Jump to content
Mat_Himplin

Firmų valdžios pokyčiai

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eimis_Mag
2. Jūsų atstovaujamas darbas: SWAT
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Dovydas_Alfa
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Žmogus laimėjo antrą vietą direktoriaus rinkimuose, reikia duoti progą pasireikšti, sutariam gerai, manau daug kartu nuveiksim. Sėkmytės
5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas:

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Koala_Stonkus
2. Jūsų atstovaujamas darbas:Dyleriai
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė):Ltu_Savas
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Aktyvus, naujokas siame poste, turintis motyvacijos, mokantis vadovauti, kupinas ideju. Pades man su firma, pavaduots mane kol busiu neaktyvus...
5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Na taip.

Redaguota nario Mat_Himplin
Patvirtinta, sėkmės naujose pareigose!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eimis_Mag
2. Jūsų atstovaujamas darbas: SWAT
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kent_Brokman
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Žmogus turintis nuolatos idėjų, žinantis kaip tvarkytis su pareigomis, gerai sueinam, padės tvarkytis. Sėkmės, nenuvilk!
5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Žinoma

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas:

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Tomukas_Speed
2. Jūsų atstovaujamas darbas:Pixel Painter (Tuninginiai)
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė):Big_Bick
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?:Šis žmogus yra gan kalbingas ir kūrybingas žmogus,.
5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?:+

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsistatydinimo anketos šablonas:

1.   Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Masia_Mantas
2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Transporteriai, Pavaduotojas.
3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Pas Arną atėjau tik su viena mintimi, padėsiu draugui su firmą, pradžioje nelabai mums sekėsi, Lolas ir t.t, visko buna, visko ir reikia. Būkim bėdni, bet teisingi, Arnai, tikrai porą įdėjų šoviau, kurios tikrai padėtu firmai, bet reikia skatinti darbuotojus pilnai jas pildyti, padėjau kuo galėjau, negaliu niekuom pasigirti, nes dirbom visi komandiškas, kiekvienas bandėm kiekvieno valdžios atstovo minusus perteikti į pliusus, su jumis šaunu buvo dirbti, bet man reikia kilti aukščiau Arnai, pats žinai mano tikslus norus, ko aš noriu ir ko sieksiu. Ačiū Direktorių prižiūrėtojams @Mat_Himplin @Inferno_Player Jūs esat nerealūs, aš manau, kad jūs nuversit ne vienus kalnus su savo mąstymu ir įdėjomis. Ačiū visai Direktorių komandai jūs esat tobuli, nes einat Direktoriaus pareigas. Ačiū Transporterių darbuotojams, šauniai praleistas laikas su jumis ! Masia juda į priekį su naujais tikslais. Palaikymas yra svarbus, todėl - 

4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: 21 Diena.

Patvirtinta, sėkmės tolimesniuose planuose!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsistatydinimo anketos šablonas:

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Zenia_Bond
2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Mechanikų firmos direktorius <3 
3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?:

