Jump to content
And_Morello

♕ Kitokie pasikalbėjimai su And_Morello ♕

Rekomenduoti pranešimai

3.png

"Kitokie pasikalbėjimai su And_Morello"

• Atviros diskusijos APIE VISKĄ

Neturi veiklos, o galbūt nori numaršinti liūdesį ar blogą nuotaiką? Čia ta vieta, kur galima diskutuoti apie viską, su manimi,

bei skaityti kitų žaidėjų diskusijas, nuomones ar net gi įdomias istorijas/prisiminimus !

Diskusijos neribojamos, galime atvirai kalbėti apie viską, galite atvirai užduoti klausimus / iškelti teiginius man !

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Klausimai, kuriuos norėčiau užduoti:

1. Ar sieksi kokios dar firmos pavaduotoją, ar čia atėjai tik praleisti gerai laiką?

2. Koks tavo šiame serveryje buvo atsimintiniausias įvykis?

3. Ar susiradai čia draugų, su kuriais tenka pabendrauti ir realybėje?

4. Koks direktorius pagal tave yra / buvo geriausias, ir kokios firmos?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 4 minutes(-čių), Jack_Evans rašė:
  1. Pats įsimintiniausias tavo nutikimas gyvenime? 
  2. Koks juokingiausias nutikimas?
  3. Koks gėdingiausias nutikimas?

Jeigu gali atsakymus parašyk kuo vaizdingiau. Ačiū Tau už atsakymus :)

Įdomūs klausimai, tikrai priverčiantys pagalvoti apie geriausius bei blogiausius prisiminimus.

1. Nutikimų gyvenime patyriau tikrai gana nemažą kiekį, kaip ir mes visi, įsimintiniausio nutikimo šiame saraše neradau, nemanau kad jo nėra, tiesiog galbūt to nepamenu, tačiau mano manymu geriausi prisiminimai yra visi, nes visa tai nėra bereikšmiška, visa tai prasminga, visi prisiminimai mano mintyse yra įsimintiniausi, apie tą vienintelį prisiminimą nepagalvoju, perskaičius tavo klausimą.

2. Linksma pagalvoti apie juokingus prisiminimus (jaudinuosi) Tas vienas ir įsimintiniausias tikriausiai nutiko mokykloje, na galų gale mokykloje nutiko daugelis įsimintiniausių linksmų dalykų, iš kurių dar ir dabar tikriausiai labai dažnai pasijuokiam, tai papasakosiu vieną įvykį, galbūt tai negražu pasakoti bet papasakosiu:

Vyko "Dvidešimtadienio" šventė, po jos su klase buvom užsisakę pirtelę ir buvom pasiruošę "patūsint" kaip niekada, tačiau vos tik prasidėjus linksmybėms, pastebėjome jog "WC" kabina per daug laiko užimta, o žvilgtelėjus per viršų kas ten, išvydom smigį klasioką šalia tualejo, labai nemaloniomis aplinkybėmis, manau tai atsiminsiu dar ilgai, galbūt tai skamba nelinksmai, o gailestingai, tačiau sarkastiškas juokas apėmė visus, mano manymu tuo metu buvo didžiausias juoko priepolis visiems.

3. Ammmmm.. Manau tai pernelyg privatu, nenorėčiau dalintis savo asmeniniais gėdingais įvykiais :P

Dėkoju už klausimus !

prieš 1 minutę, Griffin_Oppz rašė:

Klausimai, kuriuos norėčiau užduoti:

1. Ar sieksi kokios dar firmos pavaduotoją, ar čia atėjai tik praleisti gerai laiką?

2. Koks tavo šiame serveryje buvo atsimintiniausias įvykis?

3. Ar susiradai čia draugų, su kuriais tenka pabendrauti ir realybėje?

4. Koks direktorius pagal tave yra / buvo geriausias, ir kokios firmos?

Dėmesio verti klausimai, į kuriuos atsakysiu su nekantrumu !

