Jump to content
Max_Tosha

VVP atidarymas

Rekomenduoti pranešimai

Mldc mldc geras atnaujinimas man žiauriai patiko :*

narkatos.png.e76fa5f09410ea0748ce163f594d48a5.pnglmg.png.859a9e16cf8e9a826b7cae1e14f98e81.png

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Nereikalingas atnaujinimas? nū nieko dar viena erą su klaidom bei nesamonėm, vadinasi taip ir serverio versijos niekas nekeis. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Po ilgai lauktu trijų metų galime pasidžiaugti už nauja atnaujinima, gan neblogas atnaujinimas blynas prisvilo :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Tai ištikrūjų yra šaunu, jog projektas kažkiek pasistūmėjo į priekį, bet kaip patys rašote, jog viską padaryti bus įmanoma nuotolynių būdu t.y. neprisijungus prie serverio, nebijote, jog tai tik dar labiau sumažins žaidėjų kiekį pačiame serveryje?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pagaliau atėjo tie atnaujinimai į pasaulio platybes. Ačiū,kad @Max_Tosha visados stengiasi dėl visų bei dėl projekto. Šaunuolis!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Džiugu, kad projektas juda į priekį. Šaunūs atnaujinimai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Šaunu, kad dziuginat savo darbais. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Puikus atnaujinimas man labai patiko vvp :) Aš dažnau juo naudojuosi ir stebiu savo bei kitų progresus

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

2/10 VVP sistema visiškai nereikalinga arba bent jau į klaidas dėmesį atkreipk, nes net nerodo, kad mano acc užblokuotas IP banu, žaidime gaunu 1800LT į algą o čia rašo 400, rodo netikslų pražaistą laiką per dieną, rodo netikslią darbo patirtį, parodytas netikslus skin kurį esu užsidėjas, netikslus turimų pinigų kiekis. Nu žodžiu klaidų daug. Hate'inu šį atnaujinimą.

Redaguota nario VapeHeisenberg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 20 valandas(-ų), VapeHeisenberg rašė:

2/10 VVP sistema visiškai nereikalinga arba bent jau į klaidas dėmesį atkreipk, nes net nerodo, kad mano acc užblokuotas IP banu, žaidime gaunu 1800LT į algą o čia rašo 400, rodo netikslų pražaistą laiką per dieną, rodo netikslią darbo patirtį, parodytas netikslus skin kurį esu užsidėjas, netikslus turimų pinigų kiekis. Nu žodžiu klaidų daug. Hate'inu šį atnaujinimą.

1) Rodo tik jeigu vartotojo užblokavimas;
2) Gaunama alga Serveryje yra klaidinga. VVP rodo tokią sumą, kurią išties žaidėjai turėtų gauti ir, kurią gaus ateityje;
3) Informacijos netikslumai - aiškiau įvardinti reikėtų, nes pavyzdžiui informacija per VVP truputį atsinaujina lėčiau, negu žaidime;
4) Uniforma gali būti įsivėlusi, bus ištaisyta;
5) Kas netikslaus su pinigais?

Vienaip ar kitaip, ačiū už nuomonę.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Džiugu jog judame į priekį o ne atgal. Šaunuoliai :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

na tikrai puiku , stengiames taip ir toliau tobuleti ir vis labiau ir labiau , Puikus tikrai atnaujinimas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.