Max_Tosha

SWAT direktoriaus rinkimų apžvalga

83 pranešimų šioje temoje

2NpA55F.png

SWAT direktoriaus rinkimų apžvalga 

Sveiki visi, kuriam laikui panašu, kad teks būtent Direktorių prižiūrėtojo pozicijoje matyti mane. Direktorių komanda per šį pakankamai trumpą laikotarpį patyrė nemažus nuostolius: netekome tiek direktorių prižiūrėtojo Tony_Greyn, tiek kitų 5 Serverio direktorių. Tuo pačiu netekome realių Teisėsaugos sričių: SWAT ir Policijos departamento direktorių. Tad dabar reikia ypač susiimti ir kaip įmanoma skubiau atstatyti viską į reikiamas vietas.

SWAT direktoriaus rinkimai šį kartą galėtų būti ginčytini. Likus vos kelioms valandoms iki rinkimų pildymo pabaigos prasidėjo kalbos apie tai, kas galėtų tapti šio svarbaus darbo su pakvietimu direktoriumi. Įsivyravo nusistatymas, kad štai akivaizdžiai bus pratęstas pildymui skirtas laikas. Anaiptol, tai visiškai netiesa. Nepildę ir nedalyvavę šiuose rinkimuose galės tik save kaltinti, jog nepamėgino, jog neatsakė vos keletas klausimų, jog nėra pasiryžę išties tapti SWAT direktoriumi. Kita vertus, tai rodo, kad visi norėję – pasistengė ir dalyvavo kartu su kitais, ir prieš juos ( jugi labai yra svarbu rinkiminėse kompanijose parduoti save, kad tave išrinktų ).

Visgi daugiau neviniojant žodžių į vatą.
Kviečiu plačiau pasiskaityti apie 3 ryškiausius šių rinkimų kandidatus.

Rokas_Casillas – prieš pradedant aptarinėti anketą verta įžvelgti aktyvumą. Vis dar niekaip netenka atsistebėti, kaip žmonėms patinka klausime apie aktyvumą būti tokiems nuoširdiems ( 4-8 valandos per parą ir panašiai ). Tai tikrai nėra blogai, jokiais būdais. Tačiau, nereikia manyti, kad tie dalykai nėra sutikrinami. Taviškis aktyvumas, kaip iš giedro dangaus pasirodo tik Rugsėjo mėnesį. Galbūt ateinantis ruduo leidžia daryti prielaidą, kad laiko bus daugiau ir daugiau. Visgi paminėti aktyvumo teiginiai nesudaro ypatingo įspūdžio. Nagrinėjant pačią anketą, tai ją laikyčiau labai standartinę. Truputėlį sausoka ir banaloka vietomis, bet viskas yra gerai. Ryškiausiai prašovei kalbėdamas apie tai, kaip reikia išlaikyti stiprią teisėsaugą – pinigai? Na, leisiu pasiginčyti, tačiau, kai kurie tikrai ten eina visai ne dėl jų. Direktorius norėdamas palaikyti ne vien tik savo stiprią komandą, bet ir pačią teisėsaugą labiau motyvuos ją įvairiomis veiklomis, treniruotėmis ir kitokiu užimtumu. Ne šiaip sau čia ir yra žaidimas, bet tam, kad, mes, visi galėtume sėkmingai ir maloniai praleisti laiką jame. Korupcija ir visi kiti dalykai išlenda tada, kada direktorius tų skylių tiesiog neišsprendžia ir nesukontroliuoja savo pačios komandos. Taip pat, anketoje nepatiko, kad nebuvo domėtasi ankstesniu direktoriumi – atsakymas tiesiog suraitytas, kad būtų atsiknista. Tačiau tokiais klausimais visados pildantysis gali laimėti parodydamas tai, kad jis domėjosi šiuo darbu, kad jis žino to darbo opias problemas bei yra paruošęs planą, kaip visą tai sėkmingai išspręsti bei pasiekti geriausių rezultatų. Tiek pačiam SWAT darbui, tiek pačiai ir visai likusiai teisėsaugai. Domėjimasis rodo norą, motyvaciją. O to savotiškai ir galėjo tau pritrūkti. Tiesa, stebėtina, kodėl atsisakei Policijos/FBI pavaduotojo pareigų, jeigu jas tikrai siūlė. Tai būtų buvęs puikus šansas vadovauti teisėsaugai ir pradėti rinkti tą teisėsaugos vadovavimo stažą. Todėl šį kartą tenka tik nuvilti ir sveikinti tik su asmeniniu laimėjimu! Linkiu nenusiminti, o dar svarbiau nepasiduoti bei būti ryškesniam.