1. Kaip visiems puikiai suprantama, visi susirenkame į šį projektą linksmai ir nuotaikingai leisti savo laiką, aš tuo pačiu prisidedu prie visų, tačiau stengiuosi parodyti norą bei motyvaciją, kurios pas mane šiuo metu nestinga. Taip tavo klausimą "Ar sieksi kokios dar firmos pavaduotojo" galiu paversti teiginiu, taip, tikrai sieksiu ko nors geriau, nei turiu dabar. Žinoma turiu gana neblogą reputaciją, todėl noriu siekti geresnių rezultatų, bei pareigų kurių esu vertas, o kokios tai pareigos, palauksim pamatysim.

2. Tikriausiai pirmasis darbas su pakvietimu, tai buvo pirmų pirmiausias įvykis, kuris įvyko begalo seniai.

3. Taip, dalį jų pažystų ir realiai.

4. Įsimintiniausias, idėjų bei motyvacijos kupinas direktorius buvo Mat_Himplin. Pas jį PD/FBI eroje dirbau iki pačios paskutinės dienos, tai tikrai buvo viena iš įsimintiniausių PD/FBI firmos erų, mano svajonė būtų tai sugražinti, ir kartelę iškelti aukščiau nei kadanors yra buvę. Noriu padėkoti jam, už gerus prisiminimus.

Dėkoju už klausimus.

Pagarbiai And_Morello " Kitokie pasikalbėjimai "

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 31 minutes(-čių), Greg_Slokittik rašė:

Ką manai apie teroristus, terorizmą? Jie nuo mažens mokomi šaudyti, supažindinti su ginklais, granatom. Nu ten galima sakyti, kad jų žaislai ginklai, bombos. Kartais vaikus panaudoja, kaip " teroristas mirtininkas ". Ką manai apie tai?

ISIS-Child-AK47.jpg

Sveikas, tai gana įdomi diskusija, kuri yra verta viso pasaulio dėmesio. Kartais pamačius ką gali padaryti mažametis vaikas, pagalvojame kur ritasi pasaulis ir kas bus toliau, tiesa?

Šiuo atvėju nuomonės visų būtų skirtingos, tačiau mano nuomonė:

Islamo religiją pripažystantys tautiečiai (taip juos pavadinsiu) ar "teroristai" atneša labai daug juodo, į mūsų aplinką, bandydami įrodyti kad tai yra normalu, kad atimti gyvybę yra žygdarbis. Ne naujiena visiems, kad jų vaikai mokomi žudyti nuo pat pirmų dienų, esu visiškai prieš tai... Todėl pasaulis, žmonija turėtų vienytis ir naikinti tokio blogio padarinius, tai kone labiausiai kenkianti religija, daugiausiai pridariusi nuostolių mums visiems, todėl manau kad tai turėtų būti sunaikinta, tačiau tuomet galbūt mes būsime laikomi nežmogiškais? Tokiu teiginiu diskusija keičia kryptį, kad kai kurie žmonės pripažįsta šią religiją kaip normalų dalyką... Pagalvokime kodėl jie tai daro? Esu girdėjęs komentarų kad jie nori ginti bei plėtoti savo tautą, o ką daro Amerikiečiai? Galbūt paskelbus taiką viskas baigtūsi ir pasikeistų? Tačiau mažai tikėtina, nes tai yra didžiausias blogis, kuris kuria istorinius įvykius, pasiglemžiant didelius skaičius nekaltų aukų.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikas,

1. Kiek laiko žaidi serveryje?

2. Ar turi pasiekimų serveryje?

3. Kokie tavo autoritetai?

4. Ar turi gerą draugą Sampe?

5. Koks tavo tikras Vardas?

6. Jūsų nuomone apie mane?

7. Kaip vertinate dabartinį Direktorių darbą?

7. Ar siekiate kažko?

8. Ar būsite aktyvus šitoje temoje?

9. Ar skaitote prisistatymus?

10. Ar turite prisistatymą? Jie ne ar sukursite?

11. Kokiais žmonėmis pasitikite serveryje?

12. Kada baiksite žaisti LMG serveryje?

13. Kiek jums metų?

14. Koks jūsų mėgstamiausias dabas?

15. Koks jūsų geriausias šiuo metu direktorius?

16. Kokia jūsų geriausia daina?

17. Kaip manote ar bus 3 pasaulinis karas?

18. Jei galėtumete pasirinkti super gale kokia gale būtų?

19. Ar jūs pavydus?

20. Jums labiau kiekybe ar kokybe?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 26 minutes(-čių), Benass_Dievass rašė:

Sveikas,

1. Kiek laiko žaidi serveryje?

2. Ar turi pasiekimų serveryje?

3. Kokie tavo autoritetai?

4. Ar turi gerą draugą Sampe?

5. Koks tavo tikras Vardas?

6. Jūsų nuomone apie mane?

7. Kaip vertinate dabartinį Direktorių darbą?

7. Ar siekiate kažko?

8. Ar būsite aktyvus šitoje temoje?

9. Ar skaitote prisistatymus?

10. Ar turite prisistatymą? Jie ne ar sukursite?

11. Kokiais žmonėmis pasitikite serveryje?

12. Kada baiksite žaisti LMG serveryje?

13. Kiek jums metų?

14. Koks jūsų mėgstamiausias dabas?

15. Koks jūsų geriausias šiuo metu direktorius?

16. Kokia jūsų geriausia daina?

17. Kaip manote ar bus 3 pasaulinis karas?

18. Jei galėtumete pasirinkti super gale kokia gale būtų?

19. Ar jūs pavydus?

20. Jums labiau kiekybe ar kokybe?

Sveikas Benai, malonu kad įsitrauki į diskusiją ir užduodi klausimus !

1. Serveryje žaidžiu apie ~3 metus, ne vien su šiuo account.

2. Taip, daug prižiūrėtojų iš seniai, bei vieną Pavaduotojo postą, SWAT firmoje (Tadys_Kent).

3. Šiuo metu autoritetų projekte neįžvelgiu.

4. Turiu daug gerų draugų.

5. Valentinas.

6. Na, kadangi neesu bendravęs su tavimi, nieko per daugiausiai negalėčiau pasakyti, o įpatingai tokioje erdvėje ir tokiomis aplinkybėmis. Tikiuosi teks pažinti.

7. Šiuo metu nesiekiu nieko, žaidžiu dėl savo malonumo.

8. Žinoma, tai mano veiklos dalis.

9. Retkarčiais peržiūriu, įdomu kaip atrodo kiti serverio žaidėjai, ką parašo apie save.

10. Šiuo metu ne, tačiau tikrai sukursiu atradus laisvo laiko, ir gerą ūpą.

11. Tais, kurie pasitiki manimi.

12. Na dar šito neplanuoju, tačiau manau baigsis mokslai, baigsis ir žaidimas. 

13. Man 17 metų. (2000-02-20).

14. PD/FBI/SWAT.

15. Manau nėra geriausio, nes šiuo metu nei iš vieno Direktoriaus nepastebėjau ko nors tokio "wooowww".. Gaila :/

16. Na geriausios neturiu, bet dabar kol rašau, perklausiau šias:

17. Žinoma bus, ir tai tik į naudą mums visiems. (Apie tai reikėtų kurti naują diskusiją).

18. Skaityti kitų mintis.

19. Esu pavydus iš dalies, tačiau ne visais atvėjais, žiūrint pagal situaciją. (Žinoma savo simpatijos visada pavydėsiu, tai normalu).

20. Visada reikia visko po truputį, ir galbūt pasieksim aukso viduriuką. Šiek tiek kiekybės pagardinus su kokybe, manau gautūsi skaniai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikas, visų pirma malonu, kad pradėjai užsiimti šituo reikalu, nes tikrai trūksta mūsų serveryje tų, kurie protintų mūsų bendruomenę ar šiaip smagiai paplepėtų išklausydami juos. Visų pirma, pradėdamas mūsų diskusijų ciklą, norėčiau sužinoti apie Tave patį, Tavo mąstymą, todėl užduosiu keletą klausimų, tikiuosi į juos atsakysi išsamiai ir su argumentais.

