Jump to content
Mat_Himplin

Firmų valdžios pokyčiai

Rekomenduoti pranešimai

d36Pb9R.png

Šioje temoje galėsite stebėti visus Firmų valdžios pokyčius. Kiekvienas valdžios atstovas palikdamas savo pareigas, bei Direktoriui paskyrus ar nušalinus pavaduotoją, privalo užpildyti šabloną šioje temoje.

Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas:

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):
2. Jūsų atstovaujamas darbas:
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė):
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?:
5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?:

Atsistatydinimo anketos šablonas:

2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame:
3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?:
4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose:

Pavaduotojo nušalinimo anketos šablonas:

2. Nušalinamo Pavaduotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė):
3. Priežastys, dėl ko atsisakote šio Pavaduotojo:
4. Pavaduotojo išbūtas laikas šiose pareigose:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

PAVADUOTOJO PASKYRIMO ANKETOS ŠABLONAS

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Edvis_Tanks
2. Jūsų atstovaujamas darbas: PD/FBI
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Masia_Mantas
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Žmogus kuriuo aš pasitikiu visokeriopai ir tikrai galiu juo pasitikėti, kaip ir visi žinoma į pirmo pavaduotojo pareigas ima savo pažįstamą žmogų kuriuo gali pasitikėti taip ir aš noriu pasiskirti Manta, kad jis man padėtu su firmą. Kaip žmogus jis tikrai gali puikiai atlikti šias pareigas ir pakeisti mano buvusį pavaduotoją Mat_Himplin. Tai va Manau, kad viskas aišku ir Mantas gali man pradėti vergauti.
5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: TAIP.

PAVADUOTOJO PASKYRIMO ANKETOS ŠABLONAS

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Edvis_Tanks
2. Jūsų atstovaujamas darbas: PD/FBI
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ignas_Boom
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Žmogus dirba nuo pirmos atrankos firmoje rodo norą, dirba tikrai iš peties, tai kodėl gi jo nepaskyrus firmos pavaduotoju? Tai va žmogus per sunkų darbą ir užsidirbo šias pareigas, kaip ir sakiau pavaduotoją antra rinksiu iš savo darbuotojų. Na ką GL.
5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: TAIP.

Redaguota nario Mat_Himplin
Patvirtinti, sėkmės abiems naujose pareigose!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Extazy_Kiss
2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame:Apsaugos Pav.
3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?:Krc, susiveliau tai paliksiu savo noru negu mane nusalins :). Krc Dekui @Zaidejas_Rokas Kad daviai ta pava. @Cactus_Germis Laikyk firma. Dekui darbuotojams ;) Tikiuosi nenuyliau :dd Ate gal dar pasimatysim :dd
4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose:26D.

Patvirtinta, sėkmės tolimesniuose planuose!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): White_Boy

2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Furistai

3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?:  Manau padėjau kiek galėjau, labai tikiuosi, kad tikrai nieko nenuvyliau ir labai atsiprašau jeigu nuvyliau, bet manau jau atėjo laikas užleisti kitam asmeniui kuris būtu tiek motyvuotas, turėtu begalini norą padėti Fūristų direktoriui "Arnoldis_Arnoldis" toliau kelti Fūristų firmą į viršūnes, laikas praleistas su jumis buvo tikrai superinis, visi jūs esate tikri šaunuoliai ir niekada jūsų nepamiršiu, laikykit šita firmą ir būkite tie kurie ją kelia į viršų!
Ir aišku dabar labai norėčiau padėkoti Arnoldis_Arnoldis už tai, kad pasitikėjo manimi ir paskyrė Fūristų pavaduotoju.
P.S Arnoldi atleisk tiesiog nebėra motyvacijos ir mano aktyvumo
Dėkui Mat_Himplin už tai, kad leido paskirti mane pavaduotoju ir taip pat padėjo kai to reikėjo.
Taip pat norėčiau padėkoti šiems žaidėjams kurie buvo kartu ir palaikė mane:
Tadys_Kent Arnoldis_Arnoldis Wade_Collins Drift_Renaldas Koala_Stonkus Eimis_Mag Ignas_Boom Mantis_Okay Koldunu_Vagis Paliubomu_Erne Edga_Hks Arnoldis_Supermenas Tomukas_Speed James_Splite Lunis_Hakis Rytis_Sapkiux(vierchas)   labai atsiprašau jeigu ko nepaminėjau.. 
Taip pat labai dėkoju Visai Nusikalstamai! Laikykitės prieš Teisėsauga, jus esat superiniai! Žinoma dėkoju ir Teisėsaugai už visą veiksmą! Neutralioms "Medikams" už visą pagalbą veiksmo ir ne tik metu!

4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: 20 dienų

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Inferno_Player
2. Jūsų atstovaujamas darbas: Medikų firma.
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Edward_Harrell
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Su šiuo žmogau turiu labai gerą sutarimą, yra šudmalys, nenutylantis. Tikiuosi, jog visos tos jo šnekos, kiek jis sugeba kalbėti, juokauji, pavirs ir rimtais pokalbiais, didžiule pagalba man bei žinoma padės tvarkytis su firmos reikalais. Šiuo metu iš šio žmogaus lauksiu pagalbos, o ateityje ką jau nuveiksim tai bus mažytė paslaptis. Gerai gana čia šnekėt, vistiek neskaitot :D 
5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip.

Patvirtinta, sėkmės naujose pareigose!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Arnoldis_Arnoldis
2. Jūsų atstovaujamas darbas:Fūristai
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė):Koldunu_Vagis
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?:Žmogus dirba nuo pat pirmos atrankos,pasiemė Vyr.Prž stengiasi,aktyvus,draugiškas,paprikolina biški,nu krč šaunus žmogus,tai sėkmės su pirmu pavu :) 
5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?:Taip

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Redas_Meškinas.
2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Dyleriai. ;)
3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Sveiki taigi esu cia del palikimo savo posto buvo smagu buti firmos galva taip pat supratau kad tai didele atsakomybe laikant sia nuostabia Dyleriu firma bet tiesiog nusprendziau jog man laikas pasitraukti kadangi neturiu noro motyvacijos laiko tad uzleisiu kazkam sias pareigas kas yra labiau motyvuotas buti sios firmos galva negu as. Firmos galva buti tikrai buvo smagu patyriau ir sokiu tokiu pakilimu ir nusileidimu svarbu kad nepasidaviau Aciu visiem kurie palaike padejo situacijose daug tikrai nesiruosiu rasyt bet dar kart Aciu. Meiluciai: @Arnoldas_Supermenas @Deagle_Mini @Arnoldis_Arnoldis @Zaidejas_Rokas 
@Mat_Himplin @Inferno_Player @Edga_Hks @Edvis_Tanks @Darek_Ogo @Ignas_Reft @Wayne_Dwayne @Liepsna_Fire @Nojus__Ceejay @Mantas_Westbrook @Greg_Slokittik @Lukas_Nix_ @Koala_Stonkus @Hugy_PacanasTaip pat didelis Aciu @Tony_Greyn uz suteikta sansa aciu tau labai. Atsiprasau jeigu kazko nepamineaju labai tingejau xD Peace out. Noreciau jog mano pareigos atitektu @Arnoldas_Supermenas firma tikrai islaikys manau net geriau uz mane sekmes jam is anksto aktyvuma lai susitvarko ir bus fantastiskas direktorius.
4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose40 Dienų gal kažkur.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Liepsna_Fire
2. Jūsų atstovaujamas darbas: "JesTTaxi" <3
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Swat_Swatuxx
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Asmuo kuris įdėjo daug pastangų, visada stengėsi ir buvo aktyvus darbuotojas, taip pat aktyvus bei perspektyvus darbuotojas buvo praeitoje Taksi eroje kai buvau pavaduotoja, vos tik įsidarbino į firmą jau viena akimi stebėjau jo darbą bei pastangas, taigi manau tikrai padės man su firmos valdymu bei kėlimu kuo aukščiau! Ei ir nustok tu pykti ant manęs :D
5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Janny_Pink
2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Tiuninginių pavaduotoja.
3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Bandysiu kandidatuoti į Dylerių direkoriaus pareigas. Ačiū visiems : @Mat_Himplin @Edga_Hks @Lunis__Hakis @Nedas_Faq @Edward_Harrell @Inferno_Player ir kitiems... kurių nepaminėjau. <3
4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: 20 dienų.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Matas_Pccc
2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Medikų pavaduotojas.
3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Na tiesiog nebeturiu tiek daug laiko žaisti sampą motyvacija taipogi dingo jau geriau šia vietą užima žmogus kuris jos nusipelnė tikiuosi Inferno nenuvyliau tavęs. Tikrai nemažai išmokau visko kol buvau pavaduotoju. Sėkmės Inferno su firma! Ačiū šiems žmonėms Inferno_Player,Mat_Himplin,Edward_Harrell,Joker_Coke,Arnas_Sanra,Liepsna_Fire,Deivis_Splash,Rorr_Gal,Impressible_Paulius,Ignas_Reft,Vilkas_Adidas,Por_Tal,Matis_Mind,Netavo_Pisalas,Masia_Mantas,Koala_Stonkus,Aivaras_Plaušinaitis,Zaidejas_Rokas,Edvis_Tanks,Benas_Dievas,Vans_Moto,Cleme_Team,Ren_Killer,Monte_Gangga,Ignas_Front,Darek_Ogo,Acme_Mazulels,Greg_Slokittik,Nojus_Ceejay,Janny_Pink,Wayne_Dwayne,Arnas_Yeah,Arnoldis_Arnoldis,Redas_Meskinas,Edga_Hks,Deagle_Mini,Ignas_Host,Einaras_Bmw,Ignas_Boom,Tadys_Kent,Wade_Collins atsiprašau ko nepaminėjau.
4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: 3 mėn ir 20 dienų

