Jump to content
Darek_Ogo

RedCar Service | Nuolatinė Atranka

Rekomenduoti pranešimai

d0b8ca8b18034c807c975d9618415fc3497.png

Sveiki visi, kaip matot iš temos pavadinimo čia vyks nuolatinė atranka į Mechanikų firma , bet galėsime per mėnesi priimti maximum 15 žmonių , tad anketa bus sunki ir priimsime tik tuos kurie IŠSAMIAI atsakinės į klausimus ir kurie stengėsi.

vluQOG7.png

Žmonės kurie jau yra priimti iš šios atrankos [nuo 2017-11-12 iki 2017-12-12]

Spoiler
  1. Kasparas_Kestenis
  2. Phanthom_Ice 
  3. Dovis_Gym
  4. Karolis_Touge
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  

Taisyklės bei atrankos reikalvimai:

Nebuti NDS saraše
Turėti 350k darbo sutarčiai
Turėti Ts programa ir mokėt ja naudotis
Žinoti darbo informacija
Turėti 9kXP (9000)

Anketa atsakyti kaip atsakyma šioje temoje

Forumo slapyvardis turi atitikti V_P Serveryje

Jeigu nepatekote pildyti galite po 2 dienų 
Paskelbus anketa paspausti Redaguoti 
> rodyti kas redagavo [to nepadarius per 10min busite iškarto atmesti]

Jeigu patekote į Mechanikų firma įsidarbinti galit per ateinančias 48h , jei nespesite įsidarbint reikės pildyti iš naujo.

Papildomuose klausimuose teisinga atsakyma pažymėti Orandžinė spalva.

vluQOG7.png

Anketa:

1. Jūsų slapyvardis serveryje beikiek jums metu :

2. Jūsų TAB lentelė [Paspausti TAB bei du kartus ant savo nicko kad butu lentelė su jūsų info] :

3. Jūsų Darbo Patirties lentelė :

4. Kodėl norite butent į Mechanikų firma? :

5. Koks jūsų aktyvumas per diena? :

6. Ką manote apie Dabartinė Mechanikų valdžia [išsamiai] :

7. Kuom Mechanikai užsieminėja serveryje? :

8. Kiek galima būti AFK bazėj ir už jos ribu? :

9. Kaip užvesti Mechanikų darbini Transporta? :

10. Ko truksta Mechanikų firmai šiuo metu? :

11. Koks buvo jūsų paskutinis dirbtas darbas su pakvietimu? Kodėl jį palikote? :

12. Jūsų charakterio bruožai [Teigiami ir neigiami] :

13. Su kokiu tikslu ateinate į Mechanikų firma? :

Papildomi klausimai į Mechanikų firma.

1. Ar dirbant Mechanikų firmoj galimabuti Gaujoje? [TAIP/NE]
  2. Ar dirbant Mechanikų firmoj galima buti AFK ofise? [TAIP/NE]
  3. Ar Darbinė mašina kuri yra pastatyta M.Turguj galima tempti? [TAIP/NE]
  4. Ar nedarbo metu galima daryti DM su darbinė apranga? [TAIP/NE]
  5. Jei žmogus pradeda į jus šaudyti , ar galite atsišaudyt iškarto? [TAIP/NE]

Savokos

1. TowTruck -
  2. num6 -
  3. num2 -
  4. /tvarkyti -
  5. /piltikuro -
  6. /variklis -
  7. num7 -

Situacijos 

1. Matote kad žmogus kviečia Mechanikus , parašote į darbo racija "/r aš" ir važiuojate pas jį. Privažiave matot kad jau kitas Mechanikas jį aptranauja , kokie jūsų tolimesni veiksmai?:
  2. Važiojate per miesteli ir matote pastatyta ant žolės tr.priemonė , netoli jos stovi žmogus, Jus ja prikabinat ir tas žmogus pradeda į jus šaudyt , jus išlipat ir pradedat atsišaudyt , ar čia viskas yra gerai ar blogai? Kodėl?:

vluQOG7.png

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Anketa:

1. Jūsų slapyvardis serveryje beikiek jums metu : Airis_Delfinas 15 metų 

2. Jūsų TAB lentelė [Paspausti TAB bei du kartus ant savo nicko kad butu lentelė su jūsų info] https://imgur.com/a/mryth

3. Jūsų Darbo Patirties lentelė https://imgur.com/a/6cmqk

4. Kodėl norite butent į Mechanikų firma? : Nu nes jau dirbau mechanikų ir buvau išmestas nes buvau "NDS" o dabar jau išsipirkau, na o kalbant apie mechanikus jie yra svarbi serverio dalis kuri atsako už švarą serveryję ir kelyję, kita jų misija yra remontuoti mašina ir pilti kurą :) 

5. Koks jūsų aktyvumas per diena? : Labai daug 

6. Ką manote apie Dabartinė Mechanikų valdžia [išsamiai] : Na mechanikų valdžia yra tikrai maloni padedanti ir suprantanti kiek teko bendrauti su darek'u 

7. Kuom Mechanikai užsieminėja serveryje? : Kaip ir minėjau 4 klausimę mechanikai atsako už švarą serveryje jų misija yra prižiurėti gatvęs, taisyti žaidėjam mašina ir pripildyti jas kurų 

8. Kiek galima būti AFK bazėj ir už jos ribu? : Bažėję iki 1h, ne bažėję iki 15min

9. Kaip užvesti Mechanikų darbini Transporta? : Na visu pirma reikia paspaudus "Y" isijungti greituosius mygtukus, tuomet norint užkurti mašina spaudžiat "Y" tuomet leidžiates i gala ir bus ( 2 - Užkurti varikli ) 

10. Ko truksta Mechanikų firmai šiuo metu? : Na manyčiau mechanikų valdžia yra tikrai aktyvi, dažnai vyksta veiksmai todėl pa kolkas nieko netrūksta. 

11. Koks buvo jūsų paskutinis dirbtas darbas su pakvietimu? Kodėl jį palikote? : Mechanikas :P Išmetė jog buvau NDS iš kurio išsipirksiu 

12. Jūsų charakterio bruožai [Teigiami ir neigiami] : Na manau mechanikų valdžia yra bendravę su manimi, nežinau kokia jie nuomonę apie mane susidarę bet aš esu tikrai linksmas,bendraujantis,rimtas,į viska žiurintis rimtai vaikinukas. Na o blogosios : esu labai griežtas vaikinukas, nekenčiu čhyteriu ir išdaviku :) 

13. Su kokiu tikslu ateinate į Mechanikų firma? : Na atėjęs i mechanikus pakalbėjęs su valdžia supratau jog čia ir bandysiu kažka irodyti o galbūt ir kažką irodyti, mechaniku darbas labai idomus važinėjęs po miestelius ir ieškai netvarkingai pastatytų mašinu. 

Savokos

1. TowTruck - Darbinė mechanikų mašina.
  2. num6 - Prikabina mašina. 
  3. num2 - pakelią kably. 
  4. /tvarkyti - Nėra tokios komandos. ( /sutaisyti ) 
  5. /piltikuro - Nėra tokios komandos. ( /Piltidegalus ) 
  6. /variklis - Nėra tokios komandos.  
  7. num7 - Šis mygtukas nieko nedaro. 

Situacijos 

1. Matote kad žmogus kviečia Mechanikus , parašote į darbo racija "/r aš" ir važiuojate pas jį. Privažiave matot kad jau kitas Mechanikas jį aptranauja , kokie jūsų tolimesni veiksmai?: Na aš ašmeniškai nieko prieš tai neturiu, tsg žmogus galbūt buvo arčiau ir prie kliento atvažiavo greičiau. 
  2. Važiojate per miesteli ir matote pastatyta ant žolės tr.priemonė , netoli jos stovi žmogus, Jus ja prikabinat ir tas žmogus pradeda į jus šaudyt , jus išlipat ir pradedat atsišaudyt , ar čia viskas yra gerai ar blogai? Kodėl?:  Na asmeniškai aš daryčiau taip : Pirmiausiai patikrinu ar mašina priklauso žaidėjui, tuomet jei pasiteisina jog čia šito žaidėjo mašina aš tsg nuvažiuoju o jei mašina ne jo tuomet prikabinų mašina ir nuvežu i KMA, jei žaidėjas šaudo pasidarau ss ir patikrinu žaidėjo duomenis jei žaidėjas iš teisėsaugos rašau papeikima, jei žaidėjas ir neutraliuos tuomet ss siunčiu šio žaidėjo valdžiai i poke, o jei tsg nusikalstamas susitvarkau mašina ir nuvažiuoju, nes esu taikus ir kariauti nemėgstu. 
Redaguota nario Airis_delfin

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa:

1. Jūsų slapyvardis serveryje beikiek jums metu : Thomas_Marlboro.

2. Jūsų TAB lentelė [Paspausti TAB bei du kartus ant savo nicko kad butu lentelė su jūsų info] https://imgur.com/a/VrOVS

3. Jūsų Darbo Patirties lentelė https://imgur.com/a/EkWLl

4. Kodėl norite butent į Mechanikų firma? : Noriu į Mechanikų firma todėl, kad norėčiau važinėti po miestelius, taisyti mašinas, jas nuvilkinėti, pilti degalus, tiesiog būti atsakingam už miestelio tvarka.

5. Koks jūsų aktyvumas per diena? : 4-6h darbo dienomis, savaitgaliais nuo 8h iki 10h.

6. Ką manote apie Dabartinė Mechanikų valdžia [išsamiai] : Aktyvi valdžia, daug veiklų, kaip ir neturiu prie ko prikibt.

7. Kuom Mechanikai užsieminėja serveryje? : Mechanikai kruopščiai prižiūri miestelius, nutempinėja mašinas, kurios pastatytos netaisyklingai, reaguoja į iškvietimus bei priima juos, pila klientams degalus, sutaiso mašinas.

8. Kiek galima būti AFK bazėj ir už jos ribu? : Bazėje 1h, ne bazėje 15 minučių.

9. Kaip užvesti Mechanikų darbini Transporta? : Y>2-Mašinos variklis, pirmiausia reikia būti įjungus greituosius mygtukus.

