Jump to content
Darek_Ogo

RedCar Service | Nuolatinė Atranka

Rekomenduoti pranešimai

Anketa:

1. Jūsų slapyvardis serveryje beikiek jums metu : Thomas_Marlboro.

2. Jūsų TAB lentelė [Paspausti TAB bei du kartus ant savo nicko kad butu lentelė su jūsų info] https://imgur.com/a/VrOVS

3. Jūsų Darbo Patirties lentelė https://imgur.com/a/EkWLl

4. Kodėl norite butent į Mechanikų firma? : Noriu į Mechanikų firma todėl, kad norėčiau važinėti po miestelius, taisyti mašinas, jas nuvilkinėti, pilti degalus, tiesiog būti atsakingam už miestelio tvarka.

5. Koks jūsų aktyvumas per diena? : 4-6h darbo dienomis, savaitgaliais nuo 8h iki 10h.

6. Ką manote apie Dabartinė Mechanikų valdžia [išsamiai] : Aktyvi valdžia, daug veiklų, kaip ir neturiu prie ko prikibt.

7. Kuom Mechanikai užsieminėja serveryje? : Mechanikai kruopščiai prižiūri miestelius, nutempinėja mašinas, kurios pastatytos netaisyklingai, reaguoja į iškvietimus bei priima juos, pila klientams degalus, sutaiso mašinas.

8. Kiek galima būti AFK bazėj ir už jos ribu? : Bazėje 1h, ne bazėje 15 minučių.

9. Kaip užvesti Mechanikų darbini Transporta? : Y>2-Mašinos variklis, pirmiausia reikia būti įjungus greituosius mygtukus.

10. Ko truksta Mechanikų firmai šiuo metu? : Mechanikuose trūksta manau aktyvių veidų, kurie dirbtų ištisai miestelyje, daugiau manau nieko, valdžia aktyvi, viskas gerai.

11. Koks buvo jūsų paskutinis dirbtas darbas su pakvietimu? Kodėl jį palikote? : Policininkas, tiesiog atsibodo teisėsauga ir man pačiam nelabai patinka atsigrobinėti pastatus, gaudyti nusikaltėlius, tas ir lėmė mano palikima.

12. Jūsų charakterio bruožai [Teigiami ir neigiami] : Aktyvus,kalbus,linksmas,suprantantis, kartais būnu pavydus.

13. Su kokiu tikslu ateinate į Mechanikų firma? : Susibendrauti su valdžia, gal net siekti aukštesnių tikslų, susipažinti su kolegomis bei prižiūrėti miestelius nuo netaisyklingai pastatytų transporto priemonių.

Papildomi klausimai į Mechanikų firma.

1. Ar dirbant Mechanikų firmoj galimabuti Gaujoje? [TAIP/NE]
  2. Ar dirbant Mechanikų firmoj galima buti AFK ofise? [TAIP/NE]
  3. Ar Darbinė mašina kuri yra pastatyta M.Turguj galima tempti? [TAIP/NE]
  4. Ar nedarbo metu galima daryti DM su darbinė apranga? [TAIP/NE]
  5. Jei žmogus pradeda į jus šaudyti , ar galite atsišaudyt iškarto? [TAIP/NE]

Savokos

1. TowTruck - Mechanikų darbinis transportas.
  2. num6 - Prikabina transporto priemonę.
  3. num2 - Pakelia aukštyn kablį.
  4. /tvarkyti - Nėra tokios komandos.
  5. /piltikuro - Nėra tokios komandos.
  6. /variklis - Nėra tokios komandos.
  7. num7 - Nieko nedaro.

Situacijos 

1. Matote kad žmogus kviečia Mechanikus , parašote į darbo racija "/r aš" ir važiuojate pas jį. Privažiave matot kad jau kitas Mechanikas jį aptranauja , kokie jūsų tolimesni veiksmai?: Manau jeigu kitas mechanikas priimtų mano iškvietimą aš nepykčiau, svarbiausia, kad aptarnauja greitai klienta.
  2. Važiojate per miesteli ir matote pastatyta ant žolės tr.priemonė , netoli jos stovi žmogus, Jus ja prikabinat ir tas žmogus pradeda į jus šaudyt , jus išlipat ir pradedat atsišaudyt , ar čia viskas yra gerai ar blogai? Kodėl?: Visų pirma aš dirbu savo darbą, kadangi mašina pastatyta pievoje aš ją galiu vilkti, jeigu žmogus šaudo, žinoma, aš atsišaudau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „samp mechanikai“.

Jūsų slapyvardis serveryje beikiek jums metu : Mano slapyvardis žaidime yra - Victor_Kongston , o šioje žemėja gyvenu jau 17 metelių.