1. Kokybė ar gera reklama?

2. Gyventi ir dirbti dėl didelio honoraro, kad po darbo galėtum daryti ką nori, ar dirbti savo labai mėgstamą darbą, nors to darbo uždarbis bus vos vos pakankamas normaliam pragyvenimui (Policijos pareigūno alga ir pnš.).

3. Naudotis kitais, jog sau ir savo šeimai susikrautum milžiniškus turtus ("Maxima" savininkas) ar visgi turėti tokį verslą iš kurio tokių milžiniškų turtų nesusikrausi niekada, bet jo pelno užteks, jog Tu ir Tavo darbuotojai galėtų gyventi oriai. Ta prasme, jog kiti viską darytų dėl Tavęs ir užneštų į Tavo krėslą, ar Tu su savo kolegom/darbuotojais koptum į viršūnę.

4. Jeigu žinotum kada ir kaip Tu mirsi, ar savo gyvenime kažką keistum, gyventum kitaip?

5. Tarkim pakliūni į negyvenamą salą, Tavo šansai išgyventi beveik nuliniai, Tu pradedi prisiminti visą savo gyvenimą... Ką savo gyvenimo praeityje būtum pakeitęs, padaręs kitaip, galbūt yra kažkas ko labai gailiesi?

Šiam kartui tiek, ačiū! ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 22 valandas(-ų), And_Morelas rašė:

Sveikas, tai gana įdomi diskusija, kuri yra verta viso pasaulio dėmesio. Kartais pamačius ką gali padaryti mažametis vaikas, pagalvojame kur ritasi pasaulis ir kas bus toliau, tiesa?

Šiuo atvėju nuomonės visų būtų skirtingos, tačiau mano nuomonė:

Islamo religiją pripažystantys tautiečiai (taip juos pavadinsiu) ar "teroristai" atneša labai daug juodo, į mūsų aplinką, bandydami įrodyti kad tai yra normalu, kad atimti gyvybę yra žygdarbis. Ne naujiena visiems, kad jų vaikai mokomi žudyti nuo pat pirmų dienų, esu visiškai prieš tai... Todėl pasaulis, žmonija turėtų vienytis ir naikinti tokio blogio padarinius, tai kone labiausiai kenkianti religija, daugiausiai pridariusi nuostolių mums visiems, todėl manau kad tai turėtų būti sunaikinta, tačiau tuomet galbūt mes būsime laikomi nežmogiškais? Tokiu teiginiu diskusija keičia kryptį, kad kai kurie žmonės pripažįsta šią religiją kaip normalų dalyką... Pagalvokime kodėl jie tai daro? Esu girdėjęs komentarų kad jie nori ginti bei plėtoti savo tautą, o ką daro Amerikiečiai? Galbūt paskelbus taiką viskas baigtūsi ir pasikeistų? Tačiau mažai tikėtina, nes tai yra didžiausias blogis, kuris kuria istorinius įvykius, pasiglemžiant didelius skaičius nekaltų aukų.

deportuot nafik visus muslimus reikia

Tai daro tikrai ne dėl to, kad gintų ir plėtotų savo tautą (tarkim tie patys mirtininkai žudosi su savim nusinešdami dar daugiau gyvybių. Koks čia tautos plėtojimas?), o tik dėl to, kad gąsdintų, įbaugintų pasaulį.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 13 valandas(-ų), Julius_Liaudis rašė:

Sveikas, visų pirma malonu, kad pradėjai užsiimti šituo reikalu, nes tikrai trūksta mūsų serveryje tų, kurie protintų mūsų bendruomenę ar šiaip smagiai paplepėtų išklausydami juos. Visų pirma, pradėdamas mūsų diskusijų ciklą, norėčiau sužinoti apie Tave patį, Tavo mąstymą, todėl užduosiu keletą klausimų, tikiuosi į juos atsakysi išsamiai ir su argumentais.

1. Kokybė ar gera reklama?

2. Gyventi ir dirbti dėl didelio honoraro, kad po darbo galėtum daryti ką nori, ar dirbti savo labai mėgstamą darbą, nors to darbo uždarbis bus vos vos pakankamas normaliam pragyvenimui (Policijos pareigūno alga ir pnš.).

