Kevin_Sanchez

[Serverio idėja] Firmos pavadinimas /dmenu komandoje

8 pranešimų šioje temoje

Skiltyje galiojantis anketos šablonas:

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė)Mano slapyvardis yra Kevin_Sanchez
2. Apie, ką susijusi Jūsų idėja (sakiniu)Mano idėja susijusi su firmos pavadinimu /dmenu komandoje.
3. Jūsų idėjos aprašymasMano idėjos aprašymas skambėtų taip. /dmenu komandoje pridėti galimybę įrašyti savo firmos norimą pavadinimą ir jis pakeistų įprastą.

Įprastas darbo pavadinimas:

b77100714220a6b9e192c22dce2aab9a971.png

Firmos pavadinimas (pavyzdys):

580cbe6de6cb8458b779a25b4b22aa71908.png
4. Kuo ši idėja bus naudinga?Ši idėja bus naudinga tuo, jog darbų valdžios atstovai įgis galimybę uždėti pavadinimą savo firmoms ne vien forume, bet ir žaidime - visiškai oficiali firma.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Sutinku su šia idėja, daug kad naudoja savo eros naujus pavadinimus, labiausiai patiktų štai toks pavyzdys: Mechanikų [ UAB "Splash'o Era" ] direktorius Deivis_Splash[0]: Sveiki. Šaunuolis, ši idėja tikrai praverstų, sėkmės ! <3 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Visiškai esu šią idėją :) Labai būtu įdomu pamatyt įvairių ir unikaliu firmų pavadinimų :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Esu už, bet vat jei ir padarytų, tai uždraustu visus keiksmažodžius, t.y kaip -lo*as, du*as ir pnš. Bet už šią įdėja esu už.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prieš. Jeigu jau sukūrė tokius pavadinimus, tegul tokie ir lieką. Paprastumas visada gerai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Aš už, unikalumui nėra ribų !

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prieš. Nieko gero ši idėją, bereikalingas kažkoks skriptinimas. Geriau yra kaip yra, o forume tegul kuria kaip nori. Nes naujokams bus sunku tada suvokti kas ir kaip.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Aš tuo pačiu esu šią idėja, visai nebloga, paįvairintu visą žaidimą pakeistu seną į naują, smagu jog ateina tokia puiki idėja į galvą, šaunuolis Kevin'ai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.