Jump to content

Suarchyvuota

Ši tema yra suarchyvuota ir uždaryta.

Bmw_Andrius

[Apklausa] Ar patinka idėja ''Darbų mainai''?

Ar patinka direktoriaus prižiūrėtojo sugalvota įdėja ''Darbų mainai''?  

74 nariai balsavo

1. 1. Ar patinka direktoriaus prižiūrėtojo sugalvota įdėja ''Darbų mainai''?

• Patinka, nes...
      26
    • Nesvarbu
      13
    • Nepatinka, nes...
      35

Rekomenduoti pranešimai

Skiltyje galiojantis anketos šablonas:

1. Jūsų klausimas?: Ar jums patinka Direktoriaus prižiūrėtojo sugalvota įdėja ''darbų mainai''? Temą rasite čia: NUORODA.
2. Apklausos terminas: 7 dienos.
3. Apklausos tikslai: Sužinoti ar patinka šita sugalvota idėja, savo atsakyma pagrįskite kodėl patinka kodėl nepatinka ir t.t.

Mano nuomonė:

Nesutinku kodėl? Nes dabar tikroji teisėsauga yra nusikalstamos ir juos tarkim daro susišaudymą o tikros neutralios yra teisėsauga tai pavyzdžiui neutralios turės starų kas tada? Ale eis išvalyt kas bus? Sės visi į jaila visiška nesąmone va ką galiu pasakyti. Nusikalstamoms nėra ką veikt pvž mes teisėsauga negalim nieko šaudyt nieko, esam neutralios vis tiek nieko daryti negalim. Nusikalstamos - neutralios, privaloma bauda suteikti iki 15 starų o teisėsauga - nusikaltėliai ką jie daro žudo ir sodina į jailą o koks jų atmazas? Tipo mes DM darom arba mes nusikaltėliai galim taip daryti ir t.t tai čia akivaizdi nesąmonę, chaosas kažkoks, iš pat pradžių ketinau susitaikyti su tuo bet nei kiek nepavyksta....

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Galbūt kai kuriem ir nepatinka ši Direktorių prižiūrėtojo įdėja. Tačiau, Mat, bando daryti kažką, keisti, negu dare kiti direktorių prižiūrėtojai. Tas pats per tą patį, ir visai nėra įdomumo. Man ši įdėja patinka, vien dėl to, kad Neutralios, gali pabūvoti ir nusikalstamose grupuotėse ar teisėsaugoje, kas keičia kasdieninę darbuotojų rutiną. Dar kartą, belieka pagirti tave, Mat! Už norą, keisti kiekvieno darbuotojo rutiną, ir beabėjo, bent jau aš lauksiu tavo kitų įdėjų.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Žinoma, kad patinka. Kas atsitiks, gi ne visą laiką būsite šiame chaose, o pabūti kartą metuose nebus mirtis. Reikalaujat naujovių, o tada naujovės nepatinka, tai dėstykit ir savo mintis, manau Mat atsižvėlgs. Pabūkit, įsijauskit, ir pradėkit dirbti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Asmeniškai man tikrai patinka, šis dalykas duoda šiokį tokį įvairumą kasdieniniame lmg gyvenime, žaidėjai gali pabūti kitų firmų kailiuose ir žinoti kaip viskas vyksta, žinoma iš dalies tai jeigu nepasiskaitai ir nesužinai ,kad dabar vyksta tie mainai tai labai klaidina ir paskui gali prisirinkti papeikimų, anyway mldc Himpli ,kad stengiesi.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Absoliučiai nepatinką nes Nūsikalstomai frakcijai išvis nėra ką veikt, bei gaujoms išvis dingsta motyvaciją kažką bedaryt, ir net man pačiam išvis į serverį net nėra tol ko jungtis kad ATGROBINĖT kažkokį šūdą ir pasijaust kaip mūsarui, o taip tai iš Himplio pusės tikrai tokios idėjos negalėjau įsivaizduot IR YPAC KAD BŪTENT JIS ją sugalvotu.

NEPATINKA

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Visiška nesąmonė. Ateini į neutralią pusę, tu jau grobi. Ateini į Teisėsaugos pusę tu irgi grobi, ateini į nusikalstamą, tu atgrobinėji, kas čia per nesąmonė himpli? Jeigu žmogus norėtų pasirinkti savo pusę jis ir eitų į ta pusę. Serveryje nesąmonė visiška vyksta. Tik būtų ant žlugymo ribos.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 valandą, Mat_Himplin rašė:

Dabar pasakysiu, jog belekokia argumentuota nuomonė bus labai naudinga, man bei kitiems ateityje padės daryti tolimesnius sprendimus. Ačiū jums, kurie pateiks savo.