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Edga_Hks
2. Jūsų atstovaujamas darbas: Tune
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomukas_Speed
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Nes tiesiog fimoje šeip yra keli žmonės kurie labai stengesi, bet iš šio žmogous matau didelė motyvacija ir nora vadovauti. Krč sėkmės tau.
5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: aha

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lunis_Hakis
2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: tune, pav <3
3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?:

a728b3ba4b040470a64e6117c3eddf41315.png

edga išsidirbinėja, sakė nereikia manęs.

<15:48:34> "[Edga_Hks] Edga_Hks" pokes you: [Mano mintys] Pagaliau atsikraciau lievo pavo
<15:48:44> You poked "[Edga_Hks] Edga_Hks" with message: ok, tai palieku.

geriausi janny, tomukas, linuxas, motoras, big_dickas, nolaiferis, arnoldis, šaras, koala, tadysas, koldunas, ernė, dancingas, danillo, erla, edga "VARŽOVAI, JUS DAUŽYS DAR NE VIENA KARTA"

Jeigu rimčiau, tai nėra noro žaist sampo, ypač todėl jog užimu vietą tik. Yra naujokų kuriems Edga suteikus šansą, bus efektyviau kai pavaduotoja gaus Nedas, arba Motoristas.  Norėčiau padėkoti Edgai, už suteikta šansą, Toshai už tai jog vos ne vos leido, paskirti. Manau nesu čyteris, ir savo pareigose kritau apie 150 milijonų į minusą, ir visiškai nesigailiu jog sutaupytas šaibas išleidau šiai puikiai firmai, stengiausi įgyvendinti kuo daugiau idėju, palieku jog nebėra noro žaisti sampo, reikia padaryti pertraukėlę. Šiektiek pasimokinti, nes per tas savaites mokslams nebeskyriau išvis laiko, todėl tapau dvejetukininkas, reikia pasikelti pažymius ir po kažkokio laiko galbūt sugrįšiu į sampa, galbūt ne.  Darbuotojams aš buvau lyg direktorius, net kai apklausinėdavau žaidėjus vis sakydavo "Direktorius Lunis_Hakis" pasijaučiau belekoks laimingas, jog serverio žaidėjams esu aukščiau negu pavaduotojas, būdamas tik su pavaduotojo rangu. Maždaug bandžiau daryti grobimus, kurie visados būs sėkmingi, tačiau nevisados pasisekdavo. Litankiu rašyt nemoku, tai ir nežadu rašyti daug. Žodžiu, ačiū jog buvote, čiau paka susitiksim kažkada bet *Myliu LMG.lt* žino kada. VISADOS VISI ŽINO, IR ŽINOS 

p.s teisėsauga išmokit kariauti žaidime, o ne papeikimais. 

