Mat_Himplin

Renkamas naujasis kaimelių Pablas Eskobaras!

16 pranešimų šioje temoje

Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Bene_Claun
1.1. Jūsų vartotojo VVP puslapis: http://vvp.lmg.lt/zaidejas/Bene_Claun
1.2. Jūsų amžius (mėnesiais): 2003/01/28 mėnesiais 178
1.3. Kontaktiniai duomenys (skype): benediktas.misiunas
2. Norėtume sužinoti apie jūsų istoriją, projekte bei dylerių firmoje. Kokias pareigas esate turėję, kiek laiko, kaip sekėsi, ir ką?: Dyleriu firmoje pareigu nesu turėjes esu bandes siekti bet buvo vėlu nes visos pareigos budavo užimtos.
2.1. Kodėl, kaip yra tiek šaunių firmų, būtent pasirinkote kandidatuoti į šią? Kas jumis traukia link šios firmos?: Mėgstu narkotikus prekiauti nelegaliom prekėm prisidirbti. O šiaip nėra atrankų į kitą firmą ir tai traukia.
3. ”Dyleriai, nuobodžiausia nusikalstama grupuotė” Ką manote apie šį sakinį, dėl ko taip reaguojate?: Viskas atvirkščiai dyleriu firma yra geriausia firma šiame projekte. Be šios firmos niekas neturėtų ginklų, narkotikų ar žolės. Kas be šiu dalykų negali išgiventi. Apsaugos neturėtu ir greitų vaistu.
3.1. Ko labiausiai trūksta šiai firmai? Galbūt viskas tobula?: Jai trūksta gero direktoriaus ir gerų darbuotoju ir beabejo pavaduotujų.
4. Siekdami šios firmos direktoriaus pareigas turėtumėte įsivaizduoti kaip jūs valdytumėte šią firmą, kaip ji atrodytų ir kas būtų naujo. Norėtume apie tai išgirsti: Būtu daugiau taisykliu kurių negalima ir galima daryti mūsų firmoje. Toliau kaip ir nieko naujo rangai, kiekvienos dienos užduotys.
4.1. Galbūt turite užsibrėžę kokių tikslų, šiose pareigose ar/ir projekte?: 1. Tai noriu pasiekti direktoriaus posta nes niekada jo neturėjęs bet taip pagalvojus per aukštai šoku. 2. Ateityje bandysiu isisprausti į prižiūrėtojus nes tapus direktorium galima prisirinkti reputacijos.
4.2. Tavo firma, ji skirs dėmesį į grobimus bei chaosą, ar kontrabandos platinimą? Galbūt kažką kito? Kodėl?: Ji plėsis į viską bus veiklų ir t.t. 
5. Savo nuožiūra, ar manote, jog komunikabilumas tarp nusikalstamų firmų yra svarbus? Kokie jūsų santykiai su dabartiniais nusikalstamų firmų Direktoriais?: Šiaip aš ne naras tai daug ir nebendrauju bet nesu su neivienus susipykes ar priešas taigi galvoju jog taip bus ir toliau.
5.1. Jūsų manymu, koks yra vienas pagrindinis faktorius turėti stiprią firmą, kodėl? Ar gavus pareigas, tai būtų jūsų tikslas?: Tai aišku kiekvienas direktorius nori turėti gera komanda stipria o ne kokius daužtus (atsiprašant) darbuotojus.
5.2. Darbuotojų skaičiai maži, grobimų nesugebate išlaikyti ir dar jumis grobinėja gaujos – ką planuotumėte daryti, jeigu jūsų firmai taip nesisektų?: Motyvuočiau didelėm premijom didesne idomesne veikla ir t.t.
6. Motyvacija, motyvacija, motyvacija! Dauguma eros pradžiose jos turi per akis, ar jūs būsite tas, kuriam ji greitai išseks? Ką darysite kaip jos jums pritrūks bei kas ją jums kels atgal į aukštumas?: Motyvacija man nedings būsiu iki galo paliksiu tadar kai užklups rimtos bėdos ar kažkas tokio.
6.1. Firma yra sudaryta iš Direktoriaus, pavaduotojų bei darbuotojų. Kaip laikysite savo firmos pavaduotojus motyvuotus, bei darbuotojus užimtus?: Stengsiuos juos motyvuoti ir tai mažai žmoniu nori palikti šias pareigas.
7. Sakom laimėsite šiuos rinkimus, ką galėsite užtikrinti mums, serverio žaidėjams, bei man, Direktorių Prižiūrėtojui?: Ištikimybe šiame poste.
7.1. Rinkimai pasibaigs ne jūsų labui, ką planuosite daryti toliau?: Neprarasti vilties ir pildyti i kita direktoriu arba užimti šios firmos pavaduotoką.
8. Grobimai, pagrindinis nusikalstamų veiksmas. Ar tavo firmoje tai bus vienintelis ir/ar pagrindinis veiksmas?: Ne nebus busi ir užpuolinėjimai ir visakita grobimai nebus pagrindinis mūsų veiksmas.
9. "Mano firma išsiskirs nuo kitų" Pabaikite sakinį: Veiklom. komanda, motyvacija, ir protu.
10. Laisvas klausimas, rašyti ką norite: Norėčiau paimti šį postą nes pasiekti kažko visi nori ypač kokiame projekte. Šiame projekte žaidžiu panašiai 3 metai man tai daug daug ko spėjau išmokti tik direktoriaus pavaduotojaus komandu ne. Esu motyvuotas ir stengiuosi ką pasieksiu ar pasiekiau.

Redaguota nario Bene_Claunn

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Anketos šablonas, norint kandidatuoti į šias pareigas:

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Domczx_Cook
1.1. Jūsų vartotojo VVP puslapis:http://vvp.lmg.lt/zaidejas/Domczx_Cook
1.2. Jūsų amžius (mėnesiais):13
1.3. Kontaktiniai duomenys (skype):Dominykas.Morkinas
2. Norėtume sužinoti apie jūsų istoriją, projekte bei dylerių firmoje. Kokias pareigas esate turėję, kiek laiko, kaip sekėsi, ir ką?:Aš net nesu dirbes dyleriu ir todel noriu patekti į Direktoriu :)
2.1. Kodėl, kaip yra tiek šaunių firmų, būtent pasirinkote kandidatuoti į šią? Kas jumis traukia link šios firmos?:Nes nera dauk dyleriu kontrabandos kas padarytu teisėsaugai veiksmo :)
3. ”Dyleriai, nuobodžiausia nusikalstama grupuotė” Ką manote apie šį sakinį, dėl ko taip reaguojate?:Aš manau kad nera nobodžiause nes tu pardavineji nark zole uz nark gauni itarimų ir sedi i kalejima nes esi blogietis ir turi nark pasėdi kalejime ir vel varai varke isnaujo usikali money  ir fsio
3.1. Ko labiausiai trūksta šiai firmai? Galbūt viskas tobula?:aš manau kad nieko čia netruksta
4. Siekdami šios firmos direktoriaus pareigas turėtumėte įsivaizduoti kaip jūs valdytumėte šią firmą, kaip ji atrodytų ir kas būtų naujo. Norėtume apie tai išgirsti:butu naujo kad daugiau veiksmo kad visi zmones butu blogi ir turetu ka veikti teisesauga ir manau kad bus naujo kad bus geresni Rangai sunkiau ir idomiau patekti i kita ranga
4.1. Galbūt turite užsibrėžę kokių tikslų, šiose pareigose ar/ir projekte?:mano tikslas buti geriausiu direktoriu ir nuosirdzausiu 
4.2. Tavo firma, ji skirs dėmesį į grobimus bei chaosą, ar kontrabandos platinimą? Galbūt kažką kito? Kodėl?:aisku prisidesime i grobimus ir kontrabanda dalinsim nes visada nebuna kad grobimas ir grobimas visada yra laiko
5. Savo nuožiūra, ar manote, jog komunikabilumas tarp nusikalstamų firmų yra svarbus? Kokie jūsų santykiai su dabartiniais nusikalstamų firmų Direktoriais?:butu santykiai labai geri kad kiekviena syki butu grobimas kas koke 1-2 val kads butu ka veikti teisesaugai gaudyti nusikaltelius mus ir butu baudu kad is ko usidirptu 
5.1. Jūsų manymu, koks yra vienas pagrindinis faktorius turėti stiprią firmą, kodėl? Ar gavus pareigas, tai būtų jūsų tikslas?:gavus pareigas as nusisauciau nepatikeciau perkrauciau kelis kartus kompa ir sampa ir tada pulciau i darbus :)
5.2. Darbuotojų skaičiai maži, grobimų nesugebate išlaikyti ir dar jumis grobinėja gaujos – ką planuotumėte daryti, jeigu jūsų firmai taip nesisektų?:as mokinciau firmos darbuoojus kad butu visiskai geri kad turetu KeyBinderi kas butu /pusti ir butu viskas manau gerai visi ismoktu savo pareig
6. Motyvacija, motyvacija, motyvacija! Dauguma eros pradžiose jos turi per akis, ar jūs būsite tas, kuriam ji greitai išseks? Ką darysite kaip jos jums pritrūks bei kas ją jums kels atgal į aukštumas? biskiuka nesupratau bet patiko :D
6.1. Firma yra sudaryta iš Direktoriaus, pavaduotojų bei darbuotojų. Kaip laikysite savo firmos pavaduotojus motyvuotus, bei darbuotojus užimtus?:nu nesuppratau pl pasitrinsiu akis arba esu per mazas suprasti
7. Sakom laimėsite šiuos rinkimus, ką galėsite užtikrinti mums, serverio žaidėjams, bei man, Direktorių Prižiūrėtojui?:kad busiu aktyvus direktorius bus veiksmu ir premiju bus smagu
7.1. Rinkimai pasibaigs ne jūsų labui, ką planuosite daryti toliau?:bandyciau pagalvoti apziiureti ka as ne taip padariau ir pasimokinciau is klaidu
8. Grobimai, pagrindinis nusikalstamų veiksmas. Ar tavo firmoje tai bus vienintelis ir/ar pagrindinis veiksmas?: ne bus grobimai treniruotes ir akcijos
9. "Mano firma išsiskirs nuo kitų" Pabaikite sakinį:firmu bus visko Grobimu daugiau veiksmu ar treniruociu
10. Laisvas klausimas, rašyti ką norite:ar man bus sancu patekti :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1.1. Jūsų vartotojo VVP puslapis:http://vvp.lmg.lt/zaidejas/Deivis_Zamasu
1.2. Jūsų amžius (mėnesiais): 2005-04-16
1.3. Kontaktiniai duomenys (skype): Kebabai Valdo
2. Norėtume sužinoti apie jūsų istoriją, projekte bei dylerių firmoje. Kokias pareigas esate turėję, kiek laiko, kaip sekėsi, ir ką?: Dyleriu firmoje dirbau Arnoldžio ir Redo eroje išvis sudejus apie 1menesi kazkur. Sekėsi gan gerai. Arnoldžio era- Ilgas darbas daug grobimų susibendravimas susidraugavimas tada buvo tik pradžia tada buvau kai pradinokas. Redo era- Čia jau buvo super jeigu jau direktorius kviete atgal mane tai reiskia buvau geras darbuotojas. Nesakau kad jam truko darbuotojų. Čia jau buvau su daug draugu visiems gerai pažystamas tai čia jau nebuvo kaip naujokas.
2.1. Kodėl, kaip yra tiek šaunių firmų, būtent pasirinkote kandidatuoti į šią? Kas jumis traukia link šios firmos?: Dyleriai, yra megstamiausia firma kurioje aš noriu būti direktoriumi ir faina labai firma yra viena iš geriausių tarp nusikalstamų ir būdamas šioje firmoje bandysiu ja dar labiau pagerinti susitarti su visais nusikalstamu grupuociu zmonemis su kuriais sutarsim darysim grobimas ir busim tikras galvos skausmas Teisesaugos Firmai. 
3. ”Dyleriai, nuobodžiausia nusikalstama grupuotė” Ką manote apie šį sakinį, dėl ko taip reaguojate?: Nuobodžiausia ?!?!? Jie suteikia didelia pagalbą kuri pardavinėja ginklus ir kaip jinai gali būti nuobodi jeigu nuobodi tai tik tada kai 1. Direktorius nieko nedaro. 2. Nebūna grobimų veiklų ko labai nori kiekviena firma
3.1. Ko labiausiai trūksta šiai firmai? Galbūt viskas tobula?: Viskas tobula šioje firmoje yra ir labai patinka tik viena bėda jau galėtu keisti trans.pr Dylerių.
4. Siekdami šios firmos direktoriaus pareigas turėtumėte įsivaizduoti kaip jūs valdytumėte šią firmą, kaip ji atrodytų ir kas būtų naujo. Norėtume apie tai išgirsti: Savaitinės algos sistema, taigi tai bus algos sistema kuri būtų tokia. Darbuotojai i foruma sukels savo savaites aktyvuma ir per savaite surinkta alga kiekvienas atitinkamai gaus. 
4.1. Galbūt turite užsibrėžę kokių tikslų, šiose pareigose ar/ir projekte?:  Šiose pareigose pirma pradedam nuo pareigų taigi. Manau kad būdamas direktoriumi šios firmos užsibrėžiu surinkti gerą, modernią, netempainčios gumos komandą kuri sukeltu didesnį galvos skausmą firmai. Projektas - Čia užsibrėžęs esu tokį tikslą tapti dar geresniu negu dabar. O pagrindinis paimti šio Direktoriaus postą
4.2. Tavo firma, ji skirs dėmesį į grobimus bei chaosą, ar kontrabandos platinimą? Galbūt kažką kito? Kodėl?: Kažką kitko sugalvosim jau surinksim firma. Grobimai bus irgi pagrindine dalis.
5. Savo nuožiūra, ar manote, jog komunikabilumas tarp nusikalstamų firmų yra svarbus? Kokie jūsų santykiai su dabartiniais nusikalstamų firmų Direktoriais?: Svarbus yra nes, geriau sutarti negu pyktis. Pradėsim nuo Edga_Hks Tuninginių Direktoriaus. Taigi šiuo metu pats dirbu pas šį žmogų susitarimas gan geras yra ir tapdamas Direktorium nemanau jog dėl kažkuo susipyktumeme su Arnoldis_Arnoldis Fūristų Direktorius. Taip pat kaip ir su Edga_Hks tik kad nedirbu jo firmoje
5.1. Jūsų manymu, koks yra vienas pagrindinis faktorius turėti stiprią firmą, kodėl? Ar gavus pareigas, tai būtų jūsų tikslas?: Taigi turėti stiprią firmą reikia turėti gerą Direktoriaus Pavaduoją kuris padėtų. Antrą. Surinkti gerą komandą kuri nebūtų grybai. Turėtų - " KeyBinder " Programą. Veikianti mic " TeamSpeak 3 " Programoje, Sutartų su koldegomis ir mokėtų pūsti žolė.
5.2. Darbuotojų skaičiai maži, grobimų nesugebate išlaikyti ir dar jumis grobinėja gaujos – ką planuotumėte daryti, jeigu jūsų firmai taip nesisektų?: Jeigu turėčiau galimybė sukurti atranką tai visų pirmą ją sukurčiau su aktyviais žaidėjais ir tada gal pavyktų apsiginti. Kitą komandas periinkimas perinkčiau visą komandą iš naujo
6. Motyvacija, motyvacija, motyvacija! Dauguma eros pradžiose jos turi per akis, ar jūs būsite tas, kuriam ji greitai išseks? Ką darysite kaip jos jums pritrūks bei kas ją jums kels atgal į aukštumas? Nemanau kad greitai išseks jinai nes, man asmeniškai direktorius pagrindinis dalykas šiame projekte. Jeigu juos išsektų  tai pradėčiau vėl iš naujo pasitikėti su savim ir susimti ir gražintis motyvacija kuri dar yra pagrindinis dalykas
6.1. Firma yra sudaryta iš Direktoriaus, pavaduotojų bei darbuotojų. Kaip laikysite savo firmos pavaduotojus motyvuotus, bei darbuotojus užimtus?: Užimtų perdau nelaikysiu sudarysiu darbo laikus. Per kurios turės dirbti paskui daryti ka nori po darbo arba prieš darbą. Pavaduotojus laikysiu motyvuotus kad jie neiškeltų sparnų lauk nes, tada nesamonė bus ir lieku vienas aš.
7. Sakom laimėsite šiuos rinkimus, ką galėsite užtikrinti mums, serverio žaidėjams, bei man, Direktorių Prižiūrėtojui?: Visų pirmą aktyvumas aktyvumas bei dar karta aktyvumas busiu aktyvus visada. Grobimai veiklos dažnai jos bus. Būsiu draugiškas nebūsiu toks kuris jau tik kabors pvz pridirbą ir iš jo ten išsipyzdavoji taip nebus tikrai nes reik palaikyti, motyvuoti juos.
7.1. Rinkimai pasibaigs ne jūsų labui, ką planuosite daryti toliau?: Tuninginių Darbas. Čia toliau bus kitas tikslas prižiuretojas o gal net aukštesni tikslai nes čia darbas patinka ir puiki valdžia tiek galiu pasakyti. Ir dar bandysiu eiti i kitus pavaduotojus o gal i direktorius kai bus atranka
8. Grobimai, pagrindinis nusikalstamų veiksmas. Ar tavo firmoje tai bus vienintelis ir/ar pagrindinis veiksmas?: Grobimai nevienintelis. Bus ir treniruotes ir budėjimai kai parduos Žolė, Nark, Gun gražins pinigus. Treniruotes, Kelionės, Susišaudymai bendros veiklos ir t.t
9. "Mano firma išsiskirs nuo kitų" Pabaikite sakinį: "Mano firma išsiskirs nuo kitų motyvaciją, aktyvumu ir puikiu darbu"
10. Laisvas klausimas, rašyti ką norite: Taigi Himpli kiek pats esi turėjęs direktorių ? 

