Jump to content
Kasparas_Xtreme

Kasparas_Xtreme užblokavo Karolis_Pnv

Rekomenduoti pranešimai

ANKETOS ŠABLONAS

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kasparas_Xtreme
2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Karolis_Pnv
3. Užblokavimo priežastis: NO REALOD IR FASTER WEAPON . CYTAS
4. Vaizdinė medžiaga

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Hm NO REALOD sakai ane tai kad galbut biski tu zabalas ar kas tau ira pas mane jaigu ka buco pilna apkaba soviniu beto turbut tu dar per si video nepastebejai kad buvo sadoma protarpais tai kulku visos apkabos ir neisaudziau ir delto apkaba nebuvo pertaisyta P.S turbut tu nezinai kas ira FASTER WEAPON nes jaigu FASTER WEAPON butu ijungas tai nebespetumete pusti zoles ir iskarto kristumet aciu uz fre post sekmes.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 42 minutes(-čių), Karolis_Pnv rašė:

Hm NO REALOD sakai ane tai kad galbut biski tu zabalas ar kas tau ira pas mane jaigu ka buco pilna apkaba soviniu beto turbut tu dar per si video nepastebejai kad buvo sadoma protarpais tai kulku visos apkabos ir neisaudziau ir delto apkaba nebuvo pertaisyta P.S turbut tu nezinai kas ira FASTER WEAPON nes jaigu FASTER WEAPON butu ijungas tai nebespetumete pusti zoles ir iskarto kristumet aciu uz fre post sekmes.

Ka tu cia nesamones sneki  ??? jasnas esi ir sedek banane 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 valandą, Kasparas_Xtreme rašė:

Ka tu cia nesamones sneki  ??? jasnas esi ir sedek banane 

Kažkas nepatinka? jaigu taip tai bek i kampa ir paverk 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 valandas(-ų), Karolis_Pnv rašė:

Pilna apkaba 20 sekundziu nesaudo seniukai, niekam neidomu ar stoji saudyt ar ne, animacijos uzsitaisinejimo nebuvo, tai nebepisk tu cia mum proto gerai? 0:18 aiskiai pasigavai su fasteriais, as tiesiog gerai moku pusti zole + klysas esi, tai tau biski uztruko su cytais mane nusaut.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.