Direktorių Prižiūrėtojas

Nepatinka

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 22 minutes(-čių), Max_Tosha rašė:

Nepatinka

Šmaikštus koks :) žiauraii gerai pavarei seni mldc @Max_Tosha . O šiaip idėja - nežinau , galbūt galbūt, pati idėja ir jos apibūdinimas nebuvo aiškiai išdėstytas sunku suprasti skaitant kelis kartus. Tačiau galbūt ir pavyks, tik galiu pasakyt,kad tokiai idėjai sunku būtų įsitvirtinti. Paprasčiau sakant serverio žaidėjai patys renkasi kokią pusę atstovauti, o tu tokiu atveju atimi galimybę laisvai rinktis ir priverti privalomai atstovauti kitą frakciją.  Malonu @Mat_Himplin;) 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Iš pirmo žvilgsnio buvo šaunu atrodė jog taip bus šaunu, bet prasidėjus viskam darosi chaosas ypač kai esi neutrali firma, mano nuomone šia idėja kažkaip galima pakoreguoti,bet idėja yra tikrai šauni šventiniam laikotarpiui kuri pakeičia firmų rutiną.Didesnė nesėkmė dėl (Teisėsaugos nes jie tiesiog grobdami nužudo neutralios firmos atstovus kurie turi star ir mes kalėjime).

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ką galiu pasakyt..Himpli nebedaryk tokių nesamonių..Ką mes turim daryt?Teisėsauga yra nusikalstamos šaudo daro beleka baudų neduoda..Kaip mums apsigint reikia?Pievu pievą čia yra..

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Tiesa pasakius pati įdėja patiko, bet kai pradėjom ją pildyti, viskas buvo kitaip. Neutralios > Nusikalstamos, Nusikalstamos > Teisėsauga. Pradžia [ pirma diena ] buvo gera, galbūt reikėjo priprasti prie pasikaitymu. O toliau prasidėjo veiksmo trūkumas, neutralios 1-2 grobimus padarydavo, galbūt 2 kokius susišaudymus, bet koks čia veiksmas jei išvalyti juos prireikdavo vieno rušho? Žinoma tuomet susirinkdavo 60 nusikalstamų į grobiama vieta :). Bandėm vesti teisėsaugas veiklas - neišeidavo, nes čytai respawnindavo mašinas, ar mėtydavo darbuotojus į orą. Apart nesklandumu pabūti teisėsaugai gan patiko, manau neutralios taip pat galvoja.

Teisėsauga > Neutralios - va čia tai visiškas chaosas. Vyksta grobimai, neutralios po 1 - o rušho sukrenta ir į kalėjimą susėda. Baudos nedalinamos, iš karto sodina į kalėjimą. Ganjaby** per daug įsijaute į vaidmeni.

Šiaip Himpli viskas gerai buvo, nors ir ne taip tikėjaisi, svarbu bent jau kažkas naujo buvo.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

@Mat_Himplin, jeigu reikia argumetų, tai prašau pateiksiu savuosius.

Patiko? Iš dalies. Samgu kažkokios naujovės, kurios yra susijusios su darbais. Įdomu yra įsikūnyti į kitų darbų mažą rutiną, įdomu pažiūrėti kaip gali sektis ar tai buvo verta daryti. Tai manau vieninteliai pliusai.

Argumentai, kodėl nepatiko yra truputį svaresni. Kadangi dalyvavau kai vyko mainai tarp nusikaltamų ir teisėsaugos, tai realiai pats buvau nusivylęs, nes kaip pavyzdžiui kaip aš (dyleris) gali įsikūnyti į teisėsaugos darbą - niekaip. Darydami miestelio izoliaciją neturėjome net kliūdčių, bet sukomės iš padėties ir statėme mašinas. Taip pat nebuvo galimybės surakinti ar pasodinti į kalėjimą nusikaltėlių, tiesiai šviesiai tariant - chaosas.

Kaip dėl kitų mainų negaliu pasakyti, nes juose nedalyvavau, bet manau užteko ir pirmųjų mainų, kurie jau nustatė mano nuomonę apie šiuos darbų mainus.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.