2. Jūsų TAB lentelė [Paspausti TAB bei du kartus ant savo nicko kad butu lentelė su jūsų info] https://imgur.com/a/ywTOd

3. Jūsų Darbo Patirties lentelė https://imgur.com/a/ywTOd

4. Kodėl norite butent į Mechanikų firma? : Nes mechanikų darbas vienas iš įdomesnių frakcijų , turbūt be šio darbo nei viena mašina serveryje nevažiuotų ir visos mašinos mėtytųsi po kelią , šį darba pasirinkau tikrai ne vien dėl to , nes tikrai tai būtų vienas iš pirmūjų darbų šiame serveryje [ manau tai neturi diskriminacijos ] kiek girdėjau iš serverio žaidėjų tai šios frakcijos valdžia tikrai turi ne mažai idėjų bei draugiški žmonės , tad manau kodėl man nepabandžius į šios frakcijos gretas.

5. Koks jūsų aktyvumas per diena? : Į dieną serveryje tikrai praleisčiau darbo minimumą , o mažiausiai kiek galiu pražaisti tai 200 minučių ,  o forume praleidžiu daug daugiau laiko nes galiu prisijungti prie telefoninio įrenginio.

6. Ką manote apie Dabartinė Mechanikų valdžia [išsamiai] : Draugiška , punktuoli , aktyvi , daug negaliu parašyti nes neesu per daugiausiai apie jus girdėjęs  , be melavimo.

7. Kuom Mechanikai užsieminėja serveryje? : Mechanikai vieni iš atsakingiausių darbų atliekantys žaidėjai - mechanikai, kurie turi rūpintis serverio automobilių tvarka. Mechanikas, nešiodamas šį darbo vardą savo žaidėjo informacijoje privalo įsipareigoti šiam darbui kaip tik bemanydamas. Dalyvauja įvairiose veiklose kaip ; treniruotės , bei kiti renginiai kuriuos sugalvoja šios frakcijos valdžia.

8. Kiek galima būti AFK bazėj ir už jos ribu? : AFK darbo bazėje galima būti tik 60 minučių t.y 1 valandą. O už darbo bazės ribų AFK galima būti tik 15 minučių.

9. Kaip užvesti Mechanikų darbini Transporta? : Y>>Greitieji klavišai>>užvesti variklį. 

10. Ko truksta Mechanikų firmai šiuo metu? : Aktyvių darbuotojų :D

11. Koks buvo jūsų paskutinis dirbtas darbas su pakvietimu? Kodėl jį palikote? :  Kaip ir minėjau šiame serveryje dar neteko dirbti niekur.

12. Jūsų charakterio bruožai [Teigiami ir neigiami] : Draugiškas , malonus , žiauriai mėgstu daug bendrauti , tai manau racijoje tikrai neturėtų būti nuobodu , taipogi teamspeako kanale irgi neturėtų būti nuobodu , neigiami charakterio bruožai - esu gan ugningo charakterio , kaip man aš taip atgal.

13. Su kokiu tikslu ateinate į Mechanikų firma? : Pasiekti aukštumų , toks tikslas ir realybėje.

Savokos

1. TowTruck - Kaip ir aišku , mechanikų darbine transporto priemonė.
  2. num6 - Prikabina transporto priemone , prie kurios būnate privažiavęs galu.
  3. num2 - Užvedą transporto priemonės variklį.
  4. /tvarkyti - Tokios komandos šiame darbe nėra , ar išvis serveryje.
  5. /piltikuro -Tokios komandos šiame darbe nėra , ar išvis serveryje.
  6. /variklis -Tokios komandos šiame darbe nėra , ar išvis serveryje.
  7. num7 - Paspaudus šį mygtuką nieko neatsitinka , nebent esi ką nors įsirašęs ar užsibindines.

Situacijos 

1. Matote kad žmogus kviečia Mechanikus , parašote į darbo racija "/r aš" ir važiuojate pas jį. Privažiave matot kad jau kitas Mechanikas jį aptranauja , kokie jūsų tolimesni veiksmai?:

Pranešu jums valdžiai , kad darbuotojas nusižengė bei pasidarau minimalius įrodymus.

1. Važiojate per miesteli ir matote pastatyta ant žolės tr.priemonė , netoli jos stovi žmogus, Jus ja prikabinat ir tas žmogus pradeda į jus šaudyt , jus išlipat ir pradedat atsišaudyt , ar čia viskas yra gerai ar blogai? Kodėl?:

Taip , nes jai jus provokuoja ir šaudo galima atsišaudyti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis serveryje beikiek jums metu : Kasparas_Kestenis, 13metų

2. Jūsų TAB lentelė [Paspausti TAB bei du kartus ant savo nicko kad butu lentelė su jūsų info] :https://imgur.com/a/nXVt5

3. Jūsų Darbo Patirties lentelė :https://imgur.com/a/rYy6n

4. Kodėl norite butent į Mechanikų firma? : Nes neesu dirbęs šioje Mechanikų firmoje ir noriu išbandyti savo jėgas, bei labai mandagūs Direktoriai, Pavaduotojai, Darbuotojai.

5. Koks jūsų aktyvumas per diena? : 3-4h būna ir daugiau.

6. Ką manote apie Dabartinė Mechanikų valdžia [išsamiai] : Mechanikų valdžia yra tikrai gan gera. Malonūs darbuotojai dar neturėjas nusiskundimų apie juos. Tikrai geri žmonės ir valdžia.

7. Kuom Mechanikai užsieminėja serveryje? : Sutaiso mašinas, priiminėja iškvietimus, Pripildo degalų - 20l, bendrauja su žmonėmis, valo miestelius nuo netvarkyngai pastatytų mašinų.

8. Kiek galima būti AFK bazėj ir už jos ribu? : Bazėj - 1h už jos ribų 15min

9. Kaip užvesti Mechanikų darbini Transporta? : Y -> Greitieji Mygtukai -> Mašinos Variklis

10. Ko truksta Mechanikų firmai šiuo metu? : Nieko netrūksta gal tik aktyvumo arba daugiau veiklų.

11. Koks buvo jūsų paskutinis dirbtas darbas su pakvietimu? Kodėl jį palikote? : Swat išmetė del papeikimų, nes neturėjau įrodymų.

12. Jūsų charakterio bruožai [Teigiami ir neigiami] : Teigiami: Esu gan palankus žmonėm, draugiškas, aktyvus. Neigiami: Neigiamų bruožų kaip ir neturiu sužinosite jeigu pateksiu.

13. Su kokiu tikslu ateinate į Mechanikų firma? : Noriu padėti žmonėms, bet kokiu atvėju, suaktyvinti žmonęs su jais pagarbiai elgtis. 

Savokos

1. TowTruck - Mechanikų Tr. Priemonė
  2. num6 - Prikabina šalia esančia mašiną.
  3. num2 - Pakelia kablį į viršų
  4. /tvarkyti - Tokios komandos nėra.
  5. /piltikuro - Tokios komandos nėra.
  6. /variklis - Tokios komandos nėra.
  7. num7 - Tokios komandos nėra.

Situacijos 

1. Matote kad žmogus kviečia Mechanikus , parašote į darbo racija "/r aš" ir važiuojate pas jį. Privažiave matot kad jau kitas Mechanikas jį aptranauja , kokie jūsų tolimesni veiksmai?: Paaiškinčiau kaip reikėtų taisiklingai elgtis. PVZ: Kodėl aptarnavai žmogų, kaip aš į /r chat'a parašiau "aš" kitą karta taip nedaryk.
  2. Važiojate per miesteli ir matote pastatyta ant žolės tr.priemonė , netoli jos stovi žmogus, Jus ja prikabinat ir tas žmogus pradeda į jus šaudyt , jus išlipat ir pradedat atsišaudyt , ar čia viskas yra gerai ar blogai? Kodėl?:Blogai: Nes negalima atsišaudyt ir gal net netempčiau tos mašinos jeigu pasakytų, tuojaus važiuosiu. O jeigu ir tempčiau ir pradėtų šaudyti tiesiog nekreipčiau dėmesio ir nuvažiuočiau toliau.
Redaguota nario Kasparas__Kesteni

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pateke : 

@Storas_Diedas

@Mister_Nojuslltu

@Doviss_Gym

@Phanthom_Ice

@Kasparas_Kestenis

Nepateke : 

@Despacito_Depozito neredaguota anketa 10 min po jos paskelbimo 

@Domino_Ghost Neredaguota anketa 10 min po jos paskelbimo

@Tik_Deimonas Neredaguota anketa 10 min po jos paskelbimo.

@Nike_lol Neredaguota anketa 10 min po jos paskelbimo bei atsakyta cituojant o ne kaip atsakymas [sakiau gi Nike tau pasiskaityt atidziau taisykles ir jei ko nesuprasi pasiklaust]

@Mantas_Bulkute Neredaguota anketa 10 min po jos paskelbimo.

@Lietuwiska_Vodka Neredaguota anketa 10 min po jos paskelbimo.

@Thomas_Marlboro Neredaguota anketa 10 min po jos paskelbimo.

@Victor_Kongston Sveikas , tavo anketa yra turbut viena iš geriausiu užpildžiusiu kolkas , ir su mielu noru priimčiau tave , bet pažeidei anketos taisyklė , neredagavai anketos 10 min po jos paskelbimo..

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa:

1. Jūsų slapyvardis serveryje beikiek jums metu : Karolis_Touge 18.

2. Jūsų TAB lentelė [Paspausti TAB bei du kartus ant savo nicko kad butu lentelė su jūsų info] dfb3b2e2506cd6e055f0868235dca406905.png
į pinigus, bei XP nežiūrėkit, pasikelsiu reikiamą daly.

3. Jūsų Darbo Patirties lentelė bd2cbf434384f92e01f08cbe4c7552e6643.png

4. Kodėl norite butent į Mechanikų firma? : Grįžau po ilgokos vasaros vėl atgal į serverį, bet šį kart su nauju acc. Todėl noriu išbandyti savo jėgas, ne tik dušmanuose, bet ir kitoje neutralioje firmoje.

5. Koks jūsų aktyvumas per diena? : 5 valandos.

6. Ką manote apie Dabartinė Mechanikų valdžia [išsamiai] : Negaliu nieko pasakyti, kadangi neesu bendravęs.

7. Kuom Mechanikai užsieminėja serveryje? : Tvarko miestelius nuo netvarkingai pastatytų automobilių, bei padeda serverio žaidėjams automobilių klausimais.

8. Kiek galima būti AFK bazėj ir už jos ribu? : Bazėj iki valandos, už jos ribų iki 15minučių.

9. Kaip užvesti Mechanikų darbini Transporta? : Y - Greitieji mygtukai.

10. Ko truksta Mechanikų firmai šiuo metu? : Taipogi negaliu pasakyti, iš forumo sprendžiant, viskas tvarkoje.

11. Koks buvo jūsų paskutinis dirbtas darbas su pakvietimu? Kodėl jį palikote? : Tai buvo taksistai, palikau nes buvo laiko stoką, norėjosi pajusti ir vasaros.

12. Jūsų charakterio bruožai [Teigiami ir neigiami] : Esu linksmas, geranoriškas žmogus, kupinas motyvacijos, iš neigiamo, gal dėl to, kad laikau pykti savy.

13. Su kokiu tikslu ateinate į Mechanikų firma? : Pasiekti valdžios pasitikėjimo.

Savokos

2. num6 - Prikabina transporto priemonė.
  3. num2 - Nuleidžia kablį.
  4. /tvarkyti - Tokios komandos nėra.
  5. /piltikuro - Tokios komandos nėra.
  6. /variklis - Tokios komandos nėra.
  7. num7 - Nieko nedaro.

Situacijos 

1. Matote kad žmogus kviečia Mechanikus , parašote į darbo racija "/r aš" ir važiuojate pas jį. Privažiave matot kad jau kitas Mechanikas jį aptranauja , kokie jūsų tolimesni veiksmai?: Nesupyksi manau, tegul turi klientą, neesu ant tiek įžeidus žmogus.
  2. Važiojate per miesteli ir matote pastatyta ant žolės tr.priemonė , netoli jos stovi žmogus, Jus ja prikabinat ir tas žmogus pradeda į jus šaudyt , jus išlipat ir pradedat atsišaudyt , ar čia viskas yra gerai ar blogai? Kodėl?: Turėčiau pasidaryt įrodymus, kad šaudo tik tada atsišaudyt galėčiau.
Redaguota nario Karolis_Touge

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis serveryje beikiek jums metu : Despacito_Depozito man yra 13 metų.;) 

2. Jūsų TAB lentelė [Paspausti TAB bei du kartus ant savo nicko kad butu lentelė su jūsų info] https://imgur.com/a/CaXig

3. Jūsų Darbo Patirties lentelė :https://imgur.com/a/K0dic

4. Kodėl norite butent į Mechanikų firma? : Aš noriu todėl, kad noriu naujų įspūdžių, noriu tvarkyti miestelius ir padedi žaidėjams su taisymu, benzino įpylimu. 

5. Koks jūsų aktyvumas per diena? : Mano aktyvumas apie 1-2 h.

6. Ką manote apie Dabartinė Mechanikų valdžia [išsamiai] : Aš manau, kad ją valdo geras direktorius, bei pavaduotojai. Jie vykdo tikrai geras veiklas. Dabartiniai mechanikai tikrai reaguoja į žaidėjų pakvietimus. 

