Inferno_Player

Crippen Memorial - Klausimai valdžios atstovams

85 pranešimų šioje temoje

Vardas_Pavardė;Arunass_Ltu

Jūsų klausimas;Ar bandysite kaip nors prikeldinėti medikus? 2 klausymas: Ar rinksite dar 3 pavaduotoja ir kur forume ar iš darbo

Valdžios atstovas, kurias skirtas klausimas;1 klausymas susijas Drk ir 2 pav. O 2 klausymas susijas Dyrektoriui

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
On 2017-09-13 at 22:13, Arunas_ltt rašė:

Jūsų klausimas;Ar bandysite kaip nors prikeldinėti medikus? 2 klausymas: Ar rinksite dar 3 pavaduotoja ir kur forume ar iš darbo

Valdžios atstovas, kurias skirtas klausimas;1 klausymas susijas Drk ir 2 pav. O 2 klausymas susijas Dyrektoriui

Bandau, judam kiek galim, tikrai nėra taip, kad visai nieko nedarau ir nebedarysiu. Šiuo metu mane tenkina ir du pavaduotojai, o trečio asmens aš asmeniškai pats nenoriu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2017-09-13 at 21:13, Arunas_ltt rašė:

Sveikas, tiek aš tiek visa valdžia stengiamės prikelti ,tačiau nėra taip lengva kaip atrodo. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Vardas_Pavardė; Deivis_Wild

Jūsų klausimas; Firmos būklė vertinant dešimtbaliėje sistemoje (*/10).

Valdžios atstovas, kurias skirtas klausimas; Inferno_Player

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 valandas(-ų), Deivis_Wild rašė:

Jūsų klausimas; Firmos būklė vertinant dešimtbaliėje sistemoje (*/10).

Baisu dabar kas vyksta, bet būtent nesu toks direktorius, kuris sunkumui iškilus, linkęs apleisti darbą. Tai ne aš. Jeigu jau ir sugalvočiau palikti firmą, tai tikrai ne dabartinėje būklėje.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų klausimas; Kokiais būdais bandysi bent šiek tiek prikelti firmą, jog į dieną darbuotojų būtų bent 10?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 9/17/2017 at 16:07, Deivis_Wild rašė:

Jūsų klausimas; Kokiais būdais bandysi bent šiek tiek prikelti firmą, jog į dieną darbuotojų būtų bent 10?

Klausimai lyg iš giedro dangaus. Kokiais būdais? :D Burtininku tapsiu ir opa +10 žaidėjų yra. Kokiais, tokiais kaip ir pirmai dirbom, tiesiog reikia daugiau atsakomybės jausti, ko dabar nelabai yra pas mus ir šia tema jau pasišnekėjome ir tikiuosi tai nepasikartos, nes man tai yra ir gėda ir didžiulė bėda, o Jums matant mūsų tokį "progresą", kuris dabar stovi vietoje yra dar skaudžiau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Vardas_Pavardė; Marius_Benz

Jūsų klausimas; Jūsų nuomonė apie mane, kaip žmogų, firmos atstovą/valdžią, ir kt. Nesvarbu, jog nesam bendravę, tačiau kaip jums atrodo absoliučiai. Netingėkit.

Valdžios atstovas, kuriam skirtas klausimas; Visiems trims. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 17 valandas(-ų), Marius_Benzas rašė:

Jūsų klausimas; Jūsų nuomonė apie mane, kaip žmogų, firmos atstovą/valdžią, ir kt. Nesvarbu, jog nesam bendravę, tačiau kaip jums atrodo absoliučiai. Netingėkit.

Klausimas visiškai nesusijęs su šios temos tikslu. Kitas dalykas, nebendraudamas su žmogumi aš nuomonių apie jį nereiškiu. Jeigu tau taip rūpi nuomonė, tuomet reikėtų pradėti bendrauti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 23 valandas(-ų), Marius_Benzas rašė:

Sveikas ,nepažįstu tavęs , o jeigu aš žmogaus nepažįstu ,negaliu nieko apie jį pasakyti ,tai tiek.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.