Darek_Ogo

RedCar Service | Atranka į Firmos prižiurėtojus

11 pranešimų šioje temoje

2bH85hB.gif

d0b8ca8b18034c807c975d9618415fc3410.png

2bH85hB.gif

Taisyklės : 

Pilnai užpildyti anketa
Vienas neatsakytas klausimas=atmetimas
Rašyti tik savo mintis, nekopijuoti

Atsakymų spalva: Dark Violet
Anketos lygiuotė Dešineje. >>>
Atsakymai turi būti paryškinti

Paskelbius anketa paspausti Redaguoti > Rodyti kas redagavo | Priežastis : Pasižadu jai gausiu prižiurėtoja aktyviai bei atsakingai atlikinėti savo darba

[!!PILDYTI GALI TIK FIRMOS DARBUOTOJAI

2bH85hB.gif

Anketa Pretenduojant į Vyr. Priž.

1. Jūsų Vardas_Pavardė 

2. Jūsų Tab bei D.patirties lentelė

3. Kodėl nusprendėte pildyti būtent į šio prižiūrėtojo pareigas?

4. Kaip darbuotumėtės ir kaip suprantat Vyr. priž darba

5. Ką naujo įnešite būdamas Vyr. Priž?

6. Įrodykite man kad galiu jumis pasitikėti 

7. Jūsų pasiekimai šiame serveryje

8. Kuo išsiskirsit iš kitų atrankos dalyviu?, galbūt manot jog galit būti geriausiu?

9. Kaip manote kokia yra Vyr. Priž svarba Mechanikų firmai 

10. Apibūdinkite savo asmenybę 

11. Kaip atliktumėte savo darba

12. Ką galite pažadėti man (direktoriui) jeigu taptumėt Vyr. Priž?: 

13. Paskutinis pasisakymas 

nbfgnBO.png

Anketa Pretenduojant į TeamSpeak3 prižiurėtoja.

1. Jūsų Vardas_Pavardė 

3. Kodėl nusprendėte pildyti būtent į šio prižiūrėtojo pareigas?

4. Kaip darbuotumėtės ir kaip suprantat TeamSpeak3 priž. darba

5. Kodėl turėčiau jumis pasitikėt?

6. Kuo išsiskirsit iš kitų atrankos dalyviu?, galbūt manot jog galit būt geriausiu?

7. Apibūdinkite savo asmenybę 

8. Ką galite pažadėti man (direktoriui) jeigu taptumėt TeamSpeak3 Priž?: 

9. Jūsų pasiekimai šiame serveryje

10. Kaip atliktumėte savo darba

11. Kaip manote kokia yra Teamspeak3 priž. svarba Mechanikų firmai 

12. Ar toleruojate žmonės kurie vartoje necenzurinius žodžius? bei ar pats esate iš tu kas juos vartoja?

13. Paskutinis pasisakymas 

nbfgnBO.png

Anketa Pretenduojant į Veiklu prižiurėtoja.

1. Jūsų Vardas_Pavardė 

3. Kodėl nusprendete pildyti butent į šio prižiurėtojo pareigas?

4. Kaip darbuotumėtės ir kaip suprantat Veklu priž. darba

5. Kodėl turėčiau pasirinkti būtent jus?

6. Kuo išsiskirsit iš kitų atrankos dalyviu?, galbūt manot jog galit būt geriausiu?

7. Apibūdinkite savo asmenybę 

8. Ką galite pažadėti man (direktoriui) jeigu taptumėt Veiklu Priž?: 

9. Jūsų pasiekimai šiame serveryje

10. Kaip atliktumėte savo darba

11. SITUACIJA : Prisijungiate į žaidima , matote kad yra 8 prisijunge darbuotojai , sukviečiate visus darbuotojus į bazė kad padaryt veikla , ateina tik puse ju [4] , jūsų tolimesni veiksmai?

12. Paskutinis pasisakymas

nbfgnBO.png

Anketa Pretenduojant į Tvarkos prižiurėtoja.

1. Jūsų Vardas_Pavardė 

3. Kodėl nusprendete pildyti butent į šio prižiurėtojo pareigas?

4. Kaip darbuotumėtės ir kaip suprantat Veklu priž. darba

5. Kodėl turėčiau pasirinkti būtent jus?

6. Apibūdinkite savo asmenybę 

7. Jūsų pasiekimai šiame serveryje

8. Kaip atliktumėte savo darba

9. Ar esate darbštus ?

10. Paskutinis pasisakymas

nbfgnBO.png

2bH85hB.gif

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

1. Jūsų Vardas_Pavardė Shalikas_Emka

2. Jūsų Tab bei D.patirties lentelė.   Darbo Lentele http://www.part.lt/perziura/b0d4a2637a92acfc37b3d9bb24ccb4c1138.png

http://www.part.lt/perziura/5f7ee2425f710eaae62631520f21f33e591.png

P.S Turiu Dar 16 Milijonų Ant Kito Accounto

3. Kodėl nusprendėte pildyti būtent į šio prižiūrėtojo pareigas? Manau reikiapradėti nuo lengvesnių pareigų kadangi nesu buvęs prižiūrėtoju man atrodo jog TS programos prižiūrėtoju būti yra lengviausia ir šiaip manau TS prižiūrėtoju būti smagu. Manau moku TeamSpeak'e daug ką atlikti tačiau ko nesugebėsiu manau pagelbės bendradarbiai arba kiti prižiūrėtojai, o gal ir valdžia.

4. Kaip darbuotumėtės ir kaip suprantat TeamSpeak3 priž. darba Darbą įsivaizduoju taip. Ateinu į TeamSpeak, Pasisveikinu su visais. Kas yra užsimūtinęs tą nukeliu į poilsio kanalą, per veiklą ar treniruotę kanalą užmutinu. Jeigu kažkas keikiasi ar yra pašalinis iškickinu rašysiu /r Būkite TS Programoje Darbo Metu.

5. Kodėl turėčiau jumis pasitikėt? Na į mechanikų firmą esu atėjęs neseniai, bet manau jog tapęs prižiūrėtoju įrodysiu savo ištikimybę ir tada tikrai manau jog suprasite mano ištikimybę bei tikrai galėsite manimi pasitikėti.

6. Kuo išsiskirsit iš kitų atrankos dalyviu?, galbūt manot jog galit būt geriausiu? Manau jog geriausias tikrai nebūsiu, nes neesu patyręs šiose pareigose kiti ateina jau buvę pavaduotojai ar direktoriai bei yra patyrę prižiūrėtojo pareigose. O Išsiskiriu manau savo patiklumu bei vikrumu. Greitai reaguoju į situacijas.

7. Apibūdinkite savo asmenybę Nešneku kai neturiu ko pasakyti. Esu patikimas, bandau šiame serveryje kažko siekti ieškojau firmos kurioje galėčiau atsiskleisti  štai radau ją -Mechanikai

8. Ką galite pažadėti man (direktoriui) jeigu taptumėt TeamSpeak3 Priž?: Tikrai pažadu nenuvilti direktoriaus, stengsiuosi būti aktyvus kiek galėdamas. Vasarą gal busiu aktyvesnis, nes mokslo metais daug reikalų trefkes bei visa kita tikiuosi suprasite.

9. Jūsų pasiekimai šiame serveryje Kolkas kaip minėjau neesu nieko pasiekęs, bet manau atrasiu save mechanikų firmoje, ir gal bandysiu siekti kažko daugiau.

10. Kaip atliktumėte savo darba Kas dieną prižiūrėčiau TeamSpeak programą padaryčiau kelis eventus jei konors nebutu teamspeake padaryčiau nuotrauka jog jis yra žaidime ir padaryčiau ts nuotrauką jog ten šio darbuotojo nebūtų (Darbo Metu). Gal pravesčiau keletą veiklų su vyr.priž arba valdžios leidimu. Kas dieną padaryčiau nuotraukų ka nuveikiau ir kas savaitę užpildyčiau prižiūrėtojų ataskaitą.

