Jump to content
Deivis_Splash

[Idėja] dėl tr. priemonių

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Deivis_Splash
2. Apie, ką susijusi Jūsų idėja (sakiniu): Apie nuosavas tr. priemones.
3. Jūsų idėjos aprašymas: Pridėti daugiau perkamų tr. priemonių į Mašinų turgų, kaip Quad Bike ( keturratis ) , FreeWay (baikeris) ir dauguma kitų.
4. Kuo ši idėja bus naudinga?: Paįvairintų žaidimą, atsispindėtų naujom tr. priemonėm ir būtų smagiau žaisti.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Sveikas, turiu 2 nuomones apie šią idėją, pirma tai bus prieš, nes keturratį gali pasiimti iš LV, o jeigu įdėtumėm baikerių darbinį transportą, tai žlugtų baikerių darbas, gaujos neturėtų savo darbo, kaip tik padarę, kad gaujos nariai galėtų turėt savo darbą, kuriame galėtų dirbt ir iš jo jie nebūtų išmesti, nebent iš gaujos ir darbo kartu, bet tai pražudytų manau šį darbą, nes yra gaujos narių, kurie dirba, nes nori algos pasikelt, kartais pralaimi grobimus ir negauna pinigų, tai vienintelis dalykas lieka dirbti, bet šiaip kita nuomonė tai būtų už, jei pridėtų kitokias transporto priemones, kurių neįvardinai, yra begalė dar tr. priemonių, kurios galėtų būt įdėtos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Aš esu prie jūsų siūlomos idėjos LMG serveriui įgyvendinimą. Keturratį yra galimybė vairuoti Las Venturas dykumuose esančioje moto krosų trasoje, tačiau tai galėtų būti įdiegta, nes ta pati situacija yra ir su „Sanchez“ moto krosiniais motociklais, o baikerių „FreeWay“ harlį turėtų vairuoti tik baikerių darbe dirbantys žaidėjai, kadangi kiltų sumaištis, būtų sunku atskirti ar žaidėjas „bugina“ baikerių darbo transportą, ar vairuoja nuosavą, įsigytą. Malonu, jog dalinatės idėjomis skirtomis LMG serveriui.

Kevin_Sanchez

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Esu preš šią idėją. (bet tik iš dalies) Nemanau, kad į mašinų turgų reiktu įdėti keturratį ar Freeway nes:

  • Keturratį galima pasiimti pavažinėti moto kroso trasoje (nors iš dalies gal ir galima būtu daryti kaip su motokrosiniais)
  • Freeway yra baikerių darbo transportas ir jį įdėjus į pardavimą, kiltu neaiškumų dėl to ar tai nuosavas ar baikerių bei tai atimtu galutinai baikerių dar likusi šiokį tokį unikalumą

Taigi tai nėra pati geriausia idėja, bet žinoma jeigu ją kitaip pateikus, su kitomis transporto priemonėmis, tikrai būtu ir kitokia nuomonė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×