7. Kuom Mechanikai užsieminėja serveryje? : Jie tvarko miestelius nuo netaisyklingai pastatytų automobilių, padeda žaidėjams sutvarkyti mašiną...

8. Kiek galima būti AFK bazėj ir už jos ribu? : Bazėje apie 1h, o lauke 15 min.

9. Kaip užvesti Mechanikų darbini Transporta? Y -2=Mašinos variklis ir reikia įjungti greituosius mygtukus.

10. Ko truksta Mechanikų firmai šiuo metu? : Manau daugiau mechanikų, nes kartais labai daug mechanikų labai trūksta (aš taip manau)

11. Koks buvo jūsų paskutinis dirbtas darbas su pakvietimu? Kodėl jį palikote? :- Buvo apsauga. Aš jį noriu palikti, nes aš noriu turėti daugiau patirties ir daugiau išmokti (žaidime) iš mechanikų. Aš seniai norėjau patekti.

12. Jūsų charakterio bruožai [Teigiami ir neigiami] : Teigiami: Jeigu žmogus su manimi draugiškai elgiasi tai ir aš su juo, o jeigu jis blogai tai ir aš jam taip pat ;) 
Neigiami: Aš kartais labai supykstu jeigu man padaro bloga, pvz, susprogdina mašina ir pnšj.. dar esu kartais pavydus :D, bet taip tai esu visai normalus.

13. Su kokiu tikslu ateinate į Mechanikų firma? : Noriu susidraugaut su žaidėjais, rasti naujų draugų, prižiūrėti miestelius :) 

Savokos

1. TowTruck - Mechanikų darbinė transporto priemonė
  2. num6 - Pakabina žaidėjo automobilį.
  3. num2 - Pakelia kablį aukštyn
  4. /tvarkyti - Komandos tokios nėra 
  5. /piltikuro - Komandos tokios nėra 
  6. /variklis - Komandos tokios nėra 
  7. num7 - Šita komanda nedirba (nėra) 

Situacijos 

1. Matote kad žmogus kviečia Mechanikus , parašote į darbo racija "/r aš" ir važiuojate pas jį. Privažiave matot kad jau kitas Mechanikas jį aptranauja , kokie jūsų tolimesni veiksmai?: Aš iš pirmo parašau, kad tai buvo mano žmogus, jeigu jis atsiprašo aš nieko nedarau, o taip tai aš draugiškas viskam atleidžiu.
  2. Važiojate per miesteli ir matote pastatyta ant žolės tr.priemonė , netoli jos stovi žmogus, Jus ja prikabinat ir tas žmogus pradeda į jus šaudyt , jus išlipat ir pradedat atsišaudyt , ar čia viskas yra gerai ar blogai? Kodėl?: Manau, kad taip nes čia mano darbas nutempti blogai pastatytas mašinas ;), o poto jeigu daug šaudytu aš atsišaudyčiau :)
Redaguota nario Despacito_Depozito
Ne tą parašiau

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis serveryje beikiek jums metu :Domis_Qlka man yra 15m

2. Jūsų TAB lentelė [Paspausti TAB bei du kartus ant savo nicko kad butu lentelė su jūsų info] :https://imgur.com/AQkKNfj

3. Jūsų Darbo Patirties lentelė :https://imgur.com/DHHBmVp

4. Kodėl norite butent į Mechanikų firma? : Nes mechanikuose yra smagu tempioti mašinas, reguoti į iškvetimus, padėti žmonėms, supilinėti ar sutvarkyti mašinas

5. Koks jūsų aktyvumas per diena? : Darbo dienomis 4-9h Savaitgaliais 8-12h

6. Ką manote apie Dabartinė Mechanikų valdžia [išsamiai] :Ji yra manau tikrai gerą, ir pats direktorius yra tikrai puikus manau. :)

7. Kuom Mechanikai užsieminėja serveryje? :Reguoją į iškvietimus, Tompia mašinas prižiūri miestelius kad tvarka tikrą būtu, Pildo kūrus ir Taiso mašinas

8. Kiek galima būti AFK bazėj ir už jos ribu? : Už rybu 15min bazeje pačioje 1 su viršum

9. Kaip užvesti Mechanikų darbini Transporta? :Pirma spaudžiu Y raide poto einu į Greitieji mygtukai ir Mašinos variklis.

10. Ko truksta Mechanikų firmai šiuo metu? : Kaip ir manau nieko, viskas oki jam

11. Koks buvo jūsų paskutinis dirbtas darbas su pakvietimu? Kodėl jį palikote? : Kolkas joks, jeigu pateksiu tai šiame serveryje bus pirmutinis mano darbas su pakvietimu.