cd92d5a743800246c622889b2554d415264.jpg

Na pradėsiu turbūt visų pirma dėl to,kad tikrai šių pareigų palikti nelabai norisi,tačiau reikia. Kodėl reikia? Tuoj papasakosiu. Atėjo pavasaris,jau arti vasara. LMG serverio žaidėjai yra nusiteikęs vasarą apskritai ne sedėti prie kompiuterio,bent jau prie sampo. Galbūt ne visi,galbūt vienetai,bet protingi žmonės per vasarą kai lauke geri orai tikrai sampo nežais. Tačiau kiekvienas turi savo gyvenimą,todėl aš nesigylinsiu. Bet tai tikrai ne vienintelė priežastis kodėl palieku pareigas. Aišku kaip ir daugelis jau žino,tai pinigų trukūmas. Įsikišau į tą naują sistemą ir užsikrėčiau ta priklausomybe nuo jos ir viskas,sustoti jau nebeįmanoma,nebent turi gerą ir tvirtą nuomonę. Tačiau tai vėl gi ne iš pagrindinių priežasčių dėl mano atsistatydinimo. Manau,kad tikrai pagrindinė priežastis yra,tai motyvacijos praradimas bei apskritai pačio noro žaisti nebėra. Norisi pailsėti nuo šito visko: nuo pareigų,nuo sampo,nuo apskritai visų kitų žaidimų,nebent ką lošiu per vasarą tai FIFA ir žiūrėsiu vakarais kokius nors filmus. Kodėl praradau motyvaciją vadovauti? Kai tik sugrįžau po ilgos metų pertraukos įsidarbinau į Mechanikus. Atėjau su tikslu siekti pavaduotojo,kad viską atsiminti bei įsivažiuoti į patį žaidimą. Pradirbau kažkiek laiko,gavau prižiūrėtoją,paskui dar aukštesni ir galu gale Deivis_Splash,senas bičiulis pasiūlė man pavaduotoją už kurį jam tikrai esu dėkingas. Per visą šį laiką kol pasiekiau pavaduotojo praėjo maždaug 3 savaitės. Pavaduotojo pareigose išbuvau irgi kažkur 3 savaites,kadangi paskui atsistatydino Splashas ir perleido direktorių man. Už šį dalyką esu dėkingas jam dar labiau. Dėkui tikrai seniuk,kad suteikėi man 2 direktorių. Juokingai skamba iš tikrųju. Aš suteikiau tau pirmą pavaduotoją,po visko suteikėi man pirmą pavaduotoją po pertraukos,po ko dar ir direktorių. Nutrūkau nuo temos. Tai va,pradirbęs tiek laiko ir išbuvęs pareigose gavau direktorių ir tikrai pasakysiu,kad realiai pabosta. Paėmiau perleidimą iš Splasho,kadangi tikėjausi iš savęs,kad padarysiu savo 2 erą dar tobulesne,nei pirmą,bet... išėjo visai atvirkščiai. Nepadariau nieko gero. Vienintelė tobula idėja,kurią sukūriau tai nauja ,,Keturių ratų sistema'', kuri pakeitė banalias rangų temas ir pnš. Daugiau nieko ypatingo. Pradžioje kokias 2 savaites kai dar turėjau pinigų,dalinau premijas po 2-5m,bet pripratinau darbuotojus prie šito ir kai tik pinigai buvo pralaimėti monetoje,daug kas paliko firmą. Tačiau su šia taktika sužinojau kas buvo ištikimas firmai ir liko,o kas dirbo dėl pinigų tik tai. Tai žodžiu taip ir praradau tą motyvaciją bei norą. Reikia poilsio,tikrai reikia... Po vasaros grįšiu su naujomis jėgomis ir planuoju eiti į FTB darbą bei su tikslu siekti pavaduotojo. Po kažkurių akimirkų bandysiu susieti savo pasiekimus su medikų firmos direktoriumi. Šiam darbui jau turiu kelias idėjas,o iki žiemos arba rudens atsiras dar daugiau pasiūlymų bei naujienų. Tai tikslai tokie: FTB pavaduotojas,vėliau Medikų galbūt irgi pavaduotojas,kad įgaut patirties,vėliau direktorius,o toliau bus matyti. Beje planuoju ieškoti darbo vasarai ir vietoi LMG milijonų pralaiminėjimo monėtoje,geriau uždirbsiu tikrų pinigų. Vis dėl to jeigu teigti,tai pirma era mano direktoriavimo gavosi žymiai geresnė,tobulesnė,įdomesnė bei vaizdingesnė. Buvo įdomios veiklos,buvo naujos temos,vienu žodžiu darbuotojų skaičius laikėsi po 20-30,o tokia rodiklė Mechanikų darbui ideali. Taip pat ši era gavosi bloga,kadangi aš užėmiau direktoriaus pareigas,to pačio darbo 2 kartą iš eilės,dėl to neturiu idėjų bei sumąstymų ką dar galėčiau padaryti. Dėja,bet palieku šias pareigas. Visų žmonių,kurie tapo man tikrai gerais bičiuliais neminėsiu,kadangi dar ne kartą teks rašyti palikimus ir vėl užimti pareigas,tačiau kurie buvo per šias dienas arčiausiai,tai