Pooh_Mantuxs – vėlgi pradedant aktyvumu pastebėjimas būtų toks, kad ne taip jau seniai ir tegrįžai į mūsų projektą. Bent jau Serverio aktyvumo rodmenis matau, kad vasaros viduryje grįžai. Tad, manau, kad jau vien tai galėtų vos, vos mažinti šansus. Jugi norint tapti Serverio direktoriumi yra labai svarbu pirmiausiai įsižaisti, suprasti, kas vyksta po sugrįžimo. Keičiant erdvę būtinas sėkmingas integravimas. Ir deja, bet asmeniškai nemanau, kad tų dviejų mėnesių gali pakakti apžvelgiant teisėsaugos privalumus ir trūkumus. Žinoma, privalau paminėti, kad tarp aptarinėjamų kandidatų minutėmis laimėjai būtent tu. Taip pat atsižvelgiant į pačio, kaip darbo patirtis itin girtis nėra, kuo. Kas galbūt ir galėtų atpirkti anksčiau svarstytą mintį. Tęsiant aptarimus apie tavąją anketą, tai tiesiog iškart šyptelėjau išvydęs tą „teisėsaugos gif“ (adresas: https://www.speakgif.com/wp-content/uploads/2016/02/swat-by-markus-animated-gif.gif ), kažkodėl staigiai priminė senąsias anketas, kai buvo didesnė mada anketose būtinai kažką tokio pridėti. Anketa truputį geresnė už anksčiau aptarinėtą kandidatą. Neminint to, kad anketoje ir buvo gramatinių klaidų. Labiau išsiplėtei, aiškinai savo mintis taip suteikdamas daugiau naudingos informacijos, siekiant geriau suprasti tave, kaip galimai naują SWAT direktorių. Tiesa pastebima, kad atsakyti į klausimus pradėjai nuo ypač toli. Taip priversdamas skaityti ir galbūt, kartais net ir priverčiant pamesti mintį ar absoliučiai atsibostant skaityti paprastą atsakymą. Būtent penktame klausime tas ir pasijautė. Informaciją reikėjo teikti, kuo konkrečiau, entuziastingiau, o ne sekant, kaip pasaką ar kaip švietimo ir mokslo ministrė mėgsta, tai daryti. Skaudžiausia ir nepakenčiama buvo, jog vos ne visa anketa dedikuota buvo būtent Policijos direktoriaus pareigoms. Štai, kad ir kitame klausime atsakei „o savo įmonės nepalieku, mano pirmoji įmonė buvo Policijos departamentas“, tai galbūt visgi ne čia pildai? Po tokių pasisakymų tiesiog ir neprisiverčiau rimtai daugiau skaityti anketos. Tai paliko prastą įspūdį. Tad ne šį kartą.

Wayne_Dwayne – saldžiausias pabaigai? Vienas ryškiausių visų rinkimuose dalyvavusių asmenų. Negana to, realiai turintis teisėsaugos patirties bagažą ir ne vien tik darbinės patirties, bet ir vadovavimo. Nors ir pirmą kartą per rinkimus pastačiau save į neigiamą poziciją apie tave, kad štai žmogus visai neseniai buvo Policijos departamento direktorius, kad štai jis vėl nori tapti direktoriumi tik šį kartą SWAT ir visi panašūs dalykėliai apie tai vertė galvoti, jog teks vos ne tyčia sukirsti. Deja, laimei ar nelaimei, bet sukirsti nepavyko. Tai jau demonstravo savotišką pergalę tavo naudai šiuose rinkimuose. Tiesa, priekabų rasti visados bus galima. Štai, kad ir nepatiko, jog Rugsėjo mėnesį aktyvumas praktiškai nulinis, tačiau galbūt, tai pereinamasis laikotarpis, tad sakykim. Štai, kad ir nepatiko, jog REALIAI daug ir per daug visko sugrūdai atsakinėdamas į vieną klausimą apie darbo viziją. Tačiau vėlgi, galbūt tai būtų galima teisinti tuo faktu, kad geriau sekasi žmonėms rodyti savo motyvaciją, savo užsidegimą būti direktoriumi. Geriau sekasi demonstruoti, kad labiau būtų buvę tikęs motyvacinio laiško formatas ar, kaip ir anksčiau jau tau turėtas viešasis kalbėjimas per „TeamSpeak“. Tenkant girdėti ne ypač sėkmingą ir produktyvią praeitį Policijos departamento vadovo kėdėje, galbūt šie rinkimai, ši pergalė ir atneš tau sėkmę, atneš tau tą reputaciją, kurią ketini susigrąžinti ir visiems daugiau neleisti tavęs kviestionuoti, jog gali būti kitaip, jog nesi vertas direktoriaus pareigų ar dar kas nors. Šį kartą, šių teisėsaugai sunkių momentų apsuptyje tenka rinktis geriausiai turimą variantą. Žmogų, kuris turi patirties, kuris vadovavo ir kuris nori, tai įrodyti. Svarbiausia, jog nauja kadencija nevirstų tik kažkieno įrodinėjimu. Svarbu, kad būtum direktorius savo komandai ir visam projektui pavyzdys, kaip turėtų dirbti teisėtai ir oficialiai rinkimus laimėjęs direktorius už po teisėsaugos vadovo stalo. Linkiu sėkmingo ir produktyvaus darbo. Viliuosi, jog visi ketinimai ir savotiški pasižadėjimai bus išpildyti. Tikiuosi, kad galėsi parodyti klasę ir sukurti gerą žaidimo atmosferą mūsų projekte!