12. Jūsų charakterio bruožai [Teigiami ir neigiami] :Esu geras,darbštus,kalbantis, padedantis. Neigiamų kaip ir neturiu beveik

13. Su kokiu tikslu ateinate į Mechanikų firma? : Padėti kiek galimą ir kolegoms ir žmonėms

Savokos

1. TowTruck -Darbinė Mechanikų mašina
  2. num6 -Pakabina mašiną ant kablio
  3. num2 -Pakelia kablį
  4. /tvarkyti -Nėra tokios komandos 
  5. /piltikuro -Nėra tokios komandos
  6. /variklis -Nėra tokios komandos
  7. num7 -Nieko nedaro

Situacijos 

1. Matote kad žmogus kviečia Mechanikus , parašote į darbo racija "/r aš" ir važiuojate pas jį. Privažiave matot kad jau kitas Mechanikas jį aptranauja , kokie jūsų tolimesni veiksmai?: Manau nieko nedaryčiau tiesiog jis greičiau ir geriau aptarnaują už mane todėl ir paliksiu jam šį klientą.
  2. Važiojate per miesteli ir matote pastatyta ant žolės tr.priemonė , netoli jos stovi žmogus, Jus ja prikabinat ir tas žmogus pradeda į jus šaudyt , jus išlipat ir pradedat atsišaudyt , ar čia viskas yra gerai ar blogai? Kodėl?:Ną aišku jeigu nebūtu tai prisikabinčiau pirmą ir nutemčiau, o jeigu šaudo į mane tai žinomą atsišaudyčiau. 
Redaguota nario Domis_Qlka

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis serveryje beikiek jums metu : Tik_Deimonas 15 metu.

2. Jūsų TAB lentelė [Paspausti TAB bei du kartus ant savo nicko kad butu lentelė su jūsų info] :https://imgur.com/a/b4X6X

3. Jūsų Darbo Patirties lentelė :https://imgur.com/a/jUmW7

4. Kodėl norite butent į Mechanikų firma? : Noriu padeti zmonems ir tvarkyti miestelius.

5. Koks jūsų aktyvumas per diena? : Darbo dienomis nuo 2-5 val. savaitgaliais nuo 5-8 val.

6. Ką manote apie Dabartinė Mechanikų valdžia [išsamiai] :Manau sita valdzia yra aktyvi, saziniga, daro daug veiklu.

7. Kuom Mechanikai užsieminėja serveryje? :Tvarko miestelius, padeda zmones, pila degalus, taiso masinas, nutempineja masinas.

8. Kiek galima būti AFK bazėj ir už jos ribu? :Bazeja 1h. uz bazes ribu 15min.

9. Kaip užvesti Mechanikų darbini Transporta? :Y>2 masinos variklis, pirmiausiai reikia buti yjungus greituosiuos mygtukus.

10. Ko truksta Mechanikų firmai šiuo metu? :Truksta nauju zmoniu, kurie butu dar aktyvesni.

11. Koks buvo jūsų paskutinis dirbtas darbas su pakvietimu? Kodėl jį palikote? :As nedirbau darbo su pakvietimu.

12. Jūsų charakterio bruožai [Teigiami ir neigiami] :Teigiami-Aktyvus, linksmas, draugiskas.

13. Su kokiu tikslu ateinate į Mechanikų firma? :Susidraugauti su valdzia, susipazinti su kolegomis, ir priziureti miestelius, padeti zmonems.

Savokos

1. TowTruck -Mechaniku darbinis transportas.
  2. num6 -Prikabina transporto priemone.
  3. num2 -Pakelia aukstyn kably.
  4. /tvarkyti -Nera tokios komandos.
  5. /piltikuro -Nera tokios komandos.
  6. /variklis -Nera tokios komandos.
  7. num7 -Nieko nedaro.

Situacijos 

1. Matote kad žmogus kviečia Mechanikus , parašote į darbo racija "/r aš" ir važiuojate pas jį. Privažiave matot kad jau kitas Mechanikas jį aptranauja , kokie jūsų tolimesni veiksmai?:Manau jeigu kitas mechanikas priimtu mano iskvietima as nepykciau, svarbiausiai, kad aptarnautu kliejenta greitai.
  2. Važiojate per miesteli ir matote pastatyta ant žolės tr.priemonė , netoli jos stovi žmogus, Jus ja prikabinat ir tas žmogus pradeda į jus šaudyt , jus išlipat ir pradedat atsišaudyt , ar čia viskas yra gerai ar blogai? Kodėl?:Visu pirma as dirbu savo darba, kadangi masina pastatyta pievoje as ja galiu vilkti, jeigu zmogus saudo as zinoma atsisaudau.
Redaguota nario Tik_Deimonas
reikejo pasitaisyti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pateke : 