10. Ko truksta Mechanikų firmai šiuo metu? : Mechanikuose trūksta manau aktyvių veidų, kurie dirbtų ištisai miestelyje, daugiau manau nieko, valdžia aktyvi, viskas gerai.

11. Koks buvo jūsų paskutinis dirbtas darbas su pakvietimu? Kodėl jį palikote? : Policininkas, tiesiog atsibodo teisėsauga ir man pačiam nelabai patinka atsigrobinėti pastatus, gaudyti nusikaltėlius, tas ir lėmė mano palikima.

12. Jūsų charakterio bruožai [Teigiami ir neigiami] : Aktyvus,kalbus,linksmas,suprantantis, kartais būnu pavydus.

13. Su kokiu tikslu ateinate į Mechanikų firma? : Susibendrauti su valdžia, gal net siekti aukštesnių tikslų, susipažinti su kolegomis bei prižiūrėti miestelius nuo netaisyklingai pastatytų transporto priemonių.

Savokos

1. TowTruck - Mechanikų darbinis transportas.
  2. num6 - Prikabina transporto priemonę.
  3. num2 - Pakelia aukštyn kablį.
  4. /tvarkyti - Nėra tokios komandos.
  5. /piltikuro - Nėra tokios komandos.
  6. /variklis - Nėra tokios komandos.
  7. num7 - Nieko nedaro.

Situacijos 

1. Matote kad žmogus kviečia Mechanikus , parašote į darbo racija "/r aš" ir važiuojate pas jį. Privažiave matot kad jau kitas Mechanikas jį aptranauja , kokie jūsų tolimesni veiksmai?: Manau jeigu kitas mechanikas priimtų mano iškvietimą aš nepykčiau, svarbiausia, kad aptarnauja greitai klienta.
  2. Važiojate per miesteli ir matote pastatyta ant žolės tr.priemonė , netoli jos stovi žmogus, Jus ja prikabinat ir tas žmogus pradeda į jus šaudyt , jus išlipat ir pradedat atsišaudyt , ar čia viskas yra gerai ar blogai? Kodėl?: Visų pirma aš dirbu savo darbą, kadangi mašina pastatyta pievoje aš ją galiu vilkti, jeigu žmogus šaudo, žinoma, aš atsišaudau.
Redaguota nario Thomas_Marlboro

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis serveryje beikiek jums metu : Kasparas_Kestenis 13m.

2. Jūsų TAB lentelė [Paspausti TAB bei du kartus ant savo nicko kad butu lentelė su jūsų info] https://imgur.com/a/qMk6e

3. Jūsų Darbo Patirties lentelė https://imgur.com/a/AYk7f

4. Kodėl norite butent į Mechanikų firma? : Niekada nedirbęs ir noriu išbandyti savo jėgas, bei patinka labai šis darbas , veiklos, direktoriai ir pavaduotojai.

5. Koks jūsų aktyvumas per diena? : 3-4 h

6. Ką manote apie Dabartinė Mechanikų valdžia [išsamiai] : Man rodos su ja viskas yra normaliai, gal tik reikėtų daugiau aktyvumo arba draugiškumo.

7. Kuom Mechanikai užsieminėja serveryje? : Jie taiso TR priemones pila degalus priima iškvietimus, bei nuveža mašinas i KMA ( Konfiskuotų mašinų eikštelę )

8. Kiek galima būti AFK bazėj ir už jos ribu? : Bazėja galima būti 1h, o už jos ribų 15, min.

9. Kaip užvesti Mechanikų darbini Transporta? : Y >> Greitieji mygtukai >> Mašinos variklis <<

10. Ko truksta Mechanikų firmai šiuo metu? : Manau, kad mechanikų firmai nieko netruksta, viskas su ja gerai, tik, kaip sakiau reikėtų aktyvumo.

11. Koks buvo jūsų paskutinis dirbtas darbas su pakvietimu? Kodėl jį palikote? : Tuninginis palikau dėl Mechanikų, nes Mechanikai man atrodo yra vertingesnis darbas.

12. Jūsų charakterio bruožai [Teigiami ir neigiami] : Teigiami: Esu labai draugiškas ir aktyvus. Neigiami: Neigiamų bruožų neturiu, viska pamatysite, jai dirbsiu jūsų firmoje.

13. Su kokiu tikslu ateinate į Mechanikų firma? : Kad pabendrauti su Mechanikais, bei padėti kitiems žmonėms TR priemonėmis, kaip ir sakiau sutaisyti mašina, bei įpilti degalus.

Savokos

1. TowTruck - Mechaniku TR priemonė.
  3. num2 - Pakelia kablį.
  4. /tvarkyti - Tokios komandos nėra.
  5. /piltikuro - Tokios komandos nėra.
  6. /variklis - Tokios komandos nėra.
  7. num7 - Tokios komandos nėra.

Situacijos 

1. Matote kad žmogus kviečia Mechanikus , parašote į darbo racija "/r aš" ir važiuojate pas jį. Privažiave matot kad jau kitas Mechanikas jį aptranauja , kokie jūsų tolimesni veiksmai?: Atvažiaves paaiškinčiau jam, kad aš pirmas pasakiau, kad važiuoju, bei paaiškinčiau, kad daugiau taip nedarytu.
  2. Važiojate per miesteli ir matote pastatyta ant žolės tr.priemonė , netoli jos stovi žmogus, Jus ja prikabinat ir tas žmogus pradeda į jus šaudyt , jus išlipat ir pradedat atsišaudyt , ar čia viskas yra gerai ar blogai? Kodėl?: Aš pavyzdžiui netemčiau TR priemonės. O jeigu ir temčiau ir jis pradėtu į mane šaudyti tiesiog nekreipčiau dėmesio.
Redaguota nario erelism

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis serveryje beikiek jums metu :Mano slapyvardis Val_Gis man yra 13 metų

2. Jūsų TAB lentelė [Paspausti TAB bei du kartus ant savo nicko kad butu lentelė su jūsų https://imgur.com/a/HZPaV

3. Jūsų Darbo Patirties lentelė :d8bf81e1430b70b427817bde183e2629109.jpg

4. Kodėl norite butent į Mechanikų firma? :Na čia būtu mano pirmasis darbas be pakvietimo.Man atrodo, kad mechanikai yra geras ir įdomus darbas.Man patinka direktorius Darek_Ogo nes kiek žinau jis ilgai jau turi šias pareigas.

5. Koks jūsų aktyvumas per diena? :2-3h ir daugiau

6. Ką manote apie Dabartinė Mechanikų valdžia [išsamiai] :Na apie Darek_Ogo galiu pasakyti tik tai, kad jis šaunuolis laiko direktoriu labai ilgai.Kiaule_Papis kiek pastebiu yra labai aktyvus daro veiklas.Acme_Mazuels irgi maladiec yra seniau teke biški bendraut toks malačius yra.

7. Kuom Mechanikai užsieminėja serveryje? :Važinėja po miestelius tvarko mašinas serverio žaidėjams.Tvarko kelius nuo paliktų mašinų.

8. Kiek galima būti AFK bazėj ir už jos ribu? :Bazėj 1h ne bazėj 15min

9. Kaip užvesti Mechanikų darbini Transporta? :y greitieji migtukai užvesti varikli

10. Ko truksta Mechanikų firmai šiuo metu? :Na tiesa pasakius nežinau.Gal darbuotojų?

11. Koks buvo jūsų paskutinis dirbtas darbas su pakvietimu? Kodėl jį palikote? :Aš dar nedirbęs jokio darbo su pakvietimu šis bus pirmasis jei pateksiu(:

12. Jūsų charakterio bruožai [Teigiami ir neigiami] : Teigiami: draugiškas, linksmas.Neigiami: greitai supykdomas

13. Su kokiu tikslu ateinate į Mechanikų firma? :Padėti lmg serverio žaidėjams.

1. Ar dirbant Mechanikų firmoj galimabuti Gaujoje? [TAIP/]NE
  2. Ar dirbant Mechanikų firmoj galima buti AFK ofise? [TAIP/]NE
  3. Ar Darbinė mašina kuri yra pastatyta M.Turguj galima tempti? [TAIP/]NE
  4. Ar nedarbo metu galima daryti DM su darbinė apranga? [TAIP/]NE

Savokos

1. TowTruck - Mechaniku darbinis transportas
  2. num6 -Prikabina mašiną
  3. num2 -Nuleidžia kablį
  4. /tvarkyti -Sutvarko mašiną
  5. /piltikuro -Nėra tokios komandos
  6. /variklis -nėra tokios komandos
  7. num7 -nėra tokios komandos

Situacijos 

1. Matote kad žmogus kviečia Mechanikus , parašote į darbo racija "/r aš" ir važiuojate pas jį. Privažiave matot kad jau kitas Mechanikas jį aptranauja , kokie jūsų tolimesni veiksmai?:Na tiesiog tam kitam mechanikui parašyčiau į raciją, kad nevažiuotu prie kliento jei jau kitas darbuotojas yra priėmęs iškvietimą
  2. Važiojate per miesteli ir matote pastatyta ant žolės tr.priemonė , netoli jos stovi žmogus, Jus ja prikabinat ir tas žmogus pradeda į jus šaudyt , jus išlipat ir pradedat atsišaudyt , ar čia viskas yra gerai ar blogai? Kodėl?:Na blogai tas, kad jis šaudo.Mechanikai ne nusikalstamos kokios..Geriau jau iškviesti policija arba atkabinti jo mašiną.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis serveryje beikiek jums metu :Aurimas_Dubstep

2. Jūsų TAB lentelė [Paspausti TAB bei du kartus ant savo nicko kad butu lentelė su jūsų info] :https://imgur.com/a/Lw7uy

3. Jūsų Darbo Patirties lentelė :https://imgur.com/a/JPswt

4. Kodėl norite butent į Mechanikų firma? :Na mechanikuose nesu dar nei vieno karto dirbęs tai norisi kažko naujesnio Nei visi kiti įprasti darbai.

