavimą!

 

Rokas_Janickas - Žmogus, kuris taip pat didelį dalį savo laiko praleido Nusikaltėlių pasaulyje ir taip pat dauguma laiko praleista būtent Tuninginių firmoje, ką galima įžvelgti taip pat ir iš darbo patirties lentelės. „Tuninginių lyderis“? Pff <Juokiuosi>. Anketa praktiškai buvo geresnė nei kitų dviejų kandidatų, tačiau atsakymai nelabai buvo teisingi, kalbu apie pačius įsireiškimus apie firmas ir panašiai. Labai šaunu ir smagu klausyti, kad šią firmą taip myli ir ją laikai aukščiau visko. Dar visai ne per seniausiai Būdamas Baikerių pavaduotojumi, kai kurie tavo pačio padaryti veiksmai, nebuvo labai teisingi, o ypač toleruojami, taip pat ir tas egresyvus bendravimas. Šiek tiek per daug ir per dažnai susinervuoji. Teko su tavimi bendrauti kaip su asmenybe, esi tikrai gan šaunus žmogus. Bet iškyla dauguma klausimų, asmeniškai dėl tavęs. Buvai nušalintas nuo paskutiniojo savo posto, kuriame kaip ir minėjau, pasirodei tikrai negražiai, o kalbėjus su tavimi, tau buvo visiškai nesvarbu. Žinai, ką dabar reikėtų galvoti? Galbūt tas neatsakingumas pasirodytų ir šiuo metu, o postas būtų taip pat nebesvarbus. Po nušalinimo pakeitei savo poziciją, iš Nusikalstamų grupuočių į Teisėsaugą. Reikėtų išsirinkti vieną firmą, kurioje norėtum kažką pasiekti, o ne lakstyti per firmas, pasiekti Pavaduotojaus postą, o tuomet išbuvus minimalų laikotarpį palikti postą ir išeiti į kitą firmą. Tai būtų didesnis pliusas tau. Galbūt šiuo metu ir pats nežinai, ko nori ir kokios būtent firmos. Teste pasirodei gan neblogai, kaip ir kitas kandidatas, tik tavo atsakymai buvo kur kas aiškesni. Praktikos pirmoje užduotyje atlikai tą patį kaip ir kitas tavo konkurentas, tik šiek tiek per mažesnį laiką, firmoje toks darbuotojų šaudymo lavinimas ir patikrinimas, gan geras. Bet visgi, darbuotojai turėjo stovėti, galėjai ir stovinčius kuom nors užimti taip pat, o ir asmeniškai man galėjai pasiūlyti prisidėti prie treniruotės. Šiek tiek nuobodoka galbūt buvo pirma dalis, bet labiausiai vis dėlto patiko dalis, kurioje šaudymas susidėjo į taiklumo dalį, kalbu apie šaudymą į Tuninginių darbinės transporto priemonės ratus. Bet vėl gi, nelabai būtų susiję su Tuninginiais. Praktiškai nebuvo labai parodyta ir atskleisti naudingi Tuninginių bruožai ir jų atliekama veikla. Po praktikos darbuotojams išdalinai šiokias tokias premijas paskatinimui, kurios nebuvo nei labai didelės, nei labai mažos. Po visų kandidatų pravestų praktikų, pasikviečiau visus kandidatus pokalbiui „TeamSpeak“ programoje, kuriame dalyvavo ir kiti Nusikalstamų grupuočių valdžios atstovai, kurie uždavė kelis klausimus keliems asmenims, tačiau, dėja, bet tavęs ten nesulaukėme. Bet paklausiau ir kitų Nusikalstamų grupuočių valdžios atstovų nuomonės, iš kurių buvo ir teigiami ir neigiami atsakymai. Aktyvumas prieš rinkimus tavo buvo mažas, o per rinkimus, gan normalus, o ypač šiandien. Tačiau vis dėlto už tave pasirodė šiek tiek geresnis. Asmeniškai tau, dabar reikėtų pasiekti kokį nors Pavaduotojaus postą ir per tą laiką įrodyti, jog esi vertas direktoriaus posto ir, kad padarytų klaidų daugiau nebekartosi. Nenusimink tik, lauksiu kituose rinkimuose. Visgi, antroji vieta ne taip ir blogai. Sveikinu užėmus antrąją vietą bei ačiū už dalyvavimą!