11. Kaip manote kokia yra Teamspeak3 priž. svarba Mechanikų firmai Manau ši svarba yra gan didelė nes kiek esu matęs žaidime kiek būna teamspeake per pus mažiau tikrai reikia imtis atsakomybės kažkam ir daryti tvarką.

12. Ar toleruojate žmonės kurie vartoje necenzurinius žodžius? bei ar pats esate iš tu kas juos vartoja? Kaip minėjau nekalbu nebent reikia pasakyti ką nors svarbaus tikrai to netoleruoju ir labai nemėgstu keikūnų. 

13. Paskutinis pasisakymas Jeigu gausiu šias pareigas prisižadu nenuvilti darbuotojų valdžios ar kitų prižiūrėtojų.

Redaguota nario Shalikas_Emka_
Pasižadu jai gausiu prižiurėtoja aktyviai bei atsakingai atlikinėti savo darba
White_Arnoldis ir Tadys_Shade mėgsta tai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Acme_Mazulels

2. Jūsų Tab bei D.patirties lentelė: 

Spoiler

TAB:216d47ec72eff912a120dc83b476bf36587.png

D. patirtis: bd36176b5d8057bbbdb26afeadaeac13228.png

3. Kodėl nusprendėte pildyti būtent į šio prižiūrėtojo pareigas?: Ne viena karta turėjas tokias pareigas. Gerai su jomis susitvarkydavau. Aišku mechanikuose niekad neturėjas, bet visada yra pirmas kartas, tai norisi ir išbandyti.

4. Kaip darbuotumėtės ir kaip suprantat Vyr. priž darba: Stengčiau būti ko aktyvesnis, padėti kitiems prižiūrėtojams su jų pareigomis, rengčiau visokes veiklas, stebėčiau kaip atlieka ir kiek rimtai žiūri į savo pareigas prižiūrėtojai. Vyr. priž. pareigos yra pačios svarbiausios tarp darbuotojų. Jų pareigos yra rodyti gera pavizdį kitiems prižiūrėtojams ir darbuotojams, padėti valdžios atstovams kai jiems to reike. Jei tampi, nereiške, kad jau esi valdžia tu tik tampi maža dalim ta valdže, bet kada gali tave nušalinti nuo pareigu jei tu pjausi pievas, jei ir esi prižiųrėtojas tau vistiek reike dirbti savo darba tik tas, kad gali įgyti dydesni pasitikiėjima valdžios.

5. Ką naujo įnešite būdamas Vyr. Priž?: Žinokite net neišsivaizduoju, nes dažniausei pas mane viskas ateina netikėtai, bet visada galvojų kuo geresnių įdėju.

6. Įrodykite man kad galiu jumis pasitikėti: Esu turėjas aukštesnes pareigas negu prižiūrėtojas, su pavaduotoju tvarkiausi rūpestingai ir aktyviai, stengiau rodyti ko geresnį pavizdį darbuotojams, padėdavau valdžios atstovams kai jiems to reikejo, dėl rimtų priežaščiu. Aišku pareigos yra pareigos, jei tu jas užemi, tai reiške jas ir reike laikyti.

7. Jūsų pasiekimai šiame serveryje: Turėjas tu daug prižiūrėtojų, bet turėjas ir Medikų pavaduotoja.

8. Kuo išsiskirsit iš kitų atrankos dalyviu?, galbūt manot jog galit būti geriausiu?: Kaip visada sakau visi esame lygus, bet geresni tie kurie labiau stengesi. Yra stiprsnių ir aktyvesnių už mane darbuotojų, bet aš visada surizikuoju paimti ir palikti bent maža žymia firmoje.

9. Kaip manote kokia yra Vyr. Priž svarba Mechanikų firmai?: Kaip ir visur kitur. Padėti valdžiai, prižiūrėti ir pagelbėti kitiems prižiūrėtojams, didelis pavizdys kitiems darbuotojams, kad reike siekti savo tikslų. Reike prižiūrėti tvarka firmoje, duoti darbuotojams veiklos ir panašiai.

10. Apibūdinkite savo asmenybę: Patikimas asmuo, visada siekiu savo tikslų, draugiškas, padedantis bėdoje, juokdarys...

11. Kaip atliktumėte savo darba: Stengčiaus ko geriausei ir be priekaištų.

12. Ką galite pažadėti man (direktoriui) jeigu taptumėt Vyr. Priž?: Gerb. Direktoriau Darek`ai, pasistenkčiau būti ko aktyvesnis, padėti jums ir nenuvilti jūsų. 

13. Paskutinis pasisakymas: Anketa pusiau klaiki, bet stengiaus viska išdėstyti kuo trumpiau ir aiškiau. Linkiu kitiems pildytojams sekmės ir jei negausit to ko norėjot, nenukabinkit nosės, kita karta jums pasiseks.

Redaguota nario Acme_Mazulels
Pasižadu jai gausiu prižiurėtoja aktyviai bei atsakingai atlikinėti savo darba!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė Jefro_Grand

3. Kodėl nusprendėte pildyti būtent į šio prižiūrėtojo pareigas?Kadangi manau serveryje esu aktyviausias darbuotojas, ir vienintelis kuris gerai sutariu su firmos darbuotojais. O šio Priž pareigose kaip tik to ir reikia jog būtum aktyvus, sugebėtum susitvarkyti su kitais prižiūrėtojais, mokėtum sukviesti visus į bazę ir pravesti firmos darbuotojams veiklą. Kadangi už šį prižiūrėtoją teko atstovauti kitoje firmoje , ir gerai sekėsi bei patiko , todėl šiuo momentu pretenduoju būtent į šio prižiūrėtojo pareigas.

4. Kaip darbuotumėtės ir kaip suprantat Vyr. priž darba:Vyr.Priž- tai pareiga kuri atsakinga už TeamSpeak3 prižiūrėtoją, Veiklų prižiūrėtoją, Tvarkos prižiūrėtoją, bei firmos darbuotojus. Šias pareigas gavęs darbą pradėčiau stengdamasis pats sutarti su prižiūrėtojais bei kitomis neutralių firmų valdžiomis. Bandyčiau daryti kuo daugiau veiklų bei už dalyvavimą atlyginti premijomis , kad tik palaikyčiau darbuotojus užimtumu ir patenkinimu. Prižiūrėčiau kitus mechanikų firmos prižiurėtojus, kad nebūtu betvarkė , atliktu savo darbą taip kaip kad priklauso. Stengčiausi visada padėti firmos prižiūrėtojams, jei kiltu kažkokių abejonių.

5. Ką naujo įnešite būdamas Vyr. Priž?Didelias premijas, dažną užsiėmimą su darbuotojais. Mokėjimą dirbti kaip bendradarbiams.

6. Įrodykite man kad galiu jumis pasitikėti Vis dėl to firmos dar nei karto nepavedžiau ir nepavesiu. Skiltyje pagyrimai/papeikimai neturiu nei vieno papeikimo.O daugiau neturiu kaip įrodyti , su laiku pamatysi jog tikrai galima manim pasitikėti.

7. Jūsų pasiekimai šiame serveryje Furistu firmos TeamSpeak, Vyr.Priž pas Jack_Shadow. Apsaugos TeamSpeak Priž. pas Domce_Mobce

8. Kuo išsiskirsit iš kitų atrankos dalyviu?, galbūt manot jog galit būti geriausiu?Na kiekvienas tikriausiai argumentuotu savaip ir stengtusi paminėti gerąsias savo savybes. Vyr.Priž. serveryje jau esu buvęs. Šiame poste išbuvau beveik 2mėnesius, vėliau direktorius paliko savo erą. Manau, jog esu sukaupęs nemažą žinių bagažą kaip elgtis su Priž. ir kaip tvarkytis būnant juo. Esu iniciatyvus, jaunas žmogus, pilnas naujų idėjų

9. Kaip manote kokia yra Vyr. Priž svarba Mechanikų firmai Sutarimas su visomis neutraliomis firmomis , machanikų firmos darbuotojais bei jos valdžia (Direktoriu, pavaduotojais). Bendradarbiavimas.