3. Naudotis kitais, jog sau ir savo šeimai susikrautum milžiniškus turtus ("Maxima" savininkas) ar visgi turėti tokį verslą iš kurio tokių milžiniškų turtų nesusikrausi niekada, bet jo pelno užteks, jog Tu ir Tavo darbuotojai galėtų gyventi oriai. Ta prasme, jog kiti viską darytų dėl Tavęs ir užneštų į Tavo krėslą, ar Tu su savo kolegom/darbuotojais koptum į viršūnę.

4. Jeigu žinotum kada ir kaip Tu mirsi, ar savo gyvenime kažką keistum, gyventum kitaip?

5. Tarkim pakliūni į negyvenamą salą, Tavo šansai išgyventi beveik nuliniai, Tu pradedi prisiminti visą savo gyvenimą... Ką savo gyvenimo praeityje būtum pakeitęs, padaręs kitaip, galbūt yra kažkas ko labai gailiesi?

Šiam kartui tiek, ačiū! ;)

Labas Juliau, malonu matyti kad yra pamastančių žmonių apie tikrąsias vertybes, o ne tik apie materialius dalykus, paprastybes.

Vertinu tavo sugaištą laiką ir dėkoju už gana subtilius klausimus man, pastistengsiu į juos atsakyti savo supratimu.

1. Šį klausimą būtų galima suprasti tikrai labai įvairiaprasmiškai, taigi kokybė ar gera reklama? Mano nuomone tam kad sukurti kokybę ir pasiekti tinkamą pusiausvyrą, reikalinga taip pat ir gera reklama. Šį klausimą perskaičius iš karto "dzinkt" mintelė į galvą apie šiuolaikinius seimo narius, kurie pateikia save, reklamuodami labai tobulai ir geranoriškai, tačiau jų darbo kokybės nematyti, todėl žmonės kuo toliau, tuo labiau nepasitiki vieni kitais. Pasitikėti galima tik vienetais, kadangi kalbėti ir prižadėti galime labai daug ką, o ar bus iš to naudos? Tai priklauso tik nuo to žmogaus. Visi šiais laikais stengiasi sukurti gerą reklamą, reikalaudami daug dėmesio, tačiau kokybės santykis su reklama neturi nieko bendro, jeigu po viso šito slypi dviveidiškumas.

2. Pasenusi bei visiems atsibodusi frazė kad "gyvename tik vieną kartą"... Ji visada pasako tiesą, kuri visada bus tokia kokia yra. Turime visi suprasti, kad viskas remiasi ne vien  į materialius dalykus, gyvenime visi turime svarbesnių vertybių, nei pinigai, nauji prabangūs automobiliai ir erdvūs namai, moterys, kurios laikosi geros "pačkės" šlamančiūjų... Esu tik už tai, kad gyvenime visi darytų tai kas patinka, tobulėtų, norėtų bei siektų. Priklausomai nuo žmogaus - vieni savanaudžiai norintys susikrauti turtus sau, neatsižvelgdami į kitų žmonių norus, sekanti tipas - geraširdžiai aukojantys savo dėmesį ir jėgas ne tik dėl savęs, bet ir dėl mūsų visų, siekdami padėti visuomenei suprasti, kad žmogiškumas turi egzistuoti visų mūsų mintyse. Mano išvada, geriau užsiimti malonia veikla sau, stengtis ne tik dėl savęs, bet ir dėl kitų, parodyti kad gali būti laimingesnis už tuos, kurie iškėlę galvą valosi šikną stambiomis kupiūromis. Kas tave (Juliau) privertė pateikti pareigūno algą, su kuria galima vos pragyventi? Tai mūsų valstybė, kuri kupina daug korupcijos, judanti bei progresuojanti sraigės greičiu... Tačiau būdamas patrijotu, sugebėsi parodyti kad esi laimingas ir sugebi priimti savo valstybę tokią kokia ji yra. Diskusija krypsta emigracijos link, todėl pereisiu prie sekančio punkto.

