Max_Tosha

Oficialus LMG.LT „Discord“ Serveris

30 pranešimų šioje temoje

Mvo09yP.png

Oficialus LMG.LT „Discord“ Serveris

LMG projekto komanda nori Jums pristatyti naują pokalbių programą „Discord“, kuri galimai galėtų pakeisti dabartinę - „TeamSpeak“. „Discord“ programa yra palyginus dar visai nauja (vos tik 2 metus). Lietuvoje tik pradedanti populiarėti tarp įvairaus žaidimų žanro žaidėjų. Todėl šiandien norėtume pasiūlyti Jums šią „Discord“ programą išbandyti mūsų oficialiame Serveryje (bit.ly/LMGdiscord). Esame numatę 2 savaičių bandomąjį laikotarpį, kurio metu veiks tiek „Discord“, tiek „TeamSpeak“ pokalbių programų Serveriai. Jeigu patiks, pereisime pilnai prie šios programos. Beje Pagr. administraciją šiuo laikotarpiu dažniau galėsite išvysti būtent naudojantis „Discord“.

Discord“ programos pliusai

Add-icon.png Veikia ant visų kompiuterinių operacinių sistemų (Windows PC, Mac, Linux), naršyklėje + turi nemokamas Android & iOS programėles.

Add-icon.png Nereikia papildomų įskiepių, kad pvz.: veiktų „Discord Overlay“ žaidime.

Add-icon.png Prie kiekvieno lankytojo gali nesunkiai atpažinti, kokį žaidimą šiuo metu žaidžia.

Add-icon.png Anti-DDoS & Programa apsaugo kiekvieno vartotojo IP adresą, kad kiti nematytų (pvz.: kaip per „Skype“ ar „TeamSpeak“ galima peržiūrėti).

Add-icon.png Veikia, kaip Skype - yra draugų sąrašai, galima bendrauti/susiskambinti su žaidėjais atskirai, galima turėti vaizdo skambutį. Programa gali įsijungti iškart paleidus kompiuterį.

Add-icon.png Chat'as daug galingesnis nei „TeamSpeak“, galima paminėti („mention“) kitus žaidėjus ar grupes, kelti filmukus, paveikslėlius ir juos lengvai atvaizduoti.

Add-icon.png Lengvas prisijungimas su el. paštu iš bet kokio įrenginio.

Add-icon.png Mums lengviau blokuoti nusižengusius su el. paštu nei pagal unikalų ID („identity“) per „TeamSpeak“.

Add-icon.png Mums ateityje bus lengviau prijungti „Discord“ prie VVP (vvp.lmg.lt). Tai reiškia bus galima padaryti pvz.: jeigu tampi direktoriumi iškart gauni privilegijas ir mūsų „Discord“ Serveryje.

TeamSpeak“ programos minusai

Math-minus-icon.png Mums patiems reikia hostinti Serverį ir jį nuolatos prižiūrėti.

Math-minus-icon.png iOS & Android programėlės mokamos ir (arba) jų įdiegimas yra sudėtingas.

Math-minus-icon.png „TeamSpeak“ programa jau yra pasenusi ir praktiškai neatnaujinama. Turi įvairių klaidų, naudoja senas technologijas.

Math-minus-icon.png Sunku prisijungti iš kito kompiuterio su tuo pačiu vartotoju („identity“ reikia eksportuoti ir importuoti).

Math-minus-icon.png Platinamos ir (arba) kuriami įskiepiai galintys kenkti mūsų bendruomenės bendravimui.

Math-minus-icon.png Negali sekti naujų modernių technologijos tendencijų. Siūlyti bendruomenėms patogias galimybes kurti ir nesunkiai koreguoti savo Serverį.

Rekomenduojamos pamokos

mQfTkLs.png Kaip atsisiųsti „Discord“ ir prisijungti prie LMG.lt „Discord“ Serverio? (pamoka)

Norėdami prisijungti prie Serverio spauskite ant paveiksliuko arba čia.

VmRxBmt.png

Pagarbiai
LMG.lt Komanda

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

zdarova visi, geras atnaujinimas, taip ir toliau

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Discord yra gražus, labai, tačiau šiuo metu jis dar netinka mūsų serveriui (mano akyse), but... su laiku tai tikrai bus šauni programa į kurią tikrai norėčiau pasikeisti!

keep the atnaujinimus comming!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Na gana įdomus,atnaujinimas būtų LMG.Bet mano manymu tai tikrai kolkas ne.Ir pala pala čia minusas kad reikia hostinti,teamspeka?Man atrodo jus uzdirbat pinigus is lmg ne?Tai jums turetu buti centai palyginus.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Laba vakara. Dėl Discord programos esu visiškai prieš, nes bus didelė mėsmalė, liekam prie TeamSpeak 3. Nesvarbu TeamSpeak 3 senas ir t.t. bet svarbiausia jame esame visi apsipratę ir patiem direktoriam lengviau bei kitiem. Bent jau nemiega pagr. admin. Smagu. Ačiū už atnaujinimą.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atnaujinimas geras, bet kaip pripratinsit Discord'u naudotis visus serverio žaidėjus? Manau, kad vis tiek daugelis naudosis TeamSpeak'u. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jau servas eina link mirimo ribos, ts mazeja ir mazeja zmoniu, o jus sugalvojot DISCORDA padaryt :DDDD. Dabar, kai grobimas vyks pavaduotojai/direktoriai tures po ts ir discroda begioti? Ir ar discorde nors imanoma padaryt descriptiona, kaip per ts?

Nu krc matosi, kad pamatet is kokio minecrafto forumo sita ideja ir patys sumanet padaryt.

#Nusivyles. #Ts4Life.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

apsales.jpg.6e65faa151305de99ed594bce8235dd3.jpg

Laiko draugai - priprasite. Juk prie TeamSpeak per 1 dieną nepripratote ir jo nepamėgote?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

vau :o tak zjbs, tikrai geras atnaujinimas! 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Tiek skype, tiek TeamSpeak atstojanti programa, turinti žymiai daugiau naudingų funkcijų. Labai patogu ir praktiška. Tik laikui įsibėgėjus pamatysime, ar viskas puikiai mums čia išeis ir kaip seksis adaptuotis prie naujos platformos.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Gal ir nieko atnaujimas būtų naudoti Discord`ą vietoje TS3, apie jį gan gerai girdėjau, o ir teko pačiam naudotis truputį, bet esmė tame, kad tai yra skype ir TeamSpeak3 aukso viduriukas (kuris yra puikus naudojant kietiem žaidimų projektam CS:GO, LOL ir t.t.). Taipogi, man iškyla klausimas ar patenkins dabartinius žaidėjų poreikius, kaip tai yra dabar su TS3 (užtildymas kanalo, adaptacija prie najos platformos, kuri mažesnio amžiaus žmonėm gali būt sunkesnė, o ts gal jiem paprasčiau, užrakinimas kanalo, perkėlimas iš vieno į kitą, iš kai kurių girdėjau, kad ir iškraipo ten balsus atsiranda pašaliniai garsai, ko nėra su TS3 ir t.t.), nors tai ir yra jau sena programa ganėtinai, tad manyčiau reikėtų apsvarstyti tai, jeigu ten nėra šių funkcijų, kurios yra naudingos direktoriams ar paprastiems nariams, ar darbuotojams. 

P.S. Apie šią programą aš maksimaliai nežinau, tad galiu ir suklyst pasakant kažką. Ir eilinį kartą prieš komentuodami, nefreepost'inkit, o pamąstykit iš abiejų pusių, o ne padlaižiaukit, nes tai nieko nepadeda, nes administracija siekia gerovės, naujovių ir Jūsų nuomonės šiame projekte iš savo, o ne padlaižiavimo pusės. Aš neesu prieš kažką, čia tik tarp kitko. 

Pagarbiai.

Redaguota nario Swaika_Kent

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Man įdomu sužinoti, kaip teisėsauga susikalbės vykstant grobimui? Vaikščios per kanalus? Manau kol jie suvaikščios ir grobimas pasibaigss. O kaip dėl kalbėjimo per discord? Ten gi nėra pasidaryti, kad su kažkokia raide kalbėti, kalbėsim ir girdės kiti kaip mama indus daužo? Yra dar daug minusų kurių neišvardinsiu. Visiškai prieš. P.S Tokiems discord'ams tik minecraft ir kitiems žaidimams, bet tikrai ne lmg ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ganėtinai puikus sumanymas ! ,,Discord’’ tikrai patogesnė programa, kurioje daug lengvesnių funkcijų negu ,,TeamSpeak3’’ programoje. Bet viskas tik su laiku.. Pamatysime po 2 savaičių ;) 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Mano manimų,dabar šiuo metu dar netinka šis atnaujimas...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ne ne ne , ne sampui Discordas , o tuo labiau mūsų serveryje. Neturiu nieko prieš Discord man jis labai patinka, tačiau SAMPUI ne... Nei desriptiono,nei iskickint neina , nei uzmutint kanalo, kaip sakė direktoriai antri acc galės praeit visur. Manau ateityje gal , šiuo metu esu tikrai už TS3.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kaip visada pradedat ne nuo to galo. Mano manymu liekam prie TS3, paprasta programa ir patogi, ir labai daug kam žinoma.  