10. Apibūdinkite savo asmenybę Esu užsispyręs, pareigingas bei griežtas jaunuolis. Siekiantis savo tikslų ir niekad neprarandantis vilties.

11. Kaip atliktumėte savo darba Atsakingai, rodydamas pavyzdį firmos darbuotojams. Klausydamas valdžios įsakymų, nurodymų.

12. Ką galite pažadėti man (direktoriui) jeigu taptumėt Vyr. Priž?: Jog neteks gailėtis bei iškeisti manę į kitą žmogų kuris perims Vyr.Priž. Neteks klausytis kitų žaidėjų nusiskudimų

13. Paskutinis pasisakymas Sėkmės mechanikų firmai darant analize. Bei sėkmės visiems pildantiems.

Redaguota nario Jefro_Grand

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Benas_Dievas

3. Kodėl nusprendėte pildyti būtent į šio prižiūrėtojo pareigas?: Na, ne senai norėjau šitų pareigų Mechanikų firmoje. Ir ne pirmą kartą bandau, bet visados išeidavo, kad gaudavau KMA. Tad galvoju šis kartas gal bus kitoks ir išbandysiu save. Bei manau galbūt pateksiu ir planai, svajonės išsipildys.

4. Kaip darbuotumėtės ir kaip suprantat Vyr. priž darba: Darbuočiausi visu pajėgumu, stengčiausi padėti visai firmai, būti aktyvesnis, sugalvoti idėjų ir pasidalinti jas, rodyčiau motyvacija, bandyčiau prisidėti ko daugiau prie firmos veiklos ir prižiūrėtojo darbo tobulėjimu, stengčiausi būti geras prižiūrėtojas ir rodyti iniciatyvą, tobulėčiau ir būti geresnis nei buvau. Daryti linksmas bei įdomias veiklas, budėjimus, akcijas, valymus ir visa kita kas paįvairintų dieną. Stengčiausi padaryti įdomius Event iš kurių nebūtų lengvą pasipelnyti ir, kad per kiekvieną rengiamą mano veiklą ar kitą galėtum patobulėti darbe. Aš Vyriausio prižiūrėtojo pareigas suprantu taip. Kad jis yra pavyzdys visai firmai ypač kitiems darbo prižiūrėtojams, jis tobulina darbo prižiūrėtojus, bando padaryti gerą prižiūrėtojo komanda. Padeda valdžiai, padeda kitiems darbuotojas, padeda prižiūrėtojams, atsakingai žiūri į savo pareigas, privalo mokėti ir atsakingai žiūrėti į savo pareigas. Pasitaisyti iš savo klaidų, rimtai žiūrėti į valdžios papeikimus. 

5. Ką naujo įnešite būdamas Vyr. Priž?: PAsidalinsiu savo sugalvotom idėjom kurios jau yra sugalvotos, padėsiu patobulinti darbo sistemą, esu sugalvojąs kaip pakeisti ir Atnaujinti Algos sistema. Jau dabar padėjau sukurti Prižiūrėtojams naują  temą, prisidėjau prie Prižiūrėtojų temos kurimo [truputį], darysiu vis įvairesnias veiklas, jei leis padėti atrankoje apklausti sugalvojęs esu neatsibodusius klausimus. Ir padaryti kelias veiklas su Tune, nes juk abu darbai susieję su Mašinom.

6. Įrodykite man kad galiu jumis pasitikėti: Manau valdžia turėtų manimi pasitikėti, nes ne kartą esu neišdavęs jūsų padarytas klaidas, pasidalintom idėjom kurios nėra įgyvendintos ir aš jų niekam nepasakiau ir nepasisavinau, esu dirbęs pas dareką ir manau jis manimi nenusivylė ir pasitikėjo, valdžia yra atvirai kalbėjusi tokių dalykų kurių nedera girdėti ir aš niekam nesakiau. Tiesiog esu tas kurio gali pasitikėti. 

7. Jūsų pasiekimai šiame serveryje:  Mano pasiekimai serveryje. Turiu 3 pasiekimus Mechanikuose ir kelius kituose darbuose. Mechanikuose esu turėjęs KMA prižiūrėtoją pas Masia_Mantas vėl KMA prižiūrėtoją pas Edvinas_Seb ir Greitojo būrio narys pas Darek_Ogo paskyrė Curb_Stomps. Esu turėjęs Medikų veiklų prižiūrėtoją, Dylerių grobimo prižiūrėtojo pavaduotojas. Ir Intox klubo pavaduotoją 2x ir Faf klubo pavaduotoją. 

8. Kuo išsiskirsit iš kitų atrankos dalyviu?, galbūt manot jog galit būti geriausiu? Yra aktyvesnių darbuotojų, bet aš per savo aktyvumą sugebu daug ką nuveikti ir padaryti daug ką gero, ir daug ką naujo. Stengiuosi rodyti pastangas už kitus, visi galime daugiau nei manome tad aš stengiuosi tobulėti ir padaryti daugiau, stengiuosi rodyti pagarbą vyresniam, nei kiti jos įžeidinėja, bet kaip sakoma kaip šauksi taip ir atsišauks. Visada gal labiau stengiuosi sau pasakyti Duok durnui kelią. Išsiskiriu savo dideliu kalbėjimu kuris yra kartais geras ir reikalingas, o kartai blogas ir nieko vertas.

9. Kaip manote kokia yra Vyr. Priž svarba Mechanikų firmai: Aš manau, kad Vyr. Priž. svarba yra labiau žiūrėti į kokybę, o ne kiekybę, padėti darbuotojams, valdžiai, prižiūrėtojam, nenuvilti kitų, lygiuotis į save patį, nekopijuoti idėjų ar kitų minčių, darbų. Nustebinti kitus savo veikla firmoje su pareiga, įrodyti, kad tave pasirinko ne veltui. Užtikrinti kokybę prižiūrėtojų komandoje. Būti pavyzdys kitiems. 

10. Apibūdinkite savo asmenybę: Apibūdinti save kaip asmenybe galiu taip, kad aš esu draugiškas, atsakingas, žiūrintis į kokybę, o ne kiekybę, lygiuojantis į save, rizikuojantis, nenuleidžiantys rankų, patikimas, daug kalbu, pasitaisantis iš savo klaidų, atsižvelgiantis į teisingą kritiką, stengiuosi sukurti ko geresnią ir kokybiškesnią idėją. 

11. Kaip atliktumėte savo darba: Manau atlikčiau savo klausimą kokybiškai, atsakingai, be papeikimų, aktyviai padedančiai, neišduodamas paslapčių ir kuo patikimiau. 

12. Ką galite pažadėti man (direktoriui) jeigu taptumėt Vyr. Priž?: Pažadu Mechanikų firmos direktoriui Darek_Ogo atlikti savo pareigas ko geriau, nenuvilti firmos nei jūsų ir kito valdžios nario, aktyviai padėti firmos prižiūrėtojams bei darbuotojams ir valdžios atstovams. Gerinti prižiūrėtojų veiklą jei tik to reiktų. 

13. Paskutinis pasisakymas: Linkiu sėkmės visiems tiems kurie užpildė ir kurie dar pildys, ir visai firmai sėkmės. 

Redaguota nario Benass_Dievass

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Lukas_Varske

2. Jūsų Tab bei D.patirties lentelė: 

3. Kodėl nusprendėte pildyti būtent į šio prižiūrėtojo pareigas? Nes teamspeak3 prižiūrėtojo pareigos yra kaip ir kiti prižiūrėtojai labai svarbios, nes reikia prižiūrėti, kad nebūtų kanalę pašaliniu žmoniu kurie darytu nesamones, kad darbuotojai nerėkautu ir elgtusi kulturingai vieni su kitais. O aš kaip tik ir noriu prižiūrėti, kad taip ir būtų. 

