Inferno_Player

Atranka į Crippen Memorial firmos pavaduotoją.

6 pranešimų šioje temoje

7f39d5692ec311382788d78b9fa3810a474.jpg

Sveikučiai mano draugai, atėjo ir man ir mano firmai tas metas, kaip reikalingas antrasis Medikų firmos pavaduotojas. Dėl tam tikrų priežaščių , kurių nenoriu atskleisti nesenai atsistatydino Medikų firmos pavaduotojas Acme_Mazulels. Taip pat ne koks likimas ištiko ir kitą buvusį pavaduotoją Mindis_Gta, dėl, kurio taip pat informacijos neviešinsiu. Kadangi likome dviese ir Anna, aš nutariau padaryti atranką būtent čia ir išbandyti kandidatus visokiomis įmanomomis priemonėmis, jog žinočiau užtikrintai, kur slypi Jūsų silpnosios vietos , kur dar reikėtų pasistengti ir žinočiau  kas – per asmuo esate.

Dėmesio:

• Iš būsimo kandidato reikalausiu daug ir tikrai derėtų pamąstyti ar tikrai esate pilnai pasiruošęs tinkamai vykdyti ir ar apskritai sugebėsite vykdyti pavaduotojo pareigas.
  • Pildyti gali tik firmos darbuotojai.
  • Pildymo laikotarpis prasidės nuo 2017/06/20 ir tęsis 2017/06/23. Laikas gali pasikeisti.
  • Lygiuotė viduryje.
  • Šriftas : Trebuchet MS , dydis 12 / prisitatymo spalva : Strong Red.Prisistatymo forma : rašinys su atskiromis pastraipomis.
  • Neatidumas, neapdairumas gramatinių klaidų galybė ir skyrybos ženklų netinkamas naudojimas - atmetimas.
  • Prisistatyme negali būti "emotions" jokių šypsenėlių.
  • Taip pat nenoriu išvysti ir " <jokiuosi> , <šypsausi> ir panašių žodžių.
  • Įrodymai turi būti pateikiami " imgur.com" svetaine.
  • Kriterijų nekopijuoti viską rašyti tik pagal juos, laisva forma, kitaip anketa bus atmestas.
  • Anketų kopijavimas yra draudžiamas.
  • Nukopijuoti kriterijai ir pildymas atsakant į juos lyg pagal anketą, lygus anketos atmetimui.
  • naujaPaspausti rodyti kas redagavo po paskelbimo turite tam 10 minučių.

Keliami kriterijai pagal , kuriuos turės susidaryti Jūsų prisistatymas:

• Suteikti informacijos apie save: [ Laisvalaikio praleidimas, SA:MP patirtis, charakterio savybės].

• Ar Jūs būsite "eilinis" pavaduotojas, kuris tik tinkamai vykdys pareigas? Galbūt Jūs turite kokių nors minčių ar kokią nors vieną, bet puikiai išvystytą mintį, kurią panaudosite būtent Medikuose?
  • Jūsų darbo patirties / info lentelės.
  • Jūsų nuomone kuo galėsite sudominti darbuotojus, neskaitant firmos rengiamų veiklų, grobimų / atrgobimų? Kas ? Ar viskas suksis aplink forumą?
  • Paaiškinkite : Ar bandysite įnešti daugiau darbo forume, ar ir toliau tęsis ta pati rutina - žaidimas?
  • Kaip išnaudosite darbo transportą? Landstalker automobilių yra tik 4?
  • Kokį metodą pasirinksite norėdami palaikyti pastovų darbuotojų skaičių firmoje? Tarkime "6".
  • Kaip tvarkysitės su firma ir jos reikalais ar iškilusiomis bėdomis, jei tuo metu nebus nei firmos direktoriaus , nei firmos pavaduotojos?

Medikų direktorius.

Redaguota nario Inferno_Player
Redaguota : Taisyklės. "nauja"

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Sveiki serveryje esu žinomas kaip Matas_Pccc man yra 15 metų. Gyvenu Pasvalyje. Laisvalaikio praleidimas laisvalaiki praleidžiu būdamas su draugais, žvejodamas, žaisdamas krepšini, taipogi žaisdamas samp. Sampe gydau žmones keliuosi mediko darbo xp (Pagal visus žaidėjų medikų patirti esu Top 4) taipogi mėgindamas arba pasisiūlydamas padėti valdžiai.

Samp Patirtis.