3. Žinoma visada ir visi, nori paliesti viršūnę, tačiau taip niekada nebus, nes tai yra gobšumas, kalbant apie tavo paminėtą pvz., "Maxima" savininką. Kodėl gi jis negalėtų savo darbuotojams mokėti daugiau nei dabar? (min. atlyginimą) Todėl kad tokie žmonės mato progresą tik savyje, žinoma ir tai puikiai sekasi, tačiau nėra atsižvelgiama į kitų žmonių gerovę, jeigu nepradėsime nuo savęs, daryti tai kad visiems būtų geriau, to niekas ir nepastebės. Esu prieš tai, kad siekti vienapusiškos naudos tik sau..

4. Sunku įsivaizduoti, nes tai pernelyg sudėtinga. Manau jeigu taip nutiktų, pakeisčiau tikrai daug ką, skirčiau artimiems žmonėms daugiau dėmesio ir meilės, domėčiausi viskuo, linksminčiausi.. Arba tiesiog nuleisčiau rankas ir pasiduočiau pasroviui. Sudėtingas klausimas, tačiau priverčiantis subtiliai susimastyti.

5. Žinoma, visi turime dalykų praeityje dėl kurių labai gailimės, tačiau džiaugčiausi tuo, ką esu padaręs, kadangi turiu gana nemažai ir šiltų prisiminimų, bet ne tik. Kaip sakoma visi esam matę tiek baltų tiek juodų gyvenimo ruožų, kuriuos visada praeiname, tačiau gyvenimas tesiasi, ir dar nedidelė dalis jo nugyventa, manau verta kurti gerus prisiminimus tam, kad jeigu ateityje nutiktų kas nors panašaus, nebūtų blogų dalykų, apie kuriuos save priverstum pagalvoti.

Dėkoju už įdomią bei priverčiančią susimastyti diskusiją.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 4 valandas(-ų), Gax_Gax rašė:

deportuot nafik visus muslimus reikia

Tai daro tikrai ne dėl to, kad gintų ir plėtotų savo tautą (tarkim tie patys mirtininkai žudosi su savim nusinešdami dar daugiau gyvybių. Koks čia tautos plėtojimas?), o tik dėl to, kad gąsdintų, įbaugintų pasaulį.

Taip, suprantama. Daugelis žmonių nekenčia šios tautos, tačiau jų teigimu, jų niekas nesupranta ir neišklauso. Jų teigimu žmonija kišasi į jų gyvenimus ir niekina jų tikėjimą. Galbūt iškėlus baltą vėliavą šiai tautai tai pasikeistų? Tačiau to niekas dar neišbandė, kadangi neapykanta niekur nedingsta, todėl ir vyksta šie blogi dalykai bei didejantys aukų skaičiai, visa problema yra ne tik ši religija, tačiau ir žmonijos neapykanta. Tačiau Problemą galime įžvelgti ne tik tame, o jų tikėjimo bei religijos platinimu pvz., internete, kuriame talpinami vaizdo įrašai kaip žiauriai žudomi žmonės, kaip manai, ką norima tuo pasakyti? Ar taip jie parodo savo tikėjimą į dievą? "Alachą"

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Labukas. Neesu profas diskusijose (tiksliau pradėti nemoku) taigi uždaviau tau porą klausimukų su kuriais galbūt ,,prastumtumėme'' diskusiją. Norėčiau sulaukti atsakymo:

1. Buvai leavinęs? Kokia priežastys jos?
  2. Dar sieksi kažko serveryje?
  3. Kaip matau visada sėdi teisėsaugoje, kuom ji tave taip pritraukė?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 13 valandas(-ų), Ernestas_Driftuoja rašė:

Labukas. Neesu profas diskusijose (tiksliau pradėti nemoku) taigi uždaviau tau porą klausimukų su kuriais galbūt ,,prastumtumėme'' diskusiją. Norėčiau sulaukti atsakymo:

1. Buvai leavinęs? Kokia priežastys jos?
  2. Dar sieksi kažko serveryje?
  3. Kaip matau visada sėdi teisėsaugoje, kuom ji tave taip pritraukė?