4. Kaip darbuotumėtės ir kaip suprantat TeamSpeak3 priž. darba. darbą pradėčiau nuo pasisveikino, patikrinimo ar niekas nesėdi užsimutine, jeigu jau buna užsimutine nukeliu į AFK kanala, kad netrukdytu, veiklos metu atmutinu tik žmones kurie padeda arba veda veikla, neskaitant direktoriaus ir pavaduotojo. TeamSpeak3 prižiūrėtojas yra labai atsakingai bei svarbus darbas, nes kai nebuna direkroiau/pavaduotojo tai jis turi prižiūrėti kanalus, tikrinti ar visi kas žaidime yra ts3.

5. Kodėl turėčiau jumis pasitikėt? Nes aš esu aktyvus, atsakyngas visada pabaigiu tai ką darau, firmoje esu jau galima sakyti normaliai laiko, todėl moku bendrauti su 'RedCar Service" Kolektyvų. 

6. Kuo išsiskirsit iš kitų atrankos dalyviu?, galbūt manot jog galit būt geriausiu? Nes aš moku bendrauti su Mechaniku firmos kolektyvu kuris yra labai šaunus, Turėdamas kanale M raidė prižiūrėjau, kad niekas neleistu pašaliniu garsu, esu aktyvus mechanikas dalyvauju visuose veikluose dažnai būnu TeamSpeak3 programoje mechaniku pagrindiniam kanalę.

7. Apibūdinkite savo asmenybę: Esu aktyvaus gyvenimo, gero charakterio visada baigiu tai ką pradedu, esu užsispyres žmogelis.

8. Ką galite pažadėti man (direktoriui) jeigu taptumėt TeamSpeak3 Priž?: Tai, kad TeamSpeak3 mechaniku kanale nebus keiksmažodžiu kai as prisijungias, visi elgsis gražiai, nebus tiek pašaliniu žmoniu kurie nepageidaujami ir pašaliniu garsu.

9. Jūsų pasiekimai šiame serveryje: Fast ant Furiuos klubos pavadutojas, bei žinoma 'RedCar Service" specialiojo burio narys.

10. Kaip atliktumėte savo darba: Savo darba atlikčiau atsakingai, tvarkingai ir taip, kad aš bučiau pavyzdis kitiems.

11. Kaip manote kokia yra Teamspeak3 priž. svarba Mechanikų firmai: TeamSpeak3 prižiūrėtojo svarba yra tą, kad jis turi prižiūrėti, kad ts3 kanale niekas nedarytu nesamoniu niekas nieko neižeidinėtu perdaug nesikeiktu, Darbuotojai butu pagrindiniam kanale, padetu kitiem prižiūrėtojams bei žinoma darbuotojams su direktoriui/pavaduotojui.

12. Ar toleruojate žmonės kurie vartoje necenzurinius žodžius? bei ar pats esate iš tu kas juos vartoja? Toleruot toleruoju, bet proto ribuose žinoma, ir pats kartais pasakau pora tokiu žodžius.

13. Paskutinis pasisakymas: Sekmės visiems pildantiems bei visai "RedCar Service" Firmai

Redaguota nario Lukas_Varskess

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Marco_Grand

2. Jūsų Tab bei D.patirties lentelė:http://imgur.com/a/jqcEe

3. Kodėl nusprendėte pildyti būtent į šio prižiūrėtojo pareigas?: Nusprendžiau pildyti, dėlto, kad šis prižiūrėtojas yra atsakingas už TeamSpeak programa, kurioje renkasi žaidėjai, kalbasi, tuo tarpu, kol darbuotojai kalbasi, TeamSpeak prižiūrėtojas turi juos prižiūrėti, o man šis prižiūrėtojas kaip tik prie širdies, nes beveik visą laiką prabūnu TeamSpeak programoje, bendrauju su darbuotojais. Taipogi, turiu patirties būdamas TeamSpeak prižiūrėtoju, ne viena karta esu juo buvęs, ir man puikiai sakėsi, todėl ir norėčiau išmeginti savo jėgas, norėčiau išbandyti save, šioje pareigose.

4. Kaip darbuotumėtės ir kaip suprantat TeamSpeak3 priž. darba: Na, darbuočiausi kaip ir kiekvienas TeamSpeak prižiūrėtojas, atėjus į kanala su visais pasisveikinčiau, pažiūrėčiau ar nėra pašalinių, kurie trugdo darbuotojams dirbti, žaidėjus kurie būtų užsimūtinę TeamSpeak kanale, visus numūvinčiau į AFK kanala, ir papaukinčiau jiems slaptažodį, kad grįže iš AFK galėsi ateiti į kanala, o ne visiems rašyti, koks pv, kickinčiau žaidėjus kurie rėkauja, keikiasi, leidžia muzika. Prižiūrėtojo dabar išties yra gan paprastas, TeamSpeak prižiūrėtojas turi prižiūrėti kanala nuo kenkėju kurie trugdo, veiklos metu, užtildyti kanala [Prižiūrėtojaus prašimu], veiklos metu atmūtinčiau tuos darbuotojus, kuriuos lieptu atmūtinti prižiūrėtojas, vedantis veikla. Prieš veikla, sukviesčiau visus darbuotojus į TeamSpeak programa, kad mažiau darbo būtų kitam prižiūrėtojui, darbuočiau, kaip geriau.

5. Kodėl turėčiau jumis pasitikėt?: Aš esu mandagus, pripažinantis savo klaida, atleidžiantis, motivuotas, mėgstantis bendrauti su darbuotojais, tvarkingas, leidžiu, kad kažkas mane kritikuotu, jei kažką blogo padariau, man paaiškintu, ką blogo padariau, ir pasitaisyčiau.

6. Kuo išsiskirsit iš kitų atrankos dalyviu?, galbūt manot jog galit būt geriausiu?: Aišku, šituo klausimu visi rašo savo gerus dalykus, ką jie moka, ką jie daro, bet galbūt ištikro taip nėra, taigi prieinam prie užduoto klausimo : Taigi, kaip ir minėjau, mėgstu bendrauti su darbuotojais, netgi kaip nesutariu su juo, dažniausiai juokauju su darbuotojais, bet kartais to būna ir perdaug, čia turbūt priskirsiu prie savo blogos pusės. Bet, kaip viskas ir bebūtų, esu tikrai sąžiningas, ir geras žmogus.

7. Apibūdinkite savo asmenybę: Na, net nežinau. Jei atvirai tai yra klausimas kurio labiausiai nelaukiu rašant betkokia anketa, kadangi reikia pateikti savotiška save-analize - turbūt pakankamai sunki užduotis.mėgstu padėti žaidėjams jų suteiktais klausimais,bei neskirstau žmonių į grupes,ten pvz: Priešas,draugas ir pns.Man visi yra lygus ir skaitausi su visais kaip su draugais. Aš esu raštingas, geras, malonus, padedantis, patyręs, protingas, mandagus, draugiškas ,daug žadantis, patikimas, manimi galima pasitikėti, esu aktyvus, gan nemažai laiko praleidžiu serveryje, moku gražiai ir maloniai bendrauti, jei pasistengiu, galiu ir kalną nuversti, esu ištikimas, visus baudžiu vienodai, nesvarbu, ar tai mano geriausias draugas, ar didžiausias priešas, ar paprastas žaidėjas, aš juos bausiu vienodai.

8. Ką galite pažadėti man (direktoriui) jeigu taptumėt TeamSpeak3 Priž?: Prižadu būti geras ir teisingas TeamSpeak prižiūrėtojas, neįžeidinėti žaidėju, o kaip tik jiems padėti, prižiūrėti TeamSpeak kanala nuo kenkėju, bei muzikos leidimo, prižiūrėsiu, kad darbuotojai, ar pašalinis, neįžeidinėtu bendradarbio, palaikysiu tvarka TeamSpeak kanale.

9. Jūsų pasiekimai šiame serveryje: Mechanikų  [TeamSpeak 2x] Prižiūrėtojas, Mechanikų  [Vyriausias] Prižiūrėtojas ,Mechanikų  [Veiklų] Prižiūrėtojas, Mechanikų  [Darbuotoju] Prižiūrėtojas ,Mechanikų  [KMA] Prižiūrėtojas ,Tiuninginių  [TeamSpeak] Prižiūrėtojas ,Tiuninginių  [Vyriausio prižiūrėtojo] Padėjėjas ,Tiuninginių  [Vyriausias] Prižiūrėtojas ,Fūristų  [Veiklų] Prižiūrėtojas ,Fūristų  [Darbuotojų] Prižiūrėtojas ,Dylerių  [Darbuotoju] Prižiūrėtojas ,Taxi/Transporteriu  [Jaunasis] Prižiūrėtojas ,,Taxi/Transporterių [Bazių] Prižiūrėtojas ,S.W.A.T  [Gama būrio vado] Padėjėjas ,PD/FBI  [Jaunasis] Prižiūrėtojas ,Mediku  [Darbuotoju] Prižiūrėtojas ,Mediku [Apšilęs skyriaus] Vadas ,Mediku [Vyriausias visų skyrių] Vadas ,Baikerių [TeamSpeak] Prižiūrėtojas ,Fūristų [Veiklų] Prižiūrėtojas ,Fūristų [TeamSpeak3] Prižiūrėtojas ,Apsauginių [Darbuotojų] Prižiūrėtojas ,Apsauginių [Veiklų] Prižiūrėtojas ,PD/FBI [Tvarkos] Prižiūrėtojas ,PD/FBI [TeamSpeak] Prižiūrėtojas ,PD/FBI [Vyriausias] Prižiūrėtojas ,Dylerių [TeamSpeak] Prižiūrėtojas ,Fūristų [Bazės] Prižiūrėtojas ,S.W.A.T [Būrio] Vadas ,Taxi [TeamSpeak] Prižiūrėtojas ,Apsaugos [Pavaduotojas] Petras_Neklausk.

10. Kaip atliktumėte savo darba: Savo darba atlikčiau tvarkingai, be jokių nesamonių, kaip visur ir visada, kad nebūtų jokių pašaliniu, ir t.t... TeamSpeak kanalas būtų sutvarkytas, ir išvalytas nuo kenkėju, ir žaidėju kurie yra užsimūtine TeamSpeak kanale.

11. Kaip manote kokia yra Teamspeak3 priž. svarba Mechanikų firmai: Tai prižiūrėtojas kuris prižiūri kanala, nuo visokių žmonių, kurie keikiasi, kurie įžeidinėja vienas kita, kad nešūkautu kanale kaip durnelis,nes viskam yra ribos.

12. Ar toleruojate žmonės kurie vartoje necenzurinius žodžius? bei ar pats esate iš tu kas juos vartoja?: Toleruot, tai nelabai toleruoju, aišku kaip ir visi yra ne viena kartą nusikeike kanale, taip pat ir aš, visi keikiasi, ir visiems nervarbu. Bet aišku, viskam yra ribos.

13. Paskutinis pasisakymas: Sėkmės pildantiems.

Redaguota nario Marco_Grand
Saudau_Savus mėgsta tai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė Strong_Blow a.k.a Rapala_Ausrius

3. Kodėl nusprendėte pildyti būtent į šio prižiūrėtojo pareigas? Todėl jog esu užsibrėžęs šį tikslą pasiekti mechanikų firmoje,pasitikiu savo jėgomis bei moku vadovauti.Į šias pareigas su šiuo vartotoju,nemanau jog pateksiu tačiau pabandyti verta kadangi turiu daug reputacijos tokiose pareigose.Daug laiko praleidžiu serveryje todėl aktyvumas mano būtų didelis.Į šį prižiurėtoją nusprendžiau pildyti,jog mano charakteris kaip vadovo yra tikrai geras.Todėl jokių neskalndumų nekiltų su darbuotojais ar manimi.Šis prižiurėtojas yra pats rimčiausias todėl sutelksiu į tai didelį dėmesį.Tikrai puikiai moku atlikti šio prižiurėtojo pareigas todėl nusprendžiau pabandyti.Bei pas šį direktorių norėčiau tikrai pakliūti į tokią vyr.prižiurėtojaus poziciją čia būtų galimybė parodyti ką aš sugebu.Į šį prižiurėtoją reikia tikrai įdėti pastangų,o aš jų tikrai galiu daug įdėti,firma būtų iškelta į viršų.Nes dabartinis laikotarpis gan prastas,darbuotojų mažai,veiklų mažai,ir prižiurimumo mažai.Kaip aš suprantu šį prižiurėtoją? šis tai yra vadovaujantis visai mechanikų grupei narys.Kuris užiima itin rimtas pareigas.Nesu žmogus kuris ateidamas į firmą gražiai bendrauja su darbuotojais,o vėliau pasikelia kaip daugelis.Todėl būčiau pavizdys kitiems.Jog suprastu ką jie daro ne taip kad neturi tokių pareigų.Su kiekvienu tokiu postu pasikeliu reputacijos šiame darbe,o aš turiu dar didesnį tikslą.Todėl nuo šio posto ir reikia pradėti.

4. Kaip darbuotumėtės ir kaip suprantat Vyr. priž darba Darbuočiausi kaip ir dabar,tačiau truputį kitaip.Dažniausiai prižiurėčiau darbuotojus jog nedarytų nesamonių,taipogi aš turėčiau užsiimti ir prižiurėtojais,turėčiau stebėti ką jie blogai daro ir ką gerai.Ir žinoma pranesčiau tai valdžiai jei matysiu kad tikrai prižiurėtojas stengiasi.O šį prižiurėtoją suprantu kaip ir vadą jis turėtų šiam darbui atiduoti visą save.Išmesti iš savęs visus principus ir nereikalingą šlamštą.Jog netrukdytų normaliam šio prižiurėtojaus darbui.Vyr.prižiurėtojas atlieka panašias funkcijas kaip ir pavaduotojai.Tik neturi tam tikrų komandų.Tačiau šis prižiurėtojas neturėtų pasikelti iki tokio lygio kaip pavaduotojas.Šio prižiurėtojo darbas yra gan sudėtingas tačiau prie jo priprantama su laiku.Jis turėtų stebėti mechanikų firmos komandą.Bei apie tai pranešti direktoriui ar pavaduotojams.Kad turėtum kaip sakoma šį titula negalima būt korumpuotam visi tau turi būti lygūs.Nes jei būsi kitoks tiesiog darbuotojai klausys ne tavęs o tu jų čia kalbu apie draugus.Išsakiau savo nuomonę apie šį prižiurėtoją manau teisingai supratau.

5. Ką naujo įnešite būdamas Vyr. Priž? Na,naujo gal ir nelabai ką šiuo metu turiu.Tačiau atnešiu į šią firmą savo pastangas bei su laiku ir įdėjas.Manau padarysiu kažką naujo jog nebūtų ta pati rūtina.Dėl ko darbuotojai ir išeina iš firmos.Į šią firmą atsinešiu tikrai prižiurimumo bei pagalbos.Tačiau su savo galva,tikrai prigalvočiau naujovių kurių dar netekę matyti.veiklos/treniruotės/eventai išsiskirtų iš kitų.Nes būtų ir man įdomu ir darbuotojams įdomu.O taip tai viską pasilaikysiu paslaptyje kad kitiems nebūtų nuobodų,nes kuo naujesnės  mintys tuo geresnės įdėjos,todėl nenoriu dabar to viešai skelbti bei tai pamatysite.

6. Įrodykite man kad galiu jumis pasitikėti Manim pasitikėti tikrai galite,nes esu turėjęs su kitu vartotoju ne vieną ir ne du prižiurėtojus,todėl manau tai yra pliusas.Dar vienas pliusas jog nesu žmogus konfliktiškas todėl laisvai sutarčiau su prižiurėtojais bei darbuotojais.Šią firmą noriu iškelti į aukštumas todėl ir turėtumėte manimi pasitikėti.Mano pasitikėjimas būtų 100 procentų jums jei būčiau prižiurėčiau,nes pirmiausia turėčiau tai ir įrodyti.Aš žmogus mėgstantis pabendrauti todėl ginčų tarp kolegų nekiltų.Dabar mano pasitikėjimas gal jums ir yra mažas tačiau visi mano prižiurėtojai,visi žmonės kurie buvo direktoriavime būtų tik apie mane geros nuomonės.Todėl norėčiau suteikti jums mano pasitikėjimą.