Jeigu gerai supratau ko norite tai pirmą karta prisijungiau į samp lmg serverį 2014/12/02 šitą serverį man pasiūlė žaisti draugas taip ir užsikabinau už šito serverio. Pirmąsias savo kaip ir pareigas gavau medikų darbe 2016/05/04 pas Arnas_Yeah tada užėmiau medikų jaunesnįjį vadovą dirbau stengiausi rodžiau pastangas ir praėjus truputi daugiau negu mėnesiui gavau paaukštinimą 2014/06/09 gavau medikų vyriausio prižiūrėtojo statusą ir atėjo tas momentas kai Arnas_Yeah gavo DP pareigas ir išbuvau vyriausiu pižiūrėtujumi iki 2016/06/21. Po Arno eros užsibrėžiau tikslą gauti medikų pavaduotoją. Luktelėjus porai savaičių atsirado naujasis medikų direktorius Ernestas_Paklausk jis tuo metu jau rinko antrąjį pavaduotoją ir nusprendžiau užpildyti sekėsi nelabai gerai užėmiau ketvirtą vietą po kelių savaičių ji nušalino. Po dar kelių savaičių išrinko dar vieną nauja direktorę Laurą supratau po 2 savaičių dirbo pas ja erai, kad čia tikrai nieko nepasieksiu nuėjau į radiją tuo metu vadovavo Vincas_Damn užpildžiau anketą į prižiūrėtojus (žurnalistus) gavau Pradentajį žurnalistą 2016/08/09 supratęs, kad ne man radistų firma palikau pareigas 2016/08/11 išėjau į kitas firmas dirbti. Po dviejų mėnesių išrinko naująjį medikų direktorių Masia Mantą taipogi užėjau pas ji pasidarbuoti užėmiau traumatologo prižiūrėtojo pagalbininką 2016/10/09 susiradau draugų su kuriais iki šiol pasišnekam, bet nusprendžiau palikti pareigas 2016/10/18 dėl ko neprisimenu. Kai pamatydavau, kad išrinko naująjį medikų direktorių visada ateidavau pasižiūrėti kaip jie susitvarko tai Tutį, Nikitą, net nemėginau kažko ten siekti, bet buvau pas juos visus atėjus pasidarbuoti pas tuos du direktorius supratęs jog nieko nepasieksiu palikdavau firmą eidavau dirbti kitur užėmiau baikeriuose tvarkos/darbuotojų prižiūrėtoją dar užėmiau taxi prižiūrėtoją. Išrinko dar karta naują direktorių Brother dirbau pas ir tada jis perleido direktorių Paul_Walkeris pas ji užėmiau per forumo atranką medikų prižiūrėtojų vadovo pagalbininką 2017/02/15 taipogi stengiaus rodžiau pavyzdį darbuotojams pildžiau aktyviai sistemas ir pats buvau aktyvus ir man per penkias dienas suteikė vyriausiąjį prižiūrėtoją 2017/02/20 vis dar stengiausi rodžiau begalines pastangas jau direktorius man sakė, kad uždės tas ilgai svajotas pareigas, bet tuo metu jam buvo sugedęs kompiuteris negalėjo uždėti pareigų buvo pasiėmęs neaktyvumą buvau labai apsidžiaugiau kai jis man pasakė, kad gausiu pavaduotoją, bet ji nušalino ir taip nespėjau gauti pavaduotojo posto nors buvau labai arti išbuvau vyriausiuoju prižiūrėtoju iki 2017/03/09. Dar karta atsirado naujasis direktorius tai styvas pas ji nepatiko dirbi išėjau. Pamatęs, kad styvas perleido direktorių Inferno_Player užsyžiebė viltis, kad čia galiu pasiekti savo svajotas pareigas kuriu jau noriu metai su viršum ir va iki dabar dirbu pas infenro nuo 2017/05/07 o pavaduotojo posto man dar neteko gauti, tai tokia mano samp istorija.

Charakterio svaybės. Esu toks žmogus kuriam patinka tvarka, nemėgstu matyti nusižengimų tai yra taisyklių nesilaikymo, esu labai smalsus jei tik kažkas įvyksta bandau sužinoti kas įvyko, jeigu matau kad koks darbuotojas kažką negerai daro pvž važinėja per darbo laiką su nuosava mašiną pirmą karta pasakau kad taip negalima daryti pasakau padėk važinėkit per pertraukas, laisvadieni, nedarbo laiką jei klyla koks klausimas visada bandau paaiškinti tam žmogui atsakyti į jo užduotą klausimą kurio jis nežino taipogi esu rimtas žmogus nemėgstu nesąmonių, malonus, draugiškas, padedantis, nepaliekantis bėdoje, suprantantis, mokantis pasimokyti iš klaidų , jeigu kažkas supygdo (nežinau kaip kitaip pasakyt tai tiks tas šitaip) labai greitai vėl būnų jau laimingas . Atsiprašau kad daugiau apie savę neparašiau tiesiog man yra labai sunku papasokoti koks aš žmogus esu.

Ar būsiu eilinis pavaduotojas? Am nežinau kaip atsakyti į šitą klausimą stengsiuos padėti tiek direktoriui pavaduotojai ir žinoma darbuotojams padėsiu kiek galėsiu mėgstu padėti žmonėm. Stengčiausi padaryti gautas užduotis nuo direktoriaus kuo geriau, kad jis tik labiau manimi pasitikėtu ir turėtu vis geresne nuomonę apie mane tas pats ir su darbuotojais stengčiausi įtikti jiems nors jau ir dabar galima sakyti su visais sutariam gerai.

Ar turiu kokių minčių sugalvojęs medikams? Taip turiu vieną idėja kurios dar nemačiau niekur ji vadinasi "Medicinos Loterijos Bilietukas" na stengsiuos aprašyti apie šitą idėja kuo detaliau.                            "Medicinos Loterijos Bilietukas"  -Medicinos loterijos bilietuką būtų galima nusipirkti už kelia ta vaistinėlių tarkim 30 vaistinėlių nusipirkus ta bilietuką tu galėtum laimėti laisvadieni, lmg valiutos, vaistinėlių, dieną leidžiant važinėti su landstalekeriu ar raindance (malūnsparniu) ar tarkim koki nors lv butą ar mašiną ar tai kitų dalykų.  Anketa būtų tokia, kad jum labiau būtų suprantama apie ką šneku anketa apačioje, Jus turėsite pasirinkti skaičiuką nuo 1 iki 10 nebūtinai 10 kiek bus prizu iki tiek ir bus skaičius. Loterijos nugalėtojai būtų paskelbiami kiekvieną penktadienį 20:00 Lietuvos laiku.  Aišku butu ir tokiu atveju, kad kartais išvis nieko nelaimėtumete tarkim iš 20 prizu 7 būtų nieko tiesiog nieko. Tai reiškiasi, kad prizai yra tarp 13 kitų numerių. Klausimas kaipgi būtų uždėtas prizo numeriukas prizo numeriukas būtų uždėtas per random.org svetaine tarkim atėjo uždėti vadovui prizo numeriuką tarkim prizas yra lv butas paspaudžiate generate ir uždedate numerį LV butas - 8 numeriukas, numeriukai savaime aišku nebūtų atskleidžiami jie būtų žinomi tik tarp vieno valdžios iki kol ateitu penktadienio vakaras. Būtų geriausia, kad loterija užimtu tik vienas valdžios atstovas, kad kartais neprasidėtu korupcija ir nepradėtu sakyti ką imti. O kaip žinoti, kad viskas įvyko sąžiningai loterijos traukimas būtų filmuojamas kai traukiate numeriukus iš random.org svetainės ir būtų vaizdo įrašas įkeltas į loterijos temą.
1. Vardas pavardė - Pildau_ipava
2.  Kiek turite vaistinėlių -  69
3. Kiek bilietukų norėtumėte nusipirkti (vienas bilietukas  30 vaistinėlių) 2 bilietukus
4. Pasirinkite skaičių nuo 1 iki 10 ( jeigu perkate daugiau negu vieną bilietuką rašykite taip 6,9 t.t) - 4,8

Mano Darbo Patirtis - http://imgur.com/a/fH7eE  Mano info - http://imgur.com/a/gr0bH

Darbuotojus galėčiau sudominti pinigais, daugumą į šia firmą ateinančių žmonių yra naujokai arba tie kurie norėtu užsidirbti pinigų ar ne tiesa sakau? Manau pinigai sudomintu naujokus ateitu į medikus, o ne į kokia kitą firmą. Pats darbas medikai yra labai pelningas gali labai daug užsidirbti per grobimus, susišaudymus ir t.t manyčiau darbuotojams reikėtų dar ir po grobimo išmokėti premijas su jų pasirodymą vis tiek pinigus gaunam, kad padėtume grobimuose. Antras dalykas kaip labiau pritrauktume žmonių į medikus tai yra aktyvumas, nėra aktyvumo tada nėra veiklos nėra įdomumo dirbti firmoje kai nei vienas valdžios atstovas nėra on nesakau, kad jūsų aktyvumas prastas direktoriau jis yra geras ir žinau, kad tu stengies kuo ilgiau išbūt žaidime su savo darbuotojais tik sakau neaktyvumas daug ką lemia mano akimis pats dabar žaidžiu labai daug, nes mano draugai išvažiavę į kitas šalis atostogaut tai vienam į kiemą nesinori eit na yra kelia ta dar draugų likę mieste kur aš, bet su jais neįdomu man tai mano aktyvumas yra didelis ir manau savo aktyvumu ir jūsų abiejų aktyvumu būtų galima atvesti daug naujų veidų į firmą. Atsiprašau jeigu vietomis nukrypau nuo klausimo.

Forume tikrai daryčiau daug man patinka dirbti su kai užsibrežiau pasiekti pavaduotoja visada norėjau dirbti su forumu sakiau sau jeigu gaučiau pavaduotoją tegu duoda temų kuo daugiau tai inferno jai išrinksi galėsi duoti daug temų jai norėsi. Kaip ir sakiau patinka dirbti su forumu, bet taip pat žaidimo nepamiršiu stengsiuos tiek žaidime tiek ir forume bandyčiau sugalvoti kokių idėjų forumui (Medikų skilti) kad darbuotojai turėtu daugiau veiklos pagrinde galvosiu kokias idėjas forumui, kad darbuotojas galėtu pasipelnyti iš tos temos ir būtų praleidę gerai laiką.

Kaip išnaudočiau transportą jeigu yra tik 4 landstalkeriai?  Tai jei būtų tarkim kokie 8 darbuotojai suskirstyčiau komandomis su./kviesti pagalba paskelbčiau, kad akcija. Ir katra daugiausiai komandą pahealins daugiau žmonių laimės piniginį prizą, bet tie kurie neužėmė pirmos vietos vis tiek gaus premijas. Darbuotojai atsiūs man įrodymus su visais healais ir šarvais ir prie linko kuri yra nuotraukos pasirašys kokiai komandai atstovo ir tada paskelbsiu nugalėtojus manau taip būtų linksmiau vykdyti akcijas su landstalkeriais ir būtų daug daugiau lmg žaidėjų pagydyta. Atsiprašau už nukreipta temą, bet kaip supratau taip atsakiau.

Koki metodą pasirinkčiau? Daryčiau, kad darbuotojai per darbo laiką būtų kuo labiau užimti, kad atsikvėptu tik per pertraukas kaip ir mokykloj. Aišku kaip ir sakiau ankstesniam klausime, kad aktyvumas daug ką lemia tai aišku bučiau aktyvus ir kas be ko veiklas daryčiau. Treniruotės būtų su darbų mokytomėmes greičiau gydyti greičiau dirbti su keybinais. Ir aišku nepamirškime ir linksmų treniruočių jos taipogi būtų ir po veiklų kas be ko premijos ko ir labiausiai nori žaidėjai. Manau pagal tai ir dar darbą forume tikrai išsilaikytu 6 žaidėjai on.

Jeigu nei vieno valdžios atstovo medikų nebus on. Bandysiu bėda ištaisyti jeigu nežinosiu iš kur ta bėda atsirado tai būtinai išsiaiškinsiu, bet jeigu nesugalvosiu kaip išspręsti tos bėdos kreipsiuos į kitos firmos pavaduotojus/direktorius galbūt jie žinos kaip išspręsti bėda, o jeigu ir jie to nežinos teks laukti medikų direktoriaus ar pavaduotojos kol prisijungs ir kartu spręsti šia bėda.

Redaguota nario Matas_Pccc

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveiki LMG žaidėjai,mano serveryje Vardas ir Pavardė yra Virta_Duona,o tikras vardas yra Dovydas,man yra 12 metų,gyvenu Širvintose,dirbu medikų darbe kur gydau serverio žaidėjus,žaidžiu serveryje nuo 2015 metų.Mano laisvalaikio praleidimas yra žaisti SAMP LMG serveryje,būti lauke su draugais,žaisti futbolą bei veikiu dar daugiau dalykų.

Aš SAMP patirties galima sakyti neturėjau,tik turėjau veiklų prižiūrėtoją fūristų darbe pas Koala_Stonkus ir man ten nei kiek nieko neišėjo įrodyti,nes kai tą diena paėmiau prižiūrėtoją tada Koala_Stonkus tapačią dieną paliko ir direktorių,todėl neturėjau kaip pasireikšti ir padėti firmai.Tada kai buvau gavęs prižiūrėtoją,galvojau,kad reikia siekti kažkokių aukštumų firmose,nes man ankščiau kai dar nebuvau nieko pasiekęs firmoje man rūpėjo tik keltis kuo didesne darbo patirtį,bei gauti pinigų iš firmos valdžios.Tada galvojau reikia pakeisti kokį darbą ir nueiti į medikus ir kai pamačiau,kad Styvas paliko direktorių,o direktorių gavo Inferno_Player tada pas jį į darbą nulėkiau tiesių taikiniu kai jis darė savo pirmąją atranką,nes galvojau,kad dirbdamas pas jį jo visą erą gal ir galėčiau pasiekti pas jį kokių nors aukštumų.