Sveikas, Ernestai. Malonu kad užduodi įdomius klausimus ir įsitrauki į diskusiją.

1. Taip, leavinęs buvau, į kitus projektus, situacija tuo metu šiame serveryje buvo tikra tragedija, viso to priežastis buvo čyteriai, ir tik jie sugebėjo davesti mane iki tokios situacijos. Tuo metu buvau SWAT Pavaduotojas, todėl palikau pareigas, kartu su serveriu ir savo nepriekaištinga kompanija, tačiau ir štai, vėl aš čia.

2. Be abejo, galiu visiems viešai pasakyti kad tikrai mane matysite kitomis spalvomis.

3. Tai mano divizija, mano hobis, man tai patinka, ir dėja tik teisėsauga, jokios neutralios, jokios nusikalstamos nėra skirtos mano įgūdžiams. Esu pasitikintis savimi, todėl ateityje galėsiu save laikyti "Veteranu" teisėsaugoje.

Pagarbiai And_Morello " Kitokie pasikalbėjimai"

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 11 minutes(-čių), And_Morello rašė:

Sveikas, Ernestai. Malonu kad užduodi įdomius klausimus ir įsitrauki į diskusiją.

1. Taip, leavinęs buvau, į kitus projektus, situacija tuo metu šiame serveryje buvo tikra tragedija, viso to priežastis buvo čyteriai, ir tik jie sugebėjo davesti mane iki tokios situacijos. Tuo metu buvau SWAT Pavaduotojas, todėl palikau pareigas, kartu su serveriu ir savo nepriekaištinga kompanija, tačiau ir štai, vėl aš čia.

2. Be abejo, galiu visiems viešai pasakyti kad tikrai mane matysite kitomis spalvomis.

3. Tai mano divizija, mano hobis, man tai patinka, ir dėja tik teisėsauga, jokios neutralios, jokios nusikalstamos nėra skirtos mano įgūdžiams. Esu pasitikintis savimi, todėl ateityje galėsiu save laikyti "Veteranu" teisėsaugoje.

Pagarbiai And_Morello " Kitokie pasikalbėjimai"

Šaunus atsakymai, kodėl vis gi grįžote atgal į LMG, pasiilgote chebros ar kaip? 

Realiame gyvenime irgi planuoji ateitį susijusią su teisėsauga? Ar žaidime esi teisėsaugininkas, o realiame gyvenime chuliganiukas? :DDDD

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 33 minutes(-čių), Ernestas_Driftuoja rašė:

Šaunus atsakymai, kodėl vis gi grįžote atgal į LMG, pasiilgote chebros ar kaip? 

Realiame gyvenime irgi planuoji ateitį susijusią su teisėsauga? Ar žaidime esi teisėsaugininkas, o realiame gyvenime chuliganiukas? :DDDD

Dėkoju už diskusijos palaikymą.

Tikrai kartais pagalvoju, kad labai norėčiau ateitį susieti su tuo. Manau jeigu neįstosiu į nemokamą mokslą tikrai eisiu į kariuomene, arba suksiu Policijos link. O dėl to chuliganiuko tai visko būna, jaunystė, pats žydėjimas, kartais vertinga ir reikalinga pakvailioti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 57 minutes(-čių), Gru_Wadzin rašė:

Norėjau paklausti

1.kodel kopini justina jankeviciu 

2.nemoki sukurti savo susigalvotu temu ?

3.žiaurus esi ?!

Sveikas, malonu kad užduodi klausimus.