@Karolis_Touge

@Despacito_Depozito

@Tik_Deimonas

Nepateke : 

@Domis_Qlka - Neredaguota anketa 10 min po jos paskelbimo.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa:

1. Jūsų slapyvardis serveryje beikiek jums metu : Thomas_Marlboro.

2. Jūsų TAB lentelė [Paspausti TAB bei du kartus ant savo nicko kad butu lentelė su jūsų info] https://imgur.com/a/VrOVS

3. Jūsų Darbo Patirties lentelė https://imgur.com/a/EkWLl

4. Kodėl norite butent į Mechanikų firma? : Noriu į Mechanikų firma todėl, kad norėčiau važinėti po miestelius, taisyti mašinas, jas nuvilkinėti, pilti degalus, tiesiog būti atsakingam už miestelio tvarka.

5. Koks jūsų aktyvumas per diena? : 4-6h darbo dienomis, savaitgaliais nuo 8h iki 10h.

6. Ką manote apie Dabartinė Mechanikų valdžia [išsamiai] : Aktyvi valdžia, daug veiklų, kaip ir neturiu prie ko prikibt.

7. Kuom Mechanikai užsieminėja serveryje? : Mechanikai kruopščiai prižiūri miestelius, nutempinėja mašinas, kurios pastatytos netaisyklingai, reaguoja į iškvietimus bei priima juos, pila klientams degalus, sutaiso mašinas.

8. Kiek galima būti AFK bazėj ir už jos ribu? : Bazėje 1h, ne bazėje 15 minučių.

9. Kaip užvesti Mechanikų darbini Transporta? : Y>2-Mašinos variklis, pirmiausia reikia būti įjungus greituosius mygtukus.

10. Ko truksta Mechanikų firmai šiuo metu? : Mechanikuose trūksta manau aktyvių veidų, kurie dirbtų ištisai miestelyje, daugiau manau nieko, valdžia aktyvi, viskas gerai.

11. Koks buvo jūsų paskutinis dirbtas darbas su pakvietimu? Kodėl jį palikote? : Policininkas, tiesiog atsibodo teisėsauga ir man pačiam nelabai patinka atsigrobinėti pastatus, gaudyti nusikaltėlius, tas ir lėmė mano palikima.

12. Jūsų charakterio bruožai [Teigiami ir neigiami] : Aktyvus,kalbus,linksmas,suprantantis, kartais būnu pavydus.

13. Su kokiu tikslu ateinate į Mechanikų firma? : Susibendrauti su valdžia, gal net siekti aukštesnių tikslų, susipažinti su kolegomis bei prižiūrėti miestelius nuo netaisyklingai pastatytų transporto priemonių.

Savokos

2. num6 - Prikabina transporto priemonę.
  3. num2 - Pakelia aukštyn kablį.
  4. /tvarkyti - Nėra tokios komandos.
  5. /piltikuro - Nėra tokios komandos.
  6. /variklis - Nėra tokios komandos.
  7. num7 - Nieko nedaro.

Situacijos 

1. Matote kad žmogus kviečia Mechanikus , parašote į darbo racija "/r aš" ir važiuojate pas jį. Privažiave matot kad jau kitas Mechanikas jį aptranauja , kokie jūsų tolimesni veiksmai?: Manau jeigu kitas mechanikas priimtų mano iškvietimą aš nepykčiau, svarbiausia, kad aptarnauja greitai klienta.
  2. Važiojate per miesteli ir matote pastatyta ant žolės tr.priemonė , netoli jos stovi žmogus, Jus ja prikabinat ir tas žmogus pradeda į jus šaudyt , jus išlipat ir pradedat atsišaudyt , ar čia viskas yra gerai ar blogai? Kodėl?: Visų pirma aš dirbu savo darbą, kadangi mašina pastatyta pievoje aš ją galiu vilkti, jeigu žmogus šaudo, žinoma, aš atsišaudau.
Redaguota nario Thomas_Marlboro

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa:

1. Jūsų slapyvardis serveryje beikiek jums metu : Tnt_Medziotojas 21m

2. Jūsų TAB lentelė [Paspausti TAB bei du kartus ant savo nicko kad butu lentelė su jūsų info] https://imgur.com/a/JPfVS

3. Jūsų Darbo Patirties lentelė :https://imgur.com/a/BqblP

4. Kodėl norite butent į Mechanikų firma? : Nes esu po pertaukos, ilga laika buvau pasišalinęs nuo LMG todėl gryžęs noriu vėl čia ir dirbti, (dirbau ankščiau) taigi esu kiek primiršęs miestelius,  kelius ir t.t todėl čia yra dar svaresnė priežastis dirbti, nes dirbdamas šį darbą tenka apsilankyti įvairiuose vietose o tai man padėtų vėl pažinti LMG miestelius.  Kita priežastis patinka būti naudingu visuomenei t.y atlaisvinti kelius nuo besimėtančių automobilių sutaisyti transporto priemones ar ipilti kuro kai to labiausiai reikia.