Mano charakteris - Na mano charakteris būtų toks,aš esu draugiškas,linksmas,padedantis žmonėms nelaimėje,mane yra labai lengva supykdyti pavyzdžiui kažkas pradeda ant manęs stumti,per SAMP pradeda į mane šaudyti,esu smalsus,nes noriu viską sužinoti apie ką kiti kalbą bei prisidėti prie jų,esu šmaikštus,niekada nenuleidžiantis rankų ir visada užbaigiu tą darbą kuri pradėjau,kas užduoda man klausima stengiuosi visada jam kuo aiškiau atsakyti arba kaip nors pagelbėti.

Dabar nežinau kaip atsakyti į šita klausimą,nes bijau suklysti,bet manyčiau aš būsiu eilinis pavaduotojas,bet prižadu padėsiu kuo galėsiu direktoriui ir pavaduotojams ko tik jie paprašys,būtinai atkreipsiu dėmesį ir į darbuotojus bei visada pagelbėsiu ir jiems,tikrai negailėsiu pinigų visiems darbuotojams už sudalyvautą veiklą,nes jie dirba ne nemokamai,stengsiuosi pravesti darbuotojams kuo įdomesnes veiklas,kad jie pasiliktų šiame darbe.

Taipogi turiu sugalvojęs ir viena tokią idėją kurios nenorėjau siūlyti,o pasilaikyti būtent šiam atvejui.Idėjos pavadinimas būtų "Geriausias savaitės firmos darbuotojas". Ši tema bus sukurta tik darbuotojams.Kaip jinai veikia?Atėjus naujai savaitėj sugalvosiu kokią užduotį pavyzdžiui per savaitę parduoti heal (užduotys kas savaitę keisis),ir atėjus sekmadieniui visi užpildys šią temą ir kai ištikrinsiu ir pamatysiu kas daugiausia pardavė heal tas laimės ir bus apdovanotas piniginiu prizu.

Mano darbo patirties lentelė:

Mano info lentelė:

Na aš juos manyčiau sudominčiau premijomis,nes medikų darbas yra nuo 7000 xp ir tai manyčiau yra šis darbas naujokams kurie nesenai atėjo į serverį,nes kai visi darbuotojai gauna nemažas premijai ir kuriems labai reikia pinigų tai jie jau žino,kad reikia visur dalyvauti kuo daugiau,kad gautu pinigų,taip pas juo atsiranda motyvacijos ir noro dirbti pas mus firmoje.Dar daryčiau darbo eventus ir jų prizai būtų įvairus pavyzdžiui piniginis prizas arba forume į kažkokią temą gautu taškų arba kažkas panašaus.Na man sunku buvo nepaminėti ir veiklų,nes kaip darbuotojai be veiklų jie tada nieko nemokėtu ir firmoje nesąmones darytų kol galiausiai pradės per darbo laiką važinėti su nuosavomis mašinomis ir kažkas gal užsimanys paožinti tą darbuotoją arba aš jį pats pamatyčiau tada privalėčiau dėti jam įspėjimą.Todėl per veiklas aš visus darbuotojus išmokyčiau ko dabar mokų dirbdamas medikų ir bandyčiau išmokyti juos dar daugiau,kad jie aktyviai gydytų serverio žaidėjus bei,kad iš kitų nebūtų nusiskundimų,kad šitą firmą nieko nemoką.Na,o aplink forumą gal ir kažkiek suksis kažkokių dalykų,kad darbuotojai nesėdėtu be darbo ir neturėtu ką veikti firmoje,bet dabar yra medicininių vaistinėlių sistema,todėl visi gali ją pildyti,o jeigu jiems bus per mažai jie gali parašyti,kad sukurtume dar kažką,kad būtų daugiau užsiėmimo tada mes galėtume su direktoriumi pasitarti ir mielu noru sukurti ją.

Aišku bandysiu įnešti kuo daugiau darbo forume,nes man sakyčiau forume labai patinka atlikinėti įvairiausius darbus,o jeigu manęs direktorius paprašys ką nors padaryti aš mielu noru sutiksiu ir padarysiu viską už jį,nes jeigu aš siekiu pavaduotoją tai tikrai ne dėl vaizdo,kad jį turėčiau,o dėl to,kad turėčiau galimybe padėti firmos valdžiai,išmokyti darbuotojus visko kas įmanoma,kad kuo daugiau žaidėjų eitu į medikus.

Na transportą galimą išnaudoti įvairiausiai būdais,bet pagrinde aš išnaudočiau juos ant akcijų ir ant budėjimų,per akciją mes visi nuvažiuotume su landstalkeriais iki garažo kur galimą pasikeisti spalvas (keistume spalvas pagal paskirta dieną) ir tada išsituninguojam pavyzdžiui kokią geltoną spalvą ir tada paskelbiu,kad medikai daro akciją ir geltoni automobiliai gražina 15k už nusipirktą pagydimą,o kai pasilieką viena minutė liepčiau visiems atvažiuoti prie bazės,kad paskelbčiau,kad baigėme akciją ir padaryčiau nuotrauką su darbuotojais.Na,o dabar per budėjimus tai tiesiog darbuotojai pasiimtu landstalkerius ir nuvažiuotu į reikiamą vieta ir ten būtume ir kam reiktu gyvybių/šarvų jie atvažiuotu ir medikai juos pagydytu.

