Erlandass_Smile

[Memories] - Narkatos -

90 pranešimų šioje temoje

2b04dc7584a97da01e8ada91dcb4e0b0754.png

GAUJOS ISTORIJA

Narkatos pradininkai tai du žymus serverio nusikalteliai Larry ir Danillo, jiems Liepos menesi kilo mintis sukurti gaują, kuria žaidėjai prisimintu iki šiol. Poto prie mūsų prisidėjo Erlandas su Captainu,  jų prisidėjimas tik dar labiau sustiprino šią gaują. Gauja aprašysiu trumpai, sudesiu visus prisiminimus iš gaujos, gaujiniu nuomones. NARKATOS tai nusikaltėliai kile iš Comptono, Los Angeles. Jų pagrindinis išgyvenimo šaltinis buvo ginklai, susišaudymai su kitomis gaujomis, pardavinėjimas nelegalių prekių. Džiaugiuosi, kad ši gauja turėjo nemaža rata savų žmonių su kuriais gauja suniekino teisėsauga, išnaikino kitas gaujas, ir įrodė visiems kas čia karaliauja. Šios gaujos pagrindinis tikslas yra buti geriausiais. Mus galite atskirti nuo žalios aprangos, ir užsibrežimu nugalėti. 

Geriausi: Erlandas_Smile, Larry_Hudson, Captain_John, Danillo_Quentuella, Rokas_Tdu, Darius_Xxl, Nojus_Pumputis, Andreja_Laucaite, The_Toxin, Auris_Xesto, Funkis_Punkis, Abrikosas_Weed, Golden_Bmw, Eigirdas_Mlg, Tomass_Adidass, Bernardas_Mercedes, Ltu_Grazvis, Sarunas_Dirolas, Ovis_Diesel, Grazvis_Diesel, Mantas_Oho, Sinaloa_Cartel, Ryan_Sound, Rencekas_Mafukas, Nik_Jonson, Ernis_Pokemon, Paul_Walkerr, Mantas_Westbrook, Justas_Zaidzia, Playing_Cards, Mindaugelis_Cool, Karka_Djd, Fuck_Youu, Kentas_Weed, Mykolas_Kurmis, Alan_Bako, James_Deep, Happy_Boy, Pavlo_Dream, Eigirdas_Mlg, Karolis_Paciufarinam, Josh_Newman, Tomas_Tankas, Augustinas_Extensa, Jamal_Gibson, Mantas_Freeze, Titas_Statham, Valdux_Samp.. 

Žaidėjų atsiliepimai, su kai kuriais teturėjau galimybė susisiekti, pasiklausti: 

2424459319fc511f22b41fb83ec880d0102.png

ca4a285331be92dcdc5f928c6291119a868.png

ff9211aee9f4a96cf8f3fde6ea2fe7b5962.png

bc69b18ed79cf55bb06a36e7a8ab9187895.png

2c973017fa9e897bbb887c5606922551218.png

c53e26686016e01e2d31caf6ba352049985.png

16a8866b16a8f3d74bf1783486c7ef63859.png

62afed5c58a053abb0bda8815194bb51183.png

7eecbf38b454ec5214d9479de0a2f85b257.png

GAUJOS LYDERIAI

Danillo_Quentuella, Larry_Hudson.

366b4b8ecb9738fce9477da89dccebb9750.png

GAUJOS APRANGA

Skin_107.pngSkin_106.pngSkin_105.pngSkin_86.png

0e7c0d615e825b24accd1e17b49fb3d1528.png

add6a58ace9ea76546afa6f4660b902f435.jpg

Los Santos, Ganton.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Gauja atidaroma ir tampa oficiali, nes ši gauja jau yra istorinė !