5. Koks jūsų aktyvumas per diena? : vidurkis būtų apie 2-5h sunku pasakyti viskas priklauso nuo daugelio faktoriu.

6. Ką manote apie Dabartinė Mechanikų valdžia [išsamiai] : Pasakyti šiuo metu nieko negaliu. Visgi tik nesenai gryžau tai neteko pabendrauti. 

7. Kuom Mechanikai užsieminėja serveryje? : Pagrindinė priežastis padėtį visuomėnei, palaikytį tvarką keliuose (pasirūpinti kad nebūtų automobilių keliusoe kurie trukdo eismą ar tiesiog stovi ne tam skirtose vietose) ir žinoma suteikti pagalbos kai jos reikia (pripildyti kuro jei jo trūksta ir sutaisyti transporto priemonę kad keliuse važinėtų su tvarkingomis transporto priemonėmis)

8. Kiek galima būti AFK bazėj ir už jos ribu? : AFK bazėje iki 1h o už jos ribų iki 15min

9. Kaip užvesti Mechanikų darbini Transporta? : Tam yra naudojami greitieji mygtukai 

10. Ko truksta Mechanikų firmai šiuo metu? : Jungiuosi labiau vakarę tai teko matyti ne vieną atomobilį ant kelio pamestą ar net kur laukuose paliktą, taigi trūksta arba darbuotojų arba susiplanavimo, bet visgi negaliu teikti kad būtent to ir trūksta.  tai tik spėjimas į šias situacijas.

11. Koks buvo jūsų paskutinis dirbtas darbas su pakvietimu? Kodėl jį palikote? : Buvau mechanikų, nes dėl asmenninų priežasčių kuriam laikui atsiribojau nuo LMG

12. Jūsų charakterio bruožai [Teigiami ir neigiami] : Esu draugiškas, linksmas, atsakingas, darbštu, komunikabilus, paslaugus, bet tuo pačiu ir griežtas, nekantrus, lengvai sukalbamas.

13. Su kokiu tikslu ateinate į Mechanikų firma? : Pažinti LMG miestelius, bendrauti su žmonėmis, padėti jiems ir taip būti naudingu.

Savokos

1. TowTruck -Darbinė transporto priemonė
  2. num6 -naudojamas užkabinti transporto prieminę
  3. num2 - Pakelią gale esantį kablį
  4. /tvarkyti - Komanda neegzistuoja šioje firmioje
  5. /piltikuro - Komanda neegzistuoja šioje firmioje
  6. /variklis - Komanda neegzistuoja šioje firmioje
  7. num7 - Negezistuoja tokia komanda kaip num7

Situacijos 

1. Matote kad žmogus kviečia Mechanikus , parašote į darbo racija "/r aš" ir važiuojate pas jį. Privažiave matot kad jau kitas Mechanikas jį aptranauja , kokie jūsų tolimesni veiksmai?: Jei tai būtų pirmas kartas tai tiesiog pakalbėčiau su bendradarbiu dėl etiketo pažeidimo, visgi galbūt nepamatė ar tiesiog būtent tuo metu jis važiavo pro šalį ir nespėjo parašyt tai ir sustojo padėti, nes kai kviečia žmogus mechaniką pro jį pravažiuotį nederėtų, nes tai jau būtų mechanikų įvaizdžio gadinimas.  Tačiau jei tas pats kolega darytų tai nebe pirmą kartą kreipčiausi į valdžią. 
  2. Važiojate per miesteli ir matote pastatyta ant žolės tr.priemonė , netoli jos stovi žmogus, Jus ja prikabinat ir tas žmogus pradeda į jus šaudyt , jus išlipat ir pradedat atsišaudyt , ar čia viskas yra gerai ar blogai? Kodėl?: Manau būtų blogai, visgi reikėtų pirma imtis diplomatinių veiksmų, išsiaiškinti detales kas kaip ir kodėl ir jeigu tai nepadeda tiesiog kovoti už savo gyvybę. To pasekoje reikėtų kviesti pareigūnus kad būtų žaidėjęs atitinkamai sudrausmintas.
Redaguota nario Tnt_Medziotojas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.