Na pas mane būtų tokia metodiką,kad darbuotojai būtų ir užimti bei truputi pailsėtu nuo visų darbų bei treniruočių,bet pagrinde aš vesčiau treniruotes per kurias stengčiausi,kad visiems būtų įdomu joje dalyvauti pavyzdžiui per jas darytume tokius pusiau įdomius dalykus ir pusiau apmokymus.Apmokymai būtų tokie,kad medikai išmoktu kuo greičiau pagydyti žaidėjus,hotelyje parodyčiau vietas kur medikai turėtu būti,kad nesimaišyti teisėsaugai arba nusikalstamom grupuotėm.O dėl įdomių dalykų tai galėčiau padaryti komandišką darbą pavyzdžiui lenktynės,visi važiuotu iki tos vietos kur pasakiau ir atgal tada kitas komandos narys paima mašiną ir važiuoja ten pat ir atgal ir taip visi pravažiuos kol kažkuri komanda laimės.

Jeigu nebūtų valdžios tai visų pirmą pats bandyčiau išsiaiškinti šią bėda ir ją sutvarkyti,jeigu kažkas sukasi aplink darbuotoją ir su juo tai susyją bandyčiau jam padėti kuo galėdamas kol pagaliau išspręstume šią bėdą.O jeigu atsitiktu toks dalykas,kad pats neišsiaiškinsiu kaip bėdą išspręsti palaukčiau kurio nors firmos valdžios atstovo ir tada abudu išsiaiškintume šitą bėdą.

Redaguota nario Virtaa_Duona

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveiki mano vardas yra Ugnius, žaidime Ugnius_Plays man yra 17 metų aš esu iš Vilniaus savo laisvalaikį dažniausia praleidžiu leisdamas laiką su draugais arba leisdamas laiką prie kompiuterinių žaidimų tokių kaip SA-MP ar league of legends. Samp'e laiką praleidžiu dirbdamas medikų darbą - dalyvaudamas grobimuose, reaguodamas į iškvietimus, dalyvaujant pavaduotojos ar direktoriaus rengiamuose veiklose.

Mano visa samp'o patirtis yra gauta tik iš šio serverio kurį aš pradėjau žaisti 2013 metų rugsėjo 27 dieną nors ir žaidžiau su pertraukomis esu sukaupęs nemaža patirtį, pažinęs daug geru žmonių, matęs kaip jie palieką serveri palikdami apie save gerus prisiminimus. Svarbu paminėti tai jog per tuos metus esu dirbęs daugiausiai medikų nors ir buvau išbandęs kitas firmas. Dirbdamas pamačiau galybę įvairovių medikų darbe ir kaip keitėsi įvairiausi dalykai pradedant elementariausiais dalykais tokiais kaip kolektyvas ir baigiant tokiais kaip įvairiausios sistemos.

Mano charakteris nėra labai išskirtinis, nes kaip visi turiu savu minusų bei pliusų : mano "pliusai" būtu tokie jog esu padedantis, nepasiduodantis, draugiškas, bendraujantis,  ir sąžiningas o "minusai" truputėli pavydus, kartais supykstantis del smulkmenų ir negalintis susikoncentruoti ties vienų dalykų kai į manę kreipiasi didelis kiekis žmonių.

"Eilinis pavaduotojas" savoką galima suprasti įvairiai, tačiau pagal mano suvokimą aš manyčiau jog aš toks stengčiausi nebūti nors ir labai originalių idėjų neturiu tačiau manau jog išsiskirčiau savo originaliomis veiklomis ir kitais savo originaliais darbais žaidime bei forume.

Mano darbo lentelė - 

Mano info lentelė-

Mano nuomone nuomone aš darbuotojus galėčiau sudominti savo originalumu, keliamomis užduotimis žaidime ir forume, geromis premijomis už gerai atliktą darbą ar ivykdytą užduoti. Žinoma jog mano veiklą bus orentuota į forumą tačiau didžioji dalis mano manymų išliks žaidime,

Mano manymu forume aš prižiurėčiau man priskiriamas temas jeigu tektu daryti atranką į firmą pildyčiau analizes ir žinoma savo keliamas užduotis, o žaidime tikrai nebebūtu ta pati rutina nes turėčiau rūpintis firmos reikalais žaidime.

Visas darbinis transportas turi neribotą kiekį galimybių jų panaudojimui pavyzdžiui ambulances galima panaudoti veiklos metu kaip kliutį. Kadangi landstalkerių yra tik 4 tai jų panaudojimo galimybės yra šiek tiek mažesnės, vieną iš daugelio galimybių yra tokia kaip dabartinėse firmos rengiamose akcijose, tačiau landstalkeris įprastai nėra galimas visiems darbuotojams todėl jis gali būti panaudojamas kaip paskatinimas gerai dirbantiems darbuotojams kurie gerai pasirodė grobime ar kitoje firmos rengiamoje veikloje.

Norint išlaikyti pastovų skaičių gerų darbuotojų manyčiau jog reiktu bent iš dalies atsižvelgti į visų poreikius ir norus, daryti įdomes veiklas, duoti algas ir premijas atsižvelgiant kiek pastangų per tam tikrą laiką idėjo darbuotojai, nubausti tą darbuotoją kuris nesilaiko taisyklių, o iškilus tikrai rimtų problemų su juo - pakeisti geresniu tam kad būtu palaikyta tvarka firmoje.

Ištikus kokiai nors bėdai firmoje visada stengčiausi su ją susitvarkyti savo jėgomis nesvarbu ar direktorius yra ar ne, tačiau jeigu atsitiktu taip jog nebūtu nei direktoriaus nei pavaduotojos tai aš turėčiau tikrai didelią atsakomybę ir manau jog prisiimdamas ją stengčiausi nenuvilti firmos. Tai reikštu, jog visas bėdas kurios iškils firmoje stengčiausi sutvarkyti savarankiškai, jeigu iškiltu tikrai sudėtingą problemą ar bėda aš stengčiausi iki galo kol ji būtu išspresta, o su visais kitais firmos reikalais nemanau jog iškiltu sunkumų, nes būnant pavaduotojų tu išmoksti susitvarkyti su visais tais reikalais.

Redaguota nario Ugnius_Plays

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveiki esu Erikas , man ira 12 metu Gyvenu Kaune Petrasiunu rajone. Zaidime esu zinomas kaip Erikas_Kacinskas , laisvalaiki praleidziu su draugais zaidiam futbola arba vazinejames su dviraciais. Per Samp Lmg.lt serveri dirbu mediku mano paskirtis ira gydyti zmones , dalyvauti grobimuose.

