Jump to content
Edward_Harrell

Blogas. Dviveidžiai. E'H

Rekomenduoti pranešimai

Laba diena mergaitės ir berniukai, kadangi tai pirmas mano blogas, turėčiau kažką apie save parašyti, tačiau, kaip ir nėra ką. Esu Edward_Harrell - žaidime, šitame projekte sėdžiu jau ilgą laiko tarpą.. Tik su ilgomis pertraukomis. Užsisedėčiau ilgam laikotarpiui, bet kai nieko naujo, tenka išnykti ir grįžti tik tada, kai grįžta žmonės, su kuriais suėjau, nes stebėti mūsų savininko melą man jau pabodo. Bet, blogas ne apie tai.. Dar šiek tiek apie save, kad nenukrypt.. 18 metų, Lukas, gyvenu Šiaurėj.. Šiauliuose. Tai tiek.

Realiai net nežinau nuo ko viską pradėti.. Tai, trumpai.. Pradėsiu nuo žmonių, su kuriais teko susipažinti čia - virtualioje erdvėje, kurią kiti - per stipriai sureikšmina.. Bet čia jų pasirinkimas. Jie galvoja, kad jie turi draugų, nes pažįsta čia labai žmonių. Draugas ir žmogus iš teamspeako ar sampo - nėra tie patys dalykai. Tai..

teko susipažinti su labai daug įdomiu asmenybių.. Tikrai nevardinsiu visų, nes turbūt mažai kam rūpi, kas jie.. Žmonės su kuriais palaikau ar palaikiau ryšį - mane žino.. Gal kiti pamiršę, gal ne, bet daug maž atsimena. Kodėl pavadinimas - dviveidžiai? Skaitom toliau ir surasim atsakymą. Turbūt visi pažįstate tokį žmogų, bent vieną, kuris prie jūsų elgiasi vienaip, prie kitų kitaip.. Prie jūsų jis apie jus šneka gerus dalykus, o prie kitų, jus apšneka. Visi pažįstame bent vieną tokį žmogu. Vieni labai sureikšmina tu žmonių nuomone, kurių net nepažįsta.. Jeigu bendrauji su žmogumi ilgą laiko tarpą (virtualiai, skype, teasmpeak ir panašiai), kažkiek pradedi pažinti žmogu, žinoma, ne taip pat, kaip bendraudamas su juo realybėje, bet vis tiek. Tai.. Apie tuos žmonės, taip, aš irgi tokių labai daug pažįstu. Pažįstu iš čia, ne realybėje. Nematau prasmės realybėje bendrauti su tokiais žmonėmis, kurie prie vienų daro vieną, o prie kitų - kitą. Tad, nuo pradžių, kaip visada, jeigu kažką sugebi geriau negu kitas, ar esu labiau drąsesnis, atsiranda žmonių kuriems patinka tas pats amatas ir tavęs prašo to, ką tu moki, ar tiesiog su tavimi bendrauja dažniau nei su žmogumi, kuris yra drovesnis ir neturi ką pasakyti.. Tada ir pradedi susipažinti su žmonėmis - dviveidžiais. Kaip ir minėjau pradžioje, žmonės, su kuriais bendrauju čia - ne visi tokie, tačiau - tokių pilna. Apie tuos žmones, kuriuos rašysiu - jie puikiai supranta, kad rašau apie juos.

Pradėkime nuo mano paprastų ,, Photoshop " įgūdžiu. Vieni matė ką sugebu, jeigu tai galima pavadinti sugebėjimu, kiti ne. Kas nematė, nesireklamuosiu, kas matė - matė. Atsiranda naujokų, kurie labai nori išmokti to, ką moku ar mokėjau aš. Esu žmogus, kuris pasistengia padėti tokiems žmogeliukams. Pradedi mokyti juos nuo nulio, silpniausiu dalykų, kaip ir visur, visada - lietuviai, žmonės, kurie megėjai kažką pakopijuoti vienas nuo kito, arba nuo geresnio varianto, taip būdavo ir su tais žmonėmis, kuriuos mokiau. Nematau tame blogo. Viskas čiki, jeigu žmogui patinka mano darbas ir nori jį atkartoti ar išmokti kažko, ką moku aš, lai mokinasi, kreipiasi, padėsiu kai reikės. Bet prasideda blogosios savybės. Savęs išaukštinimas. Jie galvoja, kad už tave daro viską dešimt kartų geriau, sugebu daugiau nei TU ir tada prasideda tas erelio lygis. Įdomiausia tai, kad žmonės, su kuriais pradėjau ir kuriuos pradėjau mokyti buvo paprasti, niekuom neišsiskiriantis.. Laikas daro savo. Gyvas pavyzdis, Greg, Gax.. Jums jie žinomi kaip Grafikos dizaineriai, žmonės kurie sugeba kažką ,,susukti" su photoshopu. Man jie žinomi kaip eiliniai pacukai kurie iš savęs išsikėlė viską, ir kol aš gyvenau savo normalu gyvenimą, jie šiltomis vasaros dienomis nardė mūsų Toshai. Grįžti ant rudenio, pradedi vėl bendrauti su žmonėmis, kuriems padėjai, ir ką tu gauni.. ? Atsakymą - pūsk, neįdomus, dar kažką.. Holocaustą tokiems c: Kitiems kils klausimas, galbūt ne, kodėl nepaminėjau Laurio, Gedo? Gedo labai stipriai nepažįstu, nors, ir to paties Grego ar Gaxo nepažinojau taip gerai, bet negaliu sakyti nieko blogo apie Gedą, žmogų, kuris taip pat užsiiminėja tuom, kuom aš. Teko kažkada su juo ir Tomčiku kalbėti, tai supratau, kad žmogus yra visiškai kitoks, negu reiškiasi forume. Būdavo ir tu ,,karų" ir dar visko, tačiau kas buvo - pražuvo. Gerbiu jį, nors ir tekdavo kartais pasijuokti iš jo sugebėjimų, net buvo kilusi mintis, kad jis prasčiausias šitoje srityje, šitame projekte. Kaip žmogus, mano manymu, jis lenkia visa šito serverio ,, Grafikos dizainerių" kolektyva, nes jis - žmogus. Ne kažkoks pasikėlęs, išsišokęs. Apie Lauri taip pat neturiu kažko blogo, irgi veliames su juo, įžeidinėjam, bet čia tas pats per tą patį. Būna suprantam vienas kito ,, bajerius", būna - ne, tačiau, nesureikšminu.

Ir.. Yra tokių žmonių, kurie su photoshopu išvis nesusieja, tiesiog įsivaizduoja, kad jie yra šito pasaulio bambos.. Taip pat, paminėsiu ir paneles, nesakysiu apie kurias čia, bet šitame projekte tokių tikrai yra.. Keista tai, kad pažįstamam, kuris žaidė šitam projekte - buvo papuolęs atvejis.. Buvo toks labai save iškeliantis žmogutis, kuris sakė, kad jis šitame pasaulyje jau yra viską pasiekęs, visi aplinkiniai - jam 0, ir iki jo dar, kaip iki Afrikos be kojų.. Tačiau kai apsilankai pas tokius žmones svečiuose, nes patys išsiduoda savo adresus, NE TAM, kad kažką jam padaryti, bet įsitikinti, slepiasi kaimyno malkinėje, 13 metų vaikinas, su voicechangeriu.. Tad, prašau jūsų. Tokie nebūkite. Nieko nepakeis.

Atsiprašau, kad blogo nemoku rašyti taip puikiai, kaip kiti - vis gi pirmas. Turėjo būti kitoks, gal labiau apie mane sukantis, tačiau cmon, kam rūpi.

Linkėjimai žmonėms, kurie yra ar buvo.. Ką čia sakysiu.. Nuostabus.

Paulius'Pishius, Thomas'Brown, Rokas'Boria, Aivaras'Zaidzia, Jack'Marezzo, Patrakes'Setonas, Dede'Grafas, Black'Rady, Ignas'Mafijozas, Matt'Payne, Benja'Qattro, Faris'Razor, Max'Tosha, Cristian'Kalnierius.

Auris'Gasol, Ever'Never, Monte'Gangga, Arnas'Haiva, Jjack'West, Jamal'Gibson, Ignas'Host, Deirūnas'Nops, Mantas'Cancel, Tomčikas'Zdarof, Edmundas'Smile, Matt'Moretti, Domas'Superinis, Mat'Himplin.

Swaika'Kent, Erko'Rhyno, Tony'Greyn, Ereboser'Sir, Kobe'Ernestas, Max'Cutler, Deivis'Splash, Marius'Spragtukas, Deivis'Deividukas, Duff'Berr, Ice'Kornis, Karolis'Kilimandžars, Rėda'Nickute, Kentas'Meškis.

Mantas'Vasiokas, Saimonas'Boss, Mindaugas'Adidas, Tadys'Kent, Arnoldis'Arnoldis, Nojus'Extazy, Amazing'Armis, Edguce'Money, Rimis'Intrepio, Julius'Liaudis, Dovis'Nesakysiu, Lunis'Hakis, Ženia'Bond.

Tuti'Fruti, Janny'Pink, Dwayne'Vokietys, Alanas'Micky, Motoristas'Pro, Olia'Incme, Einaras'Bmw, Koala'Stonkus, Dovis'Nesakysiu, Mantas'Electrikas, Abrikosas'Weed, Gedas'Afigėnas.

Kas dar manęs nepažįstate.. Malonu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Nedaryk gėdos, nei man, nei sau. Ištrink tas pasakas apie mane "grafikos dizaineris" prof master 2000. Gavau rangą čia, nes padedu projektui, parašiuką kokį eventui nupiešt ar dar kažką. Šūdo gabalas esu grafikos pusėj ir nereikia daugiau apie tai kalbėt. Ką išmokau per tą savo leidžiamą laiką prie photoshop tą išmokau. Kodėl tokie dalykai išvis yra taip sureikšminami. Ypač tokiuose sampiniuose projektuose. Ką sugebėjau išmokt savarankiškai, tą ir turim, jeigu tą patirtį galiu panaudot čia, valio! Dviveidžiai, nardymai.. Atsigauk, čia sampas. Trink šitą zapadlo.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kaip laukiau šitos dienos, kai galėsiu parodyti patį didžiausią dviveidį šitame gražiame serveryje, kuriam dėmesio lygis tiesiog pats didžiausias, kad turėt draugų, padarys viską, grafinius darbus, ners kaip tik reikės, kad tik turėtum draugų.

Taip gerą atrodo ateiti į forumą, TeamSpeak'ą ir matyti Tave vienokį, o tikrame gyvenime tokį apgailėtina žmogų. Grynas pavyzdys, kuris virtualiame gyvenime bando būti pats geriausias, nuostabiausias žmogus, kuris kažką sugeba, turi draugų ir t.t - bet tikrame gyvenime yra visiškas niekas.

Žinai kuo labiausiai susišlykštėjau tavimi? 
^. Šneki apie kažkokius dviveidžius, mat grįžęs, visi Tave čia atstumė bla bla bla, bet juokingiausia tas, jog negana to, kad man pačiam prieš " leavą " pasakei, kad nori atsiribot nuo visko, pamiršt čia tą sampą, netikrus draugus, o susirast gyvenimą, po kėlių mėnesių, pradėjai čia rodytis ir vaidentis, visiem lyst į tam tikrą vietą ir kažką įrodynėt. Bet čia dar nieko, juk suprantama, pailsėjai, pyktis nuslėgo, supratai, kad pabūsi vienas, no worries, all good.
Bet šlykčiausia tas, kad net grįždamas, nežinojai kas aš toks, ta prasme laikei mane eiliniu žmogumi, net neprisiminei manęs, ar kažką ten pasakojai ir t.t kažkada, bet kokio velnio tuomet daryt tokius prikolus kaip:
- Kalbu su drauge TeamSpeak'e , tu ją pažįsti taip nuostabiai, kad net pirštai niešti kaip norisi pasakyt, bet tau žinot geriau, liepi, kad mane atmovintų, ir pradedi šnekėt, ar AŠ Tave atsimenu???
Ta prasme žmogau, ar tau su protu viskas gerai? Kokio velnio, dėl jos, daryt tokius prikolus, ir bandyt kažką įrodynėt, man, tiek jai, jog mane atsimeni ir kažkas buvo, ir dar teiraujasi kaip man sekasi, kai tau nei velnio nerūpi.

Kalbant dar apie dviveidžius: ( Dviveidžio išsireiškimas V2 ): 

prieš 2 valandas(-ų), Edwardas_Harrellis rašė:

Ir.. Yra tokių žmonių, kurie su photoshopu išvis nesusieja, tiesiog įsivaizduoja, kad jie yra šito pasaulio bambos.. Taip pat, paminėsiu ir paneles, nesakysiu apie kurias čia, bet šitame projekte tokių tikrai yra.. Keista tai, kad pažįstamam, kuris žaidė šitam projekte - buvo papuolęs atvejis.. Buvo toks labai save iškeliantis žmogutis, kuris sakė, kad jis šitame pasaulyje jau yra viską pasiekęs, visi aplinkiniai - jam 0, ir iki jo dar, kaip iki Afrikos be kojų.. Tačiau kai apsilankai pas tokius žmones svečiuose, nes patys išsiduoda savo adresus, NE TAM, kad kažką jam padaryti, bet įsitikinti, slepiasi kaimyno malkinėje, 13 metų vaikinas, su voicechangeriu.. Tad, prašau jūsų. Tokie nebūkite. Nieko nepakeis.

Šitą vieta grožėjausi labiausiai.
Šneki apie dviveidžius, paneles, bambas, kažkas tau neįtinka matai, kai pats esi pats žiauriausius tikriausiai bahūras kokį tik teko matyti.
Aš norėčiau pamatyti tą vaizdą kai Tu važiuoji pas kažką į švečius, net Tu tikro gyvenimo nematai, matai tik virtualų. Netikri draugai - žaidimai.
Klystu? Tuomet įdomu dėl ko Tave draugė paliko.
" Juk kam tie santykiai, kai yra lolas, ar ne tiesa Lukai ? " ^^
Ta prasme, rimtas bahūras, su rimtu balsu, tipo didelia reputaciją, savęs išsikelimu kitiems, sakytų: " Gana man tie žaidimai, draugė paliko, kiekvieną dieną apsimetynėju kuo net nesu, žaidžiu lolą, tikro gyvenimo nematau, reikia susiimt, žiūrėt į tikrą gyvenimą " 
Bet kur tau... Ar Tu bent biški pagalvojai, kai iš tikrųjų sakei, jog darai pertrauką LMG kai draugė paliko, nes nori atsiribot?
Tikriausiai rūsyje internetą gaudei ir žaidei lolą tuos kelius mėnesius, o kai galiausiai kritai, pagalvojai, reikia lyst į šviesą, nes neturiu kam išsikalbėt, su lenkais keiktis, bet ir tai ne žinai kaip. ( Oh boom, shots fired ).
Ta prasme, Tu ir esi tas tikrasis nolaiferis, kuris nesupranta kaip reikia gyvent, kaip reikia mokytis iš klaidų, ir kaip reikia BENDRAUT SU ŽMONĖM, YPAČ MOTERIM, NES TU NEŽINAI KAS YRA BENDRAVIMAS.
Tu tiesiog sėdi prie to pc, šneki ir žaidi žaidimus, that's your life routine 24/7. 
Turėk Tu ten tuos mokslus, mašiną, darbą, whatever, bet fakto nepaneigsi, esi apgailėtinas, tik tikriausiai nenori to pripažint, nes jeigu neteksi draugų, neteksi LMG - tapsi išviso niekas gyvenime, am I right my " friend " ? ;o

" IŠVADOS " 
^.
Faktas toks. Žmonės, mes visi bandome kažkuo apsimesti virtualiame gyvenime, bandome būti kažkuom, kaikurie galbūt net ir nori tapti pačiais geriausiais, apsimesti taip baisiai, kad paskui net nebejaučia ribų, kur yra tiesa, kur yra melas. Mato tik vieną, turiu reputaciją, turiu " tikrų " draugų ir man daugiau nieko nereikia, tik viso šito kuo daugiau.

Edwardai " Lukai Čerkauskai " Harrel'i. - Buvo labai malonu, kad aprašėtė savo nuostabų blogą, pavadinimu " Dviveidžiai " .
Nesu ekspertas, bet faktas toks. Mintyse galvojai apie save, parašei apie kitus. Nes juk kas šiais laikais žeidžia save, kritikuoja save? Juk viską surašom ant kitų, nesvarbu draugas, ne draugas, bet save reikia pastatyt į " Malačiaus " vietą, ar ne taip Lukai?

O jeigu rimtai apibendrinus visą šitą, tai tiesiog tikiuosi, kad pagaliau suvoksi Lukai, kad gana iš savęs daryt " Princess " , kada nors ir pats prisiimk atsakomybę už save, už savo sapalionęs ir pagaliau surimtėk.
Aišku, kur Tu suprasi, jeigu draugę į lolą iškeitei, ašaros, verkimas, keli mėnesiai LMG atsitraukimas nepadėjo, tai nežinau kas tau padės, nes manau tiesiog sergi jau ant tokio laipsnio, kad tiesiog esi nepagydomas. #SadLife ? .

Gali trint kiek nori, šnekėt kiek nori, juoktis kiek nori, bet žmogau, galiausiai pats iš savęs nesijuoksi, o tiesiog atrodysi pats sau graudus. 
Manau daugelis LMG žmonių pamatė Tave tikrą, koks esi iš tikrųjų, ir dėl ko daugelis nuo tavęs nusigrėžė.
Esi jau suaugęs, gana daryt iš savęs rudnosiuką. Imk gyvenimą už ragų, o ne virtualiam gyvenime. But ohh wait, jau tikriausiai ir nebėra kur imt tau.... #SadLife x2 .

#HatersGonnaHate / Loleriai toliau lolins ir keis santykius į lolą < Imkime pavyzdydį iš mūsų gerbiamojo Mr. Edwardo ir būkime nuostabūs žmonės.

Ai beje, jei kam įdomu, jo FB . ( Esame Lietuviai, darykime ką mokame geriausiai ! ).
" Būkime savimi, mylėkime save ir mus mylės kiti. " . < Kaip sakė Gax'as , nedaryk sau gėdos. : )
Peace.

" Į vienus vartus. "

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Savęs niekada neaukštinau nors ir būdavau su pareigomis, neišsigalvojam dalykų kurių nebuvo. Parašydavai man - atrašydavau, jokių " pūsk " ir t.t nebūdavo, o jei kaip tu sakai buvo, tai parodyk man bent vieną tokia žinutę, neįsivaizduoju, kad esu už ką nors geresnis grafikos dizaineris (net dizaineriu savęs nelaikau), man visi lygūs. O pagal tave turbūt kas gauna pareigas, tas jau nardo Toshai? Nežinau iš kur tu visą tai ištraukei, ištrink geriau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 valandas(-ų), Edwardas_Harrellis rašė:

Ir.. Yra tokių žmonių, kurie su photoshopu išvis nesusieja, tiesiog įsivaizduoja, kad jie yra šito pasaulio bambos..

Skaitau ir galvoju, kad viskas apie mane. O čia tai grynai aš...

(p. s. funny gfxers drama session)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 43 minutes(-čių), Tedis_Ted rašė:

Kaip laukiau šitos dienos, kai galėsiu parodyti patį didžiausią dviveidį šitame gražiame serveryje, kuriam dėmesio lygis tiesiog pats didžiausias, kad turėt draugų, padarys viską, grafinius darbus, ners kaip tik reikės, kad tik turėtum draugų.

Taip gerą atrodo ateiti į forumą, TeamSpeak'ą ir matyti Tave vienokį, o tikrame gyvenime tokį apgailėtina žmogų. Grynas pavyzdys, kuris virtualiame gyvenime bando būti pats geriausias, nuostabiausias žmogus, kuris kažką sugeba, turi draugų ir t.t - bet tikrame gyvenime yra visiškas niekas.

Žinai kuo labiausiai susišlykštėjau tavimi? 
^. Šneki apie kažkokius dviveidžius, mat grįžęs, visi Tave čia atstumė bla bla bla, bet juokingiausia tas, jog negana to, kad man pačiam prieš " leavą " pasakei, kad nori atsiribot nuo visko, pamiršt čia tą sampą, netikrus draugus, o susirast gyvenimą, po kėlių mėnesių, pradėjai čia rodytis ir vaidentis, visiem lyst į tam tikrą vietą ir kažką įrodynėt. Bet čia dar nieko, juk suprantama, pailsėjai, pyktis nuslėgo, supratai, kad pabūsi vienas, no worries, all good.
Bet šlykčiausia tas, kad net grįždamas, nežinojai kas aš toks, ta prasme laikei mane eiliniu žmogumi, net neprisiminei manęs, ar kažką ten pasakojai ir t.t kažkada, bet kokio velnio tuomet daryt tokius prikolus kaip:
- Kalbu su drauge TeamSpeak'e , tu ją pažįsti taip nuostabiai, kad net pirštai niešti kaip norisi pasakyt, bet tau žinot geriau, liepi, kad mane atmovintų, ir pradedi šnekėt, ar AŠ Tave atsimenu???
Ta prasme žmogau, ar tau su protu viskas gerai? Kokio velnio, dėl jos, daryt tokius prikolus, ir bandyt kažką įrodynėt, man, tiek jai, jog mane atsimeni ir kažkas buvo, ir dar teiraujasi kaip man sekasi, kai tau nei velnio nerūpi.

Kalbant dar apie dviveidžius: ( Dviveidžio išsireiškimas V2 ): 