5. Koks jūsų aktyvumas per diena? : 2-6

6. Ką manote apie Dabartinė Mechanikų valdžia [išsamiai] :Na pas šią valdžią nesu dirbęs tai nieko negaliu pasakyti :) Bet kiek girdėjau iš Mechanikų darbuotoju tai tikrai malačiai :)

7. Kuom Mechanikai užsieminėja serveryje? :Jie taiso Transporto priemones pila degalus priima iškvietimus, bei nuveža mašinas i KMA Konfiskuotų mašinų eikštelę.

8. Kiek galima būti AFK bazėj ir už jos ribu? :Bazėje 1val Už jos ribų 15min

9. Kaip užvesti Mechanikų darbini Transporta? :Y>Greitieji migtukai>Variklis-užveda darbinį transportą.

10. Ko truksta Mechanikų firmai šiuo metu? : Mano nuomonei tai labiau trūksta dirbančių mechanikų.

11. Koks buvo jūsų paskutinis dirbtas darbas su pakvietimu? Kodėl jį palikote? : Policininkas.Palitki nepalikau tik Ponas pavaduotojas išmete nes daviau mechanikui virš 15star baudos :/ (Žioplumo klaida)

12. Jūsų charakterio bruožai [Teigiami ir neigiami] : Na esu draugiškas,padedantis,linksmas NEIGIAMI:Na esu išties kerštingas ir kartais pasikeikiu :D

13. Su kokiu tikslu ateinate į Mechanikų firma? : Ateinu daryti tvarkos miesteliuose bei keltis savo rangą.

1. Ar dirbant Mechanikų firmoj galimabuti Gaujoje? [TAIP/NE]Ne
  2. Ar dirbant Mechanikų firmoj galima buti AFK ofise? [TAIP/NE]Ne
  3. Ar Darbinė mašina kuri yra pastatyta M.Turguj galima tempti? [TAIP/NE]Ne
  4. Ar nedarbo metu galima daryti DM su darbinė apranga? [TAIP/NE]Ne
  5. Jei žmogus pradeda į jus šaudyti , ar galite atsišaudyt iškarto? [TAIP/NE]Taip

Savokos

1. TowTruck -Mechanikų darbinis transportas
  2. num6 -Prikabina transportą
  3. num2 -Pakelia kabli
  4. /tvarkyti -Nėra tokios komandos
  5. /piltikuro -Nėra tokios komandos
  6. /variklis -Nėra tokios komandos
  7. num7 -Nėra tokios komandos

Situacijos 

1. Matote kad žmogus kviečia Mechanikus , parašote į darbo racija "/r aš" ir važiuojate pas jį. Privažiave matot kad jau kitas Mechanikas jį aptranauja , kokie jūsų tolimesni veiksmai?: Na tesiog paaiškinčiau,kad aš pirmas priemiau iškvietimą ir aš turėjau jį aptarnauti.Tai reiškias kliento vagimas :D Na tesiog bent jau aš nepykčiau.
  2. Važiojate per miesteli ir matote pastatyta ant žolės tr.priemonė , netoli jos stovi žmogus, Jus ja prikabinat ir tas žmogus pradeda į jus šaudyt , jus išlipat ir pradedat atsišaudyt , ar čia viskas yra gerai ar blogai? Kodėl?:Tesiog greit išlipčiau patikrinčiau Transporto priemones savininką ir jaigu tas savininkas yra kuris šaudo i mane tai tesiog atiduočiau jam priklausiančią transporto priemone.
Redaguota nario Aurimas_Dubstep

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis serveryje beikiek jums metu : Aurimas_Andrijauskas 13m

2. Jūsų TAB lentelė [Paspausti TAB bei du kartus ant savo nicko kad butu lentelė su jūsų info] :https://imgur.com/a/UlK03

3. Jūsų Darbo Patirties lentelė :26406 XP

4. Kodėl norite butent į Mechanikų firma? :Pakankamai dideles algos

5. Koks jūsų aktyvumas per diena? :3 iki 5val

6. Ką manote apie Dabartinė Mechanikų valdžia [išsamiai] :Darekas yra aktyvus direktorius išmanantis taisykles bei duodantis geras premijas.

7. Kuom Mechanikai užsieminėja serveryje? :Mechaniko darbas yra sutaisyti,arba pripilti degalų tr priemonei arba nutemti į tam tikrą vietą

8. Kiek galima būti AFK bazėj ir už jos ribu? :Bazėj 30 min o už bazės ribų 15min

9. Kaip užvesti Mechanikų darbini Transporta? :y> masinos variklis

10. Ko truksta Mechanikų firmai šiuo metu? :sažiningų darbuotojų

11. Koks buvo jūsų paskutinis dirbtas darbas su pakvietimu? Kodėl jį palikote? : Nedirbau jokiame darbe su direktoriaus pakvietimu,bet taisykles moku

12. Jūsų charakterio bruožai [Teigiami ir neigiami] :Klausau valdzios,nesikeikiu bloga: nemegstu kai meluoja

13. Su kokiu tikslu ateinate į Mechanikų firma? :dėl veiklos

1. Ar dirbant Mechanikų firmoj galimabuti Gaujoje? [TAIP/NE] Ne
  2. Ar dirbant Mechanikų firmoj galima buti AFK ofise? [TAIP/NE] Ne
  3. Ar Darbinė mašina kuri yra pastatyta M.Turguj galima tempti? [TAIP/NE] Taip
  4. Ar nedarbo metu galima daryti DM su darbinė apranga? [TAIP/NE] Ne
  5. Jei žmogus pradeda į jus šaudyti , ar galite atsišaudyt iškarto? [TAIP/NE] Taip, jei turi įrodymus

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2017-11-12 at 18:35, Darek_Ogo rašė:

d0b8ca8b18034c807c975d9618415fc3497.png

Sveiki visi, kaip matot iš temos pavadinimo čia vyks nuolatinė atranka į Mechanikų firma , bet galėsime per mėnesi priimti maximum 15 žmonių , tad anketa bus sunki ir priimsime tik tuos kurie IŠSAMIAI atsakinės į klausimus ir kurie stengėsi.

vluQOG7.png

Žmonės kurie jau yra priimti iš šios atrankos [nuo 2017-11-12 iki 2017-12-12]

Rodyti paslėptą turinį
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  

Taisyklės bei atrankos reikalvimai:

Nebuti NDS saraše
Turėti 350k darbo sutarčiai
Turėti Ts programa ir mokėt ja naudotis
Žinoti darbo informacija
Turėti 9kXP (9000)

Jeigu nepatekote pildyti galite po 2 dienų 
Paskelbus anketa paspausti Redaguoti 
> rodyti kas redagavo [to nepadarius per 10min busite iškarto atmesti]

Jeigu patekote į Mechanikų firma įsidarbinti galit per ateinančias 48h , jei nespesite įsidarbint reikės pildyti iš naujo.

Papildomuose klausimuose teisinga atsakyma pažymėti Orandžinė spalva.

vluQOG7.png

Anketa:

1. Jūsų slapyvardis serveryje beikiek jums metu : Tik_Deimonas

2. Jūsų TAB lentelė [Paspausti TAB bei du kartus ant savo nicko kad butu lentelė su jūsų info] :

4. Kodėl norite butent į Mechanikų firma? :Noriu tvarkyti miestelius.

5. Koks jūsų aktyvumas per diena? :darbo dienomis 2-5 val, savaitgaliais nuo 5-8 val.

6. Ką manote apie Dabartinė Mechanikų valdžia [išsamiai] :Saziniga, aktyvi, daro daug veiklu.

7. Kuom Mechanikai užsieminėja serveryje? :Tvarko miestelius, pila degalus, tvarko masinas, nutempineja masinas.

8. Kiek galima būti AFK bazėj ir už jos ribu? :bazeja 1h ne bazeja 15 min.

9. Kaip užvesti Mechanikų darbini Transporta? :Y>2 masinos variklis, reikai buti yjungus greituosius mygtukus.

10. Ko truksta Mechanikų firmai šiuo metu? :nauju veidu kurie butu dar aktyvesni.

11. Koks buvo jūsų paskutinis dirbtas darbas su pakvietimu? Kodėl jį palikote? :nedirbau darbe su pakvietimu.

12. Jūsų charakterio bruožai [Teigiami ir neigiami] :aktyvus, sazinigas, linksmas.

13. Su kokiu tikslu ateinate į Mechanikų firma? :noriu tvarkyti miestelius, padeti zmonems, pilti degalus, taisyti masinas.

Savokos

1. TowTruck -Mechaniku darbinis transportas.
  2. num6 -Prikabina transporto priemone.
  3. num2 -Pakelia aukstyn kably.
  4. /tvarkyti -Nera tokios komandos.
  5. /piltikuro -Nera tokio komandos.
  6. /variklis -Nera tokios komandos.
  7. num7 -Nieko nedaro.

Situacijos 

1. Matote kad žmogus kviečia Mechanikus , parašote į darbo racija "/r aš" ir važiuojate pas jį. Privažiave matot kad jau kitas Mechanikas jį aptranauja , kokie jūsų tolimesni veiksmai?:Manau jeigu kitas mechanikas priimtu mano iskvietima as nepykciau. 
  2. Važiojate per miesteli ir matote pastatyta ant žolės tr.priemonė , netoli jos stovi žmogus, Jus ja prikabinat ir tas žmogus pradeda į jus šaudyt , jus išlipat ir pradedat atsišaudyt , ar čia viskas yra gerai ar blogai? Kodėl?:visu pirma as dirbu savo darba,kadangi masina pastatyta piejove as ja galiu vilkti, jei mane saudytu as atgal atsisaudyciau.

vluQOG7.png

sa-mp-001 - Nuoroda.lnk

sa-mp-002 - Nuoroda.lnk

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pateke : 

1. @Thomas_Marlboro

Nepateke : 

