Nano_Philips

[SAMP MAP] Training zone

9 pranešimų šioje temoje

1. Jūsų, kaip Architekto slapyvardis?: NanoP
2. Kiek laiko užtrukote jį darydamas?: 2-4 valandas
3. Vaizdinė atlikto darbelio medžiaga

Naktis: 

4. Komentarai (nebūtina): Šiame darbe dėmesį telkiau detalėms.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Sveikas, tikrai gražiai viską padariai, patiko bazes išvaizda, jos visokios rungtys ir visa kitą. Dar patiko garažai. Sėkmės tai ir toliau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Šiaip gražus tiesiog jei padarytu šita treniruočių zona tai visi tik į teisėsauga ir eitų o nusikalstamoms jau kaip ir žluge :/ 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

KEVIN SANCHEZ 6b80093a739673dfa65515c253d0a126774.png IŠREIŠKIA ARGUMENTUOTĄ NUOMONĘ !

(apie žaidėjo Nano_Philips siūlomą „map“ darbą serveriui)

Iš esmės mūsų serveriui šis „map“ darbas būtų naudingas, pakeičiant jį dabartine treniruočių zona /vt 4 miestelyje. Tačiau ši treniruočių zona užima labai daug vietos, būtų sunkoka ją kur nors sutalpinti, nes norėtųsi jos arčiau miestelių ar bent jau S.W.A.T. darbo bazės, kadangi būtų patogu. Arti. Greita. Na, o pats išsidėstymas pritiklus, bet galbūt kai ką, kas mano nuožiūra nereikalinga būtų galima pašalinti. Pati „map“ darbo idėja gerai apgalvota, tačiau reikėtų atsižvelgi ir į serverį, kadangi nieko kas su armija susiję neturime, tad iškart atkrenta visi naikintuvai, armijų sunkvežimiai ir pati situacija išsidėstyme pradeda keistis, taigi kyla daug keblumų. Patarčiau visa tai ką išsakiau apmąstyti bei pataisius pristatyti iš naujo. Sėkmės!

Iš visos mano išsakytos argumentuotos nuomonės apie šį „map“ darbą, galima padaryti išvadą, jog šis „map“ darbas sėkmingai galėtų pakeisti dabartinę /vt 4 miestelyje esančią treniruočių zoną, reikėtų atidžiai pertikrinti visas detales bei tai kas nereikalinga arba kaip ir minėjau nedera mūsų serveriui - pašalinti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 5 valandas(-ų), Kevin_Sanchez rašė:

KEVIN SANCHEZ 6b80093a739673dfa65515c253d0a126774.png IŠREIŠKIA ARGUMENTUOTĄ NUOMONĘ !

(apie žaidėjo Nano_Philips siūlomą „map“ darbą serveriui)

Iš esmės mūsų serveriui šis „map“ darbas būtų naudingas, pakeičiant jį dabartine treniruočių zona /vt 4 miestelyje. Tačiau ši treniruočių zona užima labai daug vietos, būtų sunkoka ją kur nors sutalpinti, nes norėtųsi jos arčiau miestelių ar bent jau S.W.A.T. darbo bazės, kadangi būtų patogu. Arti. Greita. Na, o pats išsidėstymas pritiklus, bet galbūt kai ką, kas mano nuožiūra nereikalinga būtų galima pašalinti. Pati „map“ darbo idėja gerai apgalvota, tačiau reikėtų atsižvelgi ir į serverį, kadangi nieko kas su armija susiję neturime, tad iškart atkrenta visi naikintuvai, armijų sunkvežimiai ir pati situacija išsidėstyme pradeda keistis, taigi kyla daug keblumų. Patarčiau visa tai ką išsakiau apmąstyti bei pataisius pristatyti iš naujo. Sėkmės!

Iš visos mano išsakytos argumentuotos nuomonės apie šį „map“ darbą, galima padaryti išvadą, jog šis „map“ darbas sėkmingai galėtų pakeisti dabartinę /vt 4 miestelyje esančią treniruočių zoną, reikėtų atidžiai pertikrinti visas detales bei tai kas nereikalinga arba kaip ir minėjau nedera mūsų serveriui - pašalinti.

Mapp darbas nebuvo mappintas serveriui/projektui. Tai tiesiog buvo parodomasis pavizdys.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Darbelis atrodo išties įspūdingai. Aišku, visada, būtu šaunu turėti įkeltų naujų mapp darbų serveryje. Juk tai paįvairintų žaidimą. Noriu padėkoti, kad daliniesi savo mapp darbais su LMG žaidėjais. Mano nuomone, tai būtų puikį treniruočių bazė teisėsaugai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikas tikrai Gražiai padarei Labai gražus modai viskas pukiai padaryta šaunu kad stengiesi ir parodai savo pastengas ir įdėtą darbą taip ir toliau kurk tokius video  ir įkelk y Forma Sėkmės. ;) 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Man darbas šitas labai patiko, ir tikrai jeigu vadovaučiau serveriui tikrai įdėčiau šitą mapp darbą. Sekmės tobulejant vertinu 10/10 :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.