Mano Samp Patirtis
Nezinojau , net tokio zaidimo kaip (SAMP) , tik vienas mano geras draugas man pasake kad zaidzia samp ir papasakojo kaip ten viskas vyksta ir t.t , mane (SAMP) Zaidimas Labai sudomino , Na ir pagalvojau kodel gi man neatsisuntus to (SAMP) zaidimo , atsisiuntes labai nuliudau nes , kazkodel neleido zaisti SAMP pasikvieciau savo drauga , bet deja jis irgi nezinojo ka daryti , nezinojau kame problema , ziurejau Youtube kaip padaryti kad veiktu SAMP zaidimas nieko neradau , o jei ir rasdavau niekas nepadedavo buvau labai niuliudes. Bet po kokiu vieneriu metu pagalvojau gal dabar pasrisisusiu SAMP zaidima gal veiks. Atsisuntes labai nudziugau , nes SAMP kazkaip stebuklyngai man pradejo veigti iskart tam savo draugui parasiaus i sykpe , kad veikia SAMP ir pakluaisau ar zinai geru serveriu ? Jis atrase tai zinau viena gera serveri LMG.LT atsiusnte ip prisijunges nelabai supratau ka ten reik daryti paskui po kokiu 3 menesiu po biski pradejau suprasti , ir turejau dar viena savo drauga Artura kuris taip pat zaide samp , nes mano senesnis darugas paliko LMG.LT serveri , pradejom zaisti su arturų jis jirgi buvo naujokas , musu abieju svajone buvo darbas su pakvietimu , abu norejom isiaiskinti kaip reik i ta darba patekti su pakvietimu , po daug laiko po kokiu 5 menesių mum kazkoks zmogus pasake , kad reik tureti (Teamspeak 3) mes tik greit su savo draugu Arturu nubegom ji parsisiuti , jam pavyko parsisiuti o man kazkodel nepavyko , bet nezinau kodel tai mano draugas arturas nesinaudojo ts nes as neturejau , tada mane kazkoks is skype draugas parase ateik i sita serva (NEATSIMENU SERVERIO PAVADINIMO) nuejau su savo draugu arturu i ta serveri jis ten dalino direktorius ir pavaduotojus , ir tada man pasake ar turi (TEAMSPEAK 3) programa , atsakiau kad neturiu , jis man bande padeti , bet jam nepavyko tai jis atsiunte savo ts 3 programa ir man jinai veike , na ir ka nuejau su arturu i LMG.LT serveri ir laukiam kokiu nors atranku buvo atranka forume i PD/FBI darba na ir pagalvojau kodel gi nenuejus ? uzsirasiau i PD/FBI darba ir patekau kaip pirmas darbas PD buvo visai neblogas , po keliu savaiciu ismete is PD/FBI darbo , bet jau su savo draugu arturu buvom abu apsidziauge kad galesim aiti i darbus su direktoriaus pakvietimu , vaiksiojom per visus darbus. Ir abudu pagalvojom , kad reiketu siekti pavaduotojau posto kokiame nors darbe ir nezinojome kokiame vel vaiksiojome per visus darbus , bet nieko nepavyko . Praejo kokie 4 menesiai ir pabandziau nueiti i MEDIKU darba isidarbinau man MEDIKU darbas isties labai patiko , bet nezinau kodel as ji palikau ir isejau i Dyleriu darba kartu su savo draugu arturu , iseja i dylerius pamaciau , kad nieko cia nebus reik aiti atgal i MEDIKU firma ir siekti kazko , na ir kagi isejes i Mediku firma dabar siekiu kanale M raides , bet pagalvojau kodel gi nesiekus Mediku firmos pavaduotojo ? Bet pagalvojes jau nebelabai norejau , nes nemanau , kad 12 Metu vaikas galetu buti MEDIKU pavaduotojas , bet pagalvojau , kad ne metuose esme reik pabandyti ir mano draugas arturas dabar man i sms rase erikai aik pildyti fourme i mediku firmod pavaduotoja , na ir pagalvojau gal ir vertetu pabandyti , na ir dabar rasausi i si isvajotaji Mediku Firmos Pavaduotoja. 

Charakterio savybes 
Pliusai : Esu malonus , geras zmogus , komandiskas , aktyvus , klausantis Valdzios , Padedantis , Sąžiningas 
Minusai : Pavydus , Nekanturs , uzsispiriu.

Manau , kad busiu eilinis pavaduotojas , vesiu idmosias veiklas , veiklas vesiu daznai , isdalinsiu darbuotojam didelias premijas. 

Darbo patrities lentele :

Info lentele :

Darbuotojus sudominti galeciau padares tema forume  : Crippen Memorial Regavimo Taskai , davuotojai tureti reguoti i gautus iskvietimus ir i racija parasyti /r as ,ir nusifotkinti ir kelti i sita tema : Crippen Memorial Regavimo Tasaki , kai bus iskvietimas darbuotojas parases /r as nusifotkins ir ikels i foruma uz viena nuotrauka gaus 50k , pvz : iskviecia kazkas medikus ir priezasti bus parasyti reik heal ir sarvus darbuotojas parases /r as ir nusifotkines gaus 50k jei pvz jis nusifotkins 3 Nuotraukas gaus 150k ,tikiuosi paiiskinau aiskai.

Net nera klausimu aisku , kad daugiau inesiu darbo forume kursiu visokias temas kad zaidejai greiciau uzsidirbtu pinigu ar pns.. Aisku ir zaidime idesiu daug darbo , vesiu veiklas daznai , daalinsiu dideles premijas, kad darbuotojai jaustu malonuma dirbti mediku firmoje , darysiu taip kad tik darbuotojai liktu firmoje ir noretu pas mane dirbti.

Landstalker Isnaudociau ant budejimu,akciju, o jei netilptu sestusi g , arba jimtu ambulance , kartais duociau kokia 10 minuciu visiems darbuotojams pavazineti su Landstalker.