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atnaujinom forumo dizainą - praradom labai daug lankytojų, nes naujas forumo dizainas nėra patogus žaidėjų bendravimui, prastai matomos populiarios temos, nesimpatiškas dizainas ir t.t.

Pakeisim TS3 į discord - prarasim dar vieną geriausių dalykų mūsų serveryje, lankytojų skaičius smarkiai kris, jau kaip ir @Liepsna_Fire buvo parašius argumentus kodėl TS3 geriau, tad nesikartosiu.

Dar betrūksta to, kad SAMP serverį pakeistumėme į roblox.

Tad kaip jau supratote, tai aš esu nusivylęs šiuo atnaujinimu, tai bandymas parodyti, kad LMG nestovi vietoje ir juda pirmyn, tačiau tai tik akių dūmimas nuo pagrindinės problemos - SERVERIO. Juk reikia judėti pagrindine linkme, o ne šalutiniais dalykais

Todėl esu visiškai prieš šį atnaujinimą.

Ačiū už dėmesį ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Daryti kažką naujo LMG.lt projektui, yra gerai, visiškai sutinku. Bet, manau „TeamSpeak“ yra daug patogiau, negu „Discord“. Beabėjo, tegul sprendžia LMG.lt projekto žaidėjai, ir nusprendžia, kas geriau bus pačiam LMG.lt serveriui. Linkiu, surasti tinkamiausią programėlę LMG.lt serveriui. Tačiau, esu už „TeamSpeak“.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

jus gal atraufavę ar kas ? ,discoras fuckin shit,ko jūms blogas tas ts'as,kad ddosiną?,praslyskit vpš ,2min bėgyję vėl prisijungiat,ir nebūna taip dažnai,aš pvz nesimokau ir ateina mama pap*st proto kodėl nesimokau ir jūs girdėsit,nebepuliuok toshą atsičiūhink čia ne kinas ,tai kad galėsi žaist tą mineccraftą tam discorde.... #TS3 #best

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Man asmeniškai tai juokinga, kai sako, kad viską galimą girdėti, kai už jūsų kažkas kalbą? :DDDD Ką jus kalbat, jeigu jūs nemokate naudotis Discord programa, tai neklaidinkite kitų :D, Discorde, kaip ir ts3 galimą pasidaryti kalbėjimo klavišą, kuri tik paspaudus galėtumėte kalbėti. Bet jo, aš norėčiau, kad discord pakeistų TS3, bet kai pamačiau, kad į darbo kanalą, galime ateiti tik kai gauname pakvietimą arba move, tai ne kažką. Direktoriams labai sunku bus, kadangi nėra discord, negali kick'inti iš kanalo, vienu žodžiu, viskas būtų super, jeigu išspręstumėte problemą, su direktoriais. O šiaip, man jokio skirtumas, kuri programa ar ts, ar discord. Jokio skirtumo nekeičia, manau šios programos yra reikalingos tik tam, kad galėtum susikalbėti. Tai jeigu daugumai serverio žaidėjų yra patogus Ts3, tai kam ji dar keisti, kam išradinėti kažkokį naują dvirati, jeigu jis jau yra išrastas? Nežinau, kiek mačiau iš serverio žaidėjų nuomonės, jiems smagiau matyti ts3. Tai va, pasižiūrėsim, kas bus po 2sav.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Man pačiam buvo iškilus idėja dėl lmg discord, bet jūs nepagalvojot apie naujus serverio žaidėjus kurie nemokės naudotis forumu, nežinos koks discordo linkas, į žaidima tai linko nenumesi, nes jis bus užblurintas, o jei ir numesi, nenukopinsi, geriau 1.8 išleiskit, ir nedarykit to ko nereikia.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Na kaip ir daugelis draugų minėjo, kad discord tikrai ne samp serveriui aš sutinku su juo nuomonę.Didelis minusas direktoriam dėl atrankų, gausis visiška pieva.Tie kurie nekalba negalės ir rasyt DC.