7. Jūsų pasiekimai šiame serveryje Įvardinti tikrai sunku,nes senai buvęs jais.Tuo pačiu ir ant šito vartojo nesu buvęs.Bet įvardinsiu jums iš savo sąrašo.Buvęs JEWELER's gang lyderis (Swaika_Kent,buvęs surtenos 13 Vyr/Teamspeak 3 prižiurėtojas (Karo_Wanted),Buvęs Grove street co'leaderis(Mantas_Siaulietis),Buvęs furistų darbuotojų prižiurėtojas (Jamal_Gibson),Buvęs dylerių grobimų prižiurėtojas (Cristian_Opps),Buvęs tune vyriausiojo prižiurėtojo pagalbininkas (Erce_Pukas),Buvęs SWAT tvarkos prižiurėtojas (Arnoldis_Arnoldis),Buvęs taxi/transporterių jaunesnysis prižiurėtojas (Sinaloa_Cartel),Buvęs Yakuza gaujos įkurėjas,Buvęs mechanikų firmos teamspeak prižiurėtojas (Lukas_Nolasco),buvęs mechanikų firmos vyr.prižiurėtojas (Lukas_Nolasco),Buvęs mediku firmos teamspeak 3 prižiurėtojas (Tuti_Fruti)  

8. Kuo išsiskirsit iš kitų atrankos dalyviu?, galbūt manot jog galit būti geriausiu?Išsiskiriu tuo jog nesu naivus kaip daugelis.Į pareigas žiūriu rimtai ir su jomis elgiuosi atsargiai.Turiu geležinius nervus,tačiau kai prisigeriu to nepatvirtinu.Kaip ir minėjau esu bendraujantis žmogus,jei užsibrėžiu vieno tikslo tai jo ir sieksiu.Esu šaunus pagalbininkas,mėgstu suprasti žmones guosti juos ir panašiai.Na galbūt nesu aš tas iš herojų kuris yra geriausias,tačiau tikrai reputacijos turiu daugiau nei daugelis žaidėjų.Esu žmogus laikantis žodį todėl su manęs nieks neprivers daryti to ko aš nenoriu.Dar,išsiskiriu iš kitų tuo jog kaip mano mama amžina atelsi sakius,tu esi išskirtinis kaip kiti vaikai įdomus ir t.t.Nes anksčiau tikrai ir pats sakau jog nebuvau eilinis vaikas kuris žaisdavo kieme ir sukdavo varkes.O aš buvau tylus labiau rūpinausi šeima nei savo asmeniniu gyvenimu.O dabar supratau kas yra netekti brangiausio šiam pasaulį žmogaus.todėl mano charakteris bei aš pats kaip ir sakiau geležinis pasidariau.Nes naiviu būti užteko man ir pasimokiau iš savo klaidų.

9. Kaip manote kokia yra Vyr. Priž svarba Mechanikų firmai Aš manau kad,šis prižiurėtojas turėtų nežiūrėti savęs,o prižiurėti kitus asmenis ką jie blogai daro.Tokia yra mano logika.Nes jei save per daug prižiūrėsi ir apie kitus net negalvosi tada firma bus tokia pati kaip ir liko,bus ta pati rūtina ir kitiems pasidarys neįdomi.Mechanikų firmai Vyr.Priž naudingas yra tuo jog,tas žmogus kuris gauna šias pareigas turi atsižvelgti į firmos būklę ir tada ją dar labiau pagerinti.Nes jei nebūsi atsakingas už savo elgesį ir neprižiūrėsi firmos nieko gero iš tavęs nebus.Taip aš suprantu.

10. Apibūdinkite savo asmenybę Apibūdinsiu apie save kaip biografiją : Mano vardas yra Aušrius,man 17 metų.Mano charakteris daugeliui panelių nepatikdavo nes buvau užsispyręs visą laik.Tačiau apmastęs supratau jog turiu keisti ne aplinką o save patį.Mano charakteris nėra tragiškas,tačiau nėra ir kaip kam pakenčiamas.Tačiau su manimi susibendrauti normaliai galima.Esu truputį pageriantis žmogus bet kaip išeina tik tada.Nesu jau toks nusiritęs alhoholikas tačiau kaip ir minėjau dėl netekties nebežinojau ką daryt ir pradėjau vartot žalingus įpročius.Tačiau laikas parodė jog būtina man pasikeist bet gert taip ir nemečiau <šypsausi>.Esu žmogus nei liūdnas nei linksmas toks pusiau.Šiame serveryje savo asmenybę matau gerą.Esu geras darbuotojas,mėgstantis humorą ir panašiai.

11. Kaip atliktumėte savo darba Savo darbą atlikčiau kruopsčiai,jei daryčiau kokią nors treniruotę viską daryčiau nuosekliai kad kitiems žaidėjams patiktų ir viskas būtų aišku.Jeigu daryčiau kokią nors veiklą pirmiausia pats sugalvočiau kažką įdomaus,be įdėjos veikla nebūna įdomi darbuotojams.Todėl reikia kažko naujo.Esu žmogus mastantis todėl ir nesunku būtų veiklą pravesti kitokią nei visi.Jei daryčiau kokį eventą tai nedaryčiau būtent iš pinigų sugalvočiau kažką naujo,bei nebūtų event kaip pagauti ar paliesti mane,ne tai pasenę įdėjų būtų daug,Diena praeitų žinoma puikiai manau ir man patiktų ir darbuotojams.O vakare kaip ir visada darydavau jei sugalvoju kokią nors įdėją visada kur nors užsirašau,ir kitą dieną pasiūlau direktoriui ar pavaduotojui.Arba pats tą įdėja įvygdau.Nes dažniausia jos būna susijusios su mano prižiurėtojaus darbu.Jei vyktų kokia nors atranka,žinoma padėčiau jei darytų koks nors vienas pavaduotojas.Nes aš žmogus mėgstantis pagalba.Žinoma ir nepamirščiau forumo,pildyčiau ataskaitas bei kokią nors sistemą kaip pliusų ar kažką tokio.

12. Ką galite pažadėti man (direktoriui) jeigu taptumėt Vyr. Priž?: Prižadu,jog būsiu aktyvus bei klausysiu direktoriaus/pavaduotojo.Galiu prižadėti jog ir su firmos prižiurėtojais bei darbuotojais viskas bus tvarkoje nes aš jais pasirūpinsiu.Pagelbėsiu veiklas pravesti kokias nors prižiurėtojams.O jei iškils kokių nors klausymų darbuotojams,būtinai į juos atsakysiu o ne numosiu ranka.Su pareigomis susitvarkysiu tvarkingai  kaip turi būti.Ir prižadu jei kažkas su manimi blogai aš bandysiu keistis į gerają pusę kaip ir visada.Nes tai yra svarbiausia norint būti šiuo sunkiausiu prižiurėtojumi.Dar galiu prižiūrėti jog naujovių čia nepritrūks ir tos pačios rūtinos čia nebebus,kaip anksčiau.

13. Paskutinis pasisakymas Tegul laimi stipriausi,sekmės visiems pildantiems bei serverio žaidėjams!

Redaguota nario Strong_Blow

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa Pretenduojant į Veiklu prižiurėtoja.

1. Jūsų Vardas_Pavardė  : Tomas_Pospekas

2. Jūsų Tab bei D.patirties lentelė :

Info Lentelė : 6ea0f079c20168bc84614c0941325370220.jpg

f2f4bfc327d370d420526a910362ba84492.jpg

Darbo Lentelė : 636789a4be4d23d6064bfba8701524f8363.jpg

3. Kodėl nusprendete pildyti butent į šio prižiurėtojo pareigas? Sveiki . Nusprendžiau pildyti į Veiklų Prižiūrėtoja , dėl to kad man patinka vesti veiklas . Veiklas galiu pravesti visokiais , nuo vairavymo iki gero aptarnavimo . Kiek vieną darbo dieną bus vedemos treniruotės ir veiklos skirtos gerai ir lkinksmai pralaisti vakarą kartu su kolegomis . Taip pat stengiusi aš pilyti į šias pareigas nes visose firmoje tai ateinu į firma , stengiosi pasiekti tokias pareigas kaip veilų prižiūrėtojas . Nes man patinka vesti veiklas ir jos visai įdomios buna .