Šitą vieta grožėjausi labiausiai.
Šneki apie dviveidžius, paneles, bambas, kažkas tau neįtinka matai, kai pats esi pats žiauriausius tikriausiai bahūras kokį tik teko matyti.
Aš norėčiau pamatyti tą vaizdą kai Tu važiuoji pas kažką į švečius, net Tu tikro gyvenimo nematai, matai tik virtualų. Netikri draugai - žaidimai.
Klystu? Tuomet įdomu dėl ko Tave draugė paliko.
" Juk kam tie santykiai, kai yra lolas, ar ne tiesa Lukai ? " ^^
Ta prasme, rimtas bahūras, su rimtu balsu, tipo didelia reputaciją, savęs išsikelimu kitiems, sakytų: " Gana man tie žaidimai, draugė paliko, kiekvieną dieną apsimetynėju kuo net nesu, žaidžiu lolą, tikro gyvenimo nematau, reikia susiimt, žiūrėt į tikrą gyvenimą " 
Bet kur tau... Ar Tu bent biški pagalvojai, kai iš tikrųjų sakei, jog darai pertrauką LMG kai draugė paliko, nes nori atsiribot?
Tikriausiai rūsyje internetą gaudei ir žaidei lolą tuos kelius mėnesius, o kai galiausiai kritai, pagalvojai, reikia lyst į šviesą, nes neturiu kam išsikalbėt, su lenkais keiktis, bet ir tai ne žinai kaip. ( Oh boom, shots fired ).
Ta prasme, Tu ir esi tas tikrasis nolaiferis, kuris nesupranta kaip reikia gyvent, kaip reikia mokytis iš klaidų, ir kaip reikia BENDRAUT SU ŽMONĖM, YPAČ MOTERIM, NES TU NEŽINAI KAS YRA BENDRAVIMAS.
Tu tiesiog sėdi prie to pc, šneki ir žaidi žaidimus, that's your life routine 24/7. 
Turėk Tu ten tuos mokslus, mašiną, darbą, whatever, bet fakto nepaneigsi, esi apgailėtinas, tik tikriausiai nenori to pripažint, nes jeigu neteksi draugų, neteksi LMG - tapsi išviso niekas gyvenime, am I right my " friend " ? ;o

" IŠVADOS " 
^.
Faktas toks. Žmonės, mes visi bandome kažkuo apsimesti virtualiame gyvenime, bandome būti kažkuom, kaikurie galbūt net ir nori tapti pačiais geriausiais, apsimesti taip baisiai, kad paskui net nebejaučia ribų, kur yra tiesa, kur yra melas. Mato tik vieną, turiu reputaciją, turiu " tikrų " draugų ir man daugiau nieko nereikia, tik viso šito kuo daugiau.

Edwardai " Lukai Čerkauskai " Harrel'i. - Buvo labai malonu, kad aprašėtė savo nuostabų blogą, pavadinimu " Dviveidžiai " .
Nesu ekspertas, bet faktas toks. Mintyse galvojai apie save, parašei apie kitus. Nes juk kas šiais laikais žeidžia save, kritikuoja save? Juk viską surašom ant kitų, nesvarbu draugas, ne draugas, bet save reikia pastatyt į " Malačiaus " vietą, ar ne taip Lukai?

O jeigu rimtai apibendrinus visą šitą, tai tiesiog tikiuosi, kad pagaliau suvoksi Lukai, kad gana iš savęs daryt " Princess " , kada nors ir pats prisiimk atsakomybę už save, už savo sapalionęs ir pagaliau surimtėk.
Aišku, kur Tu suprasi, jeigu draugę į lolą iškeitei, ašaros, verkimas, keli mėnesiai LMG atsitraukimas nepadėjo, tai nežinau kas tau padės, nes manau tiesiog sergi jau ant tokio laipsnio, kad tiesiog esi nepagydomas. #SadLife ? .

Gali trint kiek nori, šnekėt kiek nori, juoktis kiek nori, bet žmogau, galiausiai pats iš savęs nesijuoksi, o tiesiog atrodysi pats sau graudus. 
Manau daugelis LMG žmonių pamatė Tave tikrą, koks esi iš tikrųjų, ir dėl ko daugelis nuo tavęs nusigrėžė.
Esi jau suaugęs, gana daryt iš savęs rudnosiuką. Imk gyvenimą už ragų, o ne virtualiam gyvenime. But ohh wait, jau tikriausiai ir nebėra kur imt tau.... #SadLife x2 .

#HatersGonnaHate / Loleriai toliau lolins ir keis santykius į lolą < Imkime pavyzdydį iš mūsų gerbiamojo Mr. Edwardo ir būkime nuostabūs žmonės.

Ai beje, jei kam įdomu, jo FB . ( Esame Lietuviai, darykime ką mokame geriausiai ! ).
" Būkime savimi, mylėkime save ir mus mylės kiti. " . < Kaip sakė Gax'as , nedaryk sau gėdos. : )
Peace.