Daugiau nebeturiu žodžių... Neprireiks net sėkmės šiems baxūrams.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Šita gauja ir mane sudomino, manau tikrai gerus veidus gaujoje sėkmės jūm <3

Erlandass_Smile mėgsta tai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Siaubas į LMG. Padrebinkit serverį, parodykiti kur kieno vieta.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Oo bachūriukai užjudėkit! Sėkmės, linkiu užkariauti visą teisėsaugą bei pačius miestelius ;)

Ieva_Berry ir Erlandass_Smile mėgsta tai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Yo, nice. We will destroy those musars' 

gl guys

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sekmės su gaują sukelkit darbo teisėsaugaj :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Tikėjau, kad padarysi kažką su prieš tai buvusia gauja. Kažkaip jau net aš nesuprantu tavęs ( Danillo ), kuri tiek daug visokiausių gaujų, bet nesugebi nieko įrodyt. Galbūt ši gauja, patekusi į istoriją tau padės ir pagaliau palaikysi tą gaują, bet aš nebetikiu. Maximum 2 savaitės ( pasakau dėl motyvacijos tau pačiam ) . Peace

P.S. Juokinga kitų žaidėjų atžvilgiu, rašinėjat, kaip pajudėsit, bet patys neateinat į tą gaują. Geriau tada išvis nerašinėkit

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pasakysiu iš mandagumo,gl,bet nesitikiu nieko naujo ar kažko geresnios su Danilo,susišiko su senom gaujom reputaciją,gal Erlandas kažką padarys,bet nesitikiu ,kad Danilo kažką darys.Gl

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 12 minutes(-čių), Ignas_Host rašė:

Tikėjau, kad padarysi kažką su prieš tai buvusia gauja. Kažkaip jau net aš nesuprantu tavęs ( Danillo ), kuri tiek daug visokiausių gaujų, bet nesugebi nieko įrodyt. Galbūt ši gauja, patekusi į istoriją tau padės ir pagaliau palaikysi tą gaują, bet aš nebetikiu. Maximum 2 savaitės ( pasakau dėl motyvacijos tau pačiam ) . Peace

P.S. Juokinga kitų žaidėjų atžvilgiu, rašinėjat, kaip pajudėsit, bet patys neateinat į tą gaują. Geriau tada išvis nerašinėkit

Kai man prireiks tavo nuomones, parašysiu. O realiai, toks jausmas kad šiam serve vien naujokai bežaidžia. ;)

Armandas____Karma mėgsta tai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 valandą, Abrikosas_Weed rašė:

Gauja atidaroma ir tampa oficiali, nes ši gauja jau yra istorinė !

Daugiau nebeturiu žodžių... Neprireiks net sėkmės šiems baxūrams.

Abrikosai bet sorry kaip tik paneigsiu tavo žodžius... Visu pirma nesistengiu įžeisti gaujos ar kažką pasakyti tokio ką priimtumėt ne taip, bet reikalas yra tame kad aš dar iki šios minutes neįsivaizduoju ką Gedas_Afigenas veikia išviso gaujose žmogus grynai prie grafikos linkęs ir nu man sunku patikėti kad jis lyderis pažiūrėkit į pavyzdį tokį kaip Šilaičiai ką iš jų padare? Man Danillo jau 3 dieną rašo: Senuk nežinau kame yra reikalas bet neįsivaizduoju kaip reikia išlaikyti paskutine gauja šitam serveryje kuria be galėčiau sukurti. Aš tarkim asmeniškai neįsivaizduoju kaip reikia žmogų pastatyti prie lyderio posto kai nėra motyvacijos grynai toliau žengti tuo labiau Erlandas sekantis pavyzdys sukūrę gauja kur ten prižadėjo belenka o baigėsi užsidarymu prieš EMF. Aš suprantu kad atkurti senas gaujas yra faina bet toks jausmas kad kuriat gaujas dėl to kad uždarytumėt EMF ir vėl baigtųsi karusele. Kaip ir sakiau neįsižeiskit bet kartais reikia atvirai su jumis nes kitaip neišeis.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sėkmes su gaujuke chebryte nenuleiskit teisėsaugai bei kitomis gaujoms :P

Rytis_Tylenis ir Rytis_Masteris mėgsta tai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Visokeriopos sekmes jums cia , bet kaip tik sutinku su Torreto , nebe tas serverys kuriam kurt gaujas .

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 6 valandas(-ų), Ignas_Host rašė:

As tai laiku pasirinkt noriu belekaip zinai kad graziau forume atrodyciau seni

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.