4. Kaip darbuotumėtės ir kaip suprantat Veklu priž. darba ? : Darbuočiausi tai taip , kad paskelbsiau kad veikla ir ko nebus išmetu lauk . Pasidarau ft ko nera ir kas yra . Tei darbuotojai kurie aktyviai dalyvauja veikloje , jai firmos valdžia leidzia , tada kiek vienam skiriu po taškus ir sumoku gan didele premija už gera dalyvavimą . Taip pat kurie dalyvauja tada pasižiurau jai tas žmogus buna aktyvus tada jam suteikiu šansą pravesti kokia tai nos veiklos daly . Taip suprantu aš šitas pareigas ,kad Veiklu Prižiūrėtojas turi prižiūrėti firmos pareigas ir taip pat pravesti tam tikrą veiklą .

5. Kodėl turėčiau pasirinkti būtent jus? Manau turėtum mane pasirinkti Direktoriau dėl to kad gal įlga laiką mane pažysti . Žinai kad visadą aš padedu bėdoja ir neikada nenusivili manimi kaip geru darbuotoju ir geru draugu kuris visada tau padės bėdoje net ir realiame gyvenime .

6. Kuo išsiskirsit iš kitų atrankos dalyviu?, galbūt manot jog galit būt geriausiu? Tiksliai negalėčiau pasakyti kuom aš galiu but toks išskirtinis žmogus . Manau kad linksmu benrdavimu su zmonėmis ir vadovaimu . Gal tuom galiu but išskirtinis aš žmogus .

7. Apibūdinkite savo asmenybę : Esu gan linksmas serverio žaidėjas . Visiems padedu su paslaugomis . Visada prajuokines esu žmogu kad butu jiems linskma nuotaiką . Visadą turiu ką pasakyti žmogus . Visadą padėsiu jums bėdoje .

8. Ką galite pažadėti man (direktoriui) jeigu taptumėt Veiklu Priž?:  Pasižadu aš tau kaip serverio žaidėjas ir pažystamas kad gaves tokias pareigas kaip prižiūrėtojas , tai kad nepridarysiu aš tokiu klaidu , kad pas kui tektu man gailėtis kad nusižengiau . Taip pat stenksius klausyti žmogaus nurodymu , kuris turės akčiausias pareigas . Taip pat stenksius aš šitas pareigas išsaugoti gan ilga laiką .

9. Jūsų pasiekimai šiame serveryje : Veiklose turi nemažai pasiekimu . Esu buvęs pas Lukas_Nolosko esu gaves prižiūrėtojo pareigas , ir po kiek dienų jis man tada uždėjo pavaduotojo pareigas . Tada aš pirma kartą buvau pas ji pavaduotojas . Taip pat kitose darbuose kaip Taxi esu gavęs apie 6 darbo prižiūrėtojo pareigas . Gaila bet kitu aš neatsimenu . 

10. Kaip atliktumėte savo darba: Manau kad kiek viena serverio žaidėjas kuris yra gaves tokias pareigas manau kad jis aliktu savo darbą gan puikiai . Visu pirma aš pažiūrėčiau kiek yra on prisijungusiu darbuotoju . Tada pasiklaučiau valdžios ar dar veiklos nedarė . Jai pasakys kad ne tada sukviesiu visus į baze . Tada pažiūrėsiu ar KMA aikštelėje yra mašinu . Jai pamatysiu kad dauk tada padarysime KMA Aikštelės valyma . Aišku po jo kiek vienam darbuotojui suteiksiu miesto tam tikra daly kuria jie turės išvalyti . Aišku po valymo padarysime Budėjima ir teiksime paslaugas Nemokamai . O kitą diena galvoju padaryti Treniruote ir pasiulyti gal kokiai firmai kartu sudalyvauti tai butu manau įdomu vieism ne tik mums bet ir kitosm firmoms .

11. SITUACIJA : Prisijungiate į žaidima , matote kad yra 8 prisijunge darbuotojai , sukviečiate visus darbuotojus į bazė kad padaryt veikla , ateina tik puse ju [4] , jūsų tolimesni veiksmai? Paskelbiu pora kart per /r - Firmos racija . Kad visi į baze , ko nebus išmetu ir ft padarau tos žmones kurie yra . Pasižiurau ko nera  ir jai turiu paslaugas , pareinu per pzu ir pažiurau ką jis veikia . Jai kaleime tai tegul sedi kol išeis . Jai pažiurau kad neklauso ir atsikalbinėja tada pasidarau įrodymus ir siunsiu valdžiai kad darbuotojas neklauso . tada ji ispėju kad gaus ispėjima ir bus išmestas.

12. Paskutinis pasisakymas : Direktoriau išrink tik tuos žmones , kurie tavo noru bus užimti šias pareigas . Tegul laimi tik geriausi :)

Redaguota nario Tomass_Pospekasss
Lukas_Squaddas mėgsta tai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė  Anonymous_Anome

2. Jūsų Tab bei D.patirties lentelė http://www.part.lt/perziura/98337458865cec9ebfcd3d811c008181845.jpg

http://www.part.lt/perziura/17875839e9b73c973e04cbec998ec2c3366.jpg

3. Kodėl nusprendėte pildyti būtent į šio prižiūrėtojo pareigas? Todėl, kad niekas TeamSpeak3 Musų firmos kanale nesikeiktu ir nesipyktu.

4. Kaip darbuotumėtės ir kaip suprantat TeamSpeak3 priž. darba  Prižiurėti visus darbuotojus, kad visi butu TeamSpeak3 Programoje. Reike prižiurėti, visus kad nesikeiktu nekalbėtu apie kitus blogai.

5. Kodėl turėčiau jumis pasitikėt? Todėl, nes man patinka aiškinti kitiems.

6. Kuo išsiskirsit iš kitų atrankos dalyviu?, galbūt manot jog galit būt geriausiu? nu aš manau, kad išsiskirsiu nuo kitu tuom, kad esu tikriausiai gerai išaiškinu viska ko paklaustu.

7. Apibūdinkite savo asmenybę Mėgstu aiškinti kitiems, mėgstu prižiurėti visus.

8. Ką galite pažadėti man (direktoriui) jeigu taptumėt TeamSpeak3 Priž?:  Kad visi darbuotojai bus kanors išmoke iš manes.

9. Jūsų pasiekimai šiame serveryje Dar nesu bandes nieko tai vat ir noriu pabandyti, bet pvz kituose servuose esu buves.

10. Kaip atliktumėte savo darba Būčiau dažnai Prisijunges ir prižiurėsiu kitus.

11. Kaip manote kokia yra Teamspeak3 priž. svarba Mechanikų firmai Prižiurėti darbuotojus, kad nesikeiktu ir nesipyktu butu draugiški.

12. Ar toleruojate žmonės kurie vartoje necenzurinius žodžius? bei ar pats esate iš tu kas juos vartoja? Jai išgirščiau ir ispėčiau ir jai jis surinktu 3Isp užmutinčiau kanale koke 10Min, o aš pats tai nesikeikiu.

13. Paskutinis pasisakymas  Prižiurėsiu visus ir atliksiu savo pareigas.

Redaguota nario Minde_Vl
Pasižadu jai gausiu prižiurėtoja aktyviai bei atsakingai atlikinėti savo darba

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa Pretenduojant į Tvarkos prižiurėtoja.