1. @Airis_delfin - Sveikas Airi , tikrai nenorėjau tavęs atmesti nes žinau kad labai nori dirbti Mechanikų firmoj , bet deja pridarei klaidų truputuką , o kaip čia yra nuolatinė atranka ir galime priimti tik 15 žmonių per menesi tai noriu išrinkti tuos kurie padarys min. 1 klaidą. Jeigu tavęs domins kokias klaidas pridarei susisiek su manimi per Ą.Ž ir pasakysiu.
  2. @erelism - Sveikas , tavo V_P forume neatitinka serverio V_p. Tad sėkmės bandant kita karta.
  3. @Val_Gis - Sveikas Valgi , dėja turiu ir tave atmesti , nes pridarei daugiau negu 1 klaidą. Jeigu tave domins kokiu klaidų padarei ir norėtum pasitaisyt tai susisiek su manimi Ą.Ž ir plačiau paaiškinsiu. Bei neparedagavai anketos 10 min po jos paskelbimo.
  4. @Aurimas_Dubstep - Sveikas Aurimai , padarei daugiau negu 1-na klaidą. Jeigu tave domins kokias padarei klaidas susisiek su manimi Ą.Ž ir paaiškinsiu plačiau.
  5. @Aurimas_Andrijauskas - Neredaguota anketa 10 min po jos paskelbimo.
  6. @Tik_Deimonas - Anketa neatsakyta , tušti atsakymai. bei cituota o reikia paskelbti kaip atsakyma temoje.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis serveryje beikiek jums metu : Mister_Nojuslltu 12

2. Jūsų TAB lentelė [Paspausti TAB bei du kartus ant savo nicko kad butu lentelė su jūsų info] https://imgur.com/a/rT5Dw

3. Jūsų Darbo Patirties lentelė https://imgur.com/a/d5Rio

4. Kodėl norite butent į Mechanikų firma? : Nepatinka kai žmonės palikinėja savo mašinas vidurį kelio. Ir noriu pravalyt miestelius

5. Koks jūsų aktyvumas per diena? : Nuo 3 iki 6h

6. Ką manote apie Dabartinė Mechanikų valdžia [išsamiai] : Greitai dirba, juos iškvieti jie iškarto privažiuoja ir sąžiningi

7. Kuom Mechanikai užsieminėja serveryje? : Valo miestus nuo netvarkingai pastatytu mašinų. Žmonėm sutaiso mašinas, pripila degalų

8. Kiek galima būti AFK bazėj ir už jos ribu? : Bazejė iki 1valandos, o už ribų 15minučių 

9. Kaip užvesti Mechanikų darbini Transporta? : Y>Greitieji mygtukai > Variklis 

10. Ko truksta Mechanikų firmai šiuo metu? : Nauju žmonių kurie žaistu dažnai

11. Koks buvo jūsų paskutinis dirbtas darbas su pakvietimu? Kodėl jį palikote? : Niekada nedirbau darbo su pakvietimu

12. Jūsų charakterio bruožai [Teigiami ir neigiami] : Esu dosnus, klausau adminu,direktoriu,pavaduotuoju, 

13. Su kokiu tikslu ateinate į Mechanikų firma? : Pravalyti miestelius

Savokos

1. TowTruck - Darbinė mašina
  2. num6 - Prikabina tr. priemone 
  3. num2 - Pakelia kablį
  4. /tvarkyti - Tokios komandos nėra
  5. /piltikuro - Tokios komandos nėra
  6. /variklis - Nėra tokios komandos
  7. num7 - Nieko nedaro

Situacijos 

1. Matote kad žmogus kviečia Mechanikus , parašote į darbo racija "/r aš" ir važiuojate pas jį. Privažiave matot kad jau kitas Mechanikas jį aptranauja , kokie jūsų tolimesni veiksmai?: Nepykčiau tiesiog pasakyčiau kad neimtu kita karta
  2. Važiojate per miesteli ir matote pastatyta ant žolės tr.priemonė , netoli jos stovi žmogus, Jus ja prikabinat ir tas žmogus pradeda į jus šaudyt , jus išlipat ir pradedat atsišaudyt , ar čia viskas yra gerai ar blogai? Kodėl?: Viskas yra gerai, nes jis pasistatė mašina ant žolės(kas yra negalima). O atsišaudyt galima del saviginos

vluQOG7.png

Redaguota nario Nojuslltu

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis serveryje beikiek jums metu :12 Domino_Ghost

2. Jūsų TAB lentelė [Paspausti TAB bei du kartus ant savo nicko kad butu lentelė su jūsų info] :https://imgur.com/a/caoW5

3. Jūsų Darbo Patirties lentelė :https://imgur.com/a/EJ7Sf

4. Kodėl norite butent į Mechanikų firma? :Nes ji man atrodo idomiausia is visu kitu

5. Koks jūsų aktyvumas per diena? :Dazniause zaidziu apie 4-5 val per diena

6. Ką manote apie Dabartinė Mechanikų valdžia [išsamiai] :Kad jie labai gerai dirba kai iskvieti is kart atvaziuoje

7. Kuom Mechanikai užsieminėja serveryje? :Taiso masinas ir uzpilineja degalus ir tiesiog padeda zmonem

8. Kiek galima būti AFK bazėj ir už jos ribu? :Bazei iki valandos o uz ribu 15 min

9. Kaip užvesti Mechanikų darbini Transporta? :Reikia spaust y tada greituosius mygtukus ir tada uzvesti varikli

10. Ko truksta Mechanikų firmai šiuo metu? :Daugiau aktiviu zaideju

11. Koks buvo jūsų paskutinis dirbtas darbas su pakvietimu? Kodėl jį palikote? :As dar nesu dirbes darba su pakvietimu

12. Jūsų charakterio bruožai [Teigiami ir neigiami] :Kad darau ka reikia ir klausau kitu

13. Su kokiu tikslu ateinate į Mechanikų firma? :Nes noriu pabandyti kazka naujo

Savokos

1. TowTruck -Darbine masina
  2. num6 -Prikabina tr.priemone
  3. num2 -Pakelia kabli
  4. /tvarkyti -Tokios nera komandos
  5. /piltikuro -Tokios nera komandos
  6. /variklis -Tokios komandos nera
  7. num7 -tokio komandos nera

Situacijos 

1. Matote kad žmogus kviečia Mechanikus , parašote į darbo racija "/r aš" ir važiuojate pas jį. Privažiave matot kad jau kitas Mechanikas jį aptranauja , kokie jūsų tolimesni veiksmai?:As ta iskvetima palikciau tam zmogui 
  2. Važiojate per miesteli ir matote pastatyta ant žolės tr.priemonė , netoli jos stovi žmogus, Jus ja prikabinat ir tas žmogus pradeda į jus šaudyt , jus išlipat ir pradedat atsišaudyt , ar čia viskas yra gerai ar blogai? Kodėl?:As masina galiu nutempti nes ji stovi ant zoles bet jeigu tas zmogus saudys as ir saudysiu
Redaguota nario ghostdomas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis serveryje beikiek jums metu : Despacito_Depozito man yra 13 metų. :) 

2. Jūsų TAB lentelė [Paspausti TAB bei du kartus ant savo nicko kad butu lentelė su jūsų info] https://imgur.com/a/CaXig

3. Jūsų Darbo Patirties lentelė :https://imgur.com/a/K0dic

4. Kodėl norite butent į Mechanikų firma? : Aš noriu todėl, kad noriu naujų įspūdžių, noriu tvarkyti miestelius ir padedi žaidėjams su taisymu, benzino įpylimu. 

5. Koks jūsų aktyvumas per diena? : Mano aktyvumas apie 1-2 h.

6. Ką manote apie Dabartinė Mechanikų valdžia [išsamiai] : Aš manau, kad ją valdo geras direktorius, bei pavaduotojai. Jie vykdo tikrai geras veiklas. Dabartiniai mechanikai tikrai reaguoja į žaidėjų pakvietimus. 

7. Kuom Mechanikai užsieminėja serveryje? : Jie tvarko miestelius nuo netaisyklingai pastatytų automobilių, padeda žaidėjams sutvarkyti mašiną...

8. Kiek galima būti AFK bazėj ir už jos ribu? : Bazėje apie 1h, o lauke 15 min.

9. Kaip užvesti Mechanikų darbini Transporta? Y -2=Mašinos variklis ir reikia įjungti greituosius mygtukus.

10. Ko truksta Mechanikų firmai šiuo metu? : Manau daugiau mechanikų, nes kartais labai daug mechanikų labai trūksta (aš taip manau)

11. Koks buvo jūsų paskutinis dirbtas darbas su pakvietimu? Kodėl jį palikote? :- Buvo apsauga. Aš jį noriu palikti, nes aš noriu turėti daugiau patirties ir daugiau išmokti (žaidime) iš mechanikų. Aš seniai norėjau patekti.

12. Jūsų charakterio bruožai [Teigiami ir neigiami] : Teigiami: Jeigu žmogus su manimi draugiškai elgiasi tai ir aš su juo, o jeigu jis blogai tai ir aš jam taip pat ;) 
Neigiami: Aš kartais labai supykstu jeigu man padaro bloga, pvz, susprogdina mašina ir pnšj.. dar esu kartais pavydus :D, bet taip tai esu visai normalus.

13. Su kokiu tikslu ateinate į Mechanikų firma? : Noriu susidraugaut su žaidėjais, rasti naujų draugų, prižiūrėti miestelius :) 

Savokos

1. TowTruck - Mechanikų darbinė transporto priemonė
  2. num6 - Pakabina žaidėjo automobilį.
  3. num2 - Pakelia kablį aukštyn
  4. /tvarkyti - Komandos tokios nėra 
  5. /piltikuro - Komandos tokios nėra 
  6. /variklis - Komandos tokios nėra 
  7. num7 - Šita komanda nedirba (nėra) 

Situacijos 

1. Matote kad žmogus kviečia Mechanikus , parašote į darbo racija "/r aš" ir važiuojate pas jį. Privažiave matot kad jau kitas Mechanikas jį aptranauja , kokie jūsų tolimesni veiksmai?: Aš iš pirmo parašau, kad tai buvo mano žmogus, jeigu jis atsiprašo aš nieko nedarau, o taip tai aš draugiškas viskam atleidžiu.
  2. Važiojate per miesteli ir matote pastatyta ant žolės tr.priemonė , netoli jos stovi žmogus, Jus ja prikabinat ir tas žmogus pradeda į jus šaudyt , jus išlipat ir pradedat atsišaudyt , ar čia viskas yra gerai ar blogai? Kodėl?: Manau, kad taip nes čia mano darbas nutempti blogai pastatytas mašinas ;), o poto jeigu daug šaudytu aš atsišaudyčiau :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis serveryje beikiek jums metu : Mano nickas yra Sultan_Pixelis ir man yra 14 metų.

