Mantis_Zazigalke

[Grafika] Parašiukas!

7 pranešimų šioje temoje

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mantas Zazigalkė
2. Kaip sekėsi atlikti darbą, kokių sunkumų iškilo?: Viskas ėjosi kuo puikiausiai! ;p
3. Komentaras apie grafikos darbą (nuotrauką): Nežinau net ką pasakyt, tiesiog, vertinkit, komentuokit, rašykit kas blogai ir panašiai!
4. Jūsų grafikos darbas (nuotrauka): Apačioj

fa3aa5ecc97c11e3efa4c55411c12221414.png

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Sveikas, ar nebus taip jog tu pasiimei tiesiog psf failą nes esu matęs grynai tokį paty ant Klumbytės parašo seniau na bet jai nė vertinčiau darbą nuo 5/10 sėkmės tolimesniuose darbuose.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 25 minutes(-čių), Tavo_Velniukas rašė:

Sveikas, ar nebus taip jog tu pasiimei tiesiog psf failą nes esu matęs grynai tokį paty ant Klumbytės parašo seniau na bet jai nė vertinčiau darbą nuo 5/10 sėkmės tolimesniuose darbuose.

Sveikas, tikrai šio GFX darbo nevogiau, o pas klumbyte tokio nemačiau, nebent ji panašų į šį naudojo mano pertraukos metu. Na bet ačiū už tavo komentara!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atrodo neblogai, tik manau reiktu tu iskarpymu sumazinti opacity. Vaizdas manau butu kitoks. Plius mintis nuo manes nukuopijuota sekmės.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 valandas(-ų), Nedas__Alex rašė:

Atrodo neblogai, tik manau reiktu tu iskarpymu sumazinti opacity. Vaizdas manau butu kitoks. Plius mintis nuo manes nukuopijuota sekmės.

Kaip ir rašiau @Tavo_Velniukas, nieko aš nekopijavau, viską sugalvojau dariau iš galvos, žinoma, įdėja yra paimta iš kitų žaidėju kituose projektuose, bet šiamie forume, su tokiu parašu ar avataru, asmens tikrai nesu matęs. Ačiū už komentarą.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 valandas(-ų), Mantis_Zazigalke rašė:

Kaip ir rašiau @Tavo_Velniukas, nieko aš nekopijavau, viską sugalvojau dariau iš galvos, žinoma, įdėja yra paimta iš kitų žaidėju kituose projektuose, bet šiamie forume, su tokiu parašu ar avataru, asmens tikrai nesu matęs. Ačiū už komentarą.

Aš nesekau, kad nukuopijuotas paveikslėlis ar užrašai, bet iškarpimas buvo lygiai kaip pas mane 3 layer ir kiekvienas su mazesniu opacity.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 8 minutes(-čių), Nedas__Alex rašė:

Aš nesekau, kad nukuopijuotas paveikslėlis ar užrašai, bet iškarpimas buvo lygiai kaip pas mane 3 layer ir kiekvienas su mazesniu opacity.

Kituose projektuose irgi yra tokių žmonių su "3 layer ir kiekvienas layer turi mažesnį opacity".. :) Gerai, baikim freepostint.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.