Abrikosas_Weed

Baikeriai - nusikalstama grupuotė !

1 pranešimas šioje temoje

Jo4ouhy.png

B A I K E R I A I - G A U J Ų  D A L I S

Taigi, taigi - šiokios tokios permainos Nusikalstomų grupuočių gyvenime. Nuo šiol, laikinai, o gal ir visam laikui Baikerių firma tampa Gaujų dalimi. Nuo šiol Baikeriai nebe firma, nors ir visada turėjo nebūti firma, tačiau daugelis iš Baikerių padarė firmą.

Baikeriai - nusikalstoma grupuotė, kuri priklauso nuo tam tikros serverio Gaujos. Baikeriai priklauso Gaujai, tai reiškia, jog jiems galioja visos Gaujų taisyklės. Baikeriai kaip grupuotė dirba induvidualiai, jų tikslas yra kelti betvarkę miesteliuose, padėti nusikalstamoms grupuotėms bei visomis jėgomis priešintis teisėsaugos priespaudai.

Funkcionavimas - iš esmės niekas ir nesikeičia, tiesiog gaujos nariai dirbdami baikeriu turės tam tikrų privalumų.

 • Baikeris nėra skaitomas baikeriu, jei jis nepriklauso tam tikrai gaujai. Baikerius valdo ta gauja, kuri yra stipriausia serveryje. Tos gaujos lyderiams yra uždedami pavaduotojai, kitos privilegijos, jog jie patogiau galėtų valdyti savo gaują.
 • Nesijaudinkite, serveryje dar tikrai pamatysite žaidėjų su baikerių apranga! Laisvu metu gaujos nariai gali vilkėti baikerio lemenę, muvėti tuos sunkius batus ir draskytis su tuo mylimu "Freeway" motociklu.
 • Gaujos nariai, kurie yra įdarbinti į Baikerių grupuotę oficialaus veiksmo metu (grobime, okupacijoje, rekete, blokadoje, Gw/Brawl, susišaudyme) privalo vilkėti savo atstovaujamos gaujos aprangą.

Reikalavimai:

 1. Kiekvienas atstovaujantis Baikerių grupuotei privalo turėti Gaują, ginklų licenziją, TeamSpeak programą bei 6.OOO serverio patirties taškų (XP).
 2. Tam tikrose Gaujos rengiamose veiksmose žaidėjas dirbantis Baikeriuose privalo vilkėti savo Gaujos aprangą.
 3. Baikeriui draudžiama bendradarbiauti su Teisėsaugos atstovais, privaloma palaikyti šiltus ryšius su kitomis Nusikalstomomis grupuotėmis.
 4. Baikeris negali pažeidinėti bendrųjų serverio taisyklių bei kurti temas forume, Baikerių skiltyje (už šiuos pažeidimus žaidėjas bus išmestas iš grupuotės).

Privalumai:

 1. Laisvė - nėra jokio darbo grafiko, nėra rangų sistemos ar kitų firmos pageidaujamų taisyklių. Laisvu metu gali važinėti su savo motociklu ir veikti ką tik nori.
 2. Uždarbis - būdamas gaujoje ir kartu Baikeriuose garantuoju, jog tikrai čia uždirbsi daugiausiai šlamančių. Po kiekvieno veiksmo gaujos lyderiai išdalina premijas, taip pat nuo dabar galimos ir algos, o galiausiai - gausi ir pinigų, jei važinėsi ant grupuotės motociklo.
 3. Jokių Juodųjų sąrašų - patekdamas į grupuotę gali nesijaudinti apie tam tikro išdirbimo laikotarpį, nebūsi įrašytas į Juodąjį sąrašą už neuždirbimą ar kitus smulkius pažeidimus!
 4. Baikerių bazė - gaudomų asmenų saugiausia zona - į ją negali kišti nosies Teisėsaugos nariai, joje draudžiami šturmai ar grobimai.
 5. Dirbdamas baikeriu, nepatarsi tos pačios nuobodžios rutinos. Kai būsi ištroškęs veiksmo - padėsi Gaujai vykdyti nusikaltimus, o kai norėsi atsipūsti - galėsi naršyti žaidimo pasaulį su savo motociklu.

Į Baikerių grupuotę galima patekti keliais būdais:

 • Atrankos metu (kai Gaujos lyderiai apklausinėja žaidėjus ir priima į Gaują bei tuo pačiu į Baikerius).
 • Būti pakviestam Gaujų Prižiūrėtojo, Direktorių Prižiūrėotjo ar Serverio Administracijos.

Kiti svarbūs dalykai:

 • Draudžiama grobti, okupuoti ar daryti šturmą Baikerių grupuotės bazėje. Šturmuoti, grobti ar okupuoti reikia Gaują, kuri valdo Baikerių grupuotę (hood).
 • Teisėsaugos nariui draudžiama dėti įtarimą, jei Gaujos narys padarė pažeidimą su atstovaujamos Gaujos apranga, o sučiupant vilki Baikerio aprangą.
 • Už kiekvieną Baikerių grupuotės nario pažeidimą veiksmo metu kitos firmos gali pildyti pretenzijas Gaujų skiltyje.
 • Baikerius valdantys asmenys negali pažeisti bendrųjų direktorių taisyklių bei gaujų taisyklių, pvz.: bus baudžiami, jei blogai paskelbs skelbimą per /d komandą.
 • Draudžiama skelbti Baikerius kaip firmą, platinti jos vardą kaip tam tikros firmos, pvz.: gavus Teisėsaugos firmos valdžios atstovui išpirką, reikia parašyti, jog išpirka gauta iš tam tikros Gaujos, o ne iš Baikerių.
 • Pamačius, jog Baikeris grūbiai pažeidžia taisykles reikia susisiekti asmenine žinute su Gaujų Prižiūrėtoju arba rašyti papeikimą Gaujai.

Šiuo metu baikerių firma priklauso gaujai: - Kavoriai -
Žaidime pavaduotojo pareigas turi gaujos lyderiai -  Ignas_Host / Nojus_Pumputis / Lukas_Markeris.

Redaguota nario Abrikosas_Weed

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

 • Aktyvių narių   0 nariai

  No registered users viewing this page.