Mat_Himplin

[Apklausa] Ką palaikote Medikų Direktoriaus rinkimuose?

47 pranešimų šioje temoje

Žinoma palaikau Greg_Slokittik kuris manau labiausiai vertas šių pareigų, nes per apklausą pasirodė visai neblogai man patiko jo atsakymai žinoma galėjo ir plačiau bet nesvarbu ne tai svarbiausia, o svarbiausia tai kad jis sugeba vadauvauti per praktiką atliko aiškiai paaiškina kaip ką daryti, nesumala viską į vieną š ir niekas nesupranta, būtų šaunu jei gautu jis jį.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Už Grega, žmogus tikrai nori šių pareigų,patikimas,mandagus žmogus, gera asmenybė žmogaus. Sėkmės kandidatams.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Simpatijos už @Greg_Slokittik, nors ir senbuvis, bet manau medikams reikia šio žmogaus. Unikali, rimta ir atkakli asmenybė, nepildo kur papuola ir stengiasi iš savęs išspausti geriausia. Todėl šis asmuo manau tikrai gali parodyti save šiame poste.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Taigi aš esu už naujus veidus tai palaikau @Minde_Boss. Ir noriu pamatyti kaip jis tvarkysis būtent medikų firmoje.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Visi balsuoja Už Gregą, kuris ir taip jau turi gan nemažų pasiekimų projekte, o tai nauji veidai taip įšeina yra diskriminuojami ir negali pretenduoti ?

Suprasčiau, kad tai būtų kitų firmų direktorius tarkim PD arba SWAT kur patirtis yra butinybė, bet čia kur paprasti medikai tai nieko įspūdingo nereikia.

Be abejonių Minde_Boss

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pagal viską, mano manymu Medikų direktoriaus rinkimus turėtų laimėti - @Greg_Slokittik, nes šitas asmuo tikrai yra turėjęs nemažai pasiekimų šiame projekte ir turi parako atlikti kitas pareigas kuo geriau ir kuo kruopščiau. Aišku, nuo to ir neatsilieka @Minde_Boss, bet šis asmuo yra mažiau žinomas LMG projekte su pasiekimais ir t.t, todėl šioks toks trūkumas iš mano pusės, jog gavęs direktorių Minde, gali prabūti gerą mėnesį šiose pareigose ir jo parakas, bei kantrybė trūks į šipulius, kurie parodys tikrąjį žaidėjo veidą, o Gregas išbuvęs nemenkose pareigose gan ilgą laiką ir jam pareigos greitu metu neatsibosta, todėl ir gavęs Medikų firmos direktorių, manau turėtų sužibėti ir uždegti tą lemtingąją ugnelę į Medikų firmą, todėl labiau balsuoju už Gregą, bet gi DP sprendimą pamatysime greitu metu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jai Greg'as nrbūtu toks žinomas čia, tai abejoju ar už jį balsuotumėte. Abu kandidatai yra lygiaverčiai konkurentai, tačiau aš basuočiau už Minde, kodėl? nors Greg'as patyres ir t.t, bet Minde yra šviežiena, o šviežienos visada yra gerai. Nu ką aš žinau kuris pasirodytu geriau niekada nesužinosim, kol abu nepabus direktoriais.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Minde_Boss manau tikrai turėtų nors naujas veidas paimti pareigas, reikia kad pasidžaugtų žmogelis.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Be jokių apmąstymų ir spelionių renkuosi Minde_Boss. Kodėl? Nes mano manymu labiausiai vertas direktoriaus pareigų. Manau, jog pusė iš čia esančių palaiko Greggą, vien dėl to, kad jis yra komandos narys ir renkasi jo net nepažinodami ir niekada bendravę su juo (be to šio žmogaus minusas yra, kad jis nemoka susiplanuoti savojo laiko ir per debatus mus tiesiog paliko atsakydamas keletą klausimų ir palikdamas visus nežinomybėje) Nesakau, kad esi netinkamas šioms pareigoms, tikrai nenoriu būti tavo didžiausiu priešu, tiesiog nepatiko man šiš tavo poelgis ir tiek. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nežinau kaip jūs, bet aš tai arba už Gregą, arba už Mindę :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Visų 100% už gregą! Žmogus bendraujantis, stengiasi visada, gerai atliekantis savo darbą, draugelis xD Manau išlaikys ahn medikų komandą!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Manau turi laimėti abu. O kai kas gautų privalomajį pavaduotoją. Abu pasirodė puikiai ir manau tikrai nenuvyltų mūsų ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

gregas atrodo žymiai patikimesnis kandidatas nei "bosas" (joks tu bosas). debatuose (kurie, vis dar nesuprantu, kam MEