Jump to content
Max_Tosha

VVP atidarymas

Rekomenduoti pranešimai

Tai ištikrūjų yra šaunu, jog projektas kažkiek pasistūmėjo į priekį, bet kaip patys rašote, jog viską padaryti bus įmanoma nuotolynių būdu t.y. neprisijungus prie serverio, nebijote, jog tai tik dar labiau sumažins žaidėjų kiekį pačiame serveryje?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

2/10 VVP sistema visiškai nereikalinga arba bent jau į klaidas dėmesį atkreipk, nes net nerodo, kad mano acc užblokuotas IP banu, žaidime gaunu 1800LT į algą o čia rašo 400, rodo netikslų pražaistą laiką per dieną, rodo netikslią darbo patirtį, parodytas netikslus skin kurį esu užsidėjas, netikslus turimų pinigų kiekis. Nu žodžiu klaidų daug. Hate'inu šį atnaujinimą.

Redaguota nario VapeHeisenberg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 20 valandas(-ų), VapeHeisenberg rašė:

2/10 VVP sistema visiškai nereikalinga arba bent jau į klaidas dėmesį atkreipk, nes net nerodo, kad mano acc užblokuotas IP banu, žaidime gaunu 1800LT į algą o čia rašo 400, rodo netikslų pražaistą laiką per dieną, rodo netikslią darbo patirtį, parodytas netikslus skin kurį esu užsidėjas, netikslus turimų pinigų kiekis. Nu žodžiu klaidų daug. Hate'inu šį atnaujinimą.

1) Rodo tik jeigu vartotojo užblokavimas;
2) Gaunama alga Serveryje yra klaidinga. VVP rodo tokią sumą, kurią išties žaidėjai turėtų gauti ir, kurią gaus ateityje;
3) Informacijos netikslumai - aiškiau įvardinti reikėtų, nes pavyzdžiui informacija per VVP truputį atsinaujina lėčiau, negu žaidime;
4) Uniforma gali būti įsivėlusi, bus ištaisyta;
5) Kas netikslaus su pinigais?

Vienaip ar kitaip, ačiū už nuomonę.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.