Inferno_Player

Crippen Memorial - Klausimai valdžios atstovams

85 pranešimų šioje temoje

LdGWVjV.png

Vardas_Pavardė;

Jūsų klausimas;

Valdžios atstovas, kurias skirtas klausimas;

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
  • Vardas_Pavardė; Mindis_Gta
  • Jūsų klausimas; Nuomonė apie mane kaip žaidėją, pav, drk. 
  • Valdžios atstovas, kurias skirtas klausimas; Inferno

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • Vardas_Pavardė; Big_Bick
  • Jūsų klausimas; Sveikinu su direktoriumi, kaip sekasi, ar suvaldai firmą?
  • Valdžios atstovas, kurias skirtas klausimas; Inferniukui

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • Vardas_Pavardė; Mike_Hazer arba Golden_Bmw
  • Jūsų klausimas; Sveikinu su direktoriaus postu. Klausimas, kaip rinksi pavaduotoją? Ar turėčiau daugiau šansų juo tapti, nes esu tūrėjes Medikų pavaduotojo postą.
  • Valdžios atstovas, kurias skirtas klausimas; Direktoriui
Sinaloa_Cartel mėgsta tai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 11 minutes(-čių), Mindis_Gta rašė:
  • Jūsų klausimas; Nuomonė apie mane kaip žaidėją, pav, drk. 

Sveikas Mindi, akk nuomonės nuomonės, jaučios kaip lietuvių pamokoj :D , o šeip tai nuomonė teigiama, esam bendravę kaip buvai taksi direktorius tai viskas gerai, nuomonės nepakeičiau, ji išlieka neutrali, su tavim sutariu, neturiu nieko blogo, tikiuosi to paties ir aš tavęs.

prieš 7 minutes(-čių), Big_Bickaas rašė:
  • Vardas_Pavardė; Big_Bick
  • Jūsų klausimas; Sveikinu su direktoriumi, kaip sekasi, ar suvaldai firmą?
  • Valdžios atstovas, kurias skirtas klausimas; Inferniukui

Sveikas Big'ai, sekasi labai gerai, džiaugiuosi. O kalbant apie firmos suvaldymą, aš tik vienas šiuo metu firmoj tai ką gi mes čia valdom ? :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • Jūsų klausimas; kas pirmasis pav bus?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 minutes(-čių), Mike__Hazer rašė:
  • Vardas_Pavardė; Mike_Hazer arba Golden_Bmw
  • Jūsų klausimas; Sveikinu su direktoriaus postu. Klausimas, kaip rinksi pavaduotoją? Ar turėčiau daugiau šansų juo tapti, nes esu tūrėjes Medikų pavaduotojo postą.

Sveikas. Kalbant apie rinkimus atsakysiu tiesiai švieisiai. Pavaduotojai bus renkami rodantys norą/pastangas/aktyvumą/produktyvumą ir sąžiningumą. Nesvarbu koks asmuo dirbs mano firmoje, visiems taisykles ir reikalavimai lygus, tad klausimų manau neturėtų kilti daug, kadangi nei vienas neturiu jokių šansų iššokti aukščiau kartelės už kitus, nebent parodžius pastangas.

Goldem_Bmw mėgsta tai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 minutę, Mindis_Gta rašė:
  • Jūsų klausimas; kas pirmasis pav bus?

Klausimus pili, kaip žirnius į kibirą :D Dėl pirmo pavaduotojo informacijos tikslios neturiu, bet žinoma pasirinksiu žmogų, apie kurį turiu geriausią nuomonę, kurio manau verta pasitikėti ir kuris turės noro ir dės visas viltis, kažką pakeisti, įvesti naujo.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • Vardas_Pavardė; Masia_Mantas
  • Jūsų klausimas; Kada bendra veikla darom? Nuomonė paie mane kaip asmenybe ir vadovą, ką gero suplanavęs su medikų firmą?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • Jūsų klausimas; tai gal aš tas kuris geriausia nuomone turintis žmogus? :P

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • Vardas_Pavardė; Emis_Sones
  • Jūsų klausimas; Kokie planai Infero? Kiek poste zadi isbuti? :D 
Evil_Boys mėgsta tai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • Vardas_Pavardė; Por_Tal
  • Jūsų klausimas; 1. Ka naujo esi suplanaves ko dar kiti mediku direktoriai nebuvo padare?
  • 2. Ar tavo nuomone turi pakankamai ideju, kurios sudomintu kitus zaidejus eit butent i tavo firma ir ten pasilikt gan ilga laika. (Kaip as pas styva ^_^)
  • 3. I ka labiausiai atsisvelgsi, kai rinksies firmos pavaduotojus?
  • Valdžios atstovas, kurias skirtas klausimas; Pragarui

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 29 minutes(-čių), Masia_Mantass rašė:
  • Vardas_Pavardė; Masia_Mantas
  • Jūsų klausimas; Kada bendra veikla darom? Nuomonė paie mane kaip asmenybe ir vadovą, ką gero suplanavęs su medikų firmą?

Svx vyras,

Db renkam visus pravedu aš, oj ne čia srr gi darbuotojų nėra :DDD , pamiršau visai. Tu kiec kaip asmenybė, bet neperdaugiausiai, ne, o šeip tai nieko kažko neturiu apie tave, viskas išlieka neutraliai. O suplanavęs tai tik gero, nes čia blogo nereik, pasistengsiu realizuot mažas įdėjas po trupučiuką.

Bučkis prieš miegą

prieš 27 minutes(-čių), Mindis_Gta rašė:
  • Jūsų klausimas; tai gal aš tas kuris geriausia nuomone turintis žmogus? :P

Na atvirai sakant supratau klausimą kaip ar tu esi man tas žmogus apie kurį turiu geriausią numonę? Ne. Aš tiesą sakant visiems, neskirstau žmonių , kuris už kurį geresnis aš tik atsižvelgiu į jų darbą, kūrybingumą, rezultatą.

Gero vakaro

prieš 17 minutes(-čių), Emis_Sones rašė:
  • Vardas_Pavardė; Emis_Sones
  • Jūsų klausimas; Kokie planai Infero? Kiek poste zadi isbuti? :D 

Infero planai nei dideli , nei maži, juokauju, matau suklydai, visiems pasitaiko, aš visada linkęs suteikt antrą šansą. Tikslaus laiko niekam nesakiau kiek būsiu ir išbūsiu, nes pats nežinau, parodys laikas, užimtumas ar dar kas nors, tokių dalykų nenuspėsiu kaip čia kas gali pakrypti. Žinoma stengiuosi ne dėl laiko išbuvimo, o kad būtų čia smagu, gal aš išbūsiu 1 mėn ir visi mane atsimins kaip šaunų direktorių ir galbūt norės mane vėl pamatyt pareiguose, o galbūt aš išbūsiu puse metų ir negražiai sakant malsiu šūdą ir nieko naudingo neparodysiu tiesiog išbūtą laiko tarpą.

Gero vakaro

prieš 15 minutes(-čių), Por_Tall rašė:
  • Vardas_Pavardė; Por_Tal
  • Jūsų klausimas; 1. Ka naujo esi suplanaves ko dar kiti mediku direktoriai nebuvo padare?
  • 2. Ar tavo nuomone turi pakankamai ideju, kurios sudomintu kitus zaidejus eit butent i tavo firma ir ten pasilikt gan ilga laika. (Kaip as pas styva ^_^)
  • 3. I ka labiausiai atsisvelgsi, kai rinksies firmos pavaduotojus?
  • Valdžios atstovas, kurias skirtas klausimas; Pragarui
  • 1. Op tik direktorius ir planai iškart sakai :D didžiausi, na pažiūrėsim kaip čia kas bus, pasistengsiu kažka parodyt, negarantuoju jog pasiseks ir parodysiu , bet bent jau kažką kažkaip :D
  • 2. Žiūrint ko norite patys mano mielieji, čia daugelis detalių priklauso nuo jūsų. Greitu metu pasirodys tema, kaip įdėjos/ pasiūlymai kažkas tokio, kurias galėsite pateikti jūs ir patekti į žaliajį lapą, už fantastiškas įdėjas Memorial'ui.
  • 3. Į jūsų dedamas viltis, norus, mintis, rodomą progresą ir reikės išgert per pirštą nuo vonios alaus :D

Laimingai brangusis

Por_Tall ir Mindis_Gta mėgsta tai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • Vardas_Pavardė; Eris_Cliath
  • Jūsų klausimas; Jeigu gali parašyk savo nuomonė apie mane, koks buvau pavaduotojas? (Blogas, geras), ar norėtum mane pasirinkti į pavaduotojus? (Šeip toks klausimas, įdomu ką išgirsti atsakymą).
  • Valdžios atstovas, kurias skirtas klausimas; Ponui Direktoriui.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 8 minutes(-čių), Eris_Cliath rašė:
  • Vardas_Pavardė; Eris_Cliath
  • Jūsų klausimas; Jeigu gali parašyk savo nuomonė apie mane, koks buvau pavaduotojas? (Blogas, geras), ar norėtum mane pasirinkti į pavaduotojus? (Šeip toks klausimas, įdomu ką išgirsti atsakymą).
  • Valdžios atstovas, kurias skirtas klausimas; Ponui Direktoriui.

Visų pirma sveikas branguti, kur tavo pasisveikinimas buvęs kolega nėra? Visai praradai mandagumą :D , juokauju. Nėra tokių dalykų kaip blogas ar geras, geriau pats pagalvok kiek stengiais ir įdėjai darbo, mano nuomone 50/50 negaliu nei daugiau, nei mažiau, nes išlaikei viduriuką, galėjei ir geriau, man patiko tavo pradžia noras, bet paskui jūs su išsiskyrėt noras į vieną laivą tu į kitą. Aš ne ponas, aš paprastas žaidėjas, kuris vadovauja medikams, nepasikeliu išlieku toks pat :D , o šeip tai sakau viskas čiki piki tik, kad va išplaukėt skirtingais keliais.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • Vardas_Pavardė;Virta_Duona
  • Jūsų klausimas;Sveikinu su direktoriumi.Kaip manai ar tavimi Styvas labai pasitikėjo ir palaikė.Koks įspūdis kai Styvas perleido direktorių būtent tau?
  • Valdžios atstovas, kurias skirtas klausimas;Direktoriui

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 39 minutes(-čių), Virtaa_Duona rašė:
  • Vardas_Pavardė;Virta_Duona
  • Jūsų klausimas;Sveikinu su direktoriumi.Kaip manai ar tavimi Styvas labai pasitikėjo ir palaikė.Koks įspūdis kai Styvas perleido direktorių būtent tau?
  • Valdžios atstovas, kurias skirtas klausimas;Direktoriui

Sveikas Virta_Duona, seniuk dėkui tau už sveikinimus. Na manau jei mane pasirinko tai pasitikėjo ir galbūt pilnai apgalvojo sprendimą jog aš sugebėsiu tinkamai vykdyti pareigas. Įspūdis žinoma didžiulis kadangi tai mano pirmasis direktorius ir norisi pasirodyti kuo geriau

Geros dienos duoniuk :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • Vardas_Pavardė; Gipsius_Deejay
  • Jūsų klausimas; kada portalui pavaduotojas?
  • Valdžios atstovas, kurias skirtas klausimas; inferno

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 17 minutes(-čių), Martynas_Deejay rašė:
  • Vardas_Pavardė; Gipsius_Deejay
  • Jūsų klausimas; kada portalui pavaduotojas?
  • Valdžios atstovas, kurias skirtas klausimas; inferno

Gipse tu :D, tai db tuoj duodi, o kas yra? Ne šeip tai firma dar tik atidarinėjama po mažu nuo šiandien tai dar tikrai niekam nieko neketinu dalinti, uždėti ir t.t, laikas ir pastangos parodys kaip kas bus. Ačiū Marčiau už klausimą.

Geros dienikės tau ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • Vardas_Pavardė; Evil_Boys
  • Jūsų klausimas; Kada pav duosi? Joke, kaip tau tos pirmos dienos būnant direktorium? Daug forume darbo pvz, ar tau čia menki juokai?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • Vardas_Pavardė; Krc_Danila
  • Jūsų klausimas; Sveikas inferno ar labai jums būvo pasiekti direktorių jei taip tai kad labiausei būvo sunkų ? like už komentarą
  • Valdžios atstovas, kurias skirtas klausimas; Inferno_Player

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 valandą, Evil_Boys rašė:
  • Vardas_Pavardė; Evil_Boys
  • Jūsų klausimas; Kada pav duosi? Joke, kaip tau tos pirmos dienos būnant direktorium? Daug forume darbo pvz, ar tau čia menki juokai?

Sveikas Evilai, nu tai db laukiu, bet kad tu zodzius i vata vinioji, vietoj kad ateitumei :D juokauju zinoma. Nera sunku , gal kaip viens visur viska tai taip, bet apie foruma kalbant as nusiteikes dirbti, pas mane yra daug noro taip, kad nera sunku ten forume man :D

Linksmo vakariuko ;) 

prieš 55 minutes(-čių), KrcDanila rašė:
  • Vardas_Pavardė; Krc_Danila
  • Jūsų klausimas; Sveikas inferno ar labai jums būvo pasiekti direktorių jei taip tai kad labiausei būvo sunkų ? like už komentarą
  • Valdžios atstovas, kurias skirtas klausimas; Inferno_Player

Nu swx krc , apie direktorių kalbant tai nu ir pats supranti kaip kažko sieki visada yra sunku, nes tu stengies, bet lengva palieka tik tada kaip pamatai jog į tave yra atsisžvelgiama, na o šeip viską daryti nuo pradžių nėra lengva bet paskui įsivažiuojame.

Laimingai tau praleist šį vakarą linki visas Crippen Memorial kolektyvas ;) 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Vardas_Pavardė;Eho,San

Jūsų klausimas;iš kur tau kyla tokios įdėjos? Kaip sugalvojiai tokį pavadinima firmos?

Valdžios atstovas, kurias skirtas klausimas @Inferno_Player

Inferno_Player mėgsta tai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 9 minutes(-čių), EhoSan rašė:

Vardas_Pavardė;Eho,San

Jūsų klausimas;iš kur tau kyla tokios įdėjos? Kaip sugalvojiai tokį pavadinima firmos?

Valdžios atstovas, kurias skirtas klausimas @Inferno_Player

Alu gėriau galvojau, kaip šūstriau parašyt, žinoma juokauju, o šeip buvo visokiausių įdėjų pasitarimų ir t.t, o kas dar sudomino tav Eho? :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Vardas_Pavardė; Por_Tal

Jūsų klausimas; Mindis_Gta

Valdžios atstovas, kurias skirtas klausimas; Yoyo biski netiketai cia, sveikinu seniuk :D. Ar susitvarkysi su medikais ir mokesi pravest medikam skirtas veiklas? Nes visgi gan ilga laika tunojai dyluose ir viska ka ten darot tai saudot, o medikai atvirksciai negali saudyt ir privalo gydyt suzeistuosius.

Mindis_Gta ir Deivis__Oreoo mėgsta tai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.