NUSIKALSTAMOS ONE LOVE 

Lunis+Arnoldis leav pareigas
4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: 21 diena

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Ignas_Reft
2. Jūsų atstovaujamas darbas:Radija <3
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Rorr_Gal
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?:Žmogus stengiasi nuo pat pirmos atrankos, pasiekė Vyriausią Redaktorių o šiame poste rodė didelę inciatyvą, motyvacijos dirbti ir toliau siekti šioje temoje siekti aukštumų. Bei pats nesupratau kodėl iš pradžių jo nepasiėmiau į pavaduotojus, žmogus laimėjas 2 vietą Radijos Direktoriaus rinkmuose tad manau sugebėsim susitvarkyti su šia firmą ir toliau siekti gerų rezultatų! <3
5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?:Žinoma.

Pavaduotojo nušalinimo anketos šablonas:

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Ignas_Reft
2. Nušalinamo Pavaduotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Vilkas_Adidas_
3. Priežastys, dėl ko atsisakote šio Pavaduotojo:Tiesiog žmogus per klaidą gavęs Pavaduotoją, iš pat pradžių nebuvo tos tokios motyvacijos dirbti su šia firmą jam. Tad kaip dar sužinojau kad už akių varo aplink mane tai šito seni tikrai neatleisiu suteikiau šansą ir taip pasielgti nu nežinau, žinau gal ir pridariau tų klaidų bet nereiškia kad reikia varyti už akių tiesiog tiesiai reikėjo sakyti.
4. Pavaduotojo išbūtas laikas šiose pareigose:17 Dienų.

Patvirtinta, sėkmės naujose pareigose! Vilkas_Adidas patenka į juodąjį sąrašą. Direktorius gauna vieną įspėjimą.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Tadys_Kent 
2. Jūsų atstovaujamas darbas:Fūristai <3
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Koldunu_Vagis
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?:Šis žmogus man patiko @Arnoldis_Arnoldis eroje jo darbas, jaunas pacukas turintis parako GL&HF nepavesk.Na ką linkiu sėkmės darbuose <3
5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?:Taip

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Monte_Gangga 
2. Jūsų atstovaujamas darbas: Dyleriai <33
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rokas_Dancingas 
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Padės tvarkytis su firmą, abudu turim didelę simpatija šitai firmai, juo pasitikiu ir tikiuosi, kad šitas postas jam bus paskatinimas dar kartą siekti šios firmos direktoriaus posto. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Masia_Mantas
2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Policijos / FBI pavaduotojo pareigos.
3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Viskam ateina pradžia ir pabaiga, todėl nusprendžiau nutraukti savo veiklą šiojia firmoja, daug gerų akimirkų čia buvo, bet laiko stygius viska keičia, turėčiau daugiau laiko, tai tikrai mano atsistatydinimo nematytumėne, bet šiuo metu tikrai reikai man jo, nenoriu Edvio firmos smukdyti, ką tikrai manau padariau. Noriu padėkoti savo ištikimiem draugam kurie mane visada palaiko, tai Edvis_Tankas, Dovydas_Kingas, Netavo_Pisalas, Marco_Armani, Ignas_Boom, Lukas_Squad, Liepsna_Fire, Ignas_Reft, Wayne_Dwayne, Karolis_Ganjababy, Augis_Dax, Audi_Aštuom, Lukas_Vegeneris, Himnas_Ltu, Evaldas_Fokus, Rokas_Dancingas, Monte_Gangga, Tomas_Weeds, Arnas_Sanra, Edga_Hks, Arnoldis_Arnoldis, Tadys_Kent, Paliubomu_Erne, Eimantas_Jokubaitis, Ignas_Host, Mat_Himplin, Swat_Swatuxx, Inferno_Player, Darek_Ogo, Matas_Pcc ir daug daug kitų nepykit ko nepaminėjau, bet tikrai jūsų tiek daug, kad jo... Tikrai niekur nedingsiu, o, kad grįšiu į pareigas tai tikrai, bet kai turėsiu daugiau laiko, o dabar jūs palieku !
4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: 20 Nuostabių dienų.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Edga_Hks
2. Jūsų atstovaujamas darbas: Tune
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Big_Bick
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Visu pirmą, aš vienu momentu turėsiu kai kur išvykti, o Tomukui bus sunku vienam dirbti. Tai va duodu jam verga. Krč mldc labai žmogus. Sėkmės tau.
5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Paliubomu

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Darek_Ogo
2. Jūsų atstovaujamas darbas:  Mechanikai 
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kiaule_Papis 
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Nes šitas žmogus nuo pat pradžiu kai atėjo į Mechanikų firma rodo pastangas , padeda visa laiką , kai gavo prižiurėtoja stengesi , darė veiklas bei aktyviai dalyvavo firmos veikloje.
5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: TAIP

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Wayne_Dwayne
2. Jūsų atstovaujamas darbas: S.W.A.T.
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Michal_Hitman
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Žmogus dirba nuo pirmų atrankų, nėra nei karto prisidribęs ar nusižengęs, turintis daug motyvacijos žmogus, turintis daug pasiulymų firmai.

Čia visiem toks šioks vidosas ir pačiam Michal_Hitman. Kad daugiau motyvacijos turetum.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Swat_Swatuxx
2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame:Taxi/Tranporteriai<3
3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?:Ahhh tas nemalonus jausmas, kai reikia čia užeiti su tokiu šablonu... Buvau visose Taksi erose ir štai įvyko niurkt niurkt, bet per greitai, netikėtai. Nesitikėjau jog taip greit atsisėsiu į šią kėdę, paragausiu dušmanų duonelės užsigeriant vandeniu. Palieku dėl to jog nebuvau dar pasiruošęs šiai kėdei nors ir kaip to norėjau. Matau, kad man čia sėdint firma slenka į šešėlį tad nenoriu, kad visai pasislėptų. Dėkoju tau Marija jog suteikei man šansą padėti tau ir visiems Taksi darbuotojams kurie mane palaikė bei ponui drg Splashui už palaikymą. Aš dar sugrįšiu pas jus. Tad iki to laiko <3
4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose:21 nuostabiausios dienos su mylimais dušmanais.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Liepsna_Fire
2. Jūsų atstovaujamas darbas: "JesTTaxi" <3
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Matt_Payne
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Asmuo kuris manau tikrai sugebės man padėti su firma, turi gan nemažai patirties, šiuo metu man kaip tik reikia pagalbos su firma, o šis žmogus realiai gan nemažai man padėjo, davė gan gerų patarimų ir manau, kad šiuo metu man ir firmai būtu geriausias pasirinkimas jeigu šis žmogus pagelbės mums.
5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Zaidejas_Rokas
2. Jūsų atstovaujamas darbas:Koldūnai <3
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė):Kent_Nmz
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Atėjęs į firmą stengiasi, padeda man su firmą, turi daug idėjų , tikiuosi padės ir nenusivilsiu .
5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?:TAIP

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ignas_Reft
2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame:
Radijos Direktorius. <3
3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Labas dienas, taigi nusprendžiau nutraukti savo veiklą dėl savo laiko trūkumo ir dėl kaikurių kitų priežasčių. Taigi labai esu patenkintas kad gavau šansą tapti šios firmos Direktoriumi kurioje esu pats laimingiausias žmogus esu begalo dėkingas @Max_Tosha kad suteikė man šansą tapti savo mylimiausios, nuostabiausios firmos Direktoriumi, kaip ir sakiau ir dabar pasakysiu kad man "Radijos" Firmą man yra svarbiausią ir mylimiausią šiame projekte, su šią firmą patyriau tiek šalto tiek šilto tad buvo ir liūdna ir laiminga. Aišku prisiminus tą dieną kaip gerbiamas Artūras man parašė į skype, Ignas sveikinu tapus Radijos firmos direktoriumi, tą akimirką buvau begalo laimingas bei pilnas emocijų, dar iki šiol nepamiršiu tos dienos! Aišku kaip sakoma visiem ateina galas, kaip ir šiandien man šiuo momentu tenką atsisveikinti su savo mylimiausia firmą Radistais! Taipogi @Mat_Himplin kuris po kelių dienų mano Direktoriaus gavimo tapęs Direktorių prižiūrėtojumi, asmenybe begalo atsakingai žiūrinti į savo pareigas, nedaranti atmestinai visko, ką galiu pasakyti jo naujovės atneštos į jo pareigas tikrai patiko ne vienam serverio Direktoriui ir serverio žaidėju, tai linkiu tau toliau taip kokybiškai ir atsakingai dirbti savo pareigose ir nenuvilti bet korio žaidėjo!

Esu begalo dėkingas savo pavaduotojui  @Rorr_Gal kuris man padėjo begalo daug ir prilaikė firmą kol buvau neaktyvus ir užsiėmė su darbuotojai! Aišku jo indelio į firmą tikrai niekada nepamiršiu ką jis dėl jos padaręs. Ką galiu pasakyti seni manau savo eroje nuveiksi daug daugiau negu aš ir nenuvilsi tų žmonių kurie eina už tave, manau priimsi į darbą <šypsausi> tad sekmės tau didžiausios, dirbk aktyviai,emocingai,kokybiškai,atsakingai, ir laimingai!
Taipogi noriu labai didelį ačiū tarti buvusiems esamiems neutralių firmų Direktoriams tai - @Inferno_Player tu per savo erą nuveikiai daug ką ir įrodiai kad gali atlaikyti betkokį spaudimą! @Liepsna_Fire mergina kuri išlaiko savo firmą kokybiška, aktyvią tai žmogus kurie gali padėti, patars ir pagelbės bet kokiose situacijose! @Darek_Ogo asmuo atsidavęs Mechanikams esu daug bendravęs, bet jo darbą mačiau serveryje, buvai vienu metu kritęs su aktyvumu bet tau jis nepakišo kojos toliau atsitiesti ir dirbti!

Taipogi mano Radijos firmos darbuotojai <3 @Nezinomas_Ltu @Rusas_Ltu @Karolis_Sonic @Curb__Stomps @Skirmantas_Montvila @Rokas_Absolut @Siemkos_Lukstas Ir daug kitų, bet šitie asmenys mano nuožiūra yra ištikimiausi šios firmos darbuotojai. Tai va chebra tad kad matyčiau toliau jumis Radistuose ir nepavedat manęs, tad sekmės jums didžiausios kokią galiu palinkėti!

Taipogi dėkoju visiems kitiems serverio žaidėjams,draugams ir su kurias bendravom ar kurie mane palaikė motyvavo dirbti toliau su šia firmą! @Masia_Mantas @Edvis_Tanks @Zaidejas_Rokas @Monte_Gangga @Kiaule_Papis @Impressible_Paulius @Arnoldis_Arnoldis @Wayne_Dwayne @Dvtl_Dvtl @Tadys_Kent @Koldunu_Vagis @Edga_Hks @Lunis__Hakis @Einaras_Bmw @Dominykas_Miguel @Kevin_Sanchez @Julius_Liaudis @Ernestas_Driftuoja @Karolis_Slimis @Nedas_Supreme @Vilkas_Adidas_<3 Jūs chėbra buvot nepakartojami.

Kelios nuotraukos atsminimui!

Spoiler

Myliu jus! <3

3dkRbnO.png

X6aSS2F.png

K4tkkgZ.png

1DgHpZB.png

ffb6BvO.png

0iROZov.png

7B5Thvd.png

GNY3FqE.png

SMrJlsO.png

Noriu kad Direktorių gautų Rorr_Gal mano meilė <3

4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: 34 Nuostabios dienos! <3

Patvirtinta, sėkmės tolimesniuose planuose! Direktorius perleistas Rorr_Gal.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.