»»» Direktoriui neišbuvus 14 kalendorinių dienų savo pareigose, jos bus perleistos antros vietos nugalėtojui.
»»» Asmenys, kurie nepateko, galite per ateinančias 24 valandas susisiekti su manimi per Forumo asmeninę žinutę. Bus pateiktos Jūsų nepatekimo priežastys.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Sveikinu naujaji SWAT firmos direktorių! Sekmės tau.

pirmas hehehehehehhe

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikinu Wayne tapus nauju SWAT direktorium! Sekmes darbuose

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Tikėjau! Sveikinu @Wayne_Dwayne, sėkmingo darbo Tau! <3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikinimai naujajam S.W.A.T firmos direktoriui,sėkmės tau darbuose ir laikant spaudimą!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikinu @Wayne_Dwayne su S.W.A.T direktoriu sekmės pareigose

Haris_Mallboro mėgsta tai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikinu naują S.W.A.T firmos direktorių Wayne_Dwayne.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikinu naujaji SWAT drk atrodo Wayne:D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

sveikinu Wayne su dyrikuu, sekmėės tau

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikinimai naujajam SWAT direktoriui, sėkmės darbuose.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikinu naująjį S.W.A.T Firmos direktorių ! Sėkmės einant pareigas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveiki dar kartą. Pasireikšiu biškį daugiau. Taigi ačiū už antrą vietą @Max_Tosha. Man tai išties taip pat didelis pasiekimas serveryje, antrą kartą antra vieta, bet tai tik padidina mano šansus ateityje. Pora sakinių buvot neteisus. Tas "PD", kad aš niekados jo nepaliksiu, aš šnekėjau tuo metu apie tai, kad kur aš esu, ten ir būnų, nelakstau kažkur bereikalo, mėgstu vieną vietą, taip norėjau jums pasakyti, kad esu stabilus žaidėjas. Taip pat norėjau jums pasakyti apie tą jūsų įvardinta "Tiesa pastebima, kad atsakyti į klausimus pradėjai nuo ypač toli.". Taip, jūs sakote tiesą. Esu tiesą sakant toks žmogus, aš labai gilaus mastymo, aš plėtojų, ką matau, nes negebu pasakyti tai porą sakinių. Visi mes kaip sakoma skirtingi, bet jūsų darbas mus mokinti, dėl toliau. Malonu malonu malonu ir gerą, esu antroje vietoje vieno geriausio darbo serveryje į direktoriaus post'ą? Pažadu, tai nebuvo mano lužis, aš toliau stengsiuosi, kad mano vardas būtų minimas, stengsiuosi ir niekada nenuleisiu rankų, lipsiu karjeros laiptais. Ačiū dar kartą. @Wayne_Dwayne - Linkiu tau visokeriopos sekmės. Tikiuosi mane į savo įmone priimsi! Jei jau pasirižai būti tokiame post'e, prašau nenuvilk mūsų, užaugink tą gražia teisėsauga, kad tavimi galėtų didžiuotis. Tikiu tavim ir nuoširdžiai linkiu sekmės, direktoriau! Sekmės darbuose ir greičiau atkūrk pusiausvyrą serveryje! Judinam būlkas, darom tvarką!

Wayne_Dwayne mėgsta tai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikinu naujaji Swat firmos direktoriu sėkmės

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikinu naujajį SWAT direktoriu ,sekmės tau poste ^^

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikinu, Wayne. sėkmės pareigose, laikyk, kaip laikei PD/FBI!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikinu Wayne_Dwayne su Direktorių !! Sėkmės atgrobinėt

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikinu Wayna tapus SWAT Firmos direktoriumi, sekmes pareigose.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Per daug neišplėsta, tvarkinga analizė. Šaunuolis, Artūrai!

Sėkmės, Waynai, einant direktoriaus pareigas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikinu naująjį S.W.A.T. firmos direktorių - @Wayne_Dwayne, db taip paemi swat firma ir parodai kaip reikia varyt teisėsaugai, be prikolų

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Šaunulis! Ką daugiau galiu pasakyti... aš tikėjau kad tu :) tad dabar linkiu sėkmės direktoriaus poste ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikinu naująjį S.W.A.T Direktorių Wayne_Dwayne ir linkiu laikyti teisėsaugą kaip vieninga kumštį!
Šauni apžvalga, nei per daug išsiplėsta, nei per mažai.

Impressible_Paulius mėgsta tai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikinu naujajį SWAT firmos direktorių, sėkmės.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Woohohooo nakui. Sveikinu Wayne, pagaliau, 2 metus planuotas dalykas pasisekė Tau. Didžiuojuos Tavim sūnau!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.