Jump to content
Tomox__Csgo

[Idėja] Teisėsaugai!

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Tomox_Csgo
2. Apie, ką susijusi Jūsų siūloma idėja? (trumpai): Su teisėsaugos darbų!
3. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: Manau, jau daugeliui teisėsaugos narių atsibodo daryti /mapp žaidėja, nes tai sulėtina pačio žaidėjo veiksmus, o tas žmogus kuris dar žaidžia be NameTag'o jam išvis dar sunkiau yra visa tai atlikti. Manau daugelis pritartu, kad būtų atgaivinta komanda /sekti ir jei nusikaltes žaidėjas atsijunge, sėstu į kalėjima, kokioms 30min, žinoma, kad nebūtų beprasmiškas komandos naudojimas, atsijunges žaidėjas pasidares įrodymus galėtų rašyti papeikimą, o tas Teisėsaugos darbuotojas turi turėti įrodymus del panaudotos /sekti komandos. T.y. kokiais tikslais ją naudojo.

Kita idėja būtų, kad PD ofise būtų pickupas, kuriame būtų galima rašyti pareiškimus, o jei tas pareiškimas beprasmiškas serverio administracija galėtų juos užmūtinti. 
4. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: manau tai šiektiek palengvintu bei paįvairintų teisėsaugos narių darbą

 

[Sakyniai manau nelabai rišlūs tai nekreipkit dėmėsio kad nk nesupratot XD]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Įdėja jau ne kartą yra siūlyta, aišku visai nebloga bet nesąmone jei jis sėstu 30min jaile avarija čia sugalvojai, tiesiog kad būtų komanda sekti ir viskas daugiau nieko nereikia, išsigalvoji čia... Pusiau pritariu tavo įdėjai, jei be tų 30min tada pilnai sutinku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×