padėkoti noriu šiems asmenims: Dragon_Ball ( geras prižiūrėtojas buvai), San_Gok,( dėkui seni už pastangas) Esu_Rytis (didelis ačiū tau), Top_Side, Kentas_Mantas, Velnio_Seen, Megstu_Alu, Ugniux_Ugnytea, Eho_San, tai mano geriausi,mylimiausi bei šauniausi prižiūrėtojai,ačiū jums. Nuoširdžiai dėkoju mano ištikimiems 5 pavaduotojams: Vaclovas_Zaibas (seniuk ačiū tau didelis už pagalbą,šaibų dalinimą ir pnš. Tikrai padėjai kiek galėjai su firma ir dabar drąsiai galiu žinoti,kad tave laisvai galima imti pavaduotoju,manau pasieksi jį dar ne vieną,o galbūt ir direktorių irgi kada nors), Ugnius_Huge (ačiū tau Ugniau už visą tavo darbą kuri spėjai padaryti,paskui palikai pareigas ir teko su tavim atsisveikinti,ačiū už pagalbą)  Pro_Rokas (suteikiau tau šansą,kartais buvai neaktyvus,tačiau irgi palaikėi savo vietą,kažkokių didelių idėjų nepamačiau,bet vis vien buvai geras pavaduotojas,ačiū tau) Marcka_Fernandes ( tapai pavaduotoju visai neseniai,gavai savo pirmąjį pavaduotoją ir aš džiaugiuosi,jog būtent aš tau suteikiau šias pareigas,ačiū tau Marcka už darbą,pastangas bei ištikimybę) ir San_Gok ( irgi gavai pavą vos vos neseniai,tačiau tai tavo pirmas pavaduotojas ir aš džiaugiuosi,jog būtent aš suteikiau pirmas šias pareigas. Manau atsiminsi šias akimirkas ir įgausi daugiau motyvacijos siekiant aukštumų serveryje,ačiū tau) , vyrai ačiū jums už pagalbą,už pastangas,už palaikymą bei viską kitą kas buvo gera. Taipogi dėkoju Special_Donat, Eris_Cliath, Marius_Benz ( dėkui už reketus ir atimtas šaibas ) , Arnas_Sanra, Regina_Murr, Nojus_Delete, Ignas_Boom ( dėkui už atimtus milijonus monetoje,bet vis tiek susidraugavom fainiai,tai dėkui ), Cactus_Germis ( dėkui už pralaimėtą GW ) Impressible_Paulius, Akyra_Jamamoto ( Katinas_Bonifacijus) ( ačiū labai už pakeltą nuotaiką prikolistas) Dovydas_Malboro, Karolis_Ganjababy ( dėkui už mute ), Deivis_Splash ( seni dėkoju tau už drk bei viską kitą ) Koala_Stonkus ( ts kaip ir nebendravom,bet skype visai neblogai susibendravom ir pastūmėm prieš Inferno kašį, vistiek fulė geriau <3 )  , ir realiai tikrai daug ko dar yra,bet tikrai rašant tokius dalykus neprisimenu galbūt kitų,bet ko nepaminėjau tai be abejonės dar susimatysim LMG ir galbūt net gi kartu padirbsim. Dideli ačiū tariu mano mėgstamiems dabartiniams bei buvusiems darbuotojams,Jūs nerealūs. Linksma buvo pasitaškyti dažasvaidyje, pažaisti vakarais monopolį,UNO ir ETS2 ( žinot su kuo žaidėm) . Pažiūrėkit kam įdomu nuotraukas visas ir iš ties buvo labai linksma. Ačiū už bendras veiklas ir linksmus vakarus bei dienas. Šis palikimas buvo parašytas jau ankščiau juodąjai dienai ir štai šita juoda diena atėjo. Pastaromis dienomis praktiškai nesijungiau į LMG,nes nebėra noro tiesiog jau žaisti,atsibodo ir tiek. Ant galo šoviau 2 banus ir tie žmonės supras,kad aš nejuokavau xD  Ačiū Jimmy_Absolut už sukurtą eros gfx'ą. Na ir svarbiausia dėkoju Mat_Himplin ir Inferno_Player. Nežinau vyrai kaip gavosi. Nuvyliau Jūs ar ne? Spresti jums,bet manau,kad šį kartą nieko gero ir Jūs tikrai su mano nuomone apie mane sutiksit. Yra kaip yra,taip gavosi,sorry jei realiai nuvyliau. Būna nesėkmingų erų pas kiekvieną. Atėisiu su naujomis jėgomis ir jei Jūs dar busit pareigose savo darbartiniuose,tai manau bus dar vienas šansas suteikti man direktorių. Bus matyti. Ačiū neutralios už protestus. Nusikalstamoms ir gaujoms už reketus,per kurios pagadinot man nervus. Ačiū visiems kas pralošėt man monėtoje ir nekenčiu tų,kurie laimėjo iš manęs. Žodžiu sėkmės,dar susimatysim. Iki pasimatymo rudenį.  Ženia out. 

Kažkiek įspūdžių iš mano eros:

Dq1CfWi.png

https://imgur.com/a/mBmBWDK

4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: 45 dienos ( 1 menėsis ir 15 dienų )

Patvirtinta, sėkmės tolimesniuose planuose!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.