Vesciau daznai Veiklas , dalinciau premijas , duociau pavazineti su landstalker kazkiek minuciu. Darysiu viska kad tik darbuotoju butu vis daugiau ir daugiau prisijunge.

Bandyciau kazkaip isiaiskinti susisiekciau su direktorium ar pavaduotoju per foruma arba per Ts 3 programa , vesciau darbuotojams veiklas , ir laukiau kada prisijungs pavaduotojas arba direktorius , vistiek kazkada prisijungs ir bandyciau isiaikinti , kodel neprisjiunge 

Redaguota nario Erikas_Kacinskass
Inferno_Player ir Por_Tall mėgsta tai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveiki visi skaitantis, žaidime esu žinomas kaip Por_Tal, man yra 16 metu ir aš gyvenu Vilniuje. Žaidžiu šį projektą nuo 2015 metų, bet buvo atvejų kur buvau neprisijunges maždaug 3-4 mėnesius dėl kompiuterio problemų.

Laisvalaiki dažniausiai praleidžiu su draugais lauke žaisdami fūle,  bet jei jie kažkur išvykę arba išvažiavę, tai praleidžiu didele laiko dali lmg serveryje gydydamas jus visus.

Tokios didelės samp patirties kaip kiti neturiu, nes visgi žaidžiu tik nuo 2015 metų ir dar neteko turėt jokių rimtų pareigų. Bet viskas prasidėjo kai tik isidarbinau i baikerius pirma karta, kai dar buvo Hostas direktorius, kaip pirmam darbui, man labai patiko pas ji dirbti, nes veiksmo buvo tikrai labai daug ir pas ji buvo nuo 30 iki 50 darbuotojų. Po Hosto eros nuvariau pas Jamali į fūras, ir mano nuomone čia buvo pati geriausia fūrų era visoje lmg istorijoje, nes veiksmo buvo nerealiai daug (5-8 grobimai į dieną), premijos visada būdavo nuo 500k iki 1 lemo. Pas jamali tik iš premijų užsikaliau 10+ lemu ir nusprendžiau pažiūrėti ką sugebu teisėsaugos srityje ir nuėjau į pd atranką, bet buvau atmestas 2 kartus... Tai netekęs furisto darbo ir nepatekęs i policija, nusprendžiau eiti i apsauga, nes nepatekęs i pd, buvo iškart paskelbta atranka i apsauga žaidime, į apsauga buvo labai lengva patekt, nes darbuotojų buvo nedaug palyginus su Jamalio furistais, tai tiesiog paklausė ar moku naudotis teamspeaku ir iškart davė pakvietimą. Apsaugos direktorius tuo metu buvo Gholas_Lokys, bet jis buvo nelabai aktyvus, tai už jį dauguma darbų atliko pavaduotojai. Būdamas apsaugoje, matydamas kaip dirba pavaduotojai, nuo tada užsibriežiau tiksla gauti pavaduotoja pačiam. Matydamas, kad greit nušalins Ghola, aš bandžiau jau trečia karta patekt i pd, ir man pagaliau pavyko, nes nepatekes tuos 2 kartus, aš visas taisykles jau buvau atkales atmintinai. Tuo metu direktorius buvo Ereboser_Sir ir jis jau turėjo 3 pavaduotojus, tai į pavaduotojus man nebuvo šansu, matydamas, kad neturiu šansu patekti į pavaduotojus, nusprendžiau nors pasiekti savo pirmąjį prižiūrėtoja, bet tais laikais patekt į prižiūrėtoją buvo tas pats kaip gauti pavaduotoja, nes konkurencija buvo belenkaip didelė. Išdirbęs 2 mėnesius pd firmoje jau buvau žinomas kaip geriausias kliūčių laipiotojas, po poros dienų į mane pagaliau atsižvelgė pavaduotojas ir praėjas praktika gavau „Kriminalinės policijos būrio narys“. Gavęs tokias pareigas aš pasijaučiau kaip tikras pavaduotojas, nes visi manęs klausė ir aš tapau žinomas pd/fbi firmoje. Po poros savaičių mūsų gerbiamas Ereboseris paliko direktorių ir perleido direktorių savo pavaduotojui Marcelo_Edga. Per šia era man buvo labai nuobodu, nes iškart gavau ta „kriminalinės policijos būrio nari“ ir tiesiog nebuvo ką daugiau daryt, tai tiesiog nusibodo pd/fbi ir aš visa jo era išbuvau sedėdamas mašinoje afk ir keldamas darbo patirti, net nebuvo noro gaudyti nusikaltelius, po 1 mėnesio, jis paliko, nes ir jam jau nuobodu darėsi, tai jis perleido dar kitam pavaduotojui Mat_Himplin. Šitas žmogus įgyvendino labai įdomių sistemų kurias buvo labai linksma pildyt ir gaudyt nusikaltelius. Deja įpusėjus jo erai, pas mane buvo labai rimtų kompiuterio bėdų ir padariau pertrauka nuo lmg 2-3 mėnesius. Grįžęs aš vėl turėjau pilna motyvacijos ir vėl užsibrėžiau pavaduotojo. Nežinodamas kokie yra firmų direktoriai ir nežinodamas kur eit, visa diena praleidau domėdamas kokie yra direktoriai ir pavaduotojai. Ir ta diena, žaidime pamačiau, kad Ereboseris vėl grįžo į servą ir jis jau pasiėmęs dylerių direktorių. Aš nedelsiant parašiau į chata „/padmins Dyleris“ ir mane iškart priėmė. Kaip visada Ereboseris buvo prigalvojęs visokių įdomių ir apgalvotų sistemų. Bet visos linksmybės baigėsi kai po gero mėnesio paliko ir davė pasireikšt savo pavaduotojui Nedui_Green. Pas jį iš pradžių buvo daug darbuotoju, bet paskui pasidarė labai neaktyvus, išsirinko savo senus draugus pavaduotojais ir po kiek laiko davė man prižiūrėtoją. Su prižiūrėtojų nieko gero nenuveikiau, nes darbuotojų būdavo labai mažai (4-13), po savaites prasidėjo vėl problemos su kompiuteriu, tai palikau prižiūrėtoją ir leavinau lmg 6 mėnesiam. Kai grįžau, jau buvo Just_Wait direktorius. Jis net nepastebėjo, kad esu užsilikęs, tai tiesiog dirbau kaip visada ir po poros savaičių paliko direktorių. Kai visus išmetė aš ir vėl buvau pasimetęs nežinojau kokie direktoriai ir nežinojau į koki darbą eit. Neturėdamas ką veikt nuvariau į baikerius. Direktorius buvo Mantas_Vasiokas, aš jį pirma kart mačiau, bedirbdamas pas ji mes viens su kitu suėjom ir po poros savaičių gavau „Teamspeak prižiūrėtoja“. Buvo gan linksmos pareigos, nes aš dažniausiai sėdėdavau vien teamspeake ir žiūrėdavau, kad nieks neleistų soundų, kurie kitiems nepatinka. Susitvarkiau gan lengvai iki kol pavaduotojas nenusprendė apkeist visu prižiūrėtojus į kitus. Man atiteko „darbuotojų tvarkos prižiūrėtojas“. Vienas iš lengviausių pareigų, nes dažniausiai tiesiog reikėdavo tupėt prie bazės ir boomint „Freeway“, kurie būdavo palikti ant kelio. Po kiek laiko aš su kitais prižiūrėtojais nusprendėm nueit į tune, nes Vasiokas buvo labai neaktyvus ir tiesiog tas baikerių darbas yra gan nuobodus. Tuo metu tune direktorius buvo Arnoldas_Supermenas. Truputi padirbęs pas jį eroje jis rinko prižiūrėtojus ir mane išrinko teamspeak prižiūrėtoju, nes mano gera draugė Liepsna_Fire parekomendavo Supermenui. Dabar tiksliai neatsimenu ar jis paliko ta direktorių ar tiesiog man nusibodo... Tai po tunes aš buvau galvojas vėl grįžti į dylerius, bet aš dar niekada nebuvau dirbęs neutralioje srityje, tai nusprendžiau bandyt laime patekt į medikus, nes kaip tik buvo žaidime atranka. Direktorius tuo metu buvo Styvas_Nesakomas. Pas jį iš pradžių nieko nesitikėjau gauti, nes visgi čia pirmas kartas, kai dirbu mediku ir jei nepatiktu aš iškart palikčiau. Bet taip nebuvo ir aš žiauriai užsikabinau, nes kai grobimo metu gydai nusikalstama/teisėsauga, tu supranti, kad tu vos ne svarbiausias žmogus ten esi, nes be medikų nusikalstama išvis neišlaikytų grobimu, o teisėsauga nepadarytu nevieno rusho. Tai po gan aktyvaus taškų sistemos pildymo ir pastangų rodymo į mane Styvas atsižvelgė ir davė„Vyriausia prižiūrėtoja“. Gavęs vyriausia, aš žinojau, kad jei taip ir toliau stengsiuosi aš turėsių šansą pagaliau pasiekti savo svajonių pavaduotojo. Bet deja Styvas paliko direktorių, perleido Infernui ir taip neteko pasiekti jo. Tai dabar aš čia sėdžių ir bandau išnaudot galimybe kažką gauti.