Kaip ir supratote tegul lieka TS3 Paprasta programa kuria visi jau moka naudotis.Darote  bereikalingus atnaujinimus, vietoj to, kad prisidėtumet prie pačio serverio darbų jūs kuriate bereikalingus dalykus. P.S čia mano nuomonė, taigi neįsižeidžiam PGR. Administracija.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nieko gero, nėra atnaujinimų, bet yra nesamoningos idėjos. Discordas, kuom jis pagerins mūsų projektą? Antri vartotojai ir daug kitų nesąmonių? Krentant žaidėjų skaičiui įdėgti būtina tokius "š" ? Serverį tvarkytumet, o ne programas kažkokias kurtumet.

Prieš, TeamSpeak'as buvo, yra ir liks, nieko kito nereikia.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 11 valandas(-ų), Julius_Liaudis rašė:

Atnaujinom forumo dizainą - praradom labai daug lankytojų, nes naujas forumo dizainas nėra patogus žaidėjų bendravimui, prastai matomos populiarios temos, nesimpatiškas dizainas ir t.t.

Pakeisim TS3 į discord - prarasim dar vieną geriausių dalykų mūsų serveryje, lankytojų skaičius smarkiai kris, jau kaip ir @Liepsna_Fire buvo parašius argumentus kodėl TS3 geriau, tad nesikartosiu.

Dar betrūksta to, kad SAMP serverį pakeistumėme į roblox.

Tad kaip jau supratote, tai aš esu nusivylęs šiuo atnaujinimu, tai bandymas parodyti, kad LMG nestovi vietoje ir juda pirmyn, tačiau tai tik akių dūmimas nuo pagrindinės problemos - SERVERIO. Juk reikia judėti pagrindine linkme, o ne šalutiniais dalykais

Todėl esu visiškai prieš šį atnaujinimą.

Ačiū už dėmesį ;)

Pastaruosius metus susidaro toks jausmas, kad kai jau krenta žaidėjai, šaunama kontra keista idėja (forumas, vvp, discordas) ir bandoma parodyti, jog darbas vyksta ir nukeliamas pagrindinis klausimas - atnaujinimas. Malonu matyti, jog neužmirštate projekto, bet c'mon, ne čia ieškote projekto atgaivinimo sprendimų. Pilnai pritariu Juliui, jog palikus tik discordą prarasit daug žaidėjų. TeamSpeak'e nors ir būna daug žmonių, kurie net nežaidžia tame LMG, yra leavine ar neapsisprendę ko nori (pvz: aš), bet jie suteikia vienintelį gerą dalyką, kurį turi turbūt tik LMG - atmosferą. Kai gera atmosfera - linksma visiems, kai linksma visiems - ateina žaidėjai, kai ateina žaidėjai - serveris gyvuoja, kai serveris gyvuoja - ateina pinigai. Seka labai paprasta. Manot, kad kažkas eis tenai, kurie nežais LMG ir eis vien kaip į pokalbių ir diskusijų programą? Ar Jūs bent įsivaizduojat kaip reikėtų tenai pravest tokius renginius kaip: "Kitokie pasikalbėjimai", "X-FAKTORIUS" ir t.t? Toks jausmas chebryte, kad ne su ta vieta mąstot, kuria reikia, o jeigu daroma taupymo sumetimais (įtarimas kyla, nes pernai panašiu metu baigėsi ts licencija), tai darykit atnaujinimus SERVERIO, mąstykite kaip galima daugiau pinigų išspausti, bet ne taupykite vieta, kuri vienintelė palaiko projekto širdį. Kažkaip bijau, kad su tokiais prikolais taps serverio susiskirstymas luomais, o galiausiai pasitrauks grupelės žaisti kitur. Esu kategoriškai prieš tokius variantus, naujovės turi prasidėt nuo SERVERIO ATNAUJINIMŲ, o ne visko kito, išskyrus apeinant patį projektą. Jeigu kažkada discordas pasieks ts lygį arba LMG žaidėjai pasieks subrendusių žmonių, kurie sugeba nerėkauti, tylėti, klausyti vieni kitų lygį, tada galima ir galvot, bet net neįsivaizduoju kaip reikėtų tenai tvarkyti visą balaganą, kuris tikrai vyks. Išblokuosite iš tenai perm banu, kurie nusižeidinės? sėkmės, tokie sprendimai veda tik prie vienintelio matomo scenarijaus - projekto žlugimo.

@Edga_Kesa, gana "š" malt arba pradėk mąstyt su serveriu, arba parduok tam, kuris norės dirbti ir padarys kažką ypatingo iš čia, nes kas dabar yra modifikacijoje lyginant su kitais projektais, tai yra nulis. Jau nebėra juokinga, kai kiti projektai įsikūrė, ištobulino savo sistemas iki šiuolaikinių, o mes tris metus klausomės "palauksim - pamatysim". 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.