Deivis_Splash

Idėja Mechanikams.

6 pranešimų šioje temoje

1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Deivis_Splash

2. Apie, ką susijusi Jūsų siūloma idėja? (trumpai): Apie Mechanikų darbą.

3. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: Padaryti, kad Mechanikai galėtų pardavinėti bakelius ir kabinti motociklus prie darbinio transporto.

4. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: Paįvairins žaidimą, Mechanikų darbą ir palengvins žaidimą, jog žaidėjai iškarto galėtų įsigyti bakelį ir užsipilti tada, kada reikia.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Idėja visai gera sakyčiau, tikrai būtų naudinga ir tikrai žaidėjams patiktų! Aš .

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Aš sakau už.

Manau ši idėja tikrai gerai, nes būtų galimą labiau užsidirbti Mechanikų darbe, iškvietus Mechanikus klientui galėtų įpilti degalų ir atsargom pasiūlyti Benzino bakelį. 

O dėl Motociklo prikabinimo tai ne tai, kad prikabintu, o kad prie kablio būtų vieta kur privažiavus prie motociklą paraššai komandą /tmoca ir prie kablio atsirastu motociklas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ši įdėja tikrai pagyvintu pačia mechanikų firmos darbuotojų rutina, susilauktu didesnio ampludžio iškvietimų, būtų įdomiau žaisti, kad galima pirkti bakelį. Dėl motociklo kabinimo tikrai ne, nes tai atrodytu tikrai kažkaip keistai, bet, kad uždėtu bloką, tada tikrai sutinku. Aš tikrai už.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikas, man šita ideja labai patyko.Butum smagu kad taip padarytum.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.