2. Jūsų TAB lentelė [Paspausti TAB bei du kartus ant savo nicko kad butu lentelė su jūsų info] https://imgur.com/a/EXTUZ

3. Jūsų Darbo Patirties lentelė https://imgur.com/a/APfI4

4. Kodėl norite butent į Mechanikų firma? : Na nesu dirbęs šioje firmoje, noriu išbandyti save, noriu susipažinti su valdžia, pabendrauti su darbuotojais ir noriu pasikelti darbo patirti.

5. Koks jūsų aktyvumas per diena? : Hmm apie 3-5 valandas.

6. Ką manote apie Dabartinė Mechanikų valdžia [išsamiai] : Na manau, kad Derek_Ogo yra tikrai geras direktorius, nes jis labai ilgai jau yra mechaniku direktorius ir jo niekas nenušalina ir kiek teko bendrauti su juo per admin chata tai man jis pasirodė draugiškas, linksmas, plius daro daug veiklų kas man labai patinka. Acme_Mazulels nieko nemanau, nes nesu bendravęs ir nežinau ar jis geras ar ne, o su Kiaule_Papis esu truputi bendravęs ir ką acimenu tik, kad jis yra bendraujantis ir linksmas.

7. Kuom Mechanikai užsieminėja serveryje? : Prižiūri miestelius, kad mašinos nebūtu pastatytos bet kur. Pildo serverio žaidėjams kuro, ir taiso mašinas.

8. Kiek galima būti AFK bazėj ir už jos ribu? : Ne ilgiau, kaip 15 min.

9. Kaip užvesti Mechanikų darbini Transporta? : Per greituosius mygtukus. 

10. Ko truksta Mechanikų firmai šiuo metu? : Na pakolkas nežinau.

11. Koks buvo jūsų paskutinis dirbtas darbas su pakvietimu? Kodėl jį palikote? : Tune, išėjau, nes žinojau, kad būsiu neaktyvus 1 mėn ir tiesiog nenorėjau rašyti neaktyvumą tai parašiau palikimą ir viskas.

12. Jūsų charakterio bruožai [Teigiami ir neigiami] : Teigiami: esu draugiškas, linksmas, bendraujantis, iškalbus, daug kalbantis, padedu jei reikia, kantrus. Neigiami kartais nusikeikiu ir kartais nepatyliu kai reikia.

13. Su kokiu tikslu ateinate į Mechanikų firma? : Pasikelti darbo patirti, susidraugauti su valdžia ir bendradarbiais, praleisti gerai, linksmai, įdomiai laiką.

Savokos

1. TowTruck - Darbine mechaniku mašina.
  2. num6 - Greitasis mygtukas kuris prikabina mašina prie kablio.
  3. num2 - Greitasis mygtukas skirtas pakelti kabli.
  4. /tvarkyti - Nėra tokios komandos mechaniku darbe.
  5. /piltikuro - Nėra tokios komandos mechaniku darbe.
  6. /variklis - Nėra tokios komandos mechaniku darbe.
  7. num7 - Nėra tokios komandos su mygtuku Num7.

Situacijos 

1. Matote kad žmogus kviečia Mechanikus , parašote į darbo racija "/r aš" ir važiuojate pas jį. Privažiave matot kad jau kitas Mechanikas jį aptranauja , kokie jūsų tolimesni veiksmai?: Parašyčiau, kad pasakysiu direktoriui, pasidarau įrodymus ir parodau direktoriui arba pavaduotojams.
  2. Važiojate per miesteli ir matote pastatyta ant žolės tr.priemonė , netoli jos stovi žmogus, Jus ja prikabinat ir tas žmogus pradeda į jus šaudyt , jus išlipat ir pradedat atsišaudyt , ar čia viskas yra gerai ar blogai? Kodėl?: Na tas žmogus kuris šaudo geriau būtu parašes, kad čia jo ir tada mechanikas būtu atidavęs mašina, o aš ką daryčiau, tai pasidaryčiau įrodymus, kad šaudo ir acišaudyčiau.
Redaguota nario Sultan_Pixelis

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pateke : 

@Sultan_Pixelis

Nepateke : @Nojuslltu Forume slapyvardis neaktitinka žaidimo.

@ghostdomas Forume slapyvardis neaktitinka žaidimo.

@Despacito_Depozito neredaguota anketa 10 min po jos paskelbimo.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis serveryje beikiek jums metu : Despacito_Depozito man yra 13 metų. :) 

2. Jūsų TAB lentelė [Paspausti TAB bei du kartus ant savo nicko kad butu lentelė su jūsų info] https://imgur.com/a/CaXig

3. Jūsų Darbo Patirties lentelė :https://imgur.com/a/K0dic

4. Kodėl norite butent į Mechanikų firma? : Aš noriu todėl, kad noriu naujų įspūdžių, noriu tvarkyti miestelius ir padedi žaidėjams su taisymu, benzino įpylimu. 

5. Koks jūsų aktyvumas per diena? : Mano aktyvumas apie 1-2 h.

6. Ką manote apie Dabartinė Mechanikų valdžia [išsamiai] : Aš manau, kad ją valdo geras direktorius, bei pavaduotojai. Jie vykdo tikrai geras veiklas. Dabartiniai mechanikai tikrai reaguoja į žaidėjų pakvietimus. 

7. Kuom Mechanikai užsieminėja serveryje? : Jie tvarko miestelius nuo netaisyklingai pastatytų automobilių, padeda žaidėjams sutvarkyti mašiną...

8. Kiek galima būti AFK bazėj ir už jos ribu? : Bazėje apie 1h, o lauke 15 min.

9. Kaip užvesti Mechanikų darbini Transporta? Y -2=Mašinos variklis ir reikia įjungti greituosius mygtukus.

10. Ko truksta Mechanikų firmai šiuo metu? : Manau daugiau mechanikų, nes kartais labai daug mechanikų labai trūksta (aš taip manau)

11. Koks buvo jūsų paskutinis dirbtas darbas su pakvietimu? Kodėl jį palikote? :- Buvo apsauga. Aš jį noriu palikti, nes aš noriu turėti daugiau patirties ir daugiau išmokti (žaidime) iš mechanikų. Aš seniai norėjau patekti.

12. Jūsų charakterio bruožai [Teigiami ir neigiami] : Teigiami: Jeigu žmogus su manimi draugiškai elgiasi tai ir aš su juo, o jeigu jis blogai tai ir aš jam taip pat ;) 
Neigiami: Aš kartais labai supykstu jeigu man padaro bloga, pvz, susprogdina mašina ir pnšj.. dar esu kartais pavydus :D, bet taip tai esu visai normalus.

13. Su kokiu tikslu ateinate į Mechanikų firma? : Noriu susidraugaut su žaidėjais, rasti naujų draugų, prižiūrėti miestelius :) 

Savokos

1. TowTruck - Mechanikų darbinė transporto priemonė
  2. num6 - Pakabina žaidėjo automobilį.
  3. num2 - Pakelia kablį aukštyn
  4. /tvarkyti - Komandos tokios nėra 
  5. /piltikuro - Komandos tokios nėra 
  6. /variklis - Komandos tokios nėra 
  7. num7 - Šita komanda nedirba (nėra) 

Situacijos 

1. Matote kad žmogus kviečia Mechanikus , parašote į darbo racija "/r aš" ir važiuojate pas jį. Privažiave matot kad jau kitas Mechanikas jį aptranauja , kokie jūsų tolimesni veiksmai?: Aš iš pirmo parašau, kad tai buvo mano žmogus, jeigu jis atsiprašo aš nieko nedarau, o taip tai aš draugiškas viskam atleidžiu.
  2. Važiojate per miesteli ir matote pastatyta ant žolės tr.priemonė , netoli jos stovi žmogus, Jus ja prikabinat ir tas žmogus pradeda į jus šaudyt , jus išlipat ir pradedat atsišaudyt , ar čia viskas yra gerai ar blogai? Kodėl?: Manau, kad taip nes čia mano darbas nutempti blogai pastatytas mašinas ;), o poto jeigu daug šaudytu aš atsišaudyčiau :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa:

1. Jūsų slapyvardis serveryje beikiek jums metu : Emis_Wolf ir man yra 13 metų.

2. Jūsų TAB lentelė [Paspausti TAB bei du kartus ant savo nicko kad butu lentelė su jūsų info] https://imgur.com/a/Wsp7K

3. Jūsų Darbo Patirties lentelė https://imgur.com/a/DZOot

4. Kodėl norite butent į Mechanikų firma? : Man dar neteko dirbti mechanikų firmoje ir nežinau koks jausmas yra joje būti, bet noriu pažiūrėti ką aš galiu padaryti dirbdamas mechanikų firmoje.

5. Koks jūsų aktyvumas per diena? : Maždaug 3 - 5 valandos. Aišku būna ir išimčių.

6. Ką manote apie Dabartinė Mechanikų valdžia [išsamiai] : Man dar neteko su valdžia susidurti ir juos geriau pažinti ar pabendrauti, bet esu girdėjęs iš vieno kito mechaniko apie valdžia, kad jinai nėra bloga ir visai gerai atlieka savo pareigas mechanikų firmoje.

7. Kuom Mechanikai užsieminėja serveryje? : Prižiūri miestelius nuo betkur pastatytų automobilių, taiso mašinas ir pripildo kurą.

8. Kiek galima būti AFK bazėj ir už jos ribu? : Bazėj - mažiau negu 1 valanda. Už bažės ribų - ne daugiau kaip 15 minučių.

9. Kaip užvesti Mechanikų darbini Transporta? : Paspaudus greituosius mygtukus.

10. Ko truksta Mechanikų firmai šiuo metu? : Kadangi dar neteko dirbti mechanikų firmoje, tai nežinau ko ir trūksta. Jeigu įstočiau pasistenkčiau kuo daugiau padėti firmai gyvuoti.