bb1c925c6cffdc9d8417d80f4d6bda8f530.png

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Antanas_Nolaiferis
1.1. Jūsų vartotojo VVP puslapis: http://vvp.lmg.lt/zaidejas/Antanas_Nolaiferis
1.2. Jūsų amžius (mėnesiais): 2000/09/08
1.3. Kontaktiniai duomenys (skype):antanas.antanas555
2. Norėtume sužinoti apie jūsų istoriją, projekte bei dylerių firmoje. Kokias pareigas esate turėję, kiek laiko, kaip sekėsi, ir ką?: Dyleriu firmoje   pareigų neturėjęs bet šiuo metu tiuninginiu firmoje užimu grobimu prižiurėtojo pareigas.
2.1. Kodėl, kaip yra tiek šaunių firmų, būtent pasirinkote kandidatuoti į šią? Kas jumis traukia link šios firmos?: Na pasirinkau  šios firmos direktoriaus pildyma todėl nes norėčiau  kandidatuoti i šias rimtas pareigas bei labai mane traukia nusikalstomos firmos ir  labai norisi  užimti man šias rimtas pareigas.Dyleriai traukia todėl nes jie gali  pardavinėti nelegalias prekes   bei daryti  grobimus okupacijas  susišaudymus.
3. ”Dyleriai, nuobodžiausia nusikalstama grupuotė” Ką manote apie šį sakinį, dėl ko taip reaguojate?: Manau dyleriu firma yra pati geriausia firma joje viska galima nuveikti .Ir ši firma yra nenuobodžiausia firma ir šioje firmoje būna veiksmo.Labai  geros algos ar premijos būna .
3.1. Ko labiausiai trūksta šiai firmai? Galbūt viskas tobula?: Šiai firmai manau trūksta labai gero bei motyvuoto direktoriaus kuris mokėtų susitvarkyti su šiomis pareigomis ir pakeltu dylerių firmą i aukštumas.
4. Siekdami šios firmos direktoriaus pareigas turėtumėte įsivaizduoti kaip jūs valdytumėte šią firmą, kaip ji atrodytų ir kas būtų naujo. Norėtume apie tai išgirsti: Būtu kuo daugiau naujų taisyklių .Bus mano eroje rangu kėlimosi sistema bei  algų sistema .Ir darbuotojai galės šias temas pildyti .
4.1. Galbūt turite užsibrėžę kokių tikslų, šiose pareigose ar/ir projekte?: 1. Noriu šios firmos direktoriaus todėl nes nesu turėjes šiu pareigu.2.Noriu igauti vadovavimo patirties.3. Užtikrinsiu darbuotoju  sauguma.
4.2. Tavo firma, ji skirs dėmesį į grobimus bei chaosą, ar kontrabandos platinimą? Galbūt kažką kito? Kodėl?: Darbuotoju gretos vis didės ir didės ir bus ne vien grobimai bus ir okupacijos   DM  susišaudymai.
5. Savo nuožiūra, ar manote, jog komunikabilumas tarp nusikalstamų firmų yra svarbus? Kokie jūsų santykiai su dabartiniais nusikalstamų firmų Direktoriais?: Šiaip manau tarp visų nusikalstomu firmu direktoriais labai gerai sutariu ir manau jie mane palaiko.
5.1. Jūsų manymu, koks yra vienas pagrindinis faktorius turėti stiprią firmą, kodėl? Ar gavus pareigas, tai būtų jūsų tikslas?: Tai taip kad bus labai stipti firma ir manau  tūrėtu bent darbuotoju būti po 19-20 .
5.2. Darbuotojų skaičiai maži, grobimų nesugebate išlaikyti ir dar jumis grobinėja gaujos – ką planuotumėte daryti, jeigu jūsų firmai taip nesisektų?: Na  padaryčiau kuo daugiau atrankų bei jeigu taip atsiyiktu kad neišlaikytumėm grobimo tai visus darbuotojus išmokinčiau kaip reikia elgtis grobimo metu.Bei darbuotojus motyvuočiau veiklomis ir veiksmais.
6. Motyvacija, motyvacija, motyvacija! Dauguma eros pradžiose jos turi per akis, ar jūs būsite tas, kuriam ji greitai išseks? Ką darysite kaip jos jums pritrūks bei kas ją jums kels atgal į aukštumas?: Mano motyvacija tikrai labai greitai nedings .Jeigu pritrūktu motyvacijos tai viska  ištaisyčiau kad viskas būtu gerai.
6.1. Firma yra sudaryta iš Direktoriaus, pavaduotojų bei darbuotojų. Kaip laikysite savo firmos pavaduotojus motyvuotus, bei darbuotojus užimtus?: Stengsiuos pavaduotojus bei darbuotojus motyvuoti grobimais susišaudymais okupacijomis .Bei pavaduotojus išmokinsiu kaip reikia skelbti.
7. Sakom laimėsite šiuos rinkimus, ką galėsite užtikrinti mums, serverio žaidėjams, bei man, Direktorių Prižiūrėtojui?: Jeigu laimėsiu šiuos rinkimus  labai labai būsiu laimingas bei kai tapęs direktoriumi prižadu direktoriu prižiurėtojui bei direktoriams iškart kad sukursiu  reikalingas temas  .
7.1. Rinkimai pasibaigs ne jūsų labui, ką planuosite daryti toliau?: Jeigu šie man tinkimai bus nesėkmingi bandysiu siekti direktoriaus kol pasieksiu.
8. Grobimai, pagrindinis nusikalstamų veiksmas. Ar tavo firmoje tai bus vienintelis ir/ar pagrindinis veiksmas?: Tai yra nevienintelis veiksmas grobimai.Bus ir kitų veiksmo pobudžiu bus ir  susišaudymai  okupacijos  DM irgi gali pasitaikyti kad bus.
9. "Mano firma išsiskirs nuo kitų" Pabaikite sakinį: Grobimais veiklomis  susišaudymais okupacijomis.
10. Laisvas klausimas, rašyti ką norite: Norėčiau paimti šį postą nes  labai noriu turėti šias pareigas ir valdyti sia firma.

Redaguota nario Antanas_Nolaiferis
Mantis__Okay mėgsta tai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Pauliuha_Enter
1.1. Jūsų vartotojo VVP puslapis: http://vvp.lmg.lt/zaidejas/Pauliuha_Enter
1.2. Jūsų amžius (mėnesiais): 2001.08.07 194 mėnesiai 
1.3. Kontaktiniai duomenys (skype): paulius85234
2. Norėtume sužinoti apie jūsų istoriją, projekte bei dylerių firmoje. Kokias pareigas esate turėję, kiek laiko, kaip sekėsi, ir ką?: Projekte per penkis metus, su pertraukomis buvau pasiekęs fūristų pavaduotojo postą, tai buvo 2015 metais, tai buvo mano pirmasis rimtas postas, išbuvau 1 mėnesį, tada direktorius atsisakė direktoriaus posto, jis buvo pasiūlytas man, bet pabijojau rimtesnių pareigų ir atsisakiau. Dylerių firmoje buvau pas daugelį direktorių, teko pasimatuoti ir prižiūrėtojo apsiaustą t.y dylerių firmoje, esu buvęs Grobimų/Tvarkos prižiūrėtoju, Vyriausiu prižiūrėtoju, bei Teamspeak prižiūrėtoju daug kartų. Dylerių firmoje, mano aukščiausios pareigos buvo Vyriausias prižiūrėtojas, kuo nesu ištiesų patenkintas, nes aš manau jog galėčiau pasiekti tikrai daugiau, tiesiog labai blogai jog 2015 metais, kaip gavau savo pirmajį, ir paskutinį pavaduotoją iki šiol atsisakiau direktoriaus posto, manau dabar man būtų daug lengviau pasiekti kitokių postų. 
2.1. Kodėl, kaip yra tiek šaunių firmų, būtent pasirinkote kandidatuoti į šią? Kas jumis traukia link šios firmos?: Tiesiog, kaip ir minėjau, esu buvęs fūristų pavaduotojo poste, ir tuo metu supratau, jog fūristai yra geras darbas, bet tuo metu supratau jog dyleriai yra taip pat labai aktyvus darbas, t.y daugelis žaidėjų tikrai neturi privialegijų ir negali pasiimti ginklų, kas manau yra pagrindinis dylerių paketas t.y Žolė / Ginklai. Visada žavėjausi dylerių firma, tai nėra mano favoritinė firma kurioje esu buvęs, bet šiuo metu dyleriais pradėjau tikrai labai stipriai žavėtis, todėl pasirinkau kandidatuoti į šios firmos barygą. Dar, dyleriai labai traukia tuo jog tai nėra nuobodus darbas, iš nusikalstamų darbų šitas darbas yra numeris 2 pagal aktyvumą, bet kai kuriems žmonėms tai yra favoritinis darbas
3. ”Dyleriai, nuobodžiausia nusikalstama grupuotė” Ką manote apie šį sakinį, dėl ko taip reaguojate?: Didesnės nesąmonės nesu matęs, dyleriai yra vienas iš unikaliausių darbų, vienas iš aktyviausių darbų, ir vienas iš daugiausia veiklos skiriantis darbų. Visada, visada, ir dar kartą visada serveryje yra bent pora žmonių kuriems reikia dylerio, kuriems reikia ginklų, ar kitų prekių kurias suteikia dylerių firma. Dyleriai teikia veiksmą teisėsaugininkams, niekada visa teisėsauga nepernoks dylerių firmos, ar kitų nusikalstamų firmų. Pagal mane, nuobodžiausia nusikalstama grupuotė yra baikeriai, ta prasme atsiprašau Abrikosai, ir kiti iškimiausi baikeriams, bet tikrai mano manymas toks.. Aš galvoju jog čia yra tikrai teisybė, bet kartu ir ne, jeigu pagrindinė administracija susiimtų į rankas manau tikrai galėtų padaryti baikerius taip pat kaip unikalų darbą, tiesiog manau niekas baikerių paslaugomis nesinaudoja, na buvo kažkada, to neneigiu kaip baikeriai gavo tikrai nemažai užsakymų ar some shit. Bet pagal mane, dabar tikrai baikeriai yra nusiritę, baikeriams trūksta taipogi, žmonių pasitikėjimo jais, ir gero direktoriaus. Kadangi žmonės dabar nepasitiki baikerių firma, sako jog ten nuobodu ar panašiai, nors taip nėra, jeigu tik turi gerą direktorių. Dar kartelį atsiprašysiu Baikerių firmos, bet čia tik mano nuomuonė. Todėl dar kartą pasakysiu, dyleriai tikrai ne nuobodžiausia nusikalstam grupuotė.
3.1. Ko labiausiai trūksta šiai firmai? Galbūt viskas tobula?: Firmai netrūksta visiškai nieko, tiesiog reikia jog firmą į rankas paimtų rimtas žmogus, kuris sugebėtų ją išlaikyti savam stiliuje, nieko per daug nekeistų, aš manau jog dyleriuose yra viskas tobula, tiesiog tiek jog reikia geros valdžios, kuri sugebėtų paimti visą serverį kartu su nusikalstamų grupuočių valdžios atstovais į rankas. Taigi, manau jog dyleriams netrūksta visiškai nieko.
4. Siekdami šios firmos direktoriaus pareigas turėtumėte įsivaizduoti kaip jūs valdytumėte šią firmą, kaip ji atrodytų ir kas būtų naujo. Norėtume apie tai išgirsti: Naujo, būtų daug kas, stengčiausi galvoti mažiau, tačiau unikalių idėjų, kurių dar nei vienas baryga nebuvo išmastęs, taipogi, dabar tokių įdėjų turiu keletą, kituose klausimuose, galite atskirti mano pora įdėjų, pasakoti jų tikrai nenoriu, jog jos nebūtų pasisavintos sekančio direktoriaus, nes manau kiekvienas direktorius turi atsakyti už savo veiksmus, ir turi sugalvoti kažką unikalaus būtent savo firmai, nes firmą reikia prižiūrėti, ir nepaleisti vadžių kad ir kaip saugiai jautiesi, visada reikia turėti saiką, kiek daryti, ką daryti ir panašiai, nenuvarginti darbuotojų, jog greitai nepabostų firma, jog jos nepaliktų ir norėtų kad tik kuo daugiau būti firmoje.
4.1. Galbūt turite užsibrėžę kokių tikslų, šiose pareigose ar/ir projekte?: Projekte, mano pirmasis tikslas būtent dabar, yra užsitikrinti sau direktoriaus postą, ir būtent nusikalstamų grupuočių, kadangi jas mėgstu jau nežinau kiek laiko, nusikalstamos grupuotės visada buvo mano favoritas, taip kalėjimas šiek tiek nervuoja, ir panašiai bet, manau tai nėra didelė kliūtis, paėmus direktoriaus postą mano didžiausias tikslas būtų iškelti firmą, ir sugrąžinti senus laikus, kaip nusikalstamos grupuotės visada turėjo ką veikti, kaip teisėsauga nespėdavo grįžti į bazę, ir jau turėdavo judėti apginti miestelių pastatus. Stengsiuosi sugalvoti kuo unikalesnių įdėjų, bet neperdaug. Jau pora įdėjų turiu, ką padarysiu vos gavus dylerių direktoriaus postą. Taigi, manau mano tikslas šiose pareigose yra labai puikus ir šis tikslas daug žmonių sugrąžintų į senus laikus, priverstų eiti būtent į dylerių firmą dėl didesnio veiksmo.
4.2. Tavo firma, ji skirs dėmesį į grobimus bei chaosą, ar kontrabandos platinimą? Galbūt kažką kito? Kodėl?: Dylerių pagrindinis darbas, yra grobimai, chaosas ir kontrobandos platinimas, aš stengsiuosi iš paskutiniųjų šiuos 3 pagrindinius dylerių procesus atlikti visu 100%, ir nepalikti nei vieno žmogaus be žolės, ginklų, nepalikti nei vieno tą dieną pastato neužgrobto, ir nesukelto chaoso miesteliuose. Dyleriai neturi veikti kažko kito, jų visa rutina turi būti tokia pati, kaip vakar ar užvakar būnant dyleriu, ginklų narkotikų, žolės pardavinėjimas, užgrobti pastatai, nušauti policininkai, DM miesteliuose ar kita. Dyleriai privalo kelti chaosą, ir įrodyti kas yra bosas miesteliuose.
5. Savo nuožiūra, ar manote, jog komunikabilumas tarp nusikalstamų firmų yra svarbus? Kokie jūsų santykiai su dabartiniais nusikalstamų firmų Direktoriais?: Komunikabilumas tarip nusikalstamų firmų yra žinoma svarbus, niekada nebus taip jog būnant man direktoriumi, nusikalstamos grupuotės tarpusavį pyksis ar panašiai, visais būdais stengsiuosi jog nusikalstamos grupuotės būtų išvien. Dabartiniai santykiai su nusikalstamų firmų direktoriais, yra neutralūs, ir geri. Su dabartiniu Baikerių direktoriumi sutariu neutraliai, su dabartiniu Fūristų direktoriumi sutariu gan gerai, o su dabartiniu tuninginių direktoriumi bendrauti neteko.
5.1. Jūsų manymu, koks yra vienas pagrindinis faktorius turėti stiprią firmą, kodėl? Ar gavus pareigas, tai būtų jūsų tikslas?: Faktorius žmonėm nereiškia daug ką, o mano manymu pagrindinis faktorius turėti stiprią firmą yra, tas jog, tu žinai jog esi viršuje, nesėdi dugne, kaip pasieki šį tikslą gali trumpam, ir nestipriai atleisti vadžias, ir galbūt nebūti tokiu aktyviu ( neper daugiausiai ) kokiu buvai, bet nugrimzdus žemyn, reikia keltis iš paskutinių jėgų, todėl vadžias reikia atleisti taip jog, galėtai būti toliau viršuje, ir nesmuktai žemyn.
5.2. Darbuotojų skaičiai maži, grobimų nesugebate išlaikyti ir dar jumis grobinėja gaujos – ką planuotumėte daryti, jeigu jūsų firmai taip nesisektų?: Tokiu momentu, manau skelbčiau atrankų, stengčiausi išmesti neaktyvius firmos darbuotojus, arba nepaklusnius firmos darbuotojus, pasikvieščiau savų žmonių jog ateitų į firmą, kad padėtų susidoroti su firma, padėtų atsigrobinėti, padėtų užgrobti pastatus, juos išlaikyti, didinti perspektyvą dylerių firmoje, ir darbuotojų skaičių. Na, bandyčiau visais įmanomais būdais toliau išsikeberioti ir kelti dylerius.
6. Motyvacija, motyvacija, motyvacija! Dauguma eros pradžiose jos turi per akis, ar jūs būsite tas, kuriam ji greitai išseks? Ką darysite kaip jos jums pritrūks bei kas ją jums kels atgal į aukštumas? Man motyvacija, tikrai greitai neišseks, o jeigu taip atsitiktų, tai bus tikrai ne po 1 ar 2 dienų, manau mažiausiai po ~ mėnesio, todėl manau aš turėsiu tikrai puikius pavaduotojus, kurie man padės grįžti į savas vėžias, ir nepasiduoti, laikyti firmą kaip laikiau ankščiau ir panašiai, todėl manau jog dėl motyvacijos man net nėra klausimo. Visada stengsiuosi nenuvilti žaidėjų betkokiais būdais. Stengsiuosi, padaryti tą ko labai trokštu, tai yra grįžti į senus laikus, ir atsidurti tuose 2015- tuose metuose, kaip nusikalstamos frakcijos buvo aukščiau visko, vien tik pagalvojus apie tai man motyvacija liejasi pro kraštus.
6.1. Firma yra sudaryta iš Direktoriaus, pavaduotojų bei darbuotojų. Kaip laikysite savo firmos pavaduotojus motyvuotus, bei darbuotojus užimtus?: firmos pavaduotojai, bus atrinkti tik geriausiai iš geriausių, aš manau jog 1 ar net 2 pavaduotojus išrinksiu iš bendro savo draugų, ar pažįstamų per projektą rato, kadangi man reikia nors vieno firmos pavaduotojo, kuriuo galėčiau 100% pasitikėti, ir žinoti jog visko nesugadins ir panašiai, kuriuo galėčiau tikėti, ir būti be baimės jog jis paliks postą, jog paliks mane vieną, jog išduos mane, niekada tokios baimės neturėsiu jeigu gausiu direktoriaus postą. Dėl darbuotojų darysime viską, su jais stengsimės užsiimti kuo daugiau laiko, kuo daugiau padėti tobulėti darbuotojams ir panašiai.
7. 
Sakom laimėsite šiuos rinkimus, ką galėsite užtikrinti mums, serverio žaidėjams, bei man, Direktorių Prižiūrėtojui?: Aš galiu užtikrinti, jog mano aktyvumas pranoks viską, ir dyleriai bus labiausiai geidžiama žaidėjų firma, į kurią nebus patekti kaip jau labai lengva, kurioje bus privalomi apmokymai prieš dalyvaujant grobimuose, privalėsite pereiti apmokymus, jeigu norėsite patekti į grobimus, ir keltis į aukštesnį rangą. Aš manau tas yra gan naudinga, taipogi apmokymus pereiti bus privaloma per 2 darbo dienas.
7.1. Rinkimai pasibaigs ne jūsų labui, ką planuosite daryti toliau?: Nepasiduosiu, ir manau pirmu keliu judėsiu į Dylerių firmą, ir jeigu neišeis patekti bent į kandidatus, manau turėsiu gerokai pasitempti, kaip pildysiu į kitą postą, nes po 1 karto tikrai nepasiduosiu.
8. Grobimai, pagrindinis nusikalstamų veiksmas. Ar tavo firmoje tai bus vienintelis ir/ar pagrindinis veiksmas?: Manau, grobimai turi būti pagrindinis veiksmas nusikalstamose firmose, žinoma bus daug apmokymų, ir kitų same shit, bet aš manau jog grobimai turi nusikalstamom grupuotėm atstoti viską kadangi nusikalstamos grupuotės turi duoti veiksmo, niekada teisėsauga, gaujos ar kokios kitos firmos, negali duoti veiksmo, pačios nusikalstamos grupuotės turi: okupuoti, grobti, negailėti teisėsaugininkų grupuočių ir panašiai. Manau jog, nusikalstamose grupuotėse, grobimai yra vienas iš pagrindinių dalykų, kurių iš nusikalstamų firmų neištrinsi. Grobimų, okupacijų ar kažko, kito panašaus visada žmonės norės, niekada nebus taip jog darbuotojai atsisakys grobimo ar okupacijų, bent aš taip manau.
9. "Mano firma išsiskirs nuo kitų" Pabaikite sakinį: Mano firma išsiskirs nuo kitų. Tikrai taip, mano firma tikrai išsiskirs iš kitų kodėl? Todėl jog, daugelis dylerių ar kitų nusikalstamų firmų direktoriai, kiša į ją viską kas įmanoma ir viską kas nuvalkiota, aš stengsiuosi sugalvoti kuo mažiau, bet unikalesnių įdėjų būtent dyleriams, dyleriai bus, toki kokių dar niekas neregėjo, aš iškelsiu dylerius į viršų, ir visi bus tik po dyleriais, ir kitom nusikalstamom grupuotėm, su nusikalstamom grupuotėm žadu bendradarbiauti, ir tikrai nelaikyti jokių piktumų, ir bandyti jiems pakenkti, į darbuotojus žiūrėsiu gan griežtai, kurie bendrauja su kitomis nusikalstamom grupuotėm šaltai.
10. Laisvas klausimas, rašyti ką norite: Good luck for everyone guys.