" Į vienus vartus. "

Perskaičiau iki pusės. Žinai kas įdomiausia.. Ar pats žinai, kokia yra Dviveidžiai žodžio savoka? Šitame bloge norėjau paminėti žmones, kurie už šiokį tokį pagalbos teikimą ir pranokima žmogaus, kuris juos mokė - išsikelia. Prie ko tu čia kiši metų senumo temas apie mano kažkada turėta panelę? Taip, aš ją turėjau, TAIP, aš ją iškeičiau į žaidimus, TAIP, aš jai neskyriau dėmesio, TAIP, aš nemoku bendrauti su panelėmis. Žinai kas keista? Keista skaityti tai, kai tu rašai, jog aš šitame gyvenime esu niekas, draugų aš neturiu ir visas kitas šūdas apie mane irgi nulis. Ar bent esi su manimi susitikęs realybėje? Ar esi mane matęs? NE. Sakai, kad aš pasikėlęs, noriu primesti kažkokį bachūrą, dar ką. Kurioje vietoje, kur? Grįžau? Nes atsileidau, turėt mašiną, darbą, ar ką ten, nėra viskas. Išsiskyriau su ja kada? 2016 metų Vasario mėnesį. Žinai, kas įdomiausia.. ;D Kad TU prikaišioji man NEBŪTUS dalykus. Kokia viso šito šūdo esmė? 80% aprašyta apie tai, kaip aš nemoku su jomis elgtis, kaip aš kažkada turėjau panelę ir dar kažką tokio.. :D KAM ĮDOMU. KAM ĮDOMU tai, kad aš bendravau su panele? Pradėkim visų žmonių, čia belošančiu, ieškoti buvusių antrujų pusių xdd AR JIEMS bus įdomu, jeigu aš eisiu, ieškosiu tavo buvusios ar dabartinės panelės? Tu pats šitame šūde rašei, kad aš neigiu pats sau, aprašau SAVE ar dar kažką tokio. Sakai, kad aš negaliu apie žmones kalbėti, kai jų nepažįstu. O Tu mane pažįsti? Ką apie mane žinai? Vardą, pavarde, metus, miestą? VISKAS? Daugiau nieko. Pasakoji man apie kažkokius lolo šūdus ir panašiai. Kodėl negaliu žaisti lolo, jeigu TU išvis nieko nežinai apie mane? :D Ar bent žinai mano draugus? NE. Ką tu man siūlai.. ? Eiti susidėti su tais, kurie GERIA, TŪSINASI, RŪKO ŽOLE, ir tapti eiliniu lietuvos degradu? Tau pavydas graužia, kad aš lolą grajinu? Grajinu ir grajinsiu, jeigu matysiu, kad man tai nepakenks. Jeigu dėl tokių dalykų pradėsiu prapisti būsimą darbą, šeimą, dar ką nors, TADA susiimsiu. Šiuo atvėju aš esu eilinis žmogus. KAIP ir tu. Gyvenu su šeima, man 18 metų :D Mokausi profkėj, programavimo specialybe. Nieko nekertu. Nematau prasmės domėtis tuo, kuo supratau, kad neturiu domėtis, nes MAN tai nerūpi ir manęs nežavi, kai žavėjo prieš pasirenkant tą specialybe. Žinai kas dar keista? :D Kai žmogus loja ant manęs, nors nuo manęs gyvena per chuj znaet kiek kilometrų. KLAUSK, atsakysiu ką aš turiu, ko ne. NIEKO neesu pasiekęs gyvenime. Nenoriu siekt, supranti? Jeigu tu galvoji, kad turiu mesti žaidimus, susiimti moksluose, baigti specialybe, dirbti pagal ją, klysti. Nežadu užsilikti Lietuvoj. Nematau prasmės, iniciatyvų. Nėra čia ką veikt. Didelė dalis jaunimo - TĄ patį darys. Jie išnyks iš tos šalies. Dabar galvoji, kad mane sugruzinai, kad aš čia niekas, nieko nepasiekęs, nieko nemoku, nieko nesugebu, dar kažką.. :DD Juk pats minėjai, kad sampas/teamspeakas yra virtualus šūdas. Tai kam bazarinti apie mane šūdus, KAI TU pats mane iš to sampo/teamspeako ir TEPAŽĮSTI :DD Sakyk tu ką nori, *Myliu LMG.lt* aš kalęs ant tavęs. Sakai, kad aš čia apsiverkęs, dar kažką :D NE, tu apsiverkes, seniuk. Man atrodo, tu vienas težinojai, kad man su ja chujovai sekasi. Pasakojai, kad atsiribojau nuo visų sampų ir panašiai, O PO TO skundiesi, kad aš TAU dėmesio nerodau ir NEPRISIMENU tavęs :DD Kas tu man, draugas, pažįstamas? NE. Nu tai ir vsio. Skelbk tu ką nori, feisbukus mano, šūdus rašyk apie mane. Ne toks žmogus, kad sureikšminčiau. Sampas ir liks sampu :DD Virtuali erdvė - stumiu savo, realybėj irgi darau tokias pat nesąmones su klasiokais kaip ir kiekvienas mano amžiaus žmogus. Retas tas, kuris sėdi kampe per pertraukas užsispaudęs ir skaito knygas.. :D Gaxo ir Grego nemėgstu ne dėl to, kad jie čia kažką paėmė, bet dėl to, kad vienu momentu jie buvo žmonės, o dabar.. :D