11. Koks buvo jūsų paskutinis dirbtas darbas su pakvietimu? Kodėl jį palikote? : Dar neteko jokio darbo dirbti.

12. Jūsų charakterio bruožai [Teigiami ir neigiami] : Teigiami: suprantu sarkazmą, mėgstu pajuokauti, esu draugiškas, mėgstu bendrauti su kitais žmonėmis. Neigiami: Esu gan pavydus, kartais mėgstu nusikeikti.

13. Su kokiu tikslu ateinate į Mechanikų firma? : Norėčiau išbandyti darbą jūsų firmoje ir siekti kuo geresnių rezultatų.

Savokos

1. TowTruck - Mechanikų firmos transporto priemonė.
  2. num6 - Greitasis klavišas su kuriuo paspaudus prikabini mašina su kabliu.
  3. num2 - Greitasis klavišas su kuriuo paspaudus pakeli kabli.
  4. /tvarkyti - Nėra tokios komandos mechanikų firmoje.
  5. /piltikuro - Nėra tokios komandos mechanikų firmoje.
  6. /variklis - Nėra tokios komandos mechanikų firmoje.
  7. num7 - Nėra tokio greitojo mygtuko ir komandos mechanikų firmoje.

Situacijos 

1. Matote kad žmogus kviečia Mechanikus , parašote į darbo racija "/r aš" ir važiuojate pas jį. Privažiave matot kad jau kitas Mechanikas jį aptranauja , kokie jūsų tolimesni veiksmai?: Pirma karta atleisčiau, bet antrą kartą padaryčiau nuotrauką ir praneščiau valdžiai.
  2. Važiojate per miesteli ir matote pastatyta ant žolės tr.priemonė , netoli jos stovi žmogus, Jus ja prikabinat ir tas žmogus pradeda į jus šaudyt , jus išlipat ir pradedat atsišaudyt , ar čia viskas yra gerai ar blogai? Kodėl?: Tas žmogus galėjo tiesiog pranešti man, kad tai jo transportas ir būčiau palikęs, bet jeigu pradėjo šaudyti, tai atsišaudyčiau padaręs nuotrauką.
Redaguota nario Emis_Wolf

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis serveryje beikiek jums metu : Storas_Diedas, 18

2. Jūsų TAB lentelė [Paspausti TAB bei du kartus ant savo nicko kad butu lentelė su jūsų info] 9c67b07274dd915053f600a721dfa555228.png

3. Jūsų Darbo Patirties lentelė 37d195256392d20196f71cab8abc0505886.png

4. Kodėl norite butent į Mechanikų firma? : Pildau čia, nes esu dar naujokas ir neturiu didelio pasirinkimo. Be to, nesu niekur dirbęs, taip kad pirmas šūvis aklas. Bet manau nenusivilsiu, kadangi panagrinėjau visas darbo temas ir man regis čia dirbti bus tikrai įdomu.

5. Koks jūsų aktyvumas per diena? : ~2h.

6. Ką manote apie Dabartinė Mechanikų valdžia [išsamiai] : Manau valdžia atsakingai žiūrinti į savo pareigas, kadangi yra daroma viskas, kad darbuotojams būtų gera čia dirbti. Direktorius kruopštus, kadangi praėjusiose analizėse dėmesys buvo atkreiptas į kiekvieną pildžiusyjį. Taip pat labai malonus, sprendžiant iš to, kaip serveryje bendrauja su žaidėjais. Apie pavaduotojus nuomonės neturiu.

7. Kuom Mechanikai užsieminėja serveryje? : Reaguoja į iškvietimus, pila degalus, taiso mašinas. Nutempinėja netvarkingai paliktas transporto priemones į KMA.

8. Kiek galima būti AFK bazėj ir už jos ribu? : Bazėje 1h, ne bazėje 15min.

9. Kaip užvesti Mechanikų darbini Transporta? : Y > Greitieji mygtukai > Variklis

10. Ko truksta Mechanikų firmai šiuo metu? : Manęs.

11. Koks buvo jūsų paskutinis dirbtas darbas su pakvietimu? Kodėl jį palikote? : Joks.

12. Jūsų charakterio bruožai [Teigiami ir neigiami] : Teigiami: atsakingas, draugiškas, malonus, kruopštus. Neigiami: impulsyvus.

13. Su kokiu tikslu ateinate į Mechanikų firma? : Užsitarnauti gero darbuotojo vardą.

Savokos

1. TowTruck - mechanikų darbinis transportas.
  2. num6 - pakabina tr. priemonę ant kablio.
  3. num2 - pakelia kablį.
  4. /tvarkyti - nėra.
  5. /piltikuro - nėra.
  6. /variklis - nėra.
  7. num7 - nėra.

Situacijos 

1. Matote kad žmogus kviečia Mechanikus , parašote į darbo racija "/r aš" ir važiuojate pas jį. Privažiave matot kad jau kitas Mechanikas jį aptranauja , kokie jūsų tolimesni veiksmai?: Važiuoju toliau dirbti. Nesu konfliktiškas žmogus, ir tokios situacijos manęs nejaudina.
  2. Važiojate per miesteli ir matote pastatyta ant žolės tr.priemonė , netoli jos stovi žmogus, Jus ja prikabinat ir tas žmogus pradeda į jus šaudyt , jus išlipat ir pradedat atsišaudyt , ar čia viskas yra gerai ar blogai? Kodėl?: Viskas čia gerai.
Redaguota nario Storas_Diedas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis serveryje beikiek jums metu : Mister_Nojuslltu 12

2. Jūsų TAB lentelė [Paspausti TAB bei du kartus ant savo nicko kad butu lentelė su jūsų info] https://imgur.com/a/rT5Dw

3. Jūsų Darbo Patirties lentelė https://imgur.com/a/d5Rio

4. Kodėl norite butent į Mechanikų firma? : Nepatinka kai žmonės palikinėja savo mašinas vidurį kelio. Ir noriu pravalyt miestelius

5. Koks jūsų aktyvumas per diena? : Nuo 3 iki 6h

6. Ką manote apie Dabartinė Mechanikų valdžia [išsamiai] : Greitai dirba, juos iškvieti jie iškarto privažiuoja ir sąžiningi

7. Kuom Mechanikai užsieminėja serveryje? : Valo miestus nuo netvarkingai pastatytu mašinų. Žmonėm sutaiso mašinas, pripila degalų

8. Kiek galima būti AFK bazėj ir už jos ribu? : Bazejė iki 1valandos, o už ribų 15minučių 

9. Kaip užvesti Mechanikų darbini Transporta? : Y>Greitieji mygtukai > Variklis 

10. Ko truksta Mechanikų firmai šiuo metu? : Nauju žmonių kurie žaistu dažnai

11. Koks buvo jūsų paskutinis dirbtas darbas su pakvietimu? Kodėl jį palikote? : Niekada nedirbau darbo su pakvietimu

12. Jūsų charakterio bruožai [Teigiami ir neigiami] : Esu dosnus, klausau adminu,direktoriu,pavaduotuoju, 

13. Su kokiu tikslu ateinate į Mechanikų firma? : Pravalyti miestelius

Savokos

1. TowTruck - Darbinė mašina
  2. num6 - Prikabina tr. priemone 
  3. num2 - Pakelia kablį
  4. /tvarkyti - Tokios komandos nėra
  5. /piltikuro - Tokios komandos nėra
  6. /variklis - Nėra tokios komandos
  7. num7 - Nieko nedaro

Situacijos 

1. Matote kad žmogus kviečia Mechanikus , parašote į darbo racija "/r aš" ir važiuojate pas jį. Privažiave matot kad jau kitas Mechanikas jį aptranauja , kokie jūsų tolimesni veiksmai?: Nepykčiau tiesiog pasakyčiau kad neimtu kita karta
  2. Važiojate per miesteli ir matote pastatyta ant žolės tr.priemonė , netoli jos stovi žmogus, Jus ja prikabinat ir tas žmogus pradeda į jus šaudyt , jus išlipat ir pradedat atsišaudyt , ar čia viskas yra gerai ar blogai? Kodėl?: Viskas yra gerai, nes jis pasistatė mašina ant žolės(kas yra negalima). O atsišaudyt galima del saviginos
Redaguota nario Mister_Nojuslltu

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis serveryje beikiek jums metu :12 Domino_Ghost

2. Jūsų TAB lentelė [Paspausti TAB bei du kartus ant savo nicko kad butu lentelė su jūsų info] :https://imgur.com/a/caoW5

3. Jūsų Darbo Patirties lentelė :https://imgur.com/a/EJ7Sf

4. Kodėl norite butent į Mechanikų firma? :Nes ji man atrodo idomiausia is visu kitu

5. Koks jūsų aktyvumas per diena? :Dazniause zaidziu apie 4-5 val per diena

6. Ką manote apie Dabartinė Mechanikų valdžia [išsamiai] :Kad jie labai gerai dirba kai iskvieti is kart atvaziuoje

7. Kuom Mechanikai užsieminėja serveryje? :Taiso masinas ir uzpilineja degalus ir tiesiog padeda zmonem

8. Kiek galima būti AFK bazėj ir už jos ribu? :Bazei iki valandos o uz ribu 15 min

9. Kaip užvesti Mechanikų darbini Transporta? :Reikia spaust y tada greituosius mygtukus ir tada uzvesti varikli

10. Ko truksta Mechanikų firmai šiuo metu? :Daugiau aktiviu zaideju

11. Koks buvo jūsų paskutinis dirbtas darbas su pakvietimu? Kodėl jį palikote? :As dar nesu dirbes darba su pakvietimu

12. Jūsų charakterio bruožai [Teigiami ir neigiami] :Kad darau ka reikia ir klausau kitu

13. Su kokiu tikslu ateinate į Mechanikų firma? :Nes noriu pabandyti kazka naujo

Savokos

1. TowTruck -Darbine masina
  2. num6 -Prikabina tr.priemone
  3. num2 -Pakelia kabli
  4. /tvarkyti -Tokios nera komandos
  5. /piltikuro -Tokios nera komandos
  6. /variklis -Tokios komandos nera
  7. num7 -tokio komandos nera

Situacijos 

1. Matote kad žmogus kviečia Mechanikus , parašote į darbo racija "/r aš" ir važiuojate pas jį. Privažiave matot kad jau kitas Mechanikas jį aptranauja , kokie jūsų tolimesni veiksmai?:As ta iskvetima palikciau tam zmogui 
  2. Važiojate per miesteli ir matote pastatyta ant žolės tr.priemonė , netoli jos stovi žmogus, Jus ja prikabinat ir tas žmogus pradeda į jus šaudyt , jus išlipat ir pradedat atsišaudyt , ar čia viskas yra gerai ar blogai? Kodėl?:As masina galiu nutempti nes ji stovi ant zoles bet jeigu tas zmogus saudys as ir saudysiu

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa:

1. Jūsų slapyvardis serveryje beikiek jums metu :Dovis_Gym 14

2. Jūsų TAB lentelė [Paspausti TAB bei du kartus ant savo nicko kad butu lentelė su jūsų info] :https://imgur.com/a/Gi0bW

3. Jūsų Darbo Patirties lentelė :https://imgur.com/a/3XgGT

4. Kodėl norite butent į Mechanikų firma? :Nes dirbau pas Zenia_Bond ir Eimantas_Jokubaitis. Visai patiko, todėl noriu sugrįžti ir prižiūrėti tvarką miesteliuose, taipogi norėčiau susipažinti su naujais žmonėmis.

