Jump to content
StillCold

Peikiu Medikų Pavaduotoją - Matas_Pccc

Rekomenduoti pranešimai

Peikiant Pavaduotoją:
1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Still_Cold
2. Kaltinamo Pavaduotojaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Matas_Pccc
3. Jūsų kaltinimai: Šaudymas į serverio žaidėjus nors medikų darbo taisyklėse parašyta draudžiama naudoti šaunamuosius ginklus
4. Vaizdinė medžiaga

c945840560faf41fae77955c23847284149.png

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Laba vakarą gerbiamieji, aš kaip asmuo prisiėmęs visą atsakomybę už šio žaidėjo "Matas_Pccc" veiksmus, turiu teisę čia reikštis, tad nieko nelauksiu ir bereikalingai neburbuliuosiu.

Ponas, aš Jums užkliuvau ramiai stovėdamas prie degalinės esančios šalia PD/FBI bazės, įrodymų šių neturiu kaip mane nušovėte, bet turiu kitus įrodymus, kaip nužudote mane. Gal pirmiausia pačiam reiktų nepradėti ir paskui nebėgti rašyti papeikimų, kaip kaltas esate ir Jūs.

Ir dar dovanų, tad nesuprantu kokiu reikalu čia papeikimas:

Na ir kultūra gerbiamasis:

Redaguota nario Inferno_Player
Papildyta

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 9 minutes(-čių), Inferno_Player rašė:

Laba vakarą gerbiamieji, aš kaip asmuo prisiėmęs visą atsakomybę už šio žaidėjo "Matas_Pccc" veiksmus, turiu teisę čia reikštis, tad nieko nelauksiu ir bereikalingai neburbuliuosiu.

Ponas, aš Jums užkliuvau ramiai stovėdamas prie degalinės esančios šalia PD/FBI bazės, įrodymų šių neturiu kaip mane nušovėte, bet turiu kitus įrodymus, kaip nužudote mane. Gal pirmiausia pačiam reiktų nepradėti ir paskui nebėgti rašyti papeikimų, kaip kaltas esate ir Jūs.

Ir dar dovanų, tad nesuprantu kokiu reikalu čia papeikimas:

Bereikalingas laiko gaišimas pateikiant šiuos įrodymus Inferno_Player. Visa mano filmuota medžiaga buvo 20:04 ir ten matosi ,kaip pats pradedate susišaudymą ,o 20:52 įrodymai kurios pateikė Inferno_Player jau buvo atlygis už apšaudymą žaidėjo nepasidarėt įrodymų nereikia būsit nubausti arba išvis įrodymų nereikia ,nes pirmas pradėjo pavaduotojas susišaudymą. Bėja bijodami būti nubausti specelei pradėjote su šiuo žaidėjų dabar šaudytis ,kad galėtumėte atsakyti į papeikimą arba tiesiog jį papirkote. GLHF

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

"Bereikalingas laiko gaišimas pateikiant šiuos įrodymus Inferno_Player" - tai kam komentuoji tada? :D , kada pamačiau papeikimą tada atsakiau, nereiškia tai, jog turiu sekundę į sekundę atsakyti, susitaikyk su tai, kad nebus visada viskas laiku, nes yra ir kitų reikalų, be šių nesąmonių. Mano komentarų daugiau neišvysi.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

http://i.imgur.com/iU3s3aI.png

Serveryje turime Policijos pareigūnus, kuriems galite pranešti apie pažeidimą.

Pavaduotojas taip neturėtų elgtis, nors direktorius ir paaiškino situaciją, tačiau būkit protingi, mylėkitės daugiau ir būkite sąžiningi. Nenorėčiau susilaukti iš valdžios atstovų tokios nepagarbos projekto žaidėjams.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.