Max_Tosha

Oficialus LMG.LT „Discord“ Serveris

30 pranešimų šioje temoje

Iš dalies tai tikrai gera įdėja, beeet "Discord" yra labiau susirinkus su draugais taip ką nors pažaisti, kad be reikalo nekūrti "TeamSpeak" kanalų arba nenaudotį "Skype". Nū žodžių Gaminimui, bet tikrai ne projėktams.
Diskord programa tikrai yra lengviau naudotis, bet ir "TeamSpeak" pažiejus kelis video "YouTube" galį išmoktį ko tau tik reikai, ir tai užtrūks gal max 10min. Ir "Discord" dar šiek tiek glichinas su kanalų prisijungimų ir kitais dalykais. Nors man asmeniškai nei "Discord", nei "TeamSpeak" nepatiką, bet geriau pasilikti manyčiau būtų prie "TeamSpeak" - nes per jį būtų daug lengviau darytį atrankas ir kitus dalykus.
Ir visiškai sutinkų su @Duff__Berr nuomonė, pirmiausiai reikėtu sutvarkytį serverį ir padarytį visus reikiamus atnaujinimus, prieš darant tokias nesamonės, su "TeamSpeak" žaidėjai dar galį išbūtį, bet su senoviškų projėktu jau nebelabai, nes pažiejus kiek buvo anksčiau žaidėju ir kiek dabar. Tai darykit išvadas :|

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Čia vienintelis projektas, kuriama darbai eina atgal, o ne į priekį. Pasakysiu, kaip mano dailės mokytoja, sako "Jūs tik imituojat darbą".

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Zdare. Aš nepritarčiau tokiam žingsniui. Teamspeak yra ryškiai geresnė programa samp'ui. O šiaip, labai pritariu Duff'ui.

GAL PAGALIAU REIKTŲ NUSTOT MALT "Š" IR IMTIS RIMTŲ DARBŲ.(Atnaujinimo, kurio laukiat kokius 4 metus...)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Teamspeakas yra bus ir budavo geriausia programa bendravimui. Tikrai nežadu teamsepako iškeisti į discorda, nes prie teamspeak praleidau visa laika kai žaidžiau lmg, nežadu keisti šio būdo. Pakeitėt dizainą, norit teamspeaka pakeist i discorda iš vis padėtį pabloginsit.. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.