Dabar aš nieko nenoriu įrodinėt, tiesiog norių parodyt gerą pavyzdį darbuotojams ir pabūsiu eilinis pavaduotojas ir stengsiuosi padėt inferno vystyt firma. Kad palengvinčiau jam darbą, bandyčiau pasiimti kuo daugiau forumo temų, kad jam nereikėtu vargintis.

Info lentelė

YlwCZaC.png

Darbo patirties lentelėakR5cRw.png 

Planuoju daryti kuo daugiau darbuotojų eventų, kad jie galėtu lengviau užsidirbti pinigų ir vaistinėlių. Norėčiau juos kuo daugiau užimti, kad nenuobodžiautų ir po poros dienų nepaliktu firmos.

Kaip ir minėjau aš norėčiau užsiimti forumu, ir žiūrint į dabartine situacija turim tik vaistinėles, bet mano nuomone nereikia kurti dar daugiau temų, nes vaistinėlėse yra viskas ko reikia. Pinigai, užsiėmimai ir už dideli darbą laisvadieniai. Kiek matau visi nori galvoti visokių sistemų, visokių papildomų pinigų, bet žiūrint į šia situacija, mes net negalim įtikinti darbuotojus, kad jie aktyviai pildytu vaistinėlių sistemos. Kaip ir sakiai inferno. Juos pildo tik 2-3 žmonės.

Mano nuomone viskas yra normaliai, nes firmoje dirba 10-15 žmonių, bet tik 3-4 gali naudotis landstalkeriais. Aš turiu tokia minti, kad su landstalkeriais galima būtų važiuoti tik akcijų,budėjimo,veiklos metu, nes tiesasakant jie tik tada ir yra reikalingi.

Kaip ir prieš tai minėjau bandysiu daryti kuo daugiau d.eventu ir veiklų, kad jie būtų užimti ir turėtu ką veikti. Mano nuomone naujokai pamatys chate ant kiek dažnai darom veiklas (Gal net ir kokias dideles premijas dalinam) ir tiesiog atsižvelgs į tai ir ateis į mūsų firmą pažiūrėt ką gero darom.

Žiūrint kokia situacija, bet aš savim pasitikiu ir manau, kad ir vienas galėčiau susitvarkyt. Jeigu kažkas nesilaikys taisyklių, atsikalbinės, keiks kitus, šaudys, neklausys valdžios tai paprasčiausiai pasidarsysių įrodymus ir tau numesčiau ir tada galėsim tartis ką su juo daryt toliau. Bet jeigu mane įžeidinės, šaudys, trugdys dirbt kitiem, tai tikrai nepagailėsių ir pats išmesių, o paskui viska pranešiu tau kai grįžtum.

Tai vat tokia ir mano anketa. Dėkui visiem kas skaitė, ir linkiu visiem pildantiems sėkmės. Čiau.

Redaguota nario Por_Tall
Pamirsau, gg wp, atmestas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.