Deivis_Splash

[Idėja] Policijos / FBI , SWAT firmų darbą.

8 pranešimų šioje temoje

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Deivis_Splash
2. Apie, ką susijusi Jūsų idėja (sakiniu): Apie Policijos / FBI ir SWAT firmų darbo patobulinimą.
3. Jūsų idėjos aprašymas: Pridėti šioms firmoms antras bazes, kuriuos būtų prie vandens ir galėtų gaudytų tam tikrus nusikaltelius su valtim, kurie spruktų nuo pareigūnų vandens būdu ( įeina Narų darbo, daugelis narų yra bėgę nuo pareigūnų su valtim ).
4. Kuo ši idėja bus naudinga?: Paįvairintų žaidimą, pagerintų Policijos / FBI ir SWAT firmų darbą, būtų lengviau gaudyti tam tikrus žaidėjus.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Sveikas, idėja nebloga, tik nemanau ar reikalinga, nes nusikaltėliai vis tiek pabėga su /vt, nebent jie būtų surakinti vandenyje ir būtų antra bazė iš kurios priplauktų darbuotojas su kokia nors plaukiamąja priemone ir įsodintų, va tada gal ir gerai būtų. Be to, darbuotojai, kurie moka vandenyje kliūtis dėliot, gali ir taip sugaut nusikaltėlį, bet vis tiek nemanau, kad kažkas pasikeis, jei bus įgyvendinta tavo idėja, tiesiog darbuotojai dirbs ne mieste, o vandenyje, kur nebus nei gaudomų nei veiksmo, tai manau iš mano pusės tai pakenks teisėsaugos darbui ir ta bazė tiesiog bus nenaudojama, palikta, tiesiog dėl grožio, nes visi gaudomi važinėja arba bėgioja, niekas neplaukioja, o jei ir plaukioja tai tik prie žvejybos ten dauguma nusikaltėliu šoka, kad perplauktų į kitą pusę, bet ir tai manau labai daug laiko užtruktų, kad nuvažiuot ( nusitelint ) iki tos bazės, pasiimt plaukiamąją priemonę ir sugaut nusikaltėlį, jau greičiau su kliūtimis darbas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Aš esu prieš jūsų siūlomos idėjos LMG serveriui įgyvendinimą. Kad kiek tenaudos teisėsauga tas antrąsias bazes, nes didžioji dalis „spjauna“ į tuos narus su valtimis ir geriau palaukia šiek tiek laiko kol jie atsidurs ant sausumos ir pan. Tiesiog, mano nuožiūra tos bazės bus labai mažai naudojamos, nebent treniruočių ar kitų veiklų metu, tačiau tikrai ne darbo. Malonu, jog dalinatės idėjomis LMG serveriui.

Kevin_Sanchez

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ir vėl Splashas su idėjom. Esu pilnai už,nes tai labai paįvairintų žaidimą. Nežinau kodėl kiti sako prieš. Šaunuolis ir toliau taip galvok!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nu Sveikas Splahai už pilnai už šita ideja. Nes kaip jei nušauna iš toli ir buna kaškur arti mentas ir pagalvoji kad jis nušauna

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Esu prieš šią idėją. Realiai gal ir būtu smagu jei būtu dar viena bazė, bet ji nebūtu pakankamai naudinga nes:

• Pakankamai retai kas bėga vandeniu
  • Kol teisėsaugos atstovas nusigautu iki vandens transporto, nusikaltėlis jau seniai būtu išlipęs iš vandens
  • Realiai tai būtu naudojama daugiausiai tik veiklų metu

Taigi tai yra idėja kuri šiek tiek pakeistu projekto vaizdą, bet mano nuomone tokia bazė nebūtu išnaudojama darbo reikmėms dėl ankščiau išvardintu punktų.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

UŽ. Butu paprasciau gaudyt nusikaltelius kurie bega valtim.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prieš. Ne tie LMG laikai, kuomet žaisdavo 800 žaidėjų ir paieškomi žaidėjai bėgdavo nuo teisėsaugos valčių pagalba. Šiuo metu - tai tikrai nereikalinga.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.