5. Koks jūsų aktyvumas per diena? :4-6val, bet šiandien mažas, nes turėjau mokytis rusų visą diena :D 

6. Ką manote apie Dabartinė Mechanikų valdžia [išsamiai] :Pas nė vieną nesu dirbęs, bet girdėjas, kad tikrai mldc esat ir su firma susitvarkot.

7. Kuom Mechanikai užsieminėja serveryje? :Užtikrinti tvarką serveryje, bei padėti užtikrinti, kad žadėjai gaus norimas mechanikų paslaugas serveryje.

8. Kiek galima būti AFK bazėj ir už jos ribu? :Bazėjė-1h už jos ribų-15min

9. Kaip užvesti Mechanikų darbini Transporta? :Y>>>Greitieji klavišai>>>užvesti variklį.

10. Ko truksta Mechanikų firmai šiuo metu? :Darbuotojų.

11. Koks buvo jūsų paskutinis dirbtas darbas su pakvietimu? Kodėl jį palikote? :Medikai, palikau nes nežaidžiau ilgai, o prisijungęs dirbau mediku, todėl nusprendžiau išeiti.

12. Jūsų charakterio bruožai [Teigiami ir neigiami] :Teigiami: esu draugiškas, mėgstu gerai praleisti laiką su gera chebra, mėgstu sėdėt prie kompiuterio. Neigiami: esu silpnų nervų, biškį keikiuosi, nemėgstu pagyrūnų.

13. Su kokiu tikslu ateinate į Mechanikų firma? :Noriu pasiekti kažką geresnio, nei didesnį rangą norėčiau pasiekti bent prižiūrėtojo.

Savokos

1. TowTruck -Mechanikų transporto priemonė.
  2. num6 -Prikabina transporto priemonę.
  3. num2 -Pakelia kablį.
  4. /tvarkyti -Tokia komanda neegzistuoja.
  5. /piltikuro -Tokia komanda neegzistuoja.
  6. /variklis -Tokia komanda neegzistuoja.
  7. num7 -Tokia komanda neegzistuoja.

Situacijos 

1. Matote kad žmogus kviečia Mechanikus , parašote į darbo racija "/r aš" ir važiuojate pas jį. Privažiave matot kad jau kitas Mechanikas jį aptranauja , kokie jūsų tolimesni veiksmai?:Pasakyčiau, kad kitą kartą parašytų į raciją, kad jis jau aptarnauja žmogų, nes bereikalo tiek kelio sugaišau ir galėjau priimti jau kitą iškvietimą.
  2. Važiojate per miesteli ir matote pastatyta ant žolės tr.priemonė , netoli jos stovi žmogus, Jus ja prikabinat ir tas žmogus pradeda į jus šaudyt , jus išlipat ir pradedat atsišaudyt , ar čia viskas yra gerai ar blogai? Kodėl?:Mašina stovi palikta betkokioje vietoje todėl aš galiu ja nutempti, o jai mane šaudo aš turiu teisę atsišaudyti, bet atsargai reik pasidaryti ss, kad turėčiau įrodymus jei ką.
Redaguota nario Doviss_Gym

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis serveryje beikiek jums metu :Tik_Deimonas 15 metu.

2. Jūsų TAB lentelė [Paspausti TAB bei du kartus ant savo nicko kad butu lentelė su jūsų info] :https://imgur.com/a/HVDWc

3. Jūsų Darbo Patirties lentelė :https://imgur.com/a/f2AXP

4. Kodėl norite butent į Mechanikų firma? : Noriu tvarkyti miestelius, ir padeti zmonems.

5. Koks jūsų aktyvumas per diena? :darbo dienomis nuo 2-4 val. savaitgaliais nuo 5-7 val.

6. Ką manote apie Dabartinė Mechanikų valdžia [išsamiai] :Manau jie yra labai aktyvus, daro visokiu veiklu.

7. Kuom Mechanikai užsieminėja serveryje? :Tvarko miestelius, nutempineja masinas, pila degalus, taiso masinas.

8. Kiek galima būti AFK bazėj ir už jos ribu? :bazeja 1h, uz bazes ribu 15 min.

9. Kaip užvesti Mechanikų darbini Transporta? :Y>2 pirmiausiai reikia buti yjungus greituosius mygtukus.

10. Ko truksta Mechanikų firmai šiuo metu? :nauju zmoniu.

11. Koks buvo jūsų paskutinis dirbtas darbas su pakvietimu? Kodėl jį palikote? :as nedirbau darbe su pakvietimu.

12. Jūsų charakterio bruožai [Teigiami ir neigiami] : Teigiami aktyvus liknsmas, draugiskas.

13. Su kokiu tikslu ateinate į Mechanikų firma? :Noriu tvarkyti miestelius ir padeti zmonems.

Savokos

1. TowTruck -Mechaniku darbinis transportas.
  2. num6 -Prikabina transporto priemone.
  3. num2 -Pakelia aukstyn kably.
  4. /tvarkyti -nera tokios komandos.
  5. /piltikuro -nera tokios komandos.
  6. /variklis -nera tokios komandos.
  7. num7 -Nieko nedaro.

Situacijos 

1. Matote kad žmogus kviečia Mechanikus , parašote į darbo racija "/r aš" ir važiuojate pas jį. Privažiave matot kad jau kitas Mechanikas jį aptranauja , kokie jūsų tolimesni veiksmai?:Mnau jeigu kitas mechanikas priimtu mano iskvietima as nepykciau, svarbiausiai, kad aptarnautu greitai kliejenta.
  2. Važiojate per miesteli ir matote pastatyta ant žolės tr.priemonė , netoli jos stovi žmogus, Jus ja prikabinat ir tas žmogus pradeda į jus šaudyt , jus išlipat ir pradedat atsišaudyt , ar čia viskas yra gerai ar blogai? Kodėl?:Jeigu zmogus saudo as atgal atsisaudau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2017-11-12 at 18:35, Darek_Ogo rašė:

Anketa:

1. Jūsų slapyvardis serveryje beikiek jums metu :Nike_lol 19

4. Kodėl norite butent į Mechanikų firma? :nes gera valdzia

5. Koks jūsų aktyvumas per diena? :5h-10h

6. Ką manote apie Dabartinė Mechanikų valdžia [išsamiai] :nu buna daug veiksmo gera valdzia geros algos

7. Kuom Mechanikai užsieminėja serveryje? :tayso masinas,pilakura,ir nutempia car

8. Kiek galima būti AFK bazėj ir už jos ribu? :bazej,1h o uz ribu 15min

9. Kaip užvesti Mechanikų darbini Transporta? :galima su skaiciu 2num

10. Ko truksta Mechanikų firmai šiuo metu? :siuo metu nieko

11. Koks buvo jūsų paskutinis dirbtas darbas su pakvietimu? Kodėl jį palikote? :baikeris nes ten labai uzknisa

12. Jūsų charakterio bruožai [Teigiami ir neigiami] :teigiami esu rimtas rieguojantis griestas ir neigiami esu pavidus ir nepatinka isdavikai

13. Su kokiu tikslu ateinate į Mechanikų firma? :noriu padeti tvarkitis su darbu

1. Ar dirbant Mechanikų firmoj galimabuti Gaujoje? [TAIP/NE] NE
  2. Ar dirbant Mechanikų firmoj galima buti AFK ofise? [TAIP/NE]NE
  3. Ar Darbinė mašina kuri yra pastatyta M.Turguj galima tempti? [TAIP/NE]NE
  4. Ar nedarbo metu galima daryti DM su darbinė apranga? [TAIP/NE]NE
  5. Jei žmogus pradeda į jus šaudyti , ar galite atsišaudyt iškarto? [TAIP/NE]TAIP

Savokos

1. TowTruck -mehaniku masina
  2. num6 -prikabina masina
  3. num2 -pakelia kably aukstin
  4. /tvarkyti -nera tokios komandos
  5. /piltikuro -nera tokios komandos
  6. /variklis -nera tokios komandos
  7. num7 -nieko nedaro

Situacijos 

1. Matote kad žmogus kviečia Mechanikus , parašote į darbo racija "/r aš" ir važiuojate pas jį. Privažiave matot kad jau kitas Mechanikas jį aptranauja , kokie jūsų tolimesni veiksmai?:vaziuoju i kita iskvietima
  2. Važiojate per miesteli ir matote pastatyta ant žolės tr.priemonė , netoli jos stovi žmogus, Jus ja prikabinat ir tas žmogus pradeda į jus šaudyt , jus išlipat ir pradedat atsišaudyt , ar čia viskas yra gerai ar blogai? Kodėl?:blogai nes turiu patikrinti masinos savininka ir nutemti i saugoma garaza

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis serveryje beikiek jums metu :Mantas_Bulkute, Man yra 14 metų

2. Jūsų TAB lentelė [Paspausti TAB bei du kartus ant savo nicko kad butu lentelė su jūsų info] https://imgur.com/LEV7edA

3. Jūsų Darbo Patirties lentelė :https://imgur.com/njWpuJU

4. Kodėl norite butent į Mechanikų firma? :Nuo seno norėjau i mechanikų firmą (Tai mano svajonė).

5. Koks jūsų aktyvumas per diena? : Nuo 2 iki 4Valandų.

6. Ką manote apie Dabartinė Mechanikų valdžia [išsamiai] :Manau ji labai gera.

7. Kuom Mechanikai užsieminėja serveryje? :tayso masinas,pilakura,ir nutempia car

8. Kiek galima būti AFK bazėj ir už jos ribu? : Bazėje 1 valandą o už jos ribų 15 min.

9. Kaip užvesti Mechanikų darbini Transporta? : Y>>Greitieji klavišai>>užvesti variklį.

10. Ko truksta Mechanikų firmai šiuo metu? :Man atrodo šiuo metu mechanikų firmai nieko netrūksta man atrodo ji tobula.

11. Koks buvo jūsų paskutinis dirbtas darbas su pakvietimu? Kodėl jį palikote? : Tai bus mano pirmas darbas, dirbau medkirčiu.

