Vycka_Ever

[IDĖJA] Tr. priemonės atsarginis ratas ir pakeitimas #17

5 pranešimų šioje temoje

Skiltyje galiojantis anketos šablonas:

 

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vycka_Ever
2. Apie, ką susijusi Jūsų idėja (sakiniu): Tr. priemonės atsarginis ratas ir pakeitimas (nuosavoms)
3. Jūsų idėjos aprašymas: LMG - Lietuvos miestelių gyvenimas, ir kaip gi neapseitume be rato pakeitimo ir turėjimą atsarginį? Visgi visi norime įvairovės ir gerų atnaujinimų tuo pačiu kad viskas būtų atliekama į realybę. Idėjos esmė padaryti bagažinėje atsarginį ratą, t.y, jeigu peršovė ratą galėtum sustojęs jį pasikeisti su tam tikrais įrankiais kuriais gautum iš mechanikų paslaugų. O atsarginį ratų komplektą būtų galima pirkti iš mechanikų. Tada būtų bent jau mechanikų darbas išnaudojamas ir būtų perkamos paslaugos iš mechanikų rankų (tik iš mechanikų rankų, ne bazėje). Nusipirkęs 4 ratų komplektą atsarginių, galėtum pasikeisti tik po vieną ir pakeitimo rato trukmė būtų bent jau 30sekundžių arba net daugiau. Atsidarius bagažinę ir parašius kokia nors tai komandą išmestu GUI lentelę kurioje matytume kiek atsarginių ratų komplektą turi ir kokios būtent mašinos markės jos atitinka, nes kiekvienas ratas neatitiktų tarp tikros mašinos. Ratų komplektų kainos būtų skirtingos ir įvairios, priklausys kokios markės mašinai jos reikės (infernus, sultan, elegy ir kitos...), o mechanikas galės jas pardavynėti su kokia nors tai komandą tuos ratus savo bazėje.
4. Kuo ši idėja bus naudinga?: LMG serveris taptu bent jau realybe, kad taip būtų padaryta. Būtų išnaudojamas mechanikų darbas, pajustu kokia atsakomybė yra saugoti ratus <juokiuos>

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Sveikas, ši idėja pagyvintu LMG žaidimą, bei mechanikų darbą sakau didelį UŽ.

Nedas_Raja ir Vycka_Ever mėgsta tai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Tikrai gera idėja, tikrai bent šiektiek pagyvintų ir serverį ir mechanikų darbą, bet jeigu kai žaidėjui sprogtų padanga, ar ją peršautų, jis neparašytų /vv ir nepasigydytų? tad siūlyčiau dar jei įmanoma padaryti taip, kad sutvarkęs mašina, negalėtum sutvarkyti ir pačių ratų, o galėtum juos tik pakeisti, bet aš esu tikrai UŽ.
 

Vycka_Ever mėgsta tai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Aš visiškai sutinku jeigu žaidėjams būtų peršautas ratas jie galėtų pasistatyti mašiną į šalikelę pasikeisti ratą ir vėl važiuoti sau laiminga tai tikrai pagyvintų darbą mechanikams ir patiems žaidėjams būtų įdomiau pasikeisti peršautą ratą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Sveikas,

  • Gerai sugalvota, tai jog ratus, ir įrankius gali gauti tiesiogiai iš mechanikų ranku, nes mechai gaus daugiau iškvietimų.
  • Būtu gerai, kad su vienu komplektu galima sutaisyti visus keturis ratus.

Aš už.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!


Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia


Prisijungti dabar

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.