1. Taip, mintis galbūt gal ir jo, tačiau tai naudoju tik šiame projekte, o ne viešumoje.

2. Mintis mano buvo tokia, man ji patiko, todėl ją panaudojau ir čia.

3. Galbūt, dėkoju už nuomonę.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Noriu pratesti diskusijas.

• Koks dabar bus tavo aktyvumas Serveryje kaip reikia eiti į mokyklą?
  • Ar nori eiti į mokyklą?
  • Ar serveryje dabar sieki kažko? Jei taip. Kaip sekasi?
  • Ar gerai mokaisi?
  • Ar geras S.W.A.T direktorius tavo manymui?
  • Ar tu mėgsti padėti žmonėm?
  • Ar turi daug priešų?
  • Ar sutiktum su šiuo posakiu: Nėra to blogo kad neišeitų į gerą?
  • Ar tu rasistas?
  • Obuolys ar slyva?
  • Diena ar naktis?
  • Teisėsauga ar nusikalstamumas?
  • Knygos ar kompiuteris?
  • Mama ar tėtis?
  • Vyras ar Moteris? 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 50 minutes(-čių), Benas__Dievas rašė:

Noriu pratesti diskusijas.

• Koks dabar bus tavo aktyvumas Serveryje kaip reikia eiti į mokyklą?
  • Ar nori eiti į mokyklą?
  • Ar serveryje dabar sieki kažko? Jei taip. Kaip sekasi?
  • Ar gerai mokaisi?
  • Ar geras S.W.A.T direktorius tavo manymui?
  • Ar tu mėgsti padėti žmonėm?
  • Ar turi daug priešų?
  • Ar sutiktum su šiuo posakiu: Nėra to blogo kad neišeitų į gerą?
  • Ar tu rasistas?
  • Obuolys ar slyva?
  • Diena ar naktis?
  • Teisėsauga ar nusikalstamumas?
  • Knygos ar kompiuteris?
  • Mama ar tėtis?
  • Vyras ar Moteris? 

Sveikas Benai, malonu jog atsiranda tokių kaip tu, kurie su malonumu nori diskutuoti !

• Mano aktyvumas nesikeis, tačiau jis tiesiog persikels į antrąją dienos pusę, ir kaip visų, šiek tiek sumažės, kadangi teliko dveji metai, manau pats laikas skirti daugiau dėmesio ir mokslams.
  • Na ir noriu ir nenoriu, noriu dėl to kad susimatyčiau su draugais, klasiokais, pažystamais, o nenoriu dėl kasdieninės rutinos, namų darbų ir t.t.
  • Šiuo metu nieko nesiekiu, taipogi nerezgu jokių planų į ateitį, palauksim pamatysim.
  • Negalėčiau to pavadininti "gerai mokaisi", vidurkis 6-8..
  • Mano manymu direktorius tikrai gana neblogas, bei jam ši sritis mano nuomone tikrai patinka, tačiau jis nespaudžia aksceleratoriaus pėdalo iki dugno, nors tai padaryti gali tikrai, trūksta šiek tiek komandiškų asmenų, kadangi pats ten dirbau, galiu pasakyti kad tikrai yra ką tobulinti.
  • Žinoma, tai malonumas, suteikti kam nors pagalbą.
  • Visų jų turime, tačiau priešų neskaičiuoju, nes man jie nieko nereiškia.
  • ŽINOMA ! Niekada nebus nieko blogo kas neišeitų į naudą.
  • Ne, neesu rasistas.
  • Manauuuuu, geras pokštas.
  • Tik naktis.
  • Abu atvėjai teisingi, tačiau žiūrint iš šono atrodo jog sergu už teisėsaugą tiesa? Abi pusės atlieka savo funkcijas nepriekaištingai, tiek teisėsauga tiek nusikalstamos rodo savo pastangas bei konkurenciją, tai yra įdomu, nes šiame žaidime taip turi būti visada, kitaip nebūtų įdomu. Todėl nesu nei prieš teisėsaugą, nei prieš nusikalstamas, kiekvienam savas kelias. Bent šiuo metu nelabai įsivaizduoju save nusikalstamoje frakcijoje, manau verta būtų pabandyti ir prisiminti senus laikus, kurie giliai mane susiję su velnišku nusikalstamumu.
  • Be abejo kad knygos, jos visais laikais duoda ir duos daug daugiau žinių nei kompiuteris, žiūrint iš kitos pusės, ką tu veiki prie to kompiuterio, ar semiesi žinių ar "bukini" smegenis, ką tikrai daro didelė dalis paauglių šiais laikais.
  • Tai nėra išskirtinumas.
  • Man tai moteris, o tau?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.