12. Jūsų charakterio bruožai [Teigiami ir neigiami] :Teigiami: Linksmas , Rimtas Neigiami: atrodo neturiu jų tiek daug.

13. Su kokiu tikslu ateinate į Mechanikų firma? :  Padėti žmonėms pvz: Užpilti degalų, Sutaisyti mašiną , Ar užstrigus padėti ištraukti mašiną.

1. Ar dirbant Mechanikų firmoj galima buti Gaujoje? [TAIP/NE
  2. Ar dirbant Mechanikų firmoj galima buti AFK ofise? [TAIP/NE
  3. Ar Darbinė mašina kuri yra pastatyta M.Turguj galima tempti? [TAIP/NE]  (Jei mašiną ten ilgai stovi.)
  4. Ar nedarbo metu galima daryti DM su darbinė apranga? [TAIP/NE
  5. Jei žmogus pradeda į jus šaudyti , ar galite atsišaudyt iškarto? [TAIP/NE]  (Išpradžiu reikėtu pasidaryti įrodymus.)

Savokos

1. TowTruck -mehaniku masina
  2. num6 -prikabina masina
  3. num2 -pakelia kablį aukstin
  4. /tvarkyti -nera tokios komandos
  5. /piltikuro -nera tokios komandos
  6. /variklis -nera tokios komandos
  7. num7 -nieko nedaro

Situacijos 

1. Matote kad žmogus kviečia Mechanikus , parašote į darbo racija "/r aš" ir važiuojate pas jį. Privažiave matot kad jau kitas Mechanikas jį aptranauja , kokie jūsų tolimesni veiksmai?: Pasakau valdžiai kad jis vogia klientus. (gresia išmetimas).
  2. Važiojate per miesteli ir matote pastatyta ant žolės tr.priemonė , netoli jos stovi žmogus, Jus ja prikabinat ir tas žmogus pradeda į jus šaudyt , jus išlipat ir pradedat atsišaudyt , ar čia viskas yra gerai ar blogai? Kodėl?: Pasidarau įrodimus kad jis pradėjo šaudyti ir atsišaudes nutempiu mašiną. (įrodimai tam jei sugalvotu rašyt ppk)
Redaguota nario Mantas_Bulka
Radau klaidelių kai kur dideliu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis serveryje beikiek jums metu : Phanthom_Ice, Man yra 15metų.

2. Jūsų TAB lentelė [Paspausti TAB bei du kartus ant savo nicko kad butu lentelė su jūsų info] : TAB lentelė. Spausti čia

3. Jūsų Darbo Patirties lentelė : Darbo patirties lenelė. Spausti čia

4. Kodėl norite butent į Mechanikų firma? : Jūsų nuostabi firmą, pati geriausia neutrali firma.  Noriu padėti kitiems severio žaidėjams.

5. Koks jūsų aktyvumas per diena? : Nuo 2 valandų iki 16 valandų per dieną.

6. Ką manote apie Dabartinė Mechanikų valdžia [išsamiai] : Manau yra tikrai puiki valdžia. Geras direktorius Darek_Ogo taip pat puikis jo pavaduotojas Kiaule_Papis. Neturiu nieko pasakyt apie juos blogo.

7. Kuom Mechanikai užsieminėja serveryje? : Jie padeda serverio žaidėjams (Taiso mašinas, Pildo kurą; benzina ir valo netvarkingai paliktas mašinas)

8. Kiek galima būti AFK bazėj ir už jos ribu? : AFK galima būt bazėj 1valandą, o už bazės rimų tik 15minučių.

9. Kaip užvesti Mechanikų darbini Transporta? : Y>>Grietieji Mygtukai>> Mašinos variklis

10. Ko truksta Mechanikų firmai šiuo metu? : Mano manymu mechanikų firmai trūksta: Gerų darbuotojų. Kurie būtų daugiau prisijungia prie serverio.

11. Koks buvo jūsų paskutinis dirbtas darbas su pakvietimu? Kodėl jį palikote? : Aš dirbau fūristuose, palikau darbą todėl, nes man atsibodo tą rutina (Vežiot krovinius ir grobinėt pastatus) 

12. Jūsų charakterio bruožai [Teigiami ir neigiami] : Manau mano charakterio bruožai yra teigiami.

13. Su kokiu tikslu ateinate į Mechanikų firma? :   Bandysiu siekti didžiausio rang'o , bei gal net kokio prižiūrėtojo.

Savokos

1. TowTruck - Mechanikų transporto priemonė.
  3. num2 -  Pakelia kablį.
  4. /tvarkyti - Tokia komanda neegzistuoja.
  5. /piltikuro -Tokia komanda neegzistuoja.
  6. /variklis -Tokia komanda neegzistuoja.
  7. num7 - Tokia komanda neegzistuoja.

Situacijos 

1. Matote kad žmogus kviečia Mechanikus , parašote į darbo racija "/r aš" ir važiuojate pas jį. Privažiave matot kad jau kitas Mechanikas jį aptranauja , kokie jūsų tolimesni veiksmai?: Parašytau į darbo racija, jei nori vykti į iškvietimą turi parašyti /r aš 
  2. Važiojate per miesteli ir matote pastatyta ant žolės tr.priemonė , netoli jos stovi žmogus, Jus ja prikabinat ir tas žmogus pradeda į jus šaudyt , jus išlipat ir pradedat atsišaudyt , ar čia viskas yra gerai ar blogai? Kodėl?:Jei žmogus šalia mašinos neimtčiau, tos mašinos. Ir nešaudytau atgal, nes mechanikų taisyklėse tai draudžiama.
Redaguota nario Phanthom_Ice

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis serveryje beikiek jums metu : Lietuviska_Wodka 17m.

2. Jūsų TAB lentelė [Paspausti TAB bei du kartus ant savo nicko kad butu lentelė su jūsų info] : http://www.part.lt/perziura/7bbe531f9b583c320a4051a045e72788725.png

3. Jūsų Darbo Patirties lentelė : http://www.part.lt/perziura/7a1e89946c3efea0b9750833c3b0a93b150.png

4. Kodėl norite butent į Mechanikų firma? : Noriu Padirbti Su Jūsų Kolektyvu Ir Išmėginti Šita Darba Mėgstu Padėti Kitiems  Žaidėjams Ar Panašiai.

5. Koks jūsų aktyvumas per diena? : Darbo Dienoms 2-3h Savaitgaliais 3-4h [Esu Dirbantis].

6. Ką manote apie Dabartinė Mechanikų valdžia [išsamiai] : Dar Nesu Susipažinęs Bet Manau Bus Gera Ir Draugiška .

7. Kuom Mechanikai užsieminėja serveryje? : Taiso Žaidėju Masinąs Pripildo Degalų Jei Reikia Nutempinija Nevietoja Pastatytas Masinąs Dalyvauja Įvairiose Veiklose.

8. Kiek galima būti AFK bazėj ir už jos ribu? :Maksimaliai Už Ribu 15 Minučių O Bazėje Virs 1 Valandos

9. Kaip užvesti Mechanikų darbini Transporta? : Per Y Raide

10. Ko truksta Mechanikų firmai šiuo metu? : Nežinau Gal Kaip Pradėsiu Dirbti Pažiesim Ko Trūksta Bet Manau Labiausia Trūksta Veiklu,Treniruočių

11. Koks buvo jūsų paskutinis dirbtas darbas su pakvietimu? Kodėl jį palikote? : Dileriai Pabodo Sėdėti Kalėjime Ir tt..

12. Jūsų charakterio bruožai [Teigiami ir neigiami] : Esu Paprasto Charakterio Nebudiju Esu Sušnekamas

13. Su kokiu tikslu ateinate į Mechanikų firma? : Bandysiu Pakelti Jūsų Firmai Nuotaika :D

Sąvokos

1. TowTruck - Pagrindinis Mechaniku Darbo Transportas
  2. num6 - Pakabina Automobili Su Kabliu
  3. num2 - Nuleidzia Kabli
  4. /tvarkyti - Tokia komanda neegzistuoja.
  5. /piltikuro - Tokia komanda neegzistuoja.
  6. /variklis - Tokia komanda neegzistuoja.
  7. num7 - Tokia komanda neegzistuoja.

Situacijos 

1. Matote kad žmogus kviečia Mechanikus , parašote į darbo racija "/r aš" ir važiuojate pas jį. Privažiave matot kad jau kitas Mechanikas jį aptranauja , kokie jūsų tolimesni veiksmai?: Dodziau Pizdi Kodel Nuvage Mano Klientą Ir Tada Parašyčiau Kad Jei Nori Važiuoti Pas Klientą Parašai /r as.
  2. Važiojate per miesteli ir matote pastatyta ant žolės tr.priemonė , netoli jos stovi žmogus, Jus ja prikabinat ir tas žmogus pradeda į jus šaudyt , jus išlipat ir pradedat atsišaudyt , ar čia viskas yra gerai ar blogai? Kodėl?: Is Tiesu Tai Viskas Gerai Pajimu Masina Is Kur Man Zinot Kad Jo Ten Masina O Jis I Manes Saudo As Atsisaudau Pasidarau SS Jei Parašytu PPK

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.