Antanas__Kazlauzkas

[Idėja] S.W.A.T Firmai.

13 pranešimų šioje temoje

. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Antanas_Kazlauzkas
2. Apie, ką susijusi Jūsų idėja (sakiniu): Šį idėją  yra susijusi su PD/FBI/SWAT/Apsaugos firmomis.
3. Jūsų idėjos aprašymas: Šį idėja yra apie komandą,kuri ant mašinos uždėtu ant mašinos švyturėlius,o tai labai padėdu S.W.A.T gal net ir kitom firmom.
4. Kuo ši idėja bus naudinga?: Jį labai butu naudinga butu S.W.A.T ant tokiu mašinų kaip buffalo,kad padarytum komandą mašinoje /svytureliaion(uždėdu švyturėlius ir pvz važiuoja SWATAS ir paspaudžia [H] Ir į chatą parašo "Prašome sustoti jus stabdo S.W.A.T V_P),tai butu naudinga/padėdu S.W.A.T firmai geriau stabdyti gaudyti nusikaltėlius.

Vilius_Rcon mėgsta tai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
prieš 6 minutes(-čių), Klajoklis_Gilius rašė:

Prieš nes yra tam keybinderis kad galetum rašyt i chatą sustot bet dėl švyturėlių už

Taip bet,butu geriau negu rašyti į chata/bydintis bent jau mano nuomonė.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikas, sakyčiau prieš šitai idėjai, kadangi S.W.A.T firmos darbuotojam kaip ir pats žinai privaloma keybind programa, todėl tu tiesiog paspaudi numeri/raidę ir tiesiog tau parašo, jeigu bėga, dedi už bėgimą. O dėl švyturėliu tai manau tiesiog nereikalinga, nes kam to reik ? Nei jie padėtų nei ką, tiesiog viskas gerai kaip yra, gali isijungt soundus su kuriais girdėsi kai paspaudžia H ir gaudai, sustos tai sustos, vis tiek dauguma be soundu lošia, tai tiesiog užkrautu efektus ir pnš mano nuomone. Dar parašei katik, kad geriau būtų padaryt tą su H raide, čia tas pats kas ir keybindas, tu gali pasidaryt ant keybindo H raidę jeigu nori tau vis tiek įsives ta žinutė, nejaugi sunku į keybinda per max 35s susirašyt visas pagrindinęs žinutes tarkim /kliutison, /kliutisoff, Vardas_Pavardė || Būrys ir kad sustabdai, nu nežinau.. :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

sveikas sita ideja zinau is kito serverio sita copy paste ideja yra paimta is kito serve pries nes tam keybindas yra

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prieš. Čia ne Semyro serveris ir tikrai nereikia tokių dalykų. Paprasta Buffalo, visi žino ir taip, kad čia S.W.A.T. ir tiek.

Tony_Greyn mėgsta tai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 21 valandas(-ų), Tony_Spiter rašė:

Prieš. Čia ne Semyro serveris ir tikrai nereikia tokių dalykų. Paprasta Buffalo, visi žino ir taip, kad čia S.W.A.T. ir tiek.

Kitas gali sumaišyti su iš mašinų turgaus pirkta.

Darbinio transporto ženklinimas manau reikalingas.

Rimas_Balvonas_ ir Tony_Spiter mėgsta tai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Ką tik, Max_Tosha rašė:

Kitas gali sumaišyti su iš mašinų turgaus pirkta.

Darbinio transporto ženklinimas manau reikalingas.

Bet SWAT gal kiek dirba lyg slaptoji tarnyba? Jei kyla šiokios tokios dvejonės serverio žaidėjams, ar tai SWAT, ar tai paprastas žaidėjas, gal tai labiau išpildo SWAT paskirtį? Manau, jog mašina nei kiek nėra blogesnė, jei ant jos stogo nėra pritvirtinti švyturėliai? Yra ir svarbesnių juk dalykų, ko tikrai reikia.

Rimas_Balvonas_ mėgsta tai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2017-08-13 at 04:55, Mantas_Westbrook rašė:

Sveikas, sakyčiau prieš šitai idėjai, kadangi S.W.A.T firmos darbuotojam kaip ir pats žinai privaloma keybind programa, todėl tu tiesiog paspaudi numeri/raidę ir tiesiog tau parašo, jeigu bėga, dedi už bėgimą. O dėl švyturėliu tai manau tiesiog nereikalinga, nes kam to reik ? Nei jie padėtų nei ką, tiesiog viskas gerai kaip yra, gali isijungt soundus su kuriais girdėsi kai paspaudžia H ir gaudai, sustos tai sustos, vis tiek dauguma be soundu lošia, tai tiesiog užkrautu efektus ir pnš mano nuomone. Dar parašei katik, kad geriau būtų padaryt tą su H raide, čia tas pats kas ir keybindas, tu gali pasidaryt ant keybindo H raidę jeigu nori tau vis tiek įsives ta žinutė, nejaugi sunku į keybinda per max 35s susirašyt visas pagrindinęs žinutes tarkim /kliutison, /kliutisoff, Vardas_Pavardė || Būrys ir kad sustabdai, nu nežinau.. :D