 

Tadas_Silver - Dar visai nesenai buvęs vienos iš Nusikalstamų grupuočių firmų valdžios atstovų, kuris gan neblogai pasižymėjo savo pareigose bei pareigose atliktu darbu. Kalbant apie pateikta anketą, ji nebuvo labai įspūdinga, kuri be jokių klaustukų galėtų nukonkuruoti kitus kandidatus. Geriausią anketą iš Jūsų trijų kandidatų, pateikė - Rokas. Tačiau įvertinau ir tavąją, nors žinau, kad šiek tiek ir daugiau galėjai įdėti pastangų, ir pateikti žymei geresnę anketą. Kaip ir pats minėjai ir tiek kiek pačiam teko pastebėti, jog būtent nuo šios firmos, prasidėjo tavo karjera, kuri ir nuvedė iki Pavaduotojaus posto. Galbūt būtent ši firma ir yra tau skirta? Na, tai galėtum įrodyti tik tu pats. Šaunu, jog firmos smukimu į apačią, pradėtum ieškoti klaidų ir bendro kompromiso, kuris nuvestų tave į geresnę firmos padėtį ir firmos „atsigavimą“. Teste pasirodei neblogai, tačiau nepatiko kai kurie atsakymai, kurie verčia rimtai susimąstyti. Pravedei praktiką, kurios metu parodei, kokia iš tiesų yra Tuninginių veikla. Šiek tiek buvo nuobodokas budėjimas, kurio metu nepasirodė tie, kurie norėtų pasigražinti savo transporto priemones. Šaunu, kad nuo pat pradžių darbuotojams leidai kalbėti ir jaustis šiek tiek laisvesniems, tačiau prie viso to, perspėjai dėl nusižengimų ir užtildymų. Kas nepatiko, tai žmonės, kurie buvo surinkti tavęs pačio, daugiau tau žinomų žmonių, o ne iš pasiūlymų, ar taip pirmų sutiktų, kaip darė kiti kandidatai. Budėjimo metu, nors ir nebuvo didelis darbuotojų užimtumas, tačiau patiko tai, jog visi šauniai „papokštavo“ ir pasikalbėjo bendrai. Šaunu, kad ir man pasiūlei prisidėti prie visų šitų gražiausių automobilių rinkimų, bent jau asmeniškai man, labai patiko. Iš tiesų, atsiskleidė Tuninginių veikla ir perteikti tikri šio darbo bruožai buvo. Ne tik kaip vienos firmos iš nusikalstamų grupuočių, bet ir iš tikrosios darbo paskirties. Pasibaigus praktikai, darbuotojams išdalinai nemažą sumą paskątinimui, nors tikrai nereikėjo tiek. Visgi, nereikia taip „įtikti“ nuo premijų. Pasibaigus visų kandidatų praktikai, pasikviečiau ir tave pokalbiui, kuriame dalyvavo taip pat ir kitų Nusikalstamų grupuočių firmų valdžios atstovai, kurie vis dėlto pasirinko tave. Kadangi tavo pačio atsakymai buvo aiškūs, konkretūs ir įžvelgiami į galbūt būsimą tavo naująją komandą bei ką konkrečiai su ja nori nuveikti. Turbūt dauguma sakytų: „Ei, žiūrėk, čia tas Dylerių Pavaduotojas!“, „o tai ne buvęs?“ O aš galėčiau teigti: „Taip, buvęs Dylerių Pavaduotojas, bet dabar, Tuninginių direktorius“. Labai tikiuosi iš tavęs, kad vis dėlto nenuvilsi ir būsi puikus direktorius. Tikiuosi, kad nereikės gailėtis ar kaip kitaip nusivilti šiuo pasirinkimu, nes visgi asmeniškai į tave dedu daug vilčių ir tikiuosi, kad daug nuveiksi taip parodydamas, kas iš tiesų yra Tuninginiai. Sveikinu tapus naujuoju Tuninginių direktoriumi bei ačiū už dalyvavimą!


     • Direktoriui neišbuvus 20 kalendorinių dienų savo pareigose, jos bus perleistos antros vietos nugalėtojui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Sveikinu naująjį tiuninginių direktorių, iš tiesų labiausiai šį žmogų gal ir palaikiau, nors buvo ir kitų neblogų. Linkiu tau sėkmės, tikiuosi prikelsi ir atgaivinsi šią prastame kailyje, bet tikrai ne prastą firmą. O Toniui, tai šaunuolis, kad atsižvelgei į nuomonę, nesprendei vienas, patiko, kad analizė išsami ir pasistengei, taip ir toliau. (Edga, nepasiduok, dėl direktoriaus siekimo, žinau, kad tau skirta TUNE firma, sprendžiant iš to, kiek kartų buvai valdžioje ir kaip pasirodei, pabandyk siekti pavaduotojo pas Tadą.)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Nu ką.. Sveikinu Tadai ;) Tikiosi vertinsi šį postą ir parodysi ką sugebi ;).
Gaila Janickai.. Tikrai dėjai daug pastangų ir viel antra vieta.. Laikykis ir siek savo posto. ;)
Tony, tony. Stebini, stebini, stebini. Analizė kaip visad super. Tikrai keista matyti tokias analizes. Gaila, kad kaip mokinaus 12 klasei nepažinojau tavęs geriau, būtum kalbėjimą parašes bent ;). Taip ir toliau. ;)

P.S. E Kavlas į skypę neatrašai gal čia atrašysi, kur pradinges? Kaip gyvenimas? Kappa.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×