1. Jūsų Vardas_Pavardė Sense_Kent

Spoiler

3. Kodėl nusprendete pildyti butent į šio prižiurėtojo pareigas?  Na, kadangi esu tas teisėsaugos veiklos žmogus, bet šiuo metu tikrai nesinori joje ką nors siekti, o ir nusikalstamosios man nelabai taip, tai ir nusprendžiau sudalyvauti šioje atrankoje. Mechanikų firma yra neutrali, tai yra mano firma. Kiek kartų esu dirbęs mechanikuose, tiek man patiko. Nors kai dirbau valdžia nebuvo aktyvi, būdavo mažai veiklos, bet dažnai būdavo daug paliktų mašinų ant kelio dėl kurių aš galėjau ir pasidaryti sau kaip ir veiklą. Aš žinau, jog tapęs šios firmos prižiūrėtojumi pakeisčiau iš esmės visa tvarką, jei tik leistu vyresnioji valdžia, bandyčiau padaryti mechanikų firmos tvarką unikalią bei realią. Todėl ir pildau anketą į šią firmą, nes turiu užsidegimo, turiu daug vilčių. Bent jau iš tų kartų kai dirbau mechanikuose kaip paprastas darbuotojas galiu pasakyti, kad šis darbas yra tikrai reikšmingas bei labai įdomus, tiesiog įtraukiantis į žaidimą. O dar jei turi kokias nors pareigas joje tai būna iš viso pasaka. Man tikrai simpatizuoja ši firma, noriu pabandyti kažko naujo ir kiek esu čia dirbęs nenusivyliau šia firma. Nors ir skamba ne kaip, kiti sako, kad teisėsauga žymiai geriau, ką tuose mechanikuose važinėji, tempi mašinas ir viskas... Aš tai neigiu ir aš noriu pasiekti šio tikslo - Mechanikų prižiūrėtojas. Ir negalvokite, kad pildau tik dėl posto, pildau tikrai tik dėl darbo. Iš pradžių ir aš galvojau, kad čia ne koks darbas, jame nėra ką veikti. Tačiau dabar aš esu įsitikinęs, kad posto taip anksti nepalikčiau ir su visu malonumu valdyčiau šią nuostabią firmą.

4. Kaip darbuotumėtės ir kaip suprantat Veklu priž. Darba Kiekvienas prižiūrėtojąs gavęs pareigas įsipareigoja būti  atsakingu tiek už tvarka firmoje žaidime, tiek tvarka firmos skiltyje forume, tiek tvarka TeamSpeak kanale. Žinoma pati pirma ir pati sunkiausia misija gavus pareigas bus susitvarkyti viską kas yra ne taip kaip turi būti. Pati pirma treniruotė yra pati svarbiausia sužavėti darbuotojus. Kaip tu ją pravesi taip visi darbuotojai į tave žiūrės. Treniruotės yra vienos pagrindinių firmos veiklų per kurias valdžia užima darbuotojus. Tai logiška, nes užimdami darbuotojus, firmos valdžia nori, kad kartu jie mokytųsi. Sugalvoti kuo įdomesni ir kuo labiau įtraukianti treniruotės scenarijų taip pat yra prižiūrėtojaus pareiga. Na ir žinoma nuolatinė priežiūra žaidime. Juk tvarkos prižiūrėtojas turės ne vien tvarką prižiūrėti, ir jis turės įdėti darbo į tai. Tvarkos prižiūrėtojaus darbą suprantu labai puikiai, reikia prižiūrėti darbuotojus, firmos tvarką forume, bazėje, teamspeak, nors ir teamspeak prižiūrėtojas turi tai prižiūrėti, bet tvarkos prižiūrėtojas irgi tai gali sutvarkyti.  Šis prižiūrėtojas taip pat turi ir pravesti veiklą. Trumpiau apibūdinus jis atsakingas už visa tvarką.

5. Kodėl turėčiau pasirinkti būtent jus? Kaip ir sakiau, esu pasiryžęs pakeisti šios firmos tvarką ir noriu pakeisti ją kitaip. Tai dabar yra mano tikslas kurio aš sieksiu. Nenoriu nieko daugiau tik įnešti savo indelį į šį darbą ir pasistengti būti atsimintam kaip vienu geriausiu šios firmos prižiūrėtojumi. Firmos vizija turiu, patirties šiokios tokios taip pat, bendrauti moku, viską puikiai išmanau apie tvarką. Ko dar reikia? Mano manymu turiu visus duomenis norint pasiekti šio prižiūrėtoją, ir turiu pakankamai parako sukurti naująjį bei tvarkingą Mechanikų firmos tvarką.

6. Apibūdinkite savo asmenybę Taigi, esu vaikinukas iš Molėtų, man yra 15 metų, greitai sueis 16, mano tikras vardas yra Lukas, laisvalaikiu lankau futbolą, žaidžiu kompiuteriu, dirbu. Esu žmogus, kuris mėgsta mąstyti, esu komunikabilus, padėti kitiems žaidėjams, dirbti, planuoti, tvarkytis. Esu nešališka, visada išklausanti žmogaus asmenybė. Esu draugiškas, mėgstantis bendrauti, siekiu užsibrėžto tikslo, griežtas, kartais būnu piktas, dėl nuovargio ar dėl kt. priežasčių. Nemėgstu pasikėlusių asmenų, narų.. Mano silpnosios savybės yra Galbūt nepasižymiu didele kantrybe, kartais kai reikia kažko tai ilgai laukti, labai nervintis pradedu. Na, galbūt dar mėgstu rizikuoti kartais naujais sprendimais. O šią savybę laikau dalinai silpna. Daugiau minusų pas save neišėjo įžvelgti. Jai norit sužinoti daugiau apie mane, pabendraukit Visada išklausantis bei suprantantis draugas, esu drausmingas, visada stengiuosi išlikti rimtu ir susikoncentravusiu.

7. Jūsų pasiekimai šiame serveryje Baikerių Veiklų prižiūrėtojas Baikerių Vyriausias prižiūrėtojas du kartus Medikų 3 skyriaus vadovas Medikų Teamspeak prižiūrėtojas Medikų Grobimų prižiūrėtojas Furistų Naftos vadovas Mechanikų Vyriausias prižiūrėtojas PD/FBI Daugkartinis veiklų, grobimų prižiūrėtojas PD/FBI Vyriausias prižiūrėtojas PD/FBI Antros grupuotės vadovas  Mechanikų Pavaduotojas Mechanikų KMA prižiūrėtojas Tune Grobimų prižiūrėtojas du kartus Tune Veiklų prižiūrėtojas Tune Tvarkos prižiūrėtojas du kartus Apsaugos Veiklų prižiūrėtojas Apsaugos Tvarkos prižiūrėtojas Tune Teamspeak Prižiūrėtojas Tune Vyriausias prižiūrėtojas Taksi/Transporteriai 2 bazės prižiūrėtojas SWAT Delta būrio vadas

8. Kaip atliktumėte savo darba Savo darbą bei darbo vietą tvarkyčiau nuosekliai, kadangi bet kokia klaida, sugadins viską, viską ką direktorius lieps tvarkysiu nuosekliai, tvarkingai, krupščiai, niekam nebus jokių nuolaidu, visi bus lygus, ar ne tiesa? Trumpiau apibūdinus viską darysiu visu pajėgumu ir stengsiuosi tai daryti visada, o ne vėliau, silpniau ir vis silpniau.

9. Ar esate darbštus ? Taip esu darbštus, kruopščiai dirbu turiu daug savyje idėjų todėl darbštus tikrai galiu prižadėti jog esu bei toks išliksiu visada.

10. Paskutinis pasisakymas Taip. Norėčiau pasakyti, kad labai ilgai troškau kažkokio prižiūrėtojaus, tai yra vienas iš mano mėgstamų serverio darbų, nes tai yra neutralios firmo, ir tik neutraliose firmose dabar aš noriu pabuvoti, šiame darbe, tiek kitur turiu daug patirties ir pažadu tiek Direktoriui, tiek būsimiems mano kolegomis, kad pareigas laikysiu iki galo, niekada nepasiduosiu spaudimui, visada padėsiu darbuotojams ir kelsiu firmą į aukštumas. Anketoje gali būti klaidų su teamspeak, kadangi iš pradžių pildžiau į teamspeak, bet paskiau persigalvojau.

Redaguota nario Sense_Kent
Strong_Blow ir Darek_Ogo mėgsta tai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.