Mat_Himplin

[Apklausa] Ką palaikote Medikų Direktoriaus rinkimuose?

47 pranešimų šioje temoje

1. Jūsų klausimas?: Sveiki žaidėjai, ateinu su klausimu ir noru sužinoti ką jūs, mielieji LMG žaidėjai, palaikote šiuose rinkimuose. Man jūsų žodis yra svarbus, o balsai išklausyti, tad skatinčiau visų, pateikti savo nuomones. Norėčiau jog jūsų pasirinkimas būtų argumentuotas.

KANDIDATAI: Greg_Slokittik; Minde_Boss
2. Apklausos terminas: 48 valandos.
3. Apklausos tikslai: Sužinoti ką žaidėjai palaiko. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Benja_Quattro, kiek žmogų pažįstu, labai fainas, moka vadovaut/lyderiauti, medikų firmai tokio žmogaus būtent ir reikia!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Aš balsuoju už greg, žmogelis žodžiu kišenėję neieškantis matosi rimtas žmogus atėjęs su noru nugalėti :)

Redaguota nario Airis_delfin

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Aš palaikau @Minde_Boss, nes žmogus tikrai vertas pasireikšti pareigose. Nusibodo senbuviai reikia naujų veidų.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Karoce aisku palaikau savo korisha grega , buves gangsteris daba i medikus jau soka. Mates kaip vadovauja ir manau tikrai mediku firma islaikytu puikiai. Atsakingas ir plius gfx pats pasidarys.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nu nesinorėtu kad Gregas turėtu 2 pareigas, bet kita vertus jis tikrai tinka į šias pareigas. Mano manymu būtų puikus direktorius, ir tikrai sugebėtu valgyti Medikų firmą. Tad ši kartą savo balsa atiduosiu Gregui

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Asmeniškai aš palaikau @Greg_Slokittik. Jis yra prikolnas, nepasikėles vaikinukas, mėgstantys pajuokauti, pastebentys visus, tikrai atsikreipiantys į visu prašymus. Ir ypač draugiškas. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

as uz Grega (vadova) jis turi paimt dirika o ne kazkoks kitas zmogus kuris po menesio paliks dirika

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

gregas, nes yr atsakingas, patikimas žmogus.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Na Greg'ą pažįstu ilgai ir žinau, kad tikrai susitvarkys su šitomis pareigomis labai gerai, nes viska daro sąžiningai, tačiau vistiek pareigose norėčiau matyti Minde_Boss. Ramūs vyrukas, manau tinkamas į šias pareigas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pagal mane jie yra vienodai nusipelne, todėl už abudu einu vienodai, neišskirsiu nei vieno, nes yra abiems kur pakelti kartele, sėkmės !

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Manau abudu nusipelnė šiu pareigu, bet manau sąžiningiau būtu, kad Minde gautu nes Gregas ir taip turi pareigas ir ne vienas, nieko nesakau, kad blogai tiesiog manau šiuo metu abu ligus abu stiprus.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jeigu būtų seniau grįžęs Fisheris, tada tikrai jis. BET manau reikia suteikti šansą komandos nariui, Gregui net neabejoju, jog surinks gerą komandą, bus pavizdingas direktorius, nes jis yra draugiškas ir tikrai rimtas asmuo, tikrai vertas pareigų. Benja irgi rimtas kandidatas, bet šiuo atveju aš už Greg.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Aš už Mindę. Duokim pasidžiaugti ir duoti galimybę žmogui, kuris nėra turėjas Direktoriaus pareigų. O Greg'as manau pakankamai turi pareigų šiame projekte 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Palaikau labiausiai - @Minde_Boss, Asmuo neturėjęs nei vieno direktoriaus ir/ar pavaduotojo pareigų jau yra patekęs į kandidatų sąrašą. Asmuo šiaip yra draugiškas, nesąmonių nedarantis ir nešnekantis. Aktyvus bei darbštus. Sąžiningas ir draugiškas. Didžiausios sėkmės Jam.

*Grego irgi nenuvertinu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Aš už Grėg'a.Čiuvelis moka vadovaut,rimtas,ir manau susitvarkys su pareigom.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Palsuoju uz grega maladiec ziuvas yra rimtas ir matosi kad vertas mediku direktoriaus

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Aš palaikau Minde šitas chuvelis dar nėra turėjas drk 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Gregas ima drk,mldc ciuvas yra,palaikys normaliai firma.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Mindę Boss.Žinomą gregui tikrai ne šios pareigos,turi savo Forumo pareigas,tegul jomis ir rūpinasi,o ne ima direkotius.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sad kad man taip išejo, šeip palaikau žinoma Grega, Mindei reiktu dar pavaduotojo, ar bent daugiau priprasti prie firmos, o gregas ilgai dirba, aktyvus, ryžtingas, tikras medikas, visapusiškai už Grega,

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Aš palaikau labiau @Minde_Boss, kadangi žmogus mano manymų yra nusipelnęs, o jo labiau, kad neturėjęs direktoriaus/pavaduotojo pareigų. O Gregas jau yra komandos narys ir ar to nepakanka?? Aišku nenuvertinu manau būtų geras vadovas Gregas, bet Minde manau labiau tiktų šioms pareigoms nors ir nelabai jį pažystu, bet aš už jį!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kadangi, atrankoje atsižvelgiama į senojo direktoriau aka @Inferno_Player padarytus darbus ir iškelta mediku firmą, taigi manau, kad su spaudimu ir daug tikinčius žmones puikiai susitvarkytu ir patenkintu @Greg_Slokittik. Subrendusi asmenybe, visuose etapuose pasirodė gerai, ramus, pagirtinas platesnis mąstymas ir pasitikėjimas. Jei jau DP dėl mediku firmos tokios trukmės ir dydžio rinkimus daro, tai manau, kad tik rimtus ir reikia rinkti. 

@Benjaa_Qatroo taip pat palaikyčiau, bet gaila kad bahuriukui nenuskilo.
O dėl manęs tai žmonėm galiu pasakyti, kad pats atsisakiau šito "šanso"

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.