Ciga_Cury

Atsiliepimas apie projektą (Ciga_Curry)

1 pranešimas šioje temoje

Sveiki visi, taigi manau iš pradžių prisistatysiu - esu Ciga_Curry, šiuo metu atlieku pavaduotojo pareigas „Fast and furious“ klube. Darbą atlikti sekasi itin gerai, visomis sistemomis ištiesų džiaugiuosi nors ir būna karts nuo karto pasitaiko koks „bug'as“ (serverio klaida), bet žaidimo kokybės tai tikrai nesugadina. Turbūt labiausiai projekte laukiu LMG 1.8.0 versijos atnaujinimo kuriame turėtų būti idėta daug naujų sistemų,  dizaino pakeitimų ir klaidų ištaisymų. Ankščiau buvau susidaręs nuomonę jog Max_Tosha su Edga_Kesa jau apleido darbus ties šiuo serveriu, bet atidžiai sekdamas visus atnaujinimų įrašussupratau jog 1.8 versija kuriama. Žinoma, tas laukimas su nežinia nieko gero neatnešė, bet po VVP sistemos sukūrimo supratau, jog jie davė dar vieną užuominą apie laukiantį atnaujinimą. Mano manymu tai bus lyg  Kalėdinė dovana serverio žaidėjams. Užteks apie atnaujinimus, tęsiu savo atsiliepimą. Serverio administratoriai tikrai išklausantys ir padedantys. Žinoma, jog smagu būti kažkuo daugiau nei „tik žaidėju“, tad pabandymui ir aš nusipirkau 3 Lygio Administratoriaus + VIP paketą. Paslaugomis likau labai patenkintas ir prižadėjau pats sau kitą mėnesį jų nepamiršti pratęsti. Turbūt labiausiai patiko  tai jog kreditus galima panaudoti algos didinime. Dar viena šauni šio serverio detalė yra greitesnė ridos kėlimosi sistema (kiek žaidęs kituose projektuose rida kildavo žymiai lėčiau). Nors paskutinis atnaujinimas išėjo 2015 m., bet serveris vis dar nepaseno - yra unikalių darbų ir užgrobimo sistemų.  

Mano kaip
žaidėjo manymu serveris nusipelno tikrai aukštos vietos serverių vertinimo lentelėje. Nors ir projekte apsilanko daug įvairių žaidėjų - vieni būna draugiški, kiti pareklamuoja ir išeina, bet tikri LMG'iečiai pasilieka su LMG.LT galbūt nenaujausiu ir moderniausiu, bet geriausiu SA:MP serveriu Lietuvoje. Prisimenant mano pirmąsias akimirkas serveryje - galvojau „Į kokį čia šūdservį atėjau?“, o dabar galvoju jog „Nenoriu iš čia išeit.“, na visi žmonės yra žmonės, daro klaidas ir pirmas įspūdis nevisada būna reikšmingas. Iš pradžių šio serverio nevertinau vien tik todėl, nes žinojau kada buvo įkeltas paskutinis atnaujinimas ir tai man nedavė ramybės, kol supratau jog tai nemano valia ir šioje situacijoje aš jau nieko nepakeisiu. Aš netoks žaidėjas - man negaila praleisti ir 10h prie projekto kuris man patinka, tad nors ir buvau keletą kartų šį projektą metęs, išėjęs į serverius „gigantus“, bet vistiek po kiek laiko sugrįžtu į čia. Nemėgstų tų hater'ių (žmonių neturinčių gyvenimo) sako jkurie og LMG.LT - Lietuvos mergaičių gyvenimasman tiesiog nesuprantamas tas dalykas, jog galima „stumt“ ant serverio kuriame kažkada žaidei? Juk niekada nežinai ar į tą serverį negrįši?

Pirmoji mano mašina kiek atsimenu buvo 
Infernus, kaip naujokui labai geras automobilis kurį galėjau „įpirkti“ tik John_Paprika dėka. Atsimenu kai nuvažiavom į mašinų turgų ir turėjau 30,000€ kuriuos buvau užsidirbęs, tada būdamas geru administratoriumi John'as man (kaip tuometiniam naujokui) paaukojo dar 500,000€ serverio valiutos. Iš projekto administratorių geriausią nuomonę esu susidaręs apie klubų ir gaujų prižiūrėtoją Abrikosas_Weed, kadangi šis žmogelis sugeba pagelbėti ir iškilus bėdai ir tada kai reikia tik patarimo. Neskaitant to, jog čia yra mano antra šio serverio paskyra, žaidimas čia beveik nepasikeitė, nebent tik tapo žymiai įdomesnis.

Dar norėčiau šiektiek pakalbėti apie žaidėjų motyvaciją žaisti, kurią šis serveris sugeba daryti
100% - motyvuodamas jog už serveryje pražaistą laiką gali gauti atitinkamą skaičių taškų, kurie kaip ir ankščiau sakiau gali būti labai plačiai panaudojami. Gal kiek nepatinka tik toks dalykas, jog jeigu sėdėdamas kalėjime nori nusiimti laiko, jis labai daug kainuoja. Na, bet tai tik padaro žaidimą sunkesnį ir įdomesnį. Didžioji dalis policijos yra tokie su kuriais galima susitarti, tuom žaidimas dar pasidaro tikroviškesnis.

Taigi, labai ačiū visiems kas skaitėte.          „Fast And Furious“ pavaduotojas Ciga_Curry
Ačiū jums mielieji administratoriai jog puoselėjate šį projektą ir neleidžiate jam būti pamirštam.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.