P.S

Pagalvok logiškai, jeigu tavo manymu aš dar grajinu tą sampą ir kažką tokio.. Kodėl tau tai rūpi? Kodėl tu rūpiniesi kitais? Ar aš tau rūpiu? :D

Pas tave logika, jeigu ateini ts - vadinasi žaidi serve. Jeigu žaidi serve, vadinasi vierchas. NE. Sėdžiu teamspeake, šneku gal su pora žmonių, Ema, Karoliu, daugiau niekuo.. :D Per dieną valandą, dvi? Lolą irgi tiek pat.. :D Man tai juokinga, kai žmogus taip sureikšmina tuos nesąmoningus dalykus. TIEK TAU, tiek kitiems tas žaidimas pasimirš po poros metų.. :D Eis naujos kartos, nolaifins, o mes jau būsim užauge ir atprate nuo šitų šūdų.. :D

Galvojai, kad paimsiu ant gruzo, jog lolą iškeičiau į santykius. Visiškai nieko tu nežinai ir vargu ar žinosi.. ;) Neesu tas, kuris piso ant jos šūdus, sakė kokia ji chujova ar dar ką. Vargu ar jei būtum mano situacijoje, važinėtum pas žmogu 100km, MANO metų, mestum kažkam ant kuro.. :D Juk mačiau, kad jai pabodo, kai porą kartų gal tebuvom susitike, nes negaliu dažnai pas ją atvažiuot.. :D Kam kankinti žmogu ir jį įžeidinėti po skyrybų, jeigu viską galima tyliai ir ramiai.. :D Man tai juokas ima, kai žmogus prikelia nuo Jėzaus laikų paliktas temas.. :D Kol Slimis, Ema čia lankysis, teamspeake, tol aš jame irgi lankysiuos. Pradėjai ant lolerių varyt, nueik ir pasiklausyk kiek čia iš šito teamspeako lolą žaidžia. Tada suprasi, kad čia visi nolaiferiai ir dar kažkas tokio ir nerašyk man jokių peace ,, DRAUGE BL9t " :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

O šiaip, tai nematau tolko pyktis taip viešai su pakankamai siaura grupele žmonių... Argi nebūtų paprašiau susirašyti skype grupėje, kur kiekvienas išdėstytumėte savo nepasitenkinimus ir galbūt išspręstumėte konfliktus? Tikrai žinau, kad šį blogo atsiradimą paskatino kažkoks konfliktas. Cmon, čia sampas, čia turi būti tai kas atpalaiduoja po sunkios dienos, o ne tai kas kitus žeidžia viešai ir pnš. Nepalaikau nei vienos pusės, nes tai jūsų konfliktas, o dėl dviveidiškumo, tai būtų malonu paskaityti apibendrintą blogą kuris išliktų nešališkas ir nebūtų skirtas siaurai žmonių grupelei. Cmon guys enjoy everyday, nesipykit, pasaulis ir taip tamsus, kam jį dar daryt tamsesnį? Peace! ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 18 minutes(-čių), Julius_Liaudis rašė:

O šiaip, tai nematau tolko pyktis taip viešai su pakankamai siaura grupele žmonių... Argi nebūtų paprašiau susirašyti skype grupėje, kur kiekvienas išdėstytumėte savo nepasitenkinimus ir galbūt išspręstumėte konfliktus? Tikrai žinau, kad šį blogo atsiradimą paskatino kažkoks konfliktas. Cmon, čia sampas, čia turi būti tai kas atpalaiduoja po sunkios dienos, o ne tai kas kitus žeidžia viešai ir pnš. Nepalaikau nei vienos pusės, nes tai jūsų konfliktas, o dėl dviveidiškumo, tai būtų malonu paskaityti apibendrintą blogą kuris išliktų nešališkas ir nebūtų skirtas siaurai žmonių grupelei. Cmon guys enjoy everyday, nesipykit, pasaulis ir taip tamsus, kam jį dar daryt tamsesnį? Peace! ;)

C'mon, c'mon turn the radio on. It's saturday and I won't be long.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ačiū skaičiusiems. Taip, Benai. Tedis visą tiesą apie mane pasakęs mano snukio realybėj nematęs ;) Visiškai 100% Tau pritariu. Perskaičiau viską, ką parašė iki galo ir supratau, kad šitas žmogus mane pažįsta nuo 98, kai gimiau. Sori. Nebeskiriu nieko, juk lošiu čia 24/7 ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.