Pagal taisykles nereikia stoti Swat Buffalo automobiliui. Nes kai laikai teises vairavimo mokykloje aiškiai parašyta klausime ką daryti kai pamatai spec transportą su įjungtais švyturėliais ir teisingas atsakymas sustoti į dešinę. O čia nežymėtas automobilis jam neprivalai stoti jis tik persekioti gali ir kai pasikvies į pagalbą automobilį su matomais švyturėliais 360 laipsnių tik tada stoji.

O jei deda ita už bėgimą dedi ban ir viskas. Tai ką tu @Mantas_Westbrook mokini apie dėjimą už bėgimą. SWAT narys esi ir savo kažkokias išsigalvoji peripetijas ir kitus mokai. Tas pats ir realiam gyvenime tu neprivalai net stoti kur mašinos nežymėtos ir net švyturėlius tarkim turi tik grotelėse, tokioms gali nestoti nes privalo 360 laipsnių kampu būti švyturėliai. Tai gal picerininkui irgi stosi jei parašys ::STOP:: Picos. ?

@Antanas__Kazlauzkas prie ko tą apsauga kiši dar čia ? Juk realiai jie ne teisėsauga. Kur jiems skubėt su tais švyturėliai ? Šį idėją  yra susijusi su PD/FBI/SWAT/Apsaugos firmomis.

Raudonas_Obuolys mėgsta tai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Čia tipo savo visa pykti Putriau išlieji ? Nei man idomi tavo ta stumykla nei ką, neverkšlenk. Blatnekas atsirado.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 21 minutes(-čių), Mantas_Westbrook rašė:

Čia tipo savo visa pykti Putriau išlieji ? Nei man idomi tavo ta stumykla nei ką, neverkšlenk. Blatnekas atsirado.

Kad aš labai ramus ir nepiktas esu žmogus, gal tu gyveni piktoje aplinkoje ir visur tau pyktis vaidenasi ?

Raudonas_Obuolys mėgsta tai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ne tu ka žinau iš niekur nieko mane užsipuolei, čia ne realybe, suprask. Čia yra žaidimas. Buffalo nėra mirgalkių, nu ir kas, SWAT darbuotojas parašo STOP nu ir kas yra ? Tau trugdo ? Kaip kitaip pranešt, kad tave gaudo ? Parašyt asmeniškai tavo nicka ? Per ilgai užtruktu. Visada būdavo, kad rašytu STOP, jeigu nesustoja, vadinas bėga, nes mirgalkių nėra, o soundai buna pas dauguma išjungti, todėl prašyčiau neverkti. Čia tau ne realybe, svajok apie savo tuos 360 laipsnius, čia žaidimas, suprask prašau tai. ;) Nematau tolko pratęst pokalbio, be reikalo atsakynėt į kvailas žinutes žmogaus, kuris neskiria žaidimo nuo realybės. Realybėj irgi su tb kickais mėto ane ? :DDDDD Čia aš tau kaip palyginimą daviau, nes tu man prikaišioji irgi realybe ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

aSqzeRg.gif

Iš esmės, mano nuožiūra reikėtų transporto priemonę Buffalo pašalinti iš mašinų turgaus arba S.W.A.T. darbo inventoriaus, ir nereikėtų jokių švyturėlių ar kitų ženklinimų. S.W.A.T. darbas yra slaptas, turi turėti šiokį tokį slaptumą, nebūti lengvai atpažįstami, tad švyturėlių nereikia, tačiau tokiu atveju, jeigu ši transporto priemonė būtų pašalinama iš mašinų turgaus, jog žaidėjai nedirbantys S.W.A.T. darbe neklaidintų, neerzintų ir pan. kitų serverio žaidėjų, dar viena išeitis dėl transporto priemonių spalvų, jog S.W.A.T. inventoriuje esamos šios markės mašinos negalėtų keisti spalvos, apart juodos bei mašinų turguje esančios - įsigyti juodos spalvos. Na, o jeigu nei viena iš šių išeičių nepalanki - ženklinimas būtinas. „H“ raidė nėra reikalinga, yra „KeyBinder“ programa skirta tam, yra žaidimo susirašinėjimas („chat“), per kurį tai gali nesunkiai parašyti. Malonu, jog dalinatės idėjomis LMG serveriui.

Kevin_Sanchez

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.