Redaguota nario Enter_Pauliuha

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Lukas_Vegeneris
1.1. Jūsų vartotojo VVP puslapis: http://vvp.lmg.lt/zaidejas/Lukas_Vegeneris
1.2. Jūsų amžius (mėnesiais): 192 mėnesiai.
1.3. Kontaktiniai duomenys (skype): LukasSlapta
2. Norėtume sužinoti apie jūsų istoriją, projekte bei dylerių firmoje. Kokias pareigas esate turėję, kiek laiko, kaip sekėsi, ir ką?: Mano istorija prasideda tuom, kad kai pradėjau žaisti projekte serverio žaidėjai pasirodė gan draugiški, dauguma administratorių man tuo metu padėjo rasti viską kas tuo metu man galėjo praversti, aišku laikui bėgant atsirado ir tokių personų kurios pradėjo apgaudinėt su komanda /siulyti 500 aišku tada būdamas naujokas net nesuvokiau ką ši komanda reiškia ir parašiau. Pereinant nuo istorijos apie mano pradžią serveryje iki dylerių firmos tai pirmą kart įsidarbinau į dylerius pas tuometinį direktorių @Jack_Shadow aišku tada serveryje buvo nepakartojama nusikalstamų trijulė t.y. Fūristai – @Jamal_Gibson, Dyleriai - @Jack_Shadow, Baikeriai – bijau sumeluot ar tai buvo @Ignas_Host ar tai @Arnas_Haiva, bet čia ne apie tai, tiesiog man tada atrodė kad šios trys firmos tiesiog dominuoja projekte ir teisėsauga nieko negalėdavo padaryt, kas man labai patiko nes nuo pat serverio pradžios (kai aš pradėjau žaist) buvau linkęs labiau į nusikalstamas firmas. Kalbant apie pasiekimus būtent dylerių firmoje tai nesu nieko gero pasiekęs tiesiog keletas prižiūrėtojų, tačiau nejaučiu gėdos ar kažkokio panašaus jausmo girdamasis jog buvau prižiūrėtojas nes mano nuomone kiekvienas pasiekimas yra svarbus nes nuo prižiūrėtojo pradėjęs gali tapti pavaduotoju kaip pavyzdį galiu drąsiai įvardinti @Koldunu_Vagis, o jei kaip aš sakau esi gimęs po laiminga žvaigžde tai gali pasiekti ir direktorių. Na, o kalbant apie mano pasiekimus bendrai tai esu buvęs tuninginių firmos pavaduotojas pas tuometinį direktorių @Tadas_Silver, o dar esu buvęs gaujos El Monte Flores X3 gaujos lead‘eris. Nu tai šiuo klausimu tiek.
2.1. Kodėl, kaip yra tiek šaunių firmų, būtent pasirinkote kandidatuoti į šią? Kas jumis traukia link šios firmos?: Būtent šią firmą pasirinkau todėl nes mano pirmas pasiekimas buvo gautas būtent joje, aišku dabar jau dauguma žmonių rimtai nebežiūri į tuos firmų prižiūrėtojus nes mano, kad tai yra paprastos pareigos kurias yra gauti labai lengva ir jas gabus yra labai lengva vykdyti, tačiau aš drystu abejoti tokių žaidėjų nuomone nes kol kažko sieki tai darydamas turi įrodyt firmos valdžiai, kad tu esi visapusiškai to vertas, o kai įrodai turi įrodyti gavęs pareigas, kad tu jas gali vykdyti kas daugumai tokių pažiūrų žmonėms nelabai sekasi. Na, o link šios firmos kas mane traukia net nežinau, galbūt vien tas prekiavimas nelegaliomis prekėmis ar kažkas tokio, nu negaliu tiksliai pasakyt.
3. ”Dyleriai, nuobodžiausia nusikalstama grupuotė” Ką manote apie šį sakinį, dėl ko taip reaguojate?: Visiškai nesutinku su šitokiu pasakymu. Mano nuomone yra atvirkščiai. Dyleriai tai vienas įdomiausių ir geriausių darbų serveryje, nes jei nėra dylerių tai nėra nei žolės nei ginklų nei narkotikų, o tai yra katastrofa. Nebus žolės/narkotikų  – daug neišlaikytų grobimų nes medikai gali nespėt gydyt. Nebus ginklų – neturintys paslaugų žaidėjai negalės patekt į nusikalstamas grupuotes kas jas labai ir smugdytų. Tai apibendrindamas galiu drąsiai teigti jog dyleriai nėra nuobodžiausia nusikalstoma grupuotė vien dėl to nes jie platina nelegalias prekes. Bent jau mano nuomone nuobodžiausia nusikalstoma grupuotė tai yra baikeriai, bet kadangi ji nebepriklauso darbams tai sakyčiau, kad tuninginiai nes realiai jiems tų užsakymų nebūna tiek daug kiek dyleriams, nu bet čia tik mano nuomonė tikiuosi @Edga_Hks neisižeis.
3.1. Ko labiausiai trūksta šiai firmai? Galbūt viskas tobula?: Manau dylerių firmai nieko netrūksta ir viskas yra tobula. Ko dažniausiai trūksta firmai (visoms ne tik dyleriams) tai yra geras direktorius, nes viskas dažniausiai nuo jo ir priklauso, t.y. jei direktorius stengiasi dėl savo firmos tai firma gyvuos ir gyvuos ir tau nereikia sukt galvos dėl to kaip privilioti žaidėjus į savo firmą, aišku nauji veidai niekada nepamaišo, bet kiek esu pastebėjęs bent jau gaujų gyvenime tai labai dažnai atsiranda nauji veidai, bet yra sakykim kokie nors 5-6 žmonės kurie bus iki pat galo, tačiau jeigu direktorius net negalvoja apie tai kaip išlaikyt firmą ir darbuotojų skaičius vos siekia 5 žaidėjus ir tai yra antri vartotojai tai net neapsimoka firmos belaikyt ir geriau užleist vietą labiau patyrusiam asmeniui.
4. Siekdami šios firmos direktoriaus pareigas turėtumėte įsivaizduoti kaip jūs valdytumėte šią firmą, kaip ji atrodytų ir kas būtų naujo. Norėtume apie tai išgirsti: Na aišku labai dažnai mes įsivaizduojame savo firmą kaip geriausią, stipriausią ir kokybiškiausią. Bet norint, kad taip įvyktų beabejo reikia turėti motyvacijos tai daryt, dauguma pildydami į direktoriaus/pavaduotojaus postą rašo apie visokias naujoves, kad bus pakeista rutina ar kažkas panašaus, bet retas firmos valdžios atstovas taip padaro. Asmeniškai Aš kolkas nesu sugalvojęs jokių naujovių nes jei ir pavyktų šias pareigas gaut ir kažką sumastyčiau tai jau būtų buvę panaudota kokio nors ankstesnio direktoriaus, tačiau taip, viską galima sumastyt kai to labai nori, o mano firmos vizija būtų tokia, kad žaidėjams būtų sugalvota kokia nors rangų sistema kurią pildyti būtų noras, nes labai dažnai firmų rangų sistemos nelabai pritraukia darbuotojus juos pildyt, o mano sistema būtų tokia, kad darbuotojas pasikėlęs rangą būtų kažkaip apdovanotas ar tai pinigais ar tai raide kanale, o pasikėlęs į paskutinįjį rangą turėtų galimybę užimti pavaduotojo pareigas. Toliau būtų galbūt jau pasenusi rekordų kurią kaip nors norėtųsi atnaujinti, bet kolkas nesuvokiu kaip. Na, o toliau tai beabejo treniruotės, apmokymai, nelegalių prekių platinimas ir beabejo grobimai be ko negali apsieiti jokia nusikalstoma frakcija.
4.1. Galbūt turite užsibrėžę kokių tikslų, šiose pareigose ar/ir projekte?: Tikslai projekte tai ir būtų pasiekti kokį nors direktorių, na, o jeigu ir pasisektų taip padaryti ir gaučiau pareigas, tai beabejo pagrindinis mano tikslas būtų kelti firmą į aukštumas ir, kad ji nebūtų numirus.
4.2. Tavo firma, ji skirs dėmesį į grobimus bei chaosą, ar kontrabandos platinimą? Galbūt kažką kito? Kodėl?: Manau, abu dalykai kurie yra paminėti klausime yra labai svarbūs, nes kokia nusikalstoma frakcija be grobimų? Aišku neatmetu ir kontrabandos platinimo nes kaip ir minėjau anksčiau jei nebus kas platins tai bus chaosas – neišlaikyti grobimai, nusikalstomų frakcijų smugdymas. Grobimai yra neatsiejama nusikalstomų frakcijų dalis taip, kad nėra grobimų nėra padorios veiklos, nu aišku ten dar susišaudymai, okupacijos, reketai ar tai dar kas nors nu, bet pagrindiniai du dalykai nelegalių prekių platinimas ir grobimai kurie yra neatsiejama dylerių dalis.
5. Savo nuožiūra, ar manote, jog komunikabilumas tarp nusikalstamų firmų yra svarbus? Kokie jūsų santykiai su dabartiniais nusikalstamų firmų Direktoriais?: Beabejo tai yra svarbu nes jei nusikalstamuose frakcijuose nebus bendros kalbos tai iškart yra aišku, kad jos gali žemai smukti, mano nuomone turi būti bent kokia nors bendra kalba kaip ką daryti ir kuo mažiau pykčių, aišku be jų neapsieinama. Na, o santykiai su dabartiniais nusikalstomų frakcijų direktoriais yra gan geri. @Arnoldis_Arnoldis – dulcikes bahuriuks, mano kaimo vierhatūra. @Edga_Hks – tunes nars, daugkartinis tunes drk kandidats, #2vieta.
5.1. Jūsų manymu, koks yra vienas pagrindinis faktorius turėti stiprią firmą, kodėl? Ar gavus pareigas, tai būtų jūsų tikslas?: Manau pagrindiniai faktoriai tai būtų aktyvumas, bendravimas, gebėjimas teisingai vadovauti. Beabejo tai bus mano tikslas, bus atsižvelgiama į darbuotojų norus ir jei man tai patiks ir bus leistina tai kodėl neišbandžius?
5.2. Darbuotojų skaičiai maži, grobimų nesugebate išlaikyti ir dar jumis grobinėja gaujos – ką planuotumėte daryti, jeigu jūsų firmai taip nesisektų?: Beabejo nepasiduočiau ir stengčiausi surasti ir ištaisyti klaidą, tikrai nesiruošiu palikti pareigų jog man kažkas duoda spaudimo, beabejo būtų atkirtis, o dėl grobimų nesuku galvos man ne pinigai galvoj, svarbiausia geras laiko praleidimas. Mažas darbuotojų skaičius manęs tikrai negąsdina nes svarbiausia yra ne kiekybė, o kokybė, kas man iš to jei mano firmoje bus 25-30 žmonių kurie nesugebės šaudyt ar pūst žolės? Aš geriau turėsiu 10-15 bet bent žinosiu, kad jie nepasiduos ir eis iki galo.
6. Motyvacija, motyvacija, motyvacija! Dauguma eros pradžiose jos turi per akis, ar jūs būsite tas, kuriam ji greitai išseks? Ką darysite kaip jos jums pritrūks bei kas ją jums kels atgal į aukštumas? Motyvacijos tai aš turiu, o ypač nusikalstomoms frakcijoms. Kadangi esu matęs iš šono kaip viskas vyksta kaip yra tvarkomasi su firma, tai motyvacijos iš po tuninginių pavaduotojo aš esu prikaupęs nemažai. Na, o jei netyčia man jos pritrūks ir matysiu jog jau nieko nebeistengiu padaryt tiesiog užleisiu tokiam žmogui kuris sugebės vykdyti pareigas geriau už mane, nesiruošiu laikyti pareigų vien dėl dienų skaičiaus.
6.1. Firma yra sudaryta iš Direktoriaus, pavaduotojų bei darbuotojų. Kaip laikysite savo firmos pavaduotojus motyvuotus, bei darbuotojus užimtus?: Na pavaduotojai bus motyvuoti tol kol direktorius puikiai atlikinės savo pareigas, bet jie patys pastebi greičiau kada kam nebėra motyvacijos tai ir pradeda palikinėt postus kurių priežastis yra neaktyvus direktorius. Mano pavaduotojai būtų motyvuojami taip, kad jiems už pagalbą man būtų gal kaip nors atsilyginama, realiai net nežinau kaip aš galiu prie to prisidėt, galbūt jei aš būsiu aktyvus tai ir su pavaduotojais nekils jokių problemų, na, o su darbuotojų užimtumu tai tikrai esu ramus nes dylerių firma yra tokia firma kuri ir be išsiskiriančių veiklų užima darbuotojus nelegalių prekių platinimu, tačiau neatmetu ir treniruočių, apmokymų, grobimų, susišaudymų, okupacijų. Didžiausia klaida firmoje yra ta, kad kai yra daromas vienas ir tas pats dalykas tai jis dažnai nusibosta ir darbuotojai tiesiog nebenori to daryt ir palikinėja darbus, o manau, kad aš sugebėčiau padaryti kažką naujo su veiklomis pvz: šaudymo, vairavimo įgūdžių, komandos pasirašymas nelegalioms prekėms parduoti patikrinimas.
7. Sakom laimėsite šiuos rinkimus, ką galėsite užtikrinti mums, serverio žaidėjams, bei man, Direktorių Prižiūrėtojui?: Galiu užtikrinti tai jog iš manęs turėtumėte sulaukti aktyvios bei kokybiškos komandos, kurioje visi būtų kaip vienas kumštis ir svarbiausia visi lygūs, nenoriu jog mano firmoje kažkas išsiskirtų ar panašiai.
7.1. Rinkimai pasibaigs ne jūsų labui, ką planuosite daryti toliau?: Na jei rinkimai pasibaigs ne mano naudai tai manau galbūt sieksiu šios firmos pavaduotojo, o jei ne šios tai kitos, bet aišku, kad tai bus nusikalstoma grupuotė.
8. Grobimai, pagrindinis nusikalstamų veiksmas. Ar tavo firmoje tai bus vienintelis ir/ar pagrindinis veiksmas?: Taip grobimai yra pagrindinis nusikalstomų veiksmas tačiau, tikrai ne vienintelis nes jau anksčiau minėjau kokios yra vienos didžiausių problemų su veiklomis ir kaip tas problemas galima lengvai išspręsti.
9. "Mano firma išsiskirs nuo kitų" Pabaikite sakinį: Mano firma išsiskirs nuo kitų galbūt tuo, kad ji bus kokybiška, aktyvi, paprasta (nepasikėlusi, nors nemanau, kad ir dabar tokių yra), draugiška.
10. Laisvas klausimas, rašyti ką norite: Ką čia jau beparašysi. Sėkmės visiems kandidatams ir tegul pareigas gauna geriausias. :) 

Redaguota nario Lukas_Vegeneris

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Gta_Fresh
1.1. Jūsų vartotojo VVP puslapis:http://vvp.lmg.lt/zaidejas/Gta_Fresh
1.2. Jūsų amžius (mėnesiais):173 mėnesiai 
1.3. Kontaktiniai duomenys (skype):dragon.xxl13
2. Norėtume sužinoti apie jūsų istoriją, projekte bei dylerių firmoje. Kokias pareigas esate turėję, kiek laiko, kaip sekėsi, ir ką?:LMG serveryje pradėjau žaisti 2011.11.30 tai manyčiau esu gan senas lmg žaidėjas.Tad pirmas mano darbas buvo pas senbuvį @Matt_Inside tai buvo pats pats pirmasis darbas kadangi neturėjau daug serveryje patirties norėjau patekti į kokį darbą o visi kiti darbai be pakvietimo manęs nedomino tai nusprendžiau pasirinktį šį darbą atranka buvo pas jį iš tiesų labai smagi ,bei nors ir buvau jaunesnis nusprendė mane priimti į darbą ir įsitikino ,kad neklydo po dviejų savaičių išdirbto laiko tapau pas jį prižiūrėtojas kaip naujam žaidėjam tai buvo WOW tiesiog negalėjau apsakyti kaip buvo smagu dirbti pas jį su kiekviena diena tobulėjau siekiau vis naujų tikslų ,bet direktorius paliko greitai ir buvo didžiausiais stresas tiek norėjau parodyti firmai ,bet direktorius nusprendė ,kad jau laikas. Pats pirmas pavaduotojas buvo pas @Ignas_Dieseliss Baikerių firmoje kai buvo dar suskaldytą į dvi mafijas tai. Russian Mafia ir Yawazaki Mafia. Pirma diena atvykęs į darbą supratau ,kad šitas darbas kaip tik man ir po kelių valandų vyko atranka į prižiūrėtojus ir nustebinau pavaduotojus ,bei patį direktorių savo užsidegimu būti prižiūrėtojumi tapau grobimų prižiūrėtojas tai buvo dar didesnis paskatinimas siekti kažko ir kažkur po daugiau laiko atėjo Mafijos leaderis @Lukas_Yawazaki ir pasiūlė man tapti pavaduotojumi ir tas pirmas pavaduotojas buvo toks džiaugsmas man juo tapti ,net neidavau į mokykla ,kad galėčiau kuo daugiau laiko praleisti prie firmos reikalų darbuotojai būdavo patenkinti ,nes nepalikdavau jų be veiklų ,bei be premijų už puikus veiksmus.Bet viskam ateina laikas @Ignas_Dieseliss Paliko Gaujų Prižiūrėtoja ir tiesiog firma užsidarė. Buvo labai skaudu kai pamačiau ,kad paliko tiek daug darbo ir jėgų įdėjau į šią firma ,bet su kiekviena diena bandžiau vėl kažko siekti. Po ilgesnio laiko pagalvojau ,kad reiktų išbandyti kažkur save kitur. Nuėjau bandyti Dylerių firma pirma diena atėjęs nustebau kokią gero komanda buvo surinkta direktorius buvo @Jack_Shadow Pavaduotojas tuo metu buvo @Jimmy_Absolut toje firmoje išdirbau  tiesa sakant gal 60 dienų (Du mėnesius) tai buvo smagiausiai praleistas laikas buvo ir TeamSpeak prižiūrėtojas ,bei Vyriausias Prižiūrėtojas , bei Elitaz narys. Ir atėjo tą diena kai turėjau vesti praktika į Dylerių pavaduotoja buvau ne vienas kuris vedė , tai veikla pravedžiau kiek sakė darbuotojai tai buvo nuostabi veikla ,nes padariau ne bet kokią veikla ,bet orentacine veikla tai visus nustebino visi buvo nustebinti.Tada buvau leavinęs LMG projekta ,nes tiesa sakant labai nepatiko ,kad tiek laiko sieki ir Direktorius pradėjo daryti nesamonęs pradėjo čheatininti ,priimti visus į darbą ir buvo nušalintas ir buvo sugaištas mano laikas ,bet po dviejų mėnesių grįžau ir pamačiau ,kad Medikų direktorius yra @Masia_Mantas tai nuėjau pas jį į firma paprastai pažaisti ,nes galvojau ,kad niekada neutralios firmos manęs taip neužkabliuos ,bet aš klydau. Nuėjęs pas jį tapau vt2 miestelių vadovas ,tai buvo mano pats pirmasis prižiūrėtojas pas @Masia_Mantas ,bet vienoj vietoj nestovėjau paprašiau ,jog galėčiau būti Generalinis prižiūrėtojas ,bei Oro medikų prižiūrėtojas Mantui tai labai patiko ,kad pasiūliau ir tapau išrinkai pačia geriausia prižiūrėtojų komanda kurie stengdavosi tiek kiek aš ir kiekviena diena nenuvildavo manęs. Ir po savaitės @Masia_Mantas pasikvietė mane į kanalą ir pasiūlė man Medikų pavaduotoją aš apsidžiaugiau ir pasakiau taip ir buvo tai laimingiausia diena manyčiau ,nes tiek pastangų įdėjau dyleriuose ir nepasiekiau ko norėjau ,bet nors Medikų firmoje Mantas į mane atsisžvelgė į mane ir paskyrė pavaduotoju. Taip pat senais laikais dirbau pas Lukas_Benjaminas PD/FTB firmoje pasiekiau daug pavaduotojų ,bet po ilgesnio laiko kai paliko teisėsauga jis nusprendė tapti Tune direktorius ir tapo ir pasiūlė man tapti pas jį pavaduotojas tai ir buvo labai nuoširdu ir smagu ,bet Lukas neišbuvo ilgai direktoriumi dėl laiko stokos ir paliko pavaduotoja ir baigėsi mano šlovės valandos su pavaduotojais. Po pavaduotojų dirbdavau firmose ir stengdavausi atsimenu dar gerai dirbau pas Masia_Manta mechanikų firmoje ir per dvi dienas pasikėliau du rangus tai buvo WOW Mantas buvo nustebęs per tiek laiko tiek taškų surinkti tai yra nerelu ,bei jei stengiesi viskas įmanoma ir taip pat žadėjau tapti pas jį pavaduotojas ,bet tuo metu buvęs Direktorių prižiūrėtojas pasiūlė tapti GTP (Grobimų Tvarkos Prižiūrėtojas) ir tos pareigos atrodė žiauriai geros tai nusprendžiau išbandyti save ten ir užpildęs anketa tapau ir tapęs tiek dėjau pastangų ,kad didžiavosi tiek GTP kolegos tiek Direktorių prižiūrėtojas sukėliau tikrai gera rutina Nusikalstamos ,bei Teisėsauga labai mėgo ir norėjau ,kad dalyvaučiau grobimuose. Dabar mano veikla LMG serveryje nėra tokią užimta prieš pora mėnesių buvau GI (Gaujų Instruktorius) tik dėl ligos turėjau palikti šias privilegijas ir galima sakyti be manęs iširo visa GI sistema šitos pareigos irgi buvo vienos iš smagesnių kadangi būdamas turėjau darbą dalyvauti Grobimuose, padėti gaujoms,Bausti teisėsaugos narius tai sumušiau pats savo rekordą per tris dienas parašiau 116 papeikimų visi serverio žaidėjai buvo nustebę teisėsaugos nariai manęs nemėgo ,net Policijos direktorius užbanino ,nes atsibodo mano priekabus prie darbuotojų ,bet reikia bausti tuos kurie nežino taisyklių ir kenkia tik serveriui.
2.1. Kodėl, kaip yra tiek šaunių firmų, būtent pasirinkote kandidatuoti į šią? Kas jumis traukia link šios firmos?:Manyčiau mano polinkis į šią firma buvo toks ,kad kaip minėjau pas Jack_Shadow stengiausi siekiau pavaduotojaus ir jis mane nuvylė savo neapdairumu ir nepaskyrė pavaduotojumi tai bandysiu pats tapti direktoriumi ir padaryti gera firma ir manau ,kad tikrai įmanoma ,nes visi nusikalstamų darbų ,bei gaujų Vadovai yra žinomi ir su visais palaikomi geri ryšiai ,tai manau ,kad tikrai galėčiau padaryti gera firma o traukia dėl to ,kad firma tikrai yra įdomi nėra ji tokią nuobodi kaip kiti galvoja su dyleriais galima tiek daug prigalvoti ,nes firma yra nuostabi ir unikali  tai manau ateityje pasireikštų jos savybės ,bei gerumas su tokiu užsivedimu ir manau galėčiau daug ką pritraukti į firma.
3. ”Dyleriai, nuobodžiausia nusikalstama grupuotė” Ką manote apie šį sakinį, dėl ko taip reaguojate?:Tiesa sakant kol žaidžiau LMG projekte nesu girdėjęs gal geriau reiktų sakyti "Dylerių direktorius nuobodžiausias serveryje o, Ne dyleriai nuobodžiausia nusikalstama grupuotė" nes koks direktorius tokią ir firma jeigu direktorius stengiasi padaryti firma geresnę ,bei aktyvesne tai manau ,kad firma gali būti įdomu ir tiesa sakant direktoriai neišnaudoja dylerių pagal paskirtį ,nes dyleiriai yra unikali firma. Su tokią firma galima ne tiek padaryti ,bet galima pagerinti jos reitingus prieš LMG ,nes jeigu Dylerius gauna direktorius su užsivedimu tai gali tiek ją pagerinti ,kad gali tapti iš stipriausių firmų per LMG istorija ,bet reikia turėti noro ir užsivedimo ,o aš kaip tik turiu ir manau galėčiau sustiprinti firma ir išgarsinti per visą LMG.
3.1. Ko labiausiai trūksta šiai firmai? Galbūt viskas tobula?:Manyčiau firmų nėra tobulų visada atsiranda kokią spraga ,bet ją visada galima ištaisyti tai nėra tragedija. Firmoms mano pažiūriu reikalingiausia yra: Valdžios užsivedimas ,bei noras,Aktyvumas, Bei surinkta komanda kodėl šie dalykai? Be valdžios užsivedimo nemanau ar ,kas ir norėtų ateiti į šią firma kadangi firma šiuo metu yra sunaikinta ,kadangi pavyzdys Redas_Meskinas gavo direktorių ir atsipalaidavo gal viena mėnesį ir padarė kažką ,bet einant dienom prastėjo jo aktyvumas ,bei pastangos.Komanda yra svarbiausia jeigu susirenki visus draugus į pavaduotojus ,tai nėra tokią gera ir komanda geriausia rinkti žaidėjus kurie bando ir stengiasi tavo firmoje siekia to pavaduotojaus ,o tie kur "Ale" garsūs žaidėjai ateina ir gauna pavaduotojus nu ir kas ,kad jie gauna jie nieko nepadaro ,tik ateina "Šūda pamala" ir palieka tai manau ,kad toks vadovavimasis negali būti firmoje ,nes ir patys žaidėjai nusivilia kai negauna ko siekia.
4. Siekdami šios firmos direktoriaus pareigas turėtumėte įsivaizduoti kaip jūs valdytumėte šią firmą, kaip ji atrodytų ir kas būtų naujo. Norėtume apie tai išgirsti:Mano firmos valdymas nebūtų per daug griežtas ,nes jeigu nori surinkti gera komanda turi būti tiek smagus ,bei malonus direktorius ,nes pvz jeigu ten jau keli per didelis standartus naujiems žaidėjams nemanau ar jie norės ateiti ir dirbti į firma ,nes tiesiog gal jiems per sunku ,bet kiekvienas direktorius turi tokius motyvus todėl pas kitus direktorius mažiau darbuotojų pas kitus daugiau. Mano pagrindiai kriterijai būtų darbuotojams tai taisyklių laikymas ,nes jeigu taisyklių laikymasis jiems neįdomus tai man jie irgi firmoje nereikalingi ,nes kiti tuo ir naudojasi pasakai už nusižengimą įspėjimas jie pamoja ranka ir sako nu ir kas tas įspėjimas vistiek galėsiu nusiimti prabėgęs LV ratus, man tai yra nepriimtina aš bandysiu kažkaip šita įspėjimų sistema gerinti ,nes yra naujamasi tą pačia padėtimi. Antras tai būtų požiūris į aktyvumą padarysiu tema kurioje jie turės pildyti aktyvumą ir stengtis jį gerinti už tai bus paskatinami prizais.Nes žaidėjas nemanau ar stengtūsi būti aktyvus ,nes tai yra neįmanoma ,nes vienas matai važinėja su nuosava mašina, kitas namą pardavinėja pas mane aktyviausi būtų apdovanoti gausiai ir taip būtų jiems paskatinimas toliau būti aktyviems.
4.1. Galbūt turite užsibrėžę kokių tikslų, šiose pareigose ar/ir projekte?:Pagrindinis mano siekis yra direktorius ,nes kadangi visur turiu patirties visuose darbuose ir jau pradėjo prižiūrėtoja ir pavaduotojai tiek nesdžiuginti manęs tai nusprendžiau imtis kitų privilegijų ir tai buvo direktorius. Direktorius man būtų pats geriausias dalykais LMG parodyti koks aš esu ir manyčiau aš galėčiau tai įrodyti ,gal kažkas LMG manęs nemėgsta ,bet neturėjau ,nei šanco įrodyti koks aš iš tikrųjų tai manau su šiuo direktoriumi įrodyčiau ,kad tikrai galėčiau padaryti kažką daugiau negu pakalbėti per TeamSpeak programa ir manau žaidėjai imtu žiūrėti į mane visai kitaip..
4.2. Tavo firma, ji skirs dėmesį į grobimus bei chaosą, ar kontrabandos platinimą? Galbūt kažką kito? Kodėl?:Manau,kad su savo firma stengsiuosi apimti kuo daugiau dalykų neliksiu vien prie grobimų ar prie kontrabandos bandysiu savo firma duoti kažko naujo ,kad turėtų kuo daugiau užsivedimo dirbti , bet kaip aišku dyleriai ,be grobimų. Grobimų bus tikrai daug kadangi nusikalstamų grupuočių vadovai visi pažįstami tikrai padės man atvesti dylerius į kelia tai manau ,kad tikrai galima padaryti firma OP. Bet turiu ir keletą įdėjų kurios pagerins dylerių darbą dar labiau.
5. Savo nuožiūra, ar manote, jog komunikabilumas tarp nusikalstamų firmų yra svarbus? Kokie jūsų santykiai su dabartiniais nusikalstamų firmų Direktoriais?:Manyčiau ,kad kunikabilumus yra labai svarbus dalykus ,nes tarpusiavio santykiai su nusikalstamomis grupuotėmis yra labai svarbi ,kadangi vienas negali tiek padaryti daug kiek su pagalba manau ,kad nusikalstamų grupuočių vadai tikrai padėtų man adaptuotis direktoriaus poste ,nes tai būtų man labai svarbu ,nes ir ne pirmas kartas firmos valdžioje ,bet direktorius reikalaujantis daug pastangų ,bet manyčiau ,kad bendravimas su kitų grupuočių valdžia man būtų į nauda ir jie man padėtų tobulėti.
5.1. Jūsų manymu, koks yra vienas pagrindinis faktorius turėti stiprią firmą, kodėl? Ar gavus pareigas, tai būtų jūsų tikslas?:Aš galvoju ,kad vienas iš pagrindinių faktorius būtų Geros komandos surinkas ,bei aktyvumas. Kodėl? ,nes gera valdžia įtakoje firmos stipruma ,jei ateis koks draugas tavo kuris nieko nežino apie nusikalstamas grupuotes tai nemanau ar kažką gero padarys o va žaidėjai kurie jau ilga laiką pražaidę LMG serveryje jie jau supratę visa esme tai jų kraujyje ,tai manau su gera komanda galima padaryti daug ir ką pasiekti o aktyvumas irgi svarbus kadangi gera komanda su blogu aktyvumu nemanau ar ką galėtu kažką padaryti.
5.2. Darbuotojų skaičiai maži, grobimų nesugebate išlaikyti ir dar jumis grobinėja gaujos – ką planuotumėte daryti, jeigu jūsų firmai taip nesisektų?:Tikrai nenuleisiu rankų ir bandysiu firma gaivinti kiek galėsiu ,bet manau ,kad su tokią mano motyvacija gali būti taip ,kad mažės darbuotojai aš esu  nusiteikęs geram tad manau ,kad tapęs direktoriumi galėčiau padaryti daug ,o gaujų grobimai manau ,kad su kiekvienos gaujos leaderiais bandysiu sutarti ir daryti bendrus grobimus veiklas ,tai manau ,kad jokių problemų neiškils ,bet jeigu ateitų tą diena manyčiau ,kad turėčiau gera užnugarį ir nebūsiu paliktas ant ledo.
6. Motyvacija, motyvacija, motyvacija! Dauguma eros pradžiose jos turi per akis, ar jūs būsite tas, kuriam ji greitai išseks? Ką darysite kaip jos jums pritrūks bei kas ją jums kels atgal į aukštumas?Manau ,kad kiek dabar turiu motyvacijos ji neišseks ,nes tai bus pats pirmas mano direktorius ir atiduosiu save kiek galėsiu ir stengsiuosi dėl firmos. O mane motyvuose grobimų laimėtų skaičius, darbuotojų skaičius, bei geros komandos surinkimas tai manau su šitais dalykai galiu pasiekti labai labai daug tai manau ,kad esu pasiruošęs su didelę motyvacijos bomba.
6.1. Firma yra sudaryta iš Direktoriaus, pavaduotojų bei darbuotojų. Kaip laikysite savo firmos pavaduotojus motyvuotus, bei darbuotojus užimtus?:Darbuotojus galiu motyvuoti savo pagyrimais ,bei piniginiais prizais o pavaduotojus tai nemanau ar reikės ir motyvuoti ,nes patys darbuotojai atsidėkos jam už gerai praleistą laiką ir manau ,kad darbuotojo pasakytas ačiū jam bus didžiausia motyvacija kilti aukštesniais laiptais.
7. Sakom laimėsite šiuos rinkimus, ką galėsite užtikrinti mums, serverio žaidėjams, bei man, Direktorių Prižiūrėtojui?:Savo sunkiu darbu ,bei aktyvumu kurį skirsiu visą tik į dylerių firma ir šitą galiu užtikrinti ,nes motyvacijos bomba yra jau sprogus ir turiu jėgų ir  pasiruošęs stengtis ir kiekviena diena tobulinti firma ir pažadu jūsų nei žaidėjų ,nei Direktorių prižiūrėtojo nenuvilti būsite patenkinti mano darbu.
7.1. Rinkimai pasibaigs ne jūsų labui, ką planuosite daryti toliau?:Toliau stengsiuosi siekti savo tikslų nenuleisiu rankų ,kaip ir nenuleidau siekdamas pavaduotojų tai manau ir galėsiu pasiekti direktorių čia tik reikia pastangų ir išmanymo ir tas direktorius ranka pasiekiamas.
8. Grobimai, pagrindinis nusikalstamų veiksmas. Ar tavo firmoje tai bus vienintelis ir/ar pagrindinis veiksmas?:Šitą taisyklę tikrai nesinaudosiu kadangi vien grobimai ir grobimai jau yra atgyvena reikia kažko naujo tai manyčiau kai nauja galva į direktorius sugalvočiau tokių sistemų kur darbuotojai būtų visa laika užimti ir nelauktų kol greičiau grobimas ateitų o stengtūsi tobulinti save ,bei parodyti firmos valdžiai save.
9. "Mano firma išsiskirs nuo kitų" Pabaikite sakinį:Nes mano firma bus unikali ,bei su naujomis sistemomis kurių dar LMG nėra matęs ir kiekviena diena aš jas tobulinsiu.
10. Laisvas klausimas, rašyti ką norite:Anketoje parodžiau visa save , nepasiseks gauti direktoriaus stengiuosi visus kitus kartus. Nenuleisiu rankų.

Redaguota nario Gtaa_Fresh

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Paskelbta (redaguota)

prieš 20 valandas(-ų), Deidei_Dmg rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Deidei_Dmg
1.1. Jūsų vartotojo VVP puslapis:  http://vvp.lmg.lt/zaidejas/Deidei_Dmg
1.2. Jūsų amžius (mėnesiais): 2001-03-23
1.3. Kontaktiniai duomenys (skype): dmgperliukas
2. Norėtume sužinoti apie jūsų istoriją, projekte bei dylerių firmoje. Kokias pareigas esate turėję, kiek laiko, kaip sekėsi, ir ką?: Na pakolkas dylerių firmoje nesu turėjęs jokių pareigų, nes kažkaip net nesistengdavau jas gauti ar panašiai tiesiog žaisdavau savo malonumui ir tai dyleris pats pirmas darbas buvo mano LMG serveryje kai pradėjau lošti ir iki šiol mėgstamas nes čia vis papuola gera valdžia ar taip šaunūs žmonės todėl nusprendžiau pabandyti paiimti dylerių firmą į savo rankas gal ne viską puikiausiai moku bet mokiausi iš kitų direkotorių kaip viską reik daryt tikrai pirmą kartą nemokėsiu taip kaip seni direktoriai, na bet visada būna pirmas kartas.
2.1. Kodėl, kaip yra tiek šaunių firmų, būtent pasirinkote kandidatuoti į šią? Kas jumis traukia link šios firmos?: Pasirinkau šią firmą todėl, nes kaip ir sakiau tai mano pirmas darbas ir būtų visai smagu pabandyti ją išlaikyti ir direktoriauti. Taip yra daug kitų firmų bet šita man išskirtinė tuo kad šioje firmoje vyksta nelegalūs dalykai ne taip kaip ant kitų firmų norėčiau sukurt gerą žmonių grupuotę su kuria smagu būtų dirbti ir svarbiausia be pykčių. Buvo daug sykių kai mačiau, kad galima pildyti į direktorių dylerių, bet nepasiryžau nes abejojau kad dar ne į tokias pareigas eit man bet pasiryžau šį sykį.
3. ”Dyleriai, nuobodžiausia nusikalstama grupuotė” Ką manote apie šį sakinį, dėl ko taip reaguojate?: Tikrai nenubuodžiausia man, bent tikrai čia kad ir nebūna veiklos ar kažko tokio galima važiuot siūlyti kvaišalus ir kitus dalykus ir stengtis nepakliūt pareigūnams šitoje firmoje tikrai nėra nuobodu.
3.1. Ko labiausiai trūksta šiai firmai? Galbūt viskas tobula?: Man viskas tobula yra dvi transporto mašinos kurių yra pakankamai daug yra būstas kuriame galima susiburti aptarti visus dalykus.
4. 
Siekdami šios firmos direktoriaus pareigas turėtumėte įsivaizduoti kaip jūs valdytumėte šią firmą, kaip ji atrodytų ir kas būtų naujo. Norėtume apie tai išgirsti: Aš savo valdymą išsivaizduoju gal šiek tiek kitokį nei kitų valdymas. Tikrai moku padaryti smagias veiklas,treniruotes,keliones. Nepalikčiau viso darbo prižiūrėti darbdavius pavaduotojams arba prižiūrėtojam man pačiam samgu daryti tokius dalykus būčiau dosnus ant tokių dalykų kaip premijos, algos. Norėčiau sukurti išskirtinę fimą kuri nebūtų nuobodi, niūri ar dar kokia nors. Padaryčiau tokią firmą kur žmonės norėtų į ją patekti.
4.1. Galbūt turite užsibrėžę kokių tikslų, šiose pareigose ar/ir projekte?: Taip turiu tikslų, norėčiau kad žaidėjai mane prisimintų geru žodžiu.
4.2. Tavo firma, ji skirs dėmesį į grobimus bei chaosą, ar kontrabandos platinimą? Galbūt kažką kito? Kodėl?: Taip bus skiriama daug dėmesio tiek į grobimus, šturmus ir kitus dalykus, na bet ne visą laiką reikia tai daryti reikia turėti biškį laisvo laiko. Kažkas nori pažaisti negaudant pareigūnų tarkim ar su draugais pažaisti susitikę per žaidimą. Mano firma skirs dar daug dėmesio į kitus dalykus tokius kaip pasiruošimą grobimams, šturmams. Nes be pasiruošimo būna labai sunku laikyti tam tikrą laiką kaip būnam užgrobia kokį nors pastatą kai nauji žaidėjai atėję nežino kaip ką daryti todėl reik ruoštis darytis treniruotes ir stengtis.
5. Savo nuožiūra, ar manote, jog komunikabilumas tarp nusikalstamų firmų yra svarbus? Kokie jūsų santykiai su dabartiniais nusikalstamų firmų Direktoriais?: Taip, komunikabilumas yra tikrai svarbus, nes norint išlaikyti grobimą reikia ne vienos nusikalstamos grupuotės,o 2 ar dar daugiau nes vienai nelabai pavyktų išlaikyti kadangi nėra pakankamai žmonių nusikalstamos grupuotės turi būt vieningos kaip ir teisėsaugos svarbiausia reikia kalbėtis kad kažkas vyktų teisingai. Mano santykiai nėra patys geriausi yra vienas direktorius su kuriuo labai gerai sutardavau žaisdavau ir būdavo smagu ir prieš kitus direktorius neturiu nieko blogo viskas čiki.
5.1. Jūsų manymu, koks yra vienas pagrindinis faktorius turėti stiprią firmą, kodėl? Ar gavus pareigas, tai būtų jūsų tikslas?: Faktorius tai kiek vienam žaidėjui skirtingai vienam svarbu pinigai algos ir premijos kitam gal svarbu žmonės bendravimas juokas ir šaunios dienos leidžiamos su šauniais žmonėmis. Bet pagal manę ne premijose algose esmė, esmė sukurt neužmirštamą komandą kad žaidėjai minėtų mane geru, žodžiu. Taip tai būtų mano tikslas ir stengčiausi jį įvykdyti kad irkiek laiko reiktų laukti.
5.2. Darbuotojų skaičiai maži, grobimų nesugebate išlaikyti ir dar jumis grobinėja gaujos – ką planuotumėte daryti, jeigu jūsų firmai taip nesisektų?: Stengčiausi daryti daugiau atrankų surinkt žmonių, susivieninti su kitomis nusikalstamomis grupuotėmis kad būtume vieningi. Ir svarbiausia raginčiau dylerių firmos žaidėjus stengtis, o ne per grobimus atsijungti.
6. Motyvacija, motyvacija, motyvacija! Dauguma eros pradžiose jos turi per akis, ar jūs būsite tas, kuriam ji greitai išseks? Ką darysite kaip jos jums pritrūks bei kas ją jums kels atgal į aukštumas? Ne nebūsiu tas kuriam greit išseks reik mokėti pasakyti žodį kad visi klausytų ir būtų paklusnūs. Pasirinksiu tokius pavaduotojus kurie visada kels manę į aukštumas ir padės kuo tik galės.
6.1. Firma yra sudaryta iš Direktoriaus, pavaduotojų bei darbuotojų. Kaip laikysite savo firmos pavaduotojus motyvuotus, bei darbuotojus užimtus?: Laikysiu tiek pavaduotojus tiek darbuotojus motyvuotus kad neatsirastų noras išeiti iš šios firmos nes jai daugelis darbuotojų išeis bus blogai per grobimus ar kitus dalykus. O pavaduotojus stengsiuosi laikyti kad nepaliktų manęs iki galo mano laiko kol būsiu direktorius nes be jų aš niekas sunku būtų viską vienam susidaryti.
7. Sakom laimėsite šiuos rinkimus, ką galėsite užtikrinti mums, serverio žaidėjams, bei man, Direktorių Prižiūrėtojui?: Galėčiau pažadėti kad tikrai nenusivilsit manimi, aišku pirmas direktorius būtų sunku kol viską sugraibyt susidaryt labai sunku bet turiu žmonių kurie tikrai padės ar net gi jūs pats padėtumėt direktorių prižiūrėtojau ;).
7.1. Rinkimai pasibaigs ne jūsų labui, ką planuosite daryti toliau?: Na darysiu tai ką ir visada mokysiuosi iš savo klaidų žiūrėsiu ką blogai rašiau kaip rašiau ir t.t bandysiu dylerių firmoje gauti kuo geresnes pareigas kad būčiau direktorius.
8. Grobimai, pagrindinis nusikalstamų veiksmas. Ar tavo firmoje tai bus vienintelis ir/ar pagrindinis veiksmas?: Grobimai tai yra toks dalykas kad iš jų gaunama daug pinigų ant algų darbuotojams todėl atrodo kad tai yra pagrindinis veiksmas nes jai nebūtų pagrindinis nebūtų taip dažnai grobimų.
9. "Mano firma išsiskirs nuo kitų" Pabaikite sakinį: Išsiskirs tuo kad bus nereali valdžia su kuria bus galima juoktis ir daryti smagius dalykus ir išsiskirs tuo kad paliksiu visiem įspūdį.
10. Laisvas klausimas, rašyti ką norite: Norėčiau paklausti, kodėl negalima gauti direktorių tokiem kaip aš ar kaip į manę panašiems žaidėjems nes visą laiką kiek pastebėjau tie patys direktoriai, o kad kiti žmonės stengiasi daro viską kad gaut direktorių net nežiūrit :)

Redaguota nario Deidei_Dmg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Arunass_Ltu
1.1. Jūsų vartotojo VVP puslapis: http://vvp.lmg.lt/zaidejas/Arunass_Ltu
1.2. Jūsų amžius (mėnesiais): 192 mėnesiai.
1.3. Kontaktiniai duomenys (skype): Arunas Arun
2. Norėtume sužinoti apie jūsų istoriją, projekte bei dylerių firmoje. Kokias pareigas esate turėję, kiek laiko, kaip sekėsi, ir ką?: Na aš esu jau nuo 2014 metų žaidėjas esu pasiekęs serveryje: Baikeriu pavaduotojaus postą, tai būvo gal jai neklystų 2015-2016 metais, tai būvo mano pac rimčiausias mano gyvenime matytas postas, išbūvau 1 mėnesį, tada Direktorius atsisakė savo pareigų ir mano karjera žlugo. Na, o kalbant apie Dylerių firmą tai esu pasiekęs gan nedaug, ir nemažai prižiūrėtojų esu būvęs: Dylerių firmos Vyr priž 2x, Dylerių firmos TeamSpeak3 priž 2x, Dylerių firmos darbuotojų priž 3x, Veiklų priž 3x esu išdirbęs nemaža laiko tarpsnį Dylerių firmoje ir nemažai surinkęs prižiūrėtojų, kaip sekėsi na sekėsi gan neblogai tik, kaip man jau nori iteikti man pavaduotoja tai aš paliekų drk postą išvykstų ir t.t. Tai man nesigauna pasiekti aukštesnių pareigų įpač Dyl firmoje, bet manau štaičia viskas pasikeis.
2.1. Kodėl, kaip yra tiek šaunių firmų, būtent pasirinkote kandidatuoti į šią? Kas jumis traukia link šios firmos?: Aš pasirinkau, nes čia mano būvo pac pirmiausias darbas, daug esu čia pasiekęs priž,daug laiko prabūvęs firmoje na man, kaip žmogui man nedomina Neutralios,Teisėsaugos firmos ir aš supratau tai visai neseniai čia nėra tokio veiksmo, kaip būvau Nusikalstomų firmų narys tai aš esu nusikalstomas žmogus. Kodėl aš pasirinkau kandidatuoti į šią firmą? viskas paprasta pradėsiu nuo Baikeriu - Baikeriai jau dabar nebe darbas, jau jinai skaitosi, kaip gauja. Tiuningai - Tai ištiesų pasakius čia nemano darbas dirbau jame tai nepatiko tai tiek dėl tune. Fūristai - Fūristai yra gan stipri, ir afigena firmą, bet norėčiau pradėti nuo kaško rimtesnio,afigevesnio tokie, kaip Dyleriai čia yra toks darbas kuris gali tavo širdute priversti pastuksenti, išbandyti pasiausti, bėkti nuo menciarų, linskmai pravesti laiką su savo bendr, ir pavadovauti na šis Dylerių kampelis yra sukurtas tokiam, kaip man šiame darbę galima viska atrasti na visko šitame darbę yra ir bebėjo norėčiau dar pasakyti, kad Fūristai yra užimtą firmą ten jau yra Dyrektorius ir man Fūristų firmą netinka žavinu tik Dyleriuxa.
3. ”Dyleriai, nuobodžiausia nusikalstama grupuotė” Ką manote apie šį sakinį, dėl ko taip reaguojate?:Na dar didesnės nesamonės neesu matęs, mano nuomone yra atvirkščiai Dyleriai tai vienas įdomiausių ir geriausių darbų šitame serveryje, nes jai nebebūtų Dylerių firmos tai nebūtų Gun,Nark,Žolės visalaik atsiras nors 1,2,3 žmonės kuriems to labai reike taipkad Dyleriai yra gan svarbiausiu firmų šitame serveryje nes jai nebebūtų Dyleriu kurie pristato Gun,Narkatos,Žolytės tai nebebūtų idomu žaisti. Jai jų ištiesų nebūtų kas duotų teisėsaugoms veiksmą. Manau dabar yra Tune firmą nuobodžiausia nes jiems trūksta užsakymų ką ten trūkstą jų išvis beveik nebebūną, o dėl Dyl tai žinoma kad su tuo nesutinku.
3.1. Ko labiausiai trūksta šiai firmai? Galbūt viskas tobula?: Na trūksta dabar tik vieno tai Dyrektoriaus kuris galėtų atstatyti Dyleriu firmą ir pavadovauti jai. Tai daugiau dabar nematau jokiu pretenzijų na negaliu neigti, kad jų nebėra, bet tik šia akimirka matau tik šita.
4. Siekdami šios firmos direktoriaus pareigas turėtumėte įsivaizduoti kaip jūs valdytumėte šią firmą, kaip ji atrodytų ir kas būtų naujo. Norėtume apie tai išgirsti: Na aš nelabai įsivaizduojų savo būdamas drk poste naujove, bet sukurčiau naujesnia,traukiančia,unikale rangų sistema, nes dirbdamas Dyl firmoje pamačiau, kad žmones nelabai traukia į nedomias rangų sistemas tai sukurčiau naujesnia 2017-2018 metų rangų sistema. Sukurčiau naujesnia Rekordų knigelia, ir žinoma, kaip be naktiniu algų pvz: darbo laikas prasideda 13:00 baiges 22:00 pasibaigus darbo laikui parduota Gun 5 pack 1 milijonas Nark parduota pack 2,3 gauni 600k žolė parduota 11,12 pack gauni 1,5mln taip manau pritraukčiau žaidėjus į dyleriu firmą, nes realibėja dėl pinigų eina į darba taspac ir žaidime ogi ne taip? Dar būčiau griežtas darbuotojiems, kad nebūtų xixihaha parodyčiau visiems, kad šis darbas ne tik gali pardavinėti prekes o ir šauditis išmokinčiau visko ko aš esu patyręs ir sužinojas visiems parodytume, kad šis darbas sukurtas ne xixihaha o rimtiems tikslams na daugiau nepasakosiu, nes jai pradėsiu pasakoti tai manau kaškas gali nucikopint viska pamatysite jai tapsiu Dyrektoriumi.
4.1. Galbūt turite užsibrėžę kokių tikslų, šiose pareigose ar/ir projekte?: Mano tikslas dabar yra tik pasiekti man Direktoriaus nusikalstomų grupuočiu kurias aš taip mėgstu, bet dabar tik užsibrėžęs tikslą turiu pasiekti man Dyleriu Drk postą. Na kaip sakoma visam savas laikas būs noras būs tau ir pergalė aš tik noriu įroditi, kad aš galiu pasiekti kaško geresnio nei priž ir parodyti visiems kokia būs firmą tapus man Drk parodyčiau kas tai reiškes 2017-2018 metai stengsčiaus savo 99% na gal meluoju savo 88% procentais visiems stengsčiausi itikti visiems.
4.2. Tavo firma, ji skirs dėmesį į grobimus bei chaosą, ar kontrabandos platinimą? Galbūt kažką kito? Kodėl?: Mano firmą skirtu 3 pagrindiniams tikslams grobimui, chaocui, kontrabandos platinimui paukočiau ant to savo puses širdies i šita viską stenkčiaus nepalikti žaidėjų be gun,nark,žolės. Stenkčiaus nepalikti pastato užgropto Dyleriai privalo daryti toki veiksma daryti chaosa mesteliose parodyti kas čia backa arba kas čia karalius miesteliuose čia yra Dyleriu pareiga duoti žaidėjams gun,nark,žolės tai čia yra rutina Dylerioxos.
5. Savo nuožiūra, ar manote, jog komunikabilumas tarp nusikalstamų firmų yra svarbus? Kokie jūsų santykiai su dabartiniais nusikalstamų firmų Direktoriais?: Na aš bandisiu dirbti su Nusikalstomis firmomis išvien bandisiu viska, kad tik būtų Nusikalstamos išvien. Mano santykiai yra gan (negeri ir neblogi) su Fūristais - Sutariu viskas norm vse pučkom, Tune - Neteko man šanso dar susipažinti pabendrauti, Baikeriai - Na kiek esu pabendravęs visai nieko čiuvai yra tai manau sutarsim.
5.1. Jūsų manymu, koks yra vienas pagrindinis faktorius turėti stiprią firmą, kodėl? Ar gavus pareigas, tai būtų jūsų tikslas?: Niekada nepasiduočiau ir stengčiausi surasti ir ištaisyti šią klaidą mano manymu pagrindinis faktorius turėti stiprią firmą yra, tas jog, tu žinai jog esi viršuje. Aš atleisčiau valdžias nes reike ištiesų stenktis įroditi, kad tu gali, o nepasiduoti nors tų dar tų jėgu turi, nes jai nori būti viršuje tu būsi jame jai nebenori tai krisi į bedugnę.
5.2. Darbuotojų skaičiai maži, grobimų nesugebate išlaikyti ir dar jumis grobinėja gaujos – ką planuotumėte daryti, jeigu jūsų firmai taip nesisektų?: Stenkčiaus daryti daugiau atrankų į firmą sukviesčiau savo visus pažistomus draugus, kad padėtų atsilaikyti ir eiti su manim iki galo. Na bandyčiau visais įmanomais būdais išvengti tokios situacijos ir bandyti, kaipnors kelti Dyleriuxa.
6. Motyvacija, motyvacija, motyvacija! Dauguma eros pradžiose jos turi per akis, ar jūs būsite tas, kuriam ji greitai išseks? Ką darysite kaip jos jums pritrūks bei kas ją jums kels atgal į aukštumas? Aš esu tokis žmogus kuriam greitai motivacija neišsenka, o jeigu taip ir atsitiktu tai tikrai ne greitai manau po kokokiu 3,4 netgi 5 mėnesiu betkokiais būdais stengsiuos padaryti tai ko seniai trošku tai mane motivuos ir žinoma motivuos pavaduotojai kurie manau manęs neapvils.
6.1. Firma yra sudaryta iš Direktoriaus, pavaduotojų bei darbuotojų. Kaip laikysite savo firmos pavaduotojus motyvuotus, bei darbuotojus užimtus?: Manau rinksiu 2,1 pavaduotojus tai draugelius kuriais galėčiau pasitikėti, kad nebūtų taip daviau abetkam ir žiūrėk ant kitos dienos priduoda tave tai rinkčiau 2,1 savo draugelius kuriais tikrai galėčiau pasikliauti kurie nieko nesugadins,jog nepaliks,jog išduos mane nebebūs man baimės dėl savo darbuotojų darytumėme viska kas tik mūsu jėgoms stenktumėmis nenuvilti Dyleriuxu stektumėmis daugiau praleisti laika su jais, veiklų daugiau, trenkiu , apmokymų, tik kad tobulėtu darbuotojai.
7. Sakom laimėsite šiuos rinkimus, ką galėsite užtikrinti mums, serverio žaidėjams, bei man, Direktorių Prižiūrėtojui?: Galiu tik pasakyti vieną aš jūsų nenuvilsiu. Sulaukite nuo manęs aktyvumo, motivacijos, chaoso, pažadu, kad atliksiu savo pareigas kaip reikalinga Dyrektoriui stenksiuos laikyti karda kuo ilgiau žinoma stenksiuos kelti Dyleriuxa iki pat galo.
7.1. Rinkimai pasibaigs ne jūsų labui, ką planuosite daryti toliau?: Mano planai būtų tokie nueičiau pas jį ir padėdinėčiau jam kuo galėčiau ir siekčiau pav va kaškaip taip.
8. Grobimai, pagrindinis nusikalstamų veiksmas. Ar tavo firmoje tai bus vienintelis ir/ar pagrindinis veiksmas?: Taigi čia grobimas tai yra gan pagrindinis veiksmas tačiau ne vienintelis taipkad nevienintelis veiksmas.
9. "Mano firma išsiskirs nuo kitų" Pabaikite sakinį: Mano firmą išsiskirs, nes darbuotojai būs laimingi, patenkinti. Aktyvumas bus gan nemažas, bus nematytų idomiu sistemų, ir stenksiuos ikeldinėti kuo idomesniu nematytų idėjų.
10. Laisvas klausimas, rašyti ką norite: Visiems linkiu sėkmės kurie pildo i Dylerių Drk postą ir žinoma man sėkmės gauti šias pareigas manau gausiu aš, o taip tai linkiu sėkmės!

Redaguota nario Arunas_ltt

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Janny_Pink
1.1. Jūsų vartotojo VVP puslapis: http://vvp.lmg.lt/zaidejas/Janny_Pink
1.2. Jūsų amžius (mėnesiais): 204 mėnesiai
1.3. Kontaktiniai duomenys (skype): Militute1234
2. Norėtume sužinoti apie jūsų istoriją, projekte bei dylerių firmoje. Kokias pareigas esate turėję, kiek laiko, kaip sekėsi, ir ką?: Mano istorija nėra labai įžymi ar daug ko pasiekta. Pradėkime nuo pat pradžių, kai dar tebuvau 12 metų ir pamačiau, kaip mano brolis žaidžia įdomų žaidimą - SAMP - LMG serveryje. Jam išeinant į kiemą/ nežinant, aš išeidavau iš palikto acc AFK ir žaisdavau, susikūriau pirmąjį Account'ą nick name - Milita_Super, kurį ilgainiui pavogė mano klasiokas, teko susikurti naują - Janny_Pink, žaidžiau taip pat ir jaučiausi, kaip serverio naujokė, niekad negalėdavau suprast, kaip gauti aukštesnes pareigas, man augant, supratau, kad reikia daug noro ir pastangų, juk nieko nėra "Neįmanomo" viską reikia pasiekti per pastangas ir norą, taip aš ir padariau, kai gavau pirmąjį Pavaduotoją - Medikų, pas Adi_Zero, jis man pasiūlė už gerą darbą ir didelį norą, buvau žiauriai patenkinta, sekėsi labai gerai, bet Direktoriui nušalinus, nušalino ir mane, laikas aišku buvo labai trumpas - 2-3 dienos. Po gerų metų - 2016 metais aš atėjau į Fūristų firmą, buvau labai drąsi mergina, bendraujanti, daug rodžiau dėmėsio šiai firmai, nebijojau kritikos, dariau įvairiausias veiklas, padėdadau Jack_Shadow'ui su firma, na ir jis man pasiūlė užimti Fūristų pavaduotojos vietą, aš sutikau, nes buvau supratusi, kad būtent nusikalstamos man yra prie širdies, ir esu karštakošė - vadovė, sėkėsi labai gerai. Išbuvau apie 2 savaites, nes Direktorius nusižengė, būtų nušalintas nuo pareigų, nieko nelaukęs jis paliko savo pareigas su prašymu - "perleisti Direktorių Evaldas_Fokus arba Janny_Pink" Na tuo metu aš nebuvau  labai pasižymėjusi, ar patyrusi nusikalstamose, direktorių perleido Evaldas_Fokus su sąlyga: "Jog pirmasis jo paskirtas pavaduotojas būsiu - aš " Jis taip ir padarė. Jam prabuvus vieną dieną, nežinant kas? kaip? kodėl? Jis paliko pareigas. Vyko atranka į Fūristų Direktorių, aš nenuleidau rankų kovoti, kad būtent tas pareigas gaučiau aš. Ir man pavyko!!!!! Aš buvau turbūt pati laimingiausia, tą akimirką aš supratau, kad šias pareigas gali gauti bet kuris, to nusipelnęs, reikia tik pastangų ir didelio noro. Direktore išbuvau 8 dienas, kaip tik aš gavau direktorių, per mano erą atsirado daug visokių čytų, kurie neleido man direktoriauti, vienas iš čytų: "Pyzdervanka". Nebuvo tokio dalyko kaip /nocols. Šiai dienai yra įdėta ir sutvarkyta ANTI - CHEAT, neleidžianti veikti daugumai čytų. Per savo direktoriavimą į mane kęsinosi visi žinomi LMG serveryje čyteriai, kaip: "Dangyriukas, Tomas_Tankas, Dwayne_Winston ir kiti". Mano darbuotojai negalėjo išvažiuoti iš bazės, nes nebūdavo "Roadtrain" bazėje, nenorėjau, jog dėl manęs kentėtų mano darbuotojai, man pačiai nebebuvo noro laikyti šių pareigų, nes negalėdavau nieko prasmingo nuveikti, nieko nelaukus palikau šias pareigas, nors ir buvo džiugių akimirkų. Tuo met nuspręndžiau pailsėti nuo kompiuterio apie 4 - 5 mėnesius.  Pailsėjusi ir grįžusi kupina motyvacijos, nuspręndžiau bandyti pakeisti aplinką ir siekti kažko tais teisėsaugoje. Na ir apie 2017 metais sausio mėnesį buvo atranka į Apsaugos direktorių, aš gerai apgalvojusi užpildžiau į šias pareigas, na ir užėmiau 3-ąją vietą. Buvau stipriai nustebinta, kad ir merginos gali taip toli nueiti. Šį Apsaugos direktorių gavo: Žaidėjas_Rokas (Dabartinis direktorius), jam manęs pagailėjus, jis man sutieikė šansą tapti pavaduotoja pas jį eroje, išbuvau apie 2 savaites su biškiu, nes teko kibti į mokslus, reikėjo daug ką išsitaisyti iš pažymių, o šiaip Apsaugos pavaduotojo poste sekėsi tikrai gerai, daug ko išmokau ir likau labai dėkinga, kad suteikė šitokias pareigas. Na o vasara... tiesiog buvau paprasta žaidėja, nieko nesiekianti, bet ilgai svarstanti ar vėl sugrįžti į nusikaltamas? Taip ir padariau, po maždaug savaitės, atsirado galimybė pildyti į TUNE firmos direktorių, gaila, nepasisekė patekti tarp kandidatų, jį gavo: Edga_Hks (Dabartinis TUNE direktorius), jis man suteikė šansą,pajusti tą nusikalstomų frakcijų kvapelį ir norą, užsidegimą vadovauti, esu jau TUNE pavaduotoja 20 dienų,sekasi žiauriai gerai, bet  norint pildyti į Dylerių firmos direktorių, man tenka palikti šias pareigas, ir pabandyti įrodyti, jog aš sugebėsiu i vadovauti - aš tai galiu. Dylerių firmoje esu tik tais dirbusi, nieko nepasiekusi, bet labai norėčiau.
2.1. Kodėl, kaip yra tiek šaunių firmų, būtent pasirinkote kandidatuoti į šią? Kas jumis traukia link šios firmos?: Pasirinkau būtent šią firmą, nes iš nusikalstamų firmų ji turi viską, ko man reikia: pakankamai darbinio transporto, įdomią bei turtingą bazę, bei tinkamą apsisaugojimą nuo pašalinių. (Ko neturi daugelis firmų). Ši firma iš nusikalstamų turi darbo komandas, kuriomis galima prekiauti nelegaliomis prekėmis, ty: /dyln, /dylz, /dylg. Tarp kitko, tai yra vienintelė firma serveryje, kuri turi tiek daug nusikalstamos veiklos, praktiškai mum net nėra serveryje lygių, nėra su kuo konkuruoti. Būtent dylerių pagrindinis darbas yra - prekiauti nelegaliomis prekėmis, tam aš ir  skirsiu didžiausią dėmesį. Šis darbas atitinka mano lūkesčius, jame matau ganėtinai dideles permainas.
3. ”Dyleriai, nuobodžiausia nusikalstama grupuotė” Ką manote apie šį sakinį, dėl ko taip reaguojate?: Mano manymu, nei viena firma nėra "Nuobodi" jeigu joje nėra tos pačios kasdieninės rutinos. Nebus nuobodi, jeigu ja mokėsite rūpintis atsakingai.Galvoju, kad dažniausiai rutinai suteikiamas neigiamas atspalvis, o vis dėlto tai dalykas, kurio mūsų gyvenimuose gana daug. Net darbas gali tapti rutina. Kaip ir bendravimas, santykiai, požiūris.Galbūt išties atvirumas ir nuoširdumas gali padėti išvengti klampios rutinos pelkės ir per ją, tą rutiną, žengti trumpais žingsniais, neįstringant ir neįklimpstant. 
3.1. Ko labiausiai trūksta šiai firmai? Galbūt viskas tobula?: Šiai firmai trūksta tinkamo vadovo, kuris sugebėtų pasirūpinti šia firma, ją atgaivinti, kad visada laikytusi +15 darbuotojų, atitinkamai vadovauti be tos pačios rutinos, dažnai vykstančių veiklų. O pats svarbiausias dalykas, šiai firmai trūksta bendradarbiavimo su nusikalstamom frakcijom. Jeigu būtų viskas tobula, tai Redas_Meskinas būtų turėjęs motyvacijos ir net nebūtų minčių apleisti šios firmos direktoriaus, nors ir bandė sugražinti firmą į pradinę padėtį, iš pradžių aš buvau beveik patikėjusi, kad jis tą firmą atgaivins, bet deja, jam to nepavyko padaryti, dėl jo neaktyvumo.
4. Siekdami šios firmos direktoriaus pareigas turėtumėte įsivaizduoti kaip jūs valdytumėte šią firmą, kaip ji atrodytų ir kas būtų naujo. Norėtume apie tai išgirsti: Būsiu labai atvira direktorė. Nemanau, kad imsiu ir pateiksiu tokių idėjų, kurių net negalėjau sugalvoti ankščiau. Nesu tokia užtikrinta, bet manau, kad idėjos nebus svarbiausios man siekiant šią firmą sugrąžinti ten, kur jei ir vieta - į aukštumas. Pradžiai gal susidarysiu planą, kuris man užtikrins to sėkmingą testinumą. Tarkim bendravimas su kiekvienu darbuotoju, kaip su geru draugu, pagalba jam, darbuotojų užimtumas ir t.t. Pabandysiu su darbuotojais elgtis taip, jog jie jaustųsi lyg namuose, jiems čia būtų gera ir malonu sugrįžti bei jie tik to ir lauktų, kol galės prisijungti ir Dyleriams suteikti gerą vardą.
4.1. Galbūt turite užsibrėžę kokių tikslų, šiose pareigose ar/ir projekte?: Vienas mano ir pats svarbiausias tikslas šiame projekte yra: Gauti šios firmos direktorių, nes noriu jame išbūti daugiau nei 5 mėnesius ir suburti nuostabią bei  gerą komandą,  taip pat turėti daug motyvacijos laikant šią nuostabią firmą, na ir gerai pasirodyti, padaryti kažką to, kad mane prisimintu su nuostaba.
4.2. Tavo firma, ji skirs dėmesį į grobimus bei chaosą, ar kontrabandos platinimą? Galbūt kažką kito? Kodėl?: Mano firma, ji skirs dėmesį į kontrabandos platinimą  su nusikalstamom firmom, kas mano manymu yra svarbiausia, nes kiek pastebėjau pas Redą, to nebuvo. Pas mane nebūtų tokių dalykų, kaip: (sąjungų nebūvimas, nuolatiniai nesutarimai). Žinoma, taip pat skirsiu dėmėsį ir į grobimus bei chaosą miesteliuose, nes manau, šitie dalykai sieja nusikalstamas frakcijas ir be šių grobimų, chaosų, nebūtų įdomu nusikalstamose firmose, nes nebūtų veiksmo, kurio visi dažniausiai ir nori.
5. Savo nuožiūra, ar manote, jog komunikabilumas tarp nusikalstamų firmų yra svarbus? Kokie jūsų santykiai su dabartiniais nusikalstamų firmų Direktoriais?: Mano nuožiūra turime palaikyti tarpusavio santykius neutraliais, nesipykti, kurti/aptarti bendras idėjas, vesti bendras treniruotes, veiklas, nebijoti naujų iššukių, bei siekti išnaudoti kūrybiškumą. Galiu drąsiai teigti, jog sėkmingų santykių patirtis  leidžia tinkamai susidoroti  su visomis man deleguotomis užduotimis, leidžia pasitikėti savo jėgomis, toliau domėtis ir siekti rezultatų nusikalstamų frakcijų srityje. 
5.1. Jūsų manymu, koks yra vienas pagrindinis faktorius turėti stiprią firmą, kodėl? Ar gavus pareigas, tai būtų jūsų tikslas?: Manau, jog  vienas pagrindinių faktorių turėti stiprią firmą yra motyvacija, jog norint suvaldyti šią sunkią firmą, reik turėti nors dalelytę motyvacijos, kuri leistų suprasti. Turbūt ne man vienai būna tokių dienų, kai nuoširdžiai norisi tik tingėti. Kartais tingėjimas užvaldo taip, kad nori nenori tenka griežtai auklėti savo tingulį. Man efektyviausias savimotyvacijos metodas – "darbui motyvuotis darbu". Nesigilinti į savo pasipriešinimą, o tiesiog imtis to darbo, kurį reikia atlikti. Sau griežtai įsakant: ,,Privalau tai atlikti tiesiog dabar ir maksimaliai kokybiškai“. Ypatingai ugdantis valią metodas. Sakysit, bet juk sunku prisiversti. Puikiai žinau. O kas sakė, kad viskas turi vykti lengvai? Tačiau tereikia tik pradėti dirbti, o tada įkvėpimas ir pats ateina. Tai būtų mano tikslas.
5.2. Darbuotojų skaičiai maži, grobimų nesugebate išlaikyti ir dar jumis grobinėja gaujos – ką planuotumėte daryti, jeigu jūsų firmai taip nesisektų?: Bandyčiau visomis jėgomis susibendrauti su nusikalstamom frakcijom, dirbti kaip vienas kūmštis, siūlyti idėjų, suburti gerą kolektyvą savo firmoje, rodyti savo aktyvumą, nenuleisių rankų, kovosiu iki galo, juk pradėtą darbą reikia ir užbaigti, esu zodiakas - Liūtas ("Gimusieji po Liūto ženklu turi didžiausias galimybes tapti lyderiais. Šių žmonių pašaukimas – ne tik valdyti, bet ir mylėti. "). Kad ir kas benutiktų mano firmai, aš visais būdais stengsiuosi ją atgaivinti.
6. Motyvacija, motyvacija, motyvacija! Dauguma eros pradžiose jos turi per akis, ar jūs būsite tas, kuriam ji greitai išseks? Ką darysite kaip jos jums pritrūks bei kas ją jums kels atgal į aukštumas?: Tikrai ne, nesu iš tų, kurios motyvacija yra greitai išsekama, pradėtą darbą visada pabaigsiu, taipogi užsibrėžtą tikslą. Jeigu man pritrūks motyvacijos, stengsiuos pasikliauti komandiniu darbu, sukursiu strategiją - planą, kaip išsikapstyti iš kilusių bėdų, išnaudosiu visas galimybes:  išmokti konspektuoti. 
6.1. Firma yra sudaryta iš Direktoriaus, pavaduotojų bei darbuotojų. Kaip laikysite savo firmos pavaduotojus motyvuotus, bei darbuotojus užimtus?: Papraščiausiai darbuotojams bus iškeliami tikslai - siekti pavaduotojo pareigų, įvairios rangų sistemos, kiekvieną dieną bus įviriausių veiklų.. nuo nelegalių prekių pardavinėjimo, iki grobimų, algos, įvairiausi prizai, event'ai, skatinsiu siekti firmos prižiūrėtojo postų, o galų gale, 2 pavaduotojai atiteks serverio naujokams, kurie dirbs pas mane ir labai stengsis, apdovanosiu tokiu postu. Kalbant apie pavaduotojus, manau, kad gavus šios firmos pavaduotoją, yra pati didžiausia motyvacija, įrodyti firmos direktorei, kad nereikia gailėtis, kad gavau pavaduotoją.
7. Sakom laimėsite šiuos rinkimus, ką galėsite užtikrinti mums, serverio žaidėjams, bei man, Direktorių Prižiūrėtojui?: Manau, kad esu verta dėmesio kandidatuoti į šias pareigas, kadangi savo ateitį įsivaizduoju būtent šioje srityje. Šis darbas atitinka mano lūkesčius, jame matau ganėtinai dideles perspektyvas. Esu dar ganėtinai šviežia direktoriavimo srityje, tiek mokslinių, tiek praktinių žinių atžvilgiu, tačiau visada stengiuosi sau užsibrėžti kuo aukštesnius tikslus ir jų atkakliai siekti. Neabejoju, kad mano žinios, įgūdžiai, bei asmeninės savybės, tokios kaip iniciatyvumas, komunikabilumas, sugebėjimas greitai įsisavinti žinias, atsakingumas, gali būti sėkmingai panaudotos siekiant  tikslų įgyvendinimo. Tikiuosi, kad mano kandidatūra Jus sudomino ir maloniai esu laiminga, kad turiu šansą kandidatuoti.
7.1. Rinkimai pasibaigs ne jūsų labui, ką planuosite daryti toliau?: Manau, kad nenuleisiu rankų ir toliau bandysiu siekti savo tikslų, išliksiu nusikalstamose ir padėsiu jom parodyti "tikruosius karingus veidus", kovoti prieš teisėsauga, skleisti blogį, chaosą, piktasiąs sąvybęs.
8. Grobimai, pagrindinis nusikalstamų veiksmas. Ar tavo firmoje tai bus vienintelis ir/ar pagrindinis veiksmas?:  Pagrindinis  veiksmas šioje firmoje - nelegalios prekės, ginklai, narkotikai, žolė, manau, kad be ginklų,žolės, narkotikų, nebūtų ir grobimų, antroje vietoje būtų, kaip ir visur minėjau bendradarbiavimas su nusikalstamomis frakcijomis. Ir trečioje vietoje - grobimai/veiklos/ chaosai/linksmybės.......
9. "Mano firma išsiskirs nuo kitų" Pabaikite sakinį: vadovavimu, kuris bus "moteriskas", nes manau, jog mergina gali susitvarkyti su bet kokiom pareigom, įnešti žavesio, kultūros, sėkmės, motyvacijos, taikos bei užsispyrimo kovoti dėl to, ko sieki.
10. Laisvas klausimas, rašyti ką norite: Tegu laimi geriausias. "citius altius fortius"   "NE KIEKYBĖ, O KOKYBĖ" sėkmės pildantiems.

Redaguota nario Janny_Pink

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Matiz_Soprano
1.1. Jūsų vartotojo VVP puslapis:http://vvp.lmg.lt/zaidejas/Matiz_Soprano
1.2. Jūsų amžius (mėnesiais):2001-02-20
1.3. Kontaktiniai duomenys (skype):evaldas.afkunas
2. Norėtume sužinoti apie jūsų istoriją, projekte bei dylerių firmoje. Kokias pareigas esate turėję, kiek laiko, kaip sekėsi, ir ką?:Na visų pirma mano pirmasis darbas buvo Fūristas pas Dainiz_Soprano.Ir nuo tada aš pradėjau pamėgti nusikalstamas grupuotes Fūristuose esu turėjęs veiklų prižiūrėtoją 3x,bazės tvarkos 2x na manyčiau aš tas pareigas atlikau,kaip priklauso jeigu kilo kuo aukščiau.Po Fūristų darbo buvau perkeltas pas baikerius už gerai atliktą darbą ir pasistengimą patekti į baikerius.Baikerių direktorius tuo metu buvo Egidijus_Keza pas šitą direktorių esu turėjęs TeamSpeak programaos prižiūrėtoją,kadangi atlikau savo darbą su užsibrėštu tikslu mano pareigos pakilo iki Vyriausio pržiūrėtojo pagalbininko,kuriuo tikrai pakankamai ilgą laiką apie 2 mėnesius.Toliau tiuninginiuose pas Jack_Shadow iš pradžių buvau paprastas darbuotojas,kaip ir visi,bet po kiek laiko aš pradėjau stengtis ir gavau veiklų prižiūrėtoją.Tuininginiuose aš tą prižiūrėtoją saugojau,kaip savo akį,nes daug kas norėjo jį iš manęs atimti,bet pas mane buvo kantrybės jį atlaikyti šituo prižiūrėtoju išbuvau manau irgi pakankamai laiko apie 1,5 mėnesio.Toliau taip atsitiko,kad atsistatydino tiuninginių direktorius,tai perėjau i dylerius.Dylerių direktorius tuo tarpu tikrausiai buvo Nojus_Pumputis bijau sumeluoti,nes neatsimenu jau.Man pas jį dirbti sekėsi puikiai.Kadangi buvau pagirtas už gerai atliekamą darbą man buvo įteiktas vyriausias pržiūrėtojas,kadangi gebėjau ir mokėjau juo gerai atlikti savo turimas pareigas.Man šitas prižiūrėtojas kainavo daug nervų ir daug ištvermės,bet aš nepalūžau,nes buvo daug palaikymo iš darbuotojų pusės ir kitų žaidėjų.Man gerai sekėsi su šituo prižiūrėtoju,buvau sulaukęs daug pagyrimų forume už gerai padarytas veiklas ir atliktas užduotis,kurias užduodavo valdžia
2.1. Kodėl, kaip yra tiek šaunių firmų, būtent pasirinkote kandidatuoti į šią? Kas jumis traukia link šios firmos?:Na visų pirma man šitas darbas yra prie širdies,nes man asmeniškai šitas darbas yra pats įdomiausias,nes gali pardavinėti nelegalias prekes kitiems žaidėjams.Ir rizikuoti su savimi vežiotis arba nešiotis prekes,kurias policija gali rasti ir atimti ir paskui atsėdėti kalėjime už nusižengimą.Nes man asmeniškai kituose darbuose taip atrodo kad nusižengi,kaip sakoma iš lempos ir sėdi jau kalėjime.O  kaip jau minėjau yra tikslas dirbti dyleriuose.Nes kiek anksčiau esu dirbęs dylerių firmoje mano akį labiausiai patraukė,kaip reikia prekiauti kvaišalais ir kovoti su teisėsauga dėl garbės.Kad užsitikrintum tikrą dylerio vardą.Na manyčiau aš pasirinkau kandatuoti,todėl,nes šitoje firmoje aš atradau save,kaip tikrą nusikalstamos grupuotės narį.
3. ”Dyleriai, nuobodžiausia nusikalstama grupuotė” Ką manote apie šį sakinį, dėl ko taip reaguojate?:Na manyčiau tikrai dyleriai nenuobodžiausias darbas,nes aš dyleriuose atradau save.Na aišku čia mano nuomonę kuria,bet kuris gali paneikti.Dyleriuose tikrai niekada nebūna nuobodu,nes dyleriai tokia firma,kuri pardavinėja ir siūlo nelegalias prekes už tam tikrą sumą ,kurią gauna už parduotas prekes.Būna visokiausios veiklos kuriose būna tikrai įdomu ir smagu dalyvauti.Toliau būna tikrai pakankamai grobimų nebūna,taip,kad po vieną grobimą į diena tikrai taip nebūna.Būna kelionės,kuriose tikrai nebūna liūdna būna visko ir šmeišto ir juoko,bet išlieka tik stiprausi ir kantriausi.
3.1. Ko labiausiai trūksta šiai firmai? Galbūt viskas tobula?:Na manyčiau mano nuomone yra viskas,kaip ir normaliai tik yra vienas minusas,kuris man visada neduoda ramybės.Pas dylerius yra dvi darbinės mašinos,kurios yra pagal ranga,bet galėtų per atnaujimą įdėti dar vieną darbinę transporto priemonę su kuria butų galima susėsti visi darbuotojai ir nuvykti į grobimą arba i treniruotę,kad visi kartu važiuotume,o atskirai,nes dažniausiai būna,taip,kaip veiklai pusę žaidėjų atsijungia.
4. Siekdami šios firmos direktoriaus pareigas turėtumėte įsivaizduoti kaip jūs valdytumėte šią firmą, kaip ji atrodytų ir kas būtų naujo. Norėtume apie tai išgirsti:Na visų pirma tai pasisveikinčiau su visais,kad žinotų kas toks per veidas užėme pareigas.Paskui nedelsiant eičiau į forumą sukurčiau tam tikras forume esančias anketas,kad žaidėjai pirmieji,po atrankos galėtų jau nuo pat pirmos dienos mano vadovavimo firmoje jau galėtų pradėti dirbti ir pardavinėti kvaišalus kitiems žaidėjams.Na tarkim forumas jau sutvarkytas ir kaip forumą sutvarkęs nedelsiant padaryčiau pirmąją atranką i savo firmą,bet pirma laukčiau leidimo iš direktoriaus prižiūrėtojo.Tarkim toliau atranka padaryta,geriausiai pasirodę žaidėjai buvo priimti.Kaip priimčiau žaidėjus sakyčiau nedelsiant eiti įsirašyti į rangus,kad nesugalvotų išeiti iš mano vadovaujamos firmos,nes dauguma,taip kas daro.Nu tarkim įsirašo į rangus visi darbuotojai ir tada sukviečiu visus i bazę pristatau pats pasakau naujas taisykles,o gal ir esamas,naujas arba senas taisykles arba jau žinomas taisykles žaidėjams.Tarkim pasakau esamas firmos taisykles ir tada pradedu šiokę tokę veiklą,kad susipažinčiau su savo darbuotojais.
4.1. Galbūt turite užsibrėžę kokių tikslų, šiose pareigose ar/ir projekte?:Na manyčiau kiekvienas esa serveryje žaiddėjas užsibrėžęs tikslų tarkim,kad ir to prižiūrėtojo,kurio jis taip ilgai siekė ir gavo,bet kaip sakoma sunkiai siekė savo užsibrėžto tikslo.Tada pradėsiu nuo savęs,taip aš esu užsibrėžes tikslą tikrausiai kiekvienas serveryje norėtų gauti pavaduotoją ar direktorių,tai kiekvieno žaidėjo svajonė jį gauti.Taigi aš to ir siekiu ir nenuleidžiu rankų,nes kaip sakoma duona gulėdamas neuždirsi.Taigi reikia daug darbo įdėti norėdamas gauti nors menkiausią pasiekimą projektą už dyką nieks nedalina reikia įrodyti,kad gautum tavo užsibrėžtą tikslą.
4.2. Tavo firma, ji skirs dėmesį į grobimus bei chaosą, ar kontrabandos platinimą? Galbūt kažką kito? Kodėl?:Na manyčiau mano firmoje tikrai bus ir grobimų ir kontrobandos platinimų,nes jeigu neplatysim žolės žmonės nusivils šitu darbu,ir galvos ką iš viso tie dyleriai koikias pareigas atlieka žaidime.Na manyčiau,kad ir teisėsauga nusivils jeigu dyleriai neprekiaus kvaišalais,tada teisėsauga kaip sakoma neturės talko gaudyti dylerius ir sodinti į kalėjimą už nelegalias prekes.
5. Savo nuožiūra, ar manote, jog komunikabilumas tarp nusikalstamų firmų yra svarbus? Kokie jūsų santykiai su dabartiniais nusikalstamų firmų Direktoriais?:Taip yra svarbus,nes kiekvienas direktorius arba pavaduotojas turi turėti,kaip sakoma ''sieną''.Nes nusikalstamos grupuotės turi sutarti,nes kaip susivienija visos šitos frakcijos būna nusikaltamos nenugalimos taip sakau iš patirties,nes esu pats tai patyręs ir žinau ką reiškia kaip visos nusikaltamos grupuotės yra susivienijusios.Iš vienos pusės gerai,bet iš kitos pusės blogai,nes teisėsaugai reikia sukti galvą,kaip sustabdyti visą šitą įsisiautėjusias frakcijas.
5.1. Jūsų manymu, koks yra vienas pagrindinis faktorius turėti stiprią firmą, kodėl? Ar gavus pareigas, tai būtų jūsų tikslas?:Na manyčiau kiekvienas norėtu turėti savo esamą firmą stiprią,nes tada būtų kiečiausias darbas projekte,kuriame daugiausiai,būtų žmonių kurie valdytų visus kaimelius,o teisėsaugai taip būtų didžiulis galvos skausmas,kaip sustabdyti ar nukenksminti dylerių firmos darbuotojus.Na manyčiau mano tikslas nebūtų toks mano tikslas būtų surinkti pakankamai gerą ir stiprią firmą,kuri sutartų su kitomis frakcijomis,gaujomis ir nusikalstamomis grupuotėmis.

5.2. Darbuotojų skaičiai maži, grobimų nesugebate išlaikyti ir dar jumis grobinėja gaujos – ką planuotumėte daryti, jeigu jūsų firmai taip nesisektų?:Na visų pirma tai nenuleisčiau rankų,kaip dauguma daro.Eičiau prašyti pagalbos tuininginių,fūristų arba baikerių,kad padėtų tai padaryti.Arba paprasčiausiai nedelsiant padaryčiau atranką po veiksmo ir stipryčiau komandą,kad darbuotojai sugebėtų išlaikyti savo bazę arba kokį kitą pastatą.Padaręs atranką nedelsiant pravesčiau apmokymus,kuriose žaidėjai pagautų esmę ką jie turi daryti užgrobtame arba grobiame pastate.
6. Motyvacija, motyvacija, motyvacija! Dauguma eros pradžiose jos turi per akis, ar jūs būsite tas, kuriam ji greitai išseks? Ką darysite kaip jos jums pritrūks bei kas ją jums kels atgal į aukštumas?:Na manyčiau pas mane motyvacijos tikrai pakankamai yra daug,bet iki laiko,kol kažkas ją išnaudoja arba paveda.Na o jeigu,taip atsitiktų,kad pritrūkčiau,tai visų pirma sugalvočiau ką nors,kad nepavesčiau firmos.Arba prašyčiau pavaduotojų,kuris galėtu mane paskatinti arba palaikyti sunkausią dieną arba minutę.Nu o jeigu nieks nepadėtų telieka viena išeitis,vienintelis žmogus,kuris tikrausiai padėtų,tai Direktorių pržiūrėtojas.
6.1. Firma yra sudaryta iš Direktoriaus, pavaduotojų bei darbuotojų. Kaip laikysite savo firmos pavaduotojus motyvuotus, bei darbuotojus užimtus?:Na visų pirma,tai nereikia smerkti arba rėkti ant žaidėjų arba pavaduotojų jeigu jie klysta,klysta kiekvienas,bet iš savo klaidų mokomasi.Aišku tart žodį reikia,bet reikia švelniai ir neišgązdinti žaidėjo,kad jisai visiškai nenuleistų rankų ir belenkaip atliktų savo turimas pareigas,tai nesvarbu ar darbuotojas ar pavaduotojas.Nes kiekvienas žaidėjas tai dalis dylerių šeimos,kuris į ją įžengęs praplečia šeimos ratą.

7. Sakom laimėsite šiuos rinkimus, ką galėsite užtikrinti mums, serverio žaidėjams, bei man, Direktorių Prižiūrėtojui?:Na manyčiau atlikti tiksliai ir sąžinigai pareigas.Ir gerai pasirodyti direktoriaus pareigose žinoma nieks nesako klaidų daro visi,bet iš klaidų ir mokomasi.Taigi gavęs direktorių susirinkčiau gerus pavaduotojus,kuriais galėčiau pasitikėti ir esant nelaimei,kuris galėtų padėti.Na,o direktorių prižiūrėtojiui pažadu atlikti savo pareigas,kaip ir priklauso ir nepavesti,kaip kiti rašo išbūsiu tam tikrą terminą ir už kokios savaitės žiūri jau renkamas direktorius.Aš tikrai,taip nepadaryčiau užsitraukčiau didelę gėda LMG projekte.

7.1. Rinkimai pasibaigs ne jūsų labui, ką planuosite daryti toliau?:Na manyčiau nenuleisčiau rankų ir toliau stengčiausi pildyti kuo geriau,nes iš savo klaidų mokomasi.Ir palinkėčiau visokeriopos sėkmės,kuris užims pareigas.Na ir nenuleisčiau rankų jeigu vieną sykį nepasisekė reiškias ne man buvo skirtas.
8. Grobimai, pagrindinis nusikalstamų veiksmas. Ar tavo firmoje tai bus vienintelis ir/ar pagrindinis veiksmas?:Na manyčiau tai tikrai nebus pagrindinis ir vienintelis veiksmas tik grobimai,nes žaidėjams nebus laisvo laiko,tarkim norės pažaisti su draugais susitikusiais žaidime.Taipogi ir visokiausių veiklų už kurias žaidėjai bus skatinami geriau atlikti savo pareigas esame darbe.Bus visokiausi apmokymai,kuriuose žaidėajai lavins savo šaudymo įgūdžius ir vairavimo įgūdžius,kad galėtų kuo sparčiau ir greičiau galėtu pabėgti nuo policijos arba lenktyniauti su darbuotojais.                            9. "Mano firma išsiskirs nuo kitų" Pabaikite sakinį:Nes mano firmoje,nebus jokių ginčų arba nesutarimų,o jeigu taip atsitiks nedelsiant spręsim šitą spragą.
10. Laisvas klausimas, rašyti ką norite:Visų pirma tai palinkėsiu visiems pildantiems žaidėjams sėkmės,nes jos tikrai prireiks.Ir išinkti tą žaidėją kuris tikrai vertas gauti šitą direktorių,o ne bablatum kaip dauguma daro,nu bet jei taip atsitiks taip ką padarysi,ne man spręsti ir dar kartą sėkmės visiems kas pilldo.

Redaguota nario Matizas_Soprano
Deidei_Dmg ir Mat_Himplin mėgsta tai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Karolis_Basket
1.1. Jūsų vartotojo VVP puslapis: >>Spausti Čia<<
1.2. Jūsų amžius (mėnesiais): Viso 205 mėnesiai
1.3. Kontaktiniai duomenys (skype): rimasrimas777
2. Norėtume sužinoti apie jūsų istoriją, projekte bei dylerių firmoje. Kokias pareigas esate turėję, kiek laiko, kaip sekėsi, ir ką?: Na, savo istorija šiek tiek suglausiu ir papasakosiu tik dalim, tai projekte vaidenuos jau nuo 2012/2013 metų, pirmasis pavaduotojas sunkiai per dideles ir ilgas kančias buvo pasiektas Pd/Fbi firmos pas Dzestina_Nors, antrasis pavaduotojas buvo Dylerių taip pat pas Dzestina_Nors, trečias - Radistų pas Egidijus_Keza, ketvirtasis Dylerių vėl gi pas ta patį Dzestina_Nors, sekantis pavaduotojas buvo pas Egidijų_Keza (Radistai), tada po šios mišrainės pavaduotojų sekė mano Direktoriaus postas kuris buvo Baikerių direktoriaus postas pas ta metinį DP Ernestą_Degtinę. Poto Taxi/Transporterių pavaduotojas - Direktorius Lukas_Kersna, tuomet Medikų pavadutojas - Swaika_Kent, Fūristų pavaduotojas - Dainiz_Soprano, Dylerių pavaduotojas - Thomas_Brown, Fūristų pavaduotojas - Jjack_West, tuomet vėl buvo pasiektas Direktoriaus postas tą met pasiekiau neutralios firmos - Taxi/Transporterių firmos.  Ir pridedant dar prie pasiekimų pridėsiu jog esu buvęs Emigracijų prižiūrėtojų pavaduotojas, pas Henre_Panzer, po laiko tapau ir pagrindinis Emigracijų prižiūrėtojas ir taip pat prie šios pareigos buvau gavęs Sukčių ir Čyterių skilties temą, todėl buvau šios skilties moderatorius, tai tik tiek, nenorėjau plačiau plėstis nes tai yra bereikalingas ir mano švaistymas ir tavo, todėl analizuosiu viską bendrai ir pasakysiu jog pradžia buvo sunkiai įsivažiuojama pirmi pavaduotojai ir pirmas direktorius buvo kosmosas, sunkiai susitvarkydavau, bet aišku su laiku viskas buvo išmokstama ir manau kuo toliau tuo buvo vis lengviau ir geresnis vaizdas būdavo, galbūt iš visų pavaduotojų išskirčiau labiausiai nusisekusį paskutinį pas Jjack_West Fūristai, jau buvau ir susidirbęs ir chebra(darbuotojai) buvo susipažinę su manim ir buvo lengva ir smagu bendrauti ir kartu dirbti. Visi pavaduotojai buvo išbūti tam tikra laiko tarpą vieni daugiau kiti mažiau, bet į ribas buvimo laikotarpio buvo įeita tikrai. Tai tiek apie mano pasiekimus trumpai, nenorėjau jog būtų gaišdamas laikas.
2.1. Kodėl, kaip yra tiek šaunių firmų, būtent pasirinkote kandidatuoti į šią? Kas jumis traukia link šios firmos?: Jeigu atvirai nemeluosiu, sakiau grįžęs čia jog į kurį Direktorių bus pirma atranka ta man ir bus skirta (išskyrus Radistus, no hate), nes noriu grįžti su trenksmu, o ne po biškį ir laukti to vienintelio direktoriaus, jau ne man tai, kaip sakoma ''ragavęs'' visokių skonių (Pavaduotojas, Direktorius, Prižiūrėtojas, Moderatorius) todėl nesikankindamas jei jau grįžtu reik pradėt imt valdžią į savo rankas. O šiaip jeigu nenukrypstant nuo temos, nėra jau taip jog pildau ir tikiuos gaut Dyleriu Direktoriaus postą nes nėr ką veikt, iš dalies, bet ir šiaip pasiilgęs to nusikalstomo gyvenimo, pats seniai berengęs ir dalivavęs visokiose okupacijose ir grobimuose todėl hype'as (užsidėgimas) yra šiuo metu labai didelis ir tikiuosi greitai jis neatslūgs. Taip pat ir labaiii seniai bebuvęs Dyleriu pavaduotojumi (3 kartus), todėl Dyleriai yra ta firma kuri yra labiausiai pasiilgta. Na ir šiaip kitos nusikalstomos grupuotės Tiuninginiai ir Fūristai, ta pati rutina pas juos (bent jau pas Fūristus) iš taško A į taška B krovinius, o Dyleriuose visad neatslūgstanti įtampa, visad esi sekamas bei stebimas teisėsaugininkų ir tai yra kur kas įdomiau. Ypač jei yra vykdomos dažnos veiklos, kaip grobimai, blokados, okupacijos ar treniruotės ir pnš, darbuotojam yra veiklos - darbuotojai greičiau užsidirba - darbas nenusibosta - kodėl turėčiau palikti Dylerius tada? Viskas ko reikia vienoje vietoje.
3. ”Dyleriai, nuobodžiausia nusikalstama grupuotė” Ką manote apie šį sakinį, dėl ko taip reaguojate?: Jau panašiai atsakiau prieš tai buvusiame klausime, ir pateikiau argumentus, jei veiklos yra, tai yra pati efektyviausia nusikalstoma grupuotė, mano nuomonė nuobodžiausia turėtu būti Fūristam, kad ir kaip keistai skambėtu ne Tiuninginiai, bet Fūristai, nes jų kaip ir minėjau rutina yra ta pati per darbo valandas, vežti krovinius jų paskirtiems rangams iš taško A į B. O Dylerių firmos darbuotojai neturi rutinos, todėl dirba ekspromtu, kada ir kas išsikviečia, kada ir nuo ko reikai bėgti, visas Dylerių darbas kaip plonas siūlas kuris gali suplyšti ir ''agurkėliai'' pasodins, kad ir kaip bebūtų gaila.
3.1. Ko labiausiai trūksta šiai firmai? Galbūt viskas tobula?: Galbūt ir trūksta kažko, nes nieko nėra tobulo, bet turbūt labiausiai ne tik šiai firmai bet ir visoms trūksta geros, patikimos, užsidegimo nepritrūkstančios firmos galvos, jei firmos vadovas yra geras ir daug ką sugebantis, jis ir su Radistų firmą (No hate) padarytų bombą, todėl svarbiausias dalykas visoms kaip ir šiai firmai yra vadovas, geras vadovas - kaip jūs sakot tobula firma, bet tobulumui ribų nėra.
4. Siekdami šios firmos direktoriaus pareigas turėtumėte įsivaizduoti kaip jūs valdytumėte šią firmą, kaip ji atrodytų ir kas būtų naujo. Norėtume apie tai išgirsti: Išsiskirčiau galbūt tai jog būtų firma pastatyta ant kojų, ne kaip kai kurios kuriose chaoso yra, darbuotojų skaičiumi tikiuosi išsiskirti, o firma būtų valdoma ne griežtai, bet su taisyklėm be kurių į firmą nepateksi, ne tai ne donorai (Labai juokinga..) O visų grobimų procesų ir Dylerių darbo informacijos, jog nereikėtu naujokams sakyti elementariausių pastabų, jog žmogus atėjęs į firmą galėtu ta pačia minutę jau ruoštis į grobimą ir žinoti kur, kam, ką parduoti, nuvežti, sukviesti ar pastatyti. Aišku taktikos būtų apmokamos, nes dauguma arba naudoja skirtingas arba net nenaudoja jų. Bet naujo labai daug gal ir nebūtų, tikiuosi jog nauja būtų tai jog ir vieni Dyleriai jeigu nesusirenka kitos firmos darbuotojų galėtu išlaikyti pastatą prieš visą teisėsaugą.
4.1. Galbūt turite užsibrėžę kokių tikslų, šiose pareigose ar/ir projekte?: Manau vienintelis mano tikslas dabar grįžti į kokias nors pareigas, jog vėl iš naujo pradėti savo vadovimo laikotarpi, po biškį įsivažiuoti į vėžes. Tiesiog jau kaip ir visko ''ragaves'' todėl nėra tokio begalinio džiaugsmo dirbti paprasta darba, tai yra jau tikrai ne man, todėl kad bent jau kažkoks tikslas būtų užsibrėžiu jog noriu su nusikalstama firma nusodinti teisėsaugininkus kartu su pagalba Gaujų, Fūrų ir Tunes, bet, tai yra nemažas darbas , daug pastangų tai reikalauja, dėl to galbūt ir yra vienas iš tikslų toks, bet pirmiausia reikia pasiekti šį postą jog kažką galėčiau planuoti, todėl nenoriu per anksti kažko projektuoti, mąstyti, dėlioti idėjas ir pnš. Visu pirmą reikia pasiekti šį postą.
4.2. Tavo firma, ji skirs dėmesį į grobimus bei chaosą, ar kontrabandos platinimą? Galbūt kažką kito? Kodėl?: Visko po biškį, bus įvairovės firmoje su veiklom, nenoriu turėti kažkokios vienos veiklos kuri būtų vos ne kiekviena diena , kiekviena valandą ir nebūtų tos pačios rutinos, galvosim, mąstysim ką nors naujo, ką nors išskirtinio, ko dar nematę, bet nebus susikoncentravimas arba vien į treniruotes arba vien į grobimus, kad ir kaip keistai beatrodytu, bus įvairovės dėl kurios turėtu patikti labiau patiems Dylerių darbuotojams.
5. Savo nuožiūra, ar manote, jog komunikabilumas tarp nusikalstamų firmų yra svarbus? Kokie jūsų santykiai su dabartiniais nusikalstamų firmų Direktoriais?: Taip komandinis darbas/komunikabilumas yra labai svarbūs tokiose frakcijose kaip nusikalstomos grupuotes kaip ir teisėsaugininkai. Be komandinio darbo nebus rezultatu kurie turėtu atsispindėti grobimuose, okupacijose, blokadose ir pnš. Santykiai su nusikalstomų firmų Direktoriais? Na fūristų direktorių Arnoldis_Arnoldis pažįstų iš ankstesnių laikų, teko ir bendrauti ir juokauti, manau sutartume gerai, nes grįžęs dar net nebuvau pakalbėti su juo, o Tune Edga_Hks arba nepamenu arba išvis nepažįstų , na bet būtų laikas susipažinti ir artimiau susibendradarbiauti, viskam reik laiko, ir tapęs Direktoriumi laiko skirčiau ir šiom dviem firmom jog surasti kompromisa, jog surasti laiko kada padaryti ir bendras treniruotes jog ne tik vadovai susibendradarbiauti tarpusavį, bet ir patys darbuotojai vieni su kitais, jog nebūtų chaoso tarp firmų ir nusikalstomos tarp nusikalstomų bendrautu draugiškai.
5.1. Jūsų manymu, koks yra vienas pagrindinis faktorius turėti stiprią firmą, kodėl? Ar gavus pareigas, tai būtų jūsų tikslas?: Stipri firma yra tada kai yra aukšto lygio ir didelis skaičių darubotojų kurie susirenka į veiklas ir nepasitraukia iš darbo neišbuvę reikiama laiką ar neatsijungia veiklos metu, galbūt ir vadovas bus pats blogiausias, bet jei darbuotojai jį gerbia ir jis sugeba surinkti chebros veiklai reiškias ne toks jis ir blogas, reiškias jam pavyksta, jis sugeba, jis moka, ir taip mano tikslas būtų kaip minėjau toks pat, surinkti reikiamo lygio darbuotojus, juos dar labiau apmokyti jog kartele užsikeltu, ir jog tokių darbuotojų būtų kuo daugiau, tuomet firma bus tikrai stipri, ir su šitokia firmą nuveikti būtų galima labai dauuug.
5.2. Darbuotojų skaičiai maži, grobimų nesugebate išlaikyti ir dar jumis grobinėja gaujos – ką planuotumėte daryti, jeigu jūsų firmai taip nesisektų?: Bent jau tikiuosi jog tokio scenarijaus nebūtų, o jeigu jau taip ir atsitiktų manau reikėtų planuoti kokių naujų idėju, jog firmoje būtų ar linksmiau dirbti, ar greičiau užsidirbti. Bet mano manymu toks scenarijus neturėtu susisukti, nes vis gi naujas iš senų laikų Direktorius, žaidėjams turėtų būti įdomu ateiti į firmą ir joje pažiūrėti kaip kas sekase, na o poto jau iš jos ir nebeišeitų patys, patikėkit manim.
6. Motyvacija, motyvacija, motyvacija! Dauguma eros pradžiose jos turi per akis, ar jūs būsite tas, kuriam ji greitai išseks? Ką darysite kaip jos jums pritrūks bei kas ją jums kels atgal į aukštumas? Manau tas užsidegimas neturėtu būti trumpalaikis mano atžvilgiu, bet kadangi yra toks klausimas jog jeigu ji man pritūktų tai manau jos suteiktu faktas jog aš sugebu, ir negaliu pasirodyti visišku nevykeliu nors esu labai senas šio projekto žaidėjas ir patyręs daug ko, todėl pasiduoti ir nuleisti rankas negaliu, prieš šiuos dabartinius žaidėjus turiu parodyti koks aš esu ir ką aš sugebu, galbūt motyvacijos man suteiktų ir mano būsimi pavaduotojai kuriems nepritrūktų jos taip pat. Tiesiog reikia parako įmest į firmą ir motyvacija net niekur nedings.
6.1. Firma yra sudaryta iš Direktoriaus, pavaduotojų bei darbuotojų. Kaip laikysite savo firmos pavaduotojus motyvuotus, bei darbuotojus užimtus?: Pavaduotojai bus motyvuoti, geru darbuotojų lygiu ir skaičiumi, todėl netrūks motyvacijos kažką daryti ir patiems, galbūt motyvacijos turi turėti ir pats pavaduotojas ar darbuotojas kad kažką daryti, todėl šie žmonės bus atrinkti atsakingai, kurie sugeba ir nepaveda, nes darbuotojas taip pat turi būti motyvuotas kažką veikti, o ne paskelbus veiklai atsijungti ir dingti kažin kur su atmazais ''Man valgyt reikia'' ; ''Einu šunį išvesiu į lauką'' ir panašiai, daug atveju žinau todėl visi šie žmonės tiek Pavaduotojai tiek Darbuotojai visu pirma turi turėti motyvacijos kažką daryti, kaip aš sakau užsidegimo, o tik paskui jei jau jis dingsta bandyti kažką keisti, galbūt algas ar premijas didinti, galbūt laisvo laiko daugiau duoti, galbūt veiklos įvairumo didesnio ar daugiau veiklos aplamai. Jei motyvacija dingtų, reikės jog žaidėjai pasakytu kas blogai, kodėl blogai, ir viskas būtų sprendžiama ekspromtu.
7. Sakom laimėsite šiuos rinkimus, ką galėsite užtikrinti mums, serverio žaidėjams, bei man, Direktorių Prižiūrėtojui?: Kad firmą bus stabilios būklės, ji nebus mėtoma į visas puses ir trinama su šiukšlėmis, ši firma būtų Nusikalstomų firmų motina, na nes aišku be žolės neišlaikysit chebra, todėl kadangi mes turim prekių, chebra jau turėtų bendradarbiauti su mumis (Fūros, Tune, Gaujos) ir bendradarbiaujant su jais būtų firma labai stabili, tiek darbuotojų atžvilgiu tiek grobimų laimėjimu, srr agurkai. Na užtikrinti kažką labai sunku, gali bet kuris žmogus prirašyti čia šiam klausime ką jis užtikrintu bet rezultato jei jis laimėtu , nebūtų, todėl taip nesielgiu ir nesistengiu labai įtikti, tiesiog rašau idėjas kurios su laiku vadovavimo plėtotu jeigu Direktoriaus rinkimai būtų laimėti. Todėl visad geriau nebūti labai užtiktintam, o tiesiog galvoti kas būtų jeigu būtų. Toks mąstymas ir pas mane, neužtikrinu nieko, bet tikiuosi jog bent 70% visų idėjų, tikslų bus įgyvendinta.
7.1. Rinkimai pasibaigs ne jūsų labui, ką planuosite daryti toliau?: Nenusiminsiu per daug, nes žinau jog grįžus neperseniausiai nors ir koks senas vilkas bebūtum galbūt neturiu to perdidelio pasitikėjimo iš vadovų pusės ir iš serverio žaidėjų, todėl galbūt reikia jums laiko priprasti prie kažko, man to laiko nereik, aš gavęs pareigas jau tikrai nebūtų tokio pasimetimo ir džiaugsmo ašarų, kaip pas kažką būna.. :D . O toliau tikrai nenusiminęs galbūt lauksiu kitų atrankų į sau patinkančius postus (Nes ne visi tokie yra), galbūt bandysiu pradžiai ir kokį pavaduotoja pasiimti, jog bent kažkiek prisiminti tą vadovavima, nors jis nėra toks ir užmirštas.. Tiesiog toliau žaisiu, kaip žaidžiau.
8. Grobimai, pagrindinis nusikalstamų veiksmas. Ar tavo firmoje tai bus vienintelis ir/ar pagrindinis veiksmas?: Manau viskam reikia rasti kompromisą, ir visas veiklas suderinti po lygiai, jog nebūtų tos vienos veiklos kaip rutinos ir tai nebūtų per daug nuobodu, kuo didesnė įvairovė - tuo įdomiau, manau darbuotojams kad ir kokiam darbe jie bedirbtu reikia ne tai kad daug veiklų, o surasti viduriuką tarp kurio jie turėtu ir laisvo laiko saviems reikalams ir turėtu laiko ir nebūtų tyngėjimo dalyvauti veiklose, todėl tvarkaraštį reikės sudarinėti ne vienam, o po pirmos atrankos su darbuotojais nuspręsti jog būtų gerai ir jiems ir mums t.y. (Darbo laikas, laisvadieniai, darbo dienos, treniruočių laikas ir t.t.) Aišku Grobimo tvarkaraščio nebus, nebus jau taip viskas su grafikuota. Po pirmos atrankos sudarytas tvarkaraštis abejoju jog bus labai dažnai keičiamas, nes bus susimėtymas, ir chaosas karts nuo karto jog keičiasi tvarkaraštis. Todėl po pirmos atrankos bus sudelioti jau tvarkaraščio ''pamatai''.
9. "Mano firma išsiskirs nuo kitų" Pabaikite sakinį: To negaliu garantuoti, bet tikiuosi darbuotoju skaičiumi ir jų lygiu, lygiu - turiu omenyje jog atrinkti į mano firmą būtų tik susipažinę su šiuo darbu gerai asmenys, jog nebūtų nesamonės per grobimus, treniruotės ir nebūtų to chaoso kai priemi 10 nevykelių kurie negali ramiai išstovėti ir visko išklausyti kas jiems yra liepta ir poto tuos 10 išmetus, žiūri vėl sėdi su 0 darbuotoju, tai kad ir kiek tų darbuotoju turėsiu, bet jie bus gerai apmokyti, puikiai susipažinę su Dylerių firmą, apie grobimo procesą taip pat viską turėtu žinoti, jog būtų lengviau tiek man nesakyti kvailų pastabų, tiek jiems netektu veliau dėl nesamonių kentėti. Todėl lygis darbuotoju būtų aukštas, tai nereiškia jog naujokai, kurių nesu matęs ar pnš nebus priimami, tiesiog per apklausas viskas paaiškėtu , kas sugeba ir moka viską , o kas tiesiog ateina nes neturi kur eiti ir pirma pasitaikiusi atranka yra į Dylerių firmą.
Taip pat mano firmą negaliu teigti vėl gi kaip minėjau 100% kad bus viskas kaip rašau, bet dėl to pasistengsiu aš, ir tikrai noriu jog viskas kaip aprašau to atspindys būtų ši firmą mano vadovavimo laikotarpiu, todėl firmą išsiskirtu komandiniu bendradarbiavimu tiek su savo kolegomis tiek su savo sąjungininkais ir galima teigti irgi (kolegomis) Tune ir Fūromis, taip pat nenurašom ir Gaujų. Todėl kad bendradarbiavimas, komandinis susikalbėjimas yra vienas iš ''arkliukų'' kurie padeda ar išlaikyti grobimą, ar padėti kolegai nepakliūti agurkams į rankas, tiesiog kumštis yra tvirtesnis nei vienas pirštas, todėl tikiuosi susibendravęs su Fūristų, Tiuninginių ir Gaujų vadais karts nuo karto padaryti ''masinę'' bendras treniruotes komandiniams darbams tobulinti, pagalbos vienas kitam ir pnš. Ši idėja pletotu vadovavimo laikotarpiu, nes kolkas nieko niekam negaliu ir pasakyti kaip ir kas bus, su laiku viskas paaiškėtu.

10. Laisvas klausimas, rašyti ką norite: Kadangi tai yra laisvas klausimas, o ne laisva vieta savo aprašymams tai užduosiu klausimą sau ir jį pameginsiu įtikinamai atsakyti , jog nekiltu jokių abejonių. Taigi klausimas būtų : Kodėl gi būtent aš? Gi neseniai grįžai, nejaugi nereikia tau laiko įsivažiuoti į ritmą? Taigi atsakysiu taip, jog ne, įsivažiuoti laiko gal ir reiks bet tik su pareigom, o serveryje man dirbti darbus neutraliai ir tiesiog atlikinėti pareiga serveryje kaip darbuotojui, ne tai kad man ne lygis, nenoriu savęs per daug išaukštint kad aš čia kažkas wow, tiesiog nėra tokio užsidegimo dirbant paprastą darbą, kaip vadovauti firmai, galbūt ir neseniai grįžau, bet noriu jog tas grįžimas būtų su trenksmu ir firmą iškelčiau aš kol yra liepsnelė kažką kažkam daryti, o kodėl gi būtent aš? Galbūt todėl jog turiu nemažai patirties nusikalstomose firmose tiek darbuose, tiek vadovavime jų, taip pat ir apskritai nemažai patirties serverio turiu, išbandęs įvairiausias roles, todėl manau Direktorius į rankas pakliūtu tikrai ne bet kam o patyrusiam ir sugebančiam vadovauti žaidėjui, galbūt dar pridurčiau tai jog, bent jau aš daugiau pastebėjau naujų veidų negu senesnių(senbuvių) todėl reikėtu ir žaidėjams su manim susipažinti o būnant neutraliam žaidėjui tas labai sunkiai pavyktų, manau visiems įdomiau kai kažką pasako/prisistato/pataria Direktorius negu paprastas civilis kurio jie turbūt ner nėra matę ir nežino kas jis toks, todėl šis postas padėtu ir susibendrauti su naujais veidais, atrasti gal kokių pasislėpusių žaidėjų kurie sugeba labai greitai ir nenukrypstant orientuotis ir tokie žmonės tikrai yra verti tokių postų kaip Pavaduotojaus. Ir šiaip noriu pasakyti jog anketoje visas žaidėjo charakteris, idėjos ir požiūris į firmą ar užsidegimas neatsispindi, tai tik maža dalis to, todėl svarbiausia ne kiekybė (kiek į lankas rašo žodžių), o kokybė(kas yra motyvuota, argumentuota ir stipru). Tai manau tiek, atsakiau į klausimus kiek galėjau plačiau, nemėginau pasirodyti tinkamiausias, tiktai bandžiau įrodyti jog esu tinkamas šiai firmai ir žiūrėsim kaip čia kas išeis, tikimės geriausio, bet sėkmės visiems, Ačiūū! Peace!

Redaguota nario Karolis_Basket
Privaloma!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Rokas_Dancingas
1.1. Jūsų vartotojo VVP puslapis: http://vvp.lmg.lt/zaidejas/Rokas_Dancingas
1.2. Jūsų amžius (mėnesiais): 204 mėnesiu.
1.3. Kontaktiniai duomenys (skype): igniux97
2. Norėtume sužinoti apie jūsų istoriją, projekte bei dylerių firmoje. Kokias pareigas esate turėję, kiek laiko, kaip sekėsi, ir ką?: Šiame projekte pradėjau žaisti nuo 2015 gruodžio mėnesio ( kiek atsimenu ) matydamas savo brolį žaisdamas šiame serveryje, nusprendžiau prisijungti ir aš. Istorijos dylerių firmoje neturiu, esu dirbęs ir tiek. Šiame serveryje esu pasiekęs 11 - ą pavaduotojų, iš jų 5 neutralių firmų - 2x mechanikų ir 3x mechanikų ir 6 nusikalstamos firmų - 2x baikerių ir 4x fūristų. Sunku pasakyti kiek išbuvau pavaduotoju postuose, tai įvyko prieš gan ilgą laiką, bet žinau viena jog išbuvau privalėta dienų laikotarpį - 14 dienų. Tarp kiekvieno posto sekėsi puikiai, tik tarp neutralių nesijaučiau savimi, nes trūko vieno - šaudymo, persikeldamas į nusikalstamas atradau savo vietą.
2.1. Kodėl, kaip yra tiek šaunių firmų, būtent pasirinkote kandidatuoti į šią? Kas jumis traukia link šios firmos?: Persikeldamas iš neutralios frakcijos į nusikalstamas, bei ten pasiekdamas pirmaji savo pavaduotoją, užsibrėžiau tikslą - pasiekti nusikalstamos frakcijos direktorių, Dūristų arba Dylerių. Kadangi Fūristai yra užimti, kandidatuoju į kitą savo norimą firmą - Dyleriai. Dyleriai traukia mane savo galimybėmis, su šia firmą įmanoma nuveikti tikrai daug, vienas iš pavyzdžių valdyti serverį triuškindami teisėsauga.
3. ”Dyleriai, nuobodžiausia nusikalstama grupuotė” Ką manote apie šį sakinį, dėl ko taip reaguojate?: Dėl šio klausimo atsakymo, viskas priklauso nuo pačio direktoriaus direktoriavimo, nuo jo įdėto pastangų šiai firmai. Jei direktorius su firma nieko nedarys, beabėjo žaidėjai galvos jog patys dyleriai yra nuobodus darbas, o ne direktorius. O jei direktorius užsiims su firmą, su ją gali nuveikti tikrai daug ir darbuotojų/žaidėjų nuomonė į gerają puse. O jei ne tokio atsakymo norėjai, tai manau dėl šio klausimo klyti, dyleriai turi visko - bazė su vartais, 2 - ejų typų mašinas, interjerą, bei komandas, ir nėra dėl ko manyti jog dyleriai yra nuobodus.
3.1. Ko labiausiai trūksta šiai firmai? Galbūt viskas tobula?: Logiškai pagalvojus tai šiuo metu trūksta direktoriaus ir darbuotojų, o be prikolų, jei gerai supratau klausimą tai su pačia firma yra viskas normaliai, nieko netrūksta.
4. Siekdami šios firmos direktoriaus pareigas turėtumėte įsivaizduoti kaip jūs valdytumėte šią firmą, kaip ji atrodytų ir kas būtų naujo. Norėtume apie tai išgirsti: Valdyčiau firmą kaip ir visi kiti direktoriai - su galva. Kaip įprasta būtų sukurtos temos, surinkta komanda ir pradėtas veiksmas. Pas mane būtų tik vienas prižiūrėtojas - veiklų, kuris vestu veiklas kai manes nebūtų. Su temom gal ir niekas nesikeistu, galbūt būtų sukurta tema darbuotojams jog turėtu veiklos pasibaigus darbo laikui, kaip " Paketų Prekeiviai ". Žinoma prekiausim ne tik pasibaigus darbo laikui, galbūt būtų paskelbta akcija kuri trūktu 15 minučių, per kuriuos prekiautumeme prekėmis. 
4.1. Galbūt turite užsibrėžę kokių tikslų, šiose pareigose ar/ir projekte?: Manau, kad kiekvienas serverio žaidėjas turi kažkokį tikslą žaidime ar įsirinkęs savo mėgstama firmą ir joje yra įsikėlęs tikslus, būtent toks esu aš. Mano patirtis puikiai leidžia suvokti, ką aš turiu daryti kitaip, ką aš turiu daryti, kad į savo firmą pritraukti serverio žaidėjus, mano tikslas paprastas - padaryti stiprią firmą, unikalų ir puikų kolektyvą kuriuo galečiau didžiuotis ilgai, kad mano firmą įsirašytu į istorija. Norėčiau ir stengsiuosi padaryti, kad mano firmoje prie sienos stovėtu mažiausiai 20 puikiu ir aktyvių žaidėjų, žinau kad tai nebus lengvą, bet tam ir pildau į šį direktorių, kad jum įrodyčiau kad vis dėl to esu vertas šios firmos vardo ir manai pažadai nenueis veltui. Šiuos tikslus įgyvendinsiu ne tik žodžiais bet ir veiksmais, pas mane firmoje bus įvertinas kiekvienas firmos darbuotojas į kurį atkreipsiu dėmesį. Puikiai žinau, kad darbuotojams ir yra vienas malonumas kai su jais kalbasi firmos valdžia. Kiekvieno darbuotojo nuomone išklausysiu iki galo, paklausiu ko jis nori iš šios firmos, ko joje trūksta ar kokių įdėjų jis turi mūsų firmai, visą dėmesi stengsiuosi atkreipti į darbuotojus bei į firmos iškėlimą, nes be darbuotojų firmos nebūtų, ir šitie dalykai ir yra mano tikslas. 
4.2. Tavo firma, ji skirs dėmesį į grobimus bei chaosą, ar kontrabandos platinimą? Galbūt kažką kito? Kodėl?: Mano firma skirs dėmesi į teisėsaugos triuškinima, bei valdžios valiutos minusą, skirdami dėmesį į grobimus, bei chaosą. Šiuo metu nusikalstamos frakcijų padėtis nėra viena iš geriausių, yra buvę ir geriau. Pastaruoju metu grobimų skaičius sumažėjo, išlaikomu skaičius taip ogi sumažėjo. Prisidėjus dyleriams grobimų padaugęs, taip ogi ir išlaikomų skaičius.
5. Savo nuožiūra, ar manote, jog komunikabilumas tarp nusikalstamų firmų yra svarbus? Kokie jūsų santykiai su dabartiniais nusikalstamų firmų Direktoriais?: Beabėjo, jog komunikabilumas yra svarbus, nebūtų to, nebūtų ir stiprios nusikalstamos grandies, o bet to grobimų ir teisėsaugai veiksmo. Su direktoriais santykiai geri, teko kartu ir bendradarbiauti.
5.1. Jūsų manymu, koks yra vienas pagrindinis faktorius turėti stiprią firmą, kodėl? Ar gavus pareigas, tai būtų jūsų tikslas?: Pagrindinis faktorius yra mokėti bendrauti. Mokėdamas bendrauti susipažini su naujais draugais, atsiranda ir ryšiu ir populiarumas padidėja. O jei turi viską ką paminėjau antrama sakinį tai reiškia jau esi gerame kelyje ties stiprios firmos.
5.2. Darbuotojų skaičiai maži, grobimų nesugebate išlaikyti ir dar jumis grobinėja gaujos – ką planuotumėte daryti, jeigu jūsų firmai taip nesisektų?: Jeigu jau tokia situacija nutiktu, bandyčiau kalbėti su grobiančiaisiais, bandyčiau surasti bendra kalbą, galbūt susivienitume, jei tai padėtu padaryčiau atranka į firmą ir imčiausi padirbėti su darbuotojais, veliau ir grobimai. Jei nepadėtu imčiausi pagalbos, šnekėčiau su kitomis nusikalstamom firmomis.
6. Motyvacija, motyvacija, motyvacija! Dauguma eros pradžiose jos turi per akis, ar jūs būsite tas, kuriam ji greitai išseks? Ką darysite kaip jos jums pritrūks bei kas ją jums kels atgal į aukštumas? Motyvacija kaip ir pas visus kažkada ji išseks ir man, bet manau gavus pirmaji direktorių, gavęs didelį motyvacijos smūgį, ji greit neišsektu. Pritrūkus motyvacijai, manau pasiimčiau laisvą dieną, įkalčiau alaus ramiai, pagalvočiau ką pakeist firmoje jog tiek valdžiai, tiek darbuotojams padidėtu motyvacijos/noro pasilikti dylerių firmoje. Motyvacija kels man pati firmą, joje esantys darbuotojai, matydamas tai, žinai jog judi tinkama likme, ir motyvacija tau pati automatiškai pakiltu.
6.1. Firma yra sudaryta iš Direktoriaus, pavaduotojų bei darbuotojų. Kaip laikysite savo firmos pavaduotojus motyvuotus, bei darbuotojus užimtus?: Kaip ir visi šio serverio žaidėjai turime savo gyvenimus, iš pavaduotojų neprašysiu viso 100% darbo, nespausių jų, jei jiems reikės poilsio jį ir gaus, ir manau juos motyvuotu pati firmą. Darbuotojus užimtus laikysiu beabėjo su veiklomis, didžiausia tikimybė su grobimais.
7. Sakom laimėsite šiuos rinkimus, ką galėsite užtikrinti mums, serverio žaidėjams, bei man, Direktorių Prižiūrėtojui?: Užtikrini jus galiu tuom jog firmą bus tikrai geros būklės, bandysiu iš jos išspausti maximumą, jūsų visų nenuvilsiu, bei varysiu teisėsauga į minusą.
7.1. Rinkimai pasibaigs ne jūsų labui, ką planuosite daryti toliau?: Ką darysiu tai priklausys nuo kas taps direktoriumi, nemeluosiu jog iš karto bėgsiu į dylerius ir sieksiu pavaduotojaus, to tikrai nebus, iš pradžiu apgalvosiu ar verta, o tuo tarpu pasiliksiu kur dirbau.
8. Grobimai, pagrindinis nusikalstamų veiksmas. Ar tavo firmoje tai bus vienintelis ir/ar pagrindinis veiksmas?: Pagrindinis veiksmas bus beabėjo grobimai, į grobimus skirsiu daugiausiai dėmesio, nes kaip ir minėjau viršuje triuškinsim teisėsauga, o kad grobimai bus vienintelis veiksmas tai drąsiai galiu teigti, kad ne. 
9. "Mano firma išsiskirs nuo kitų" Pabaikite sakinį: " Mano firma išsiskirs nuo kitų savo efektyvumu, firmos būkle, bei grobimo skaičiumi. "
10. Laisvas klausimas, rašyti ką norite: Nieko čia ir nebeprirašysi, gl ol. Tegul laimi geriausias. 

Redaguota nario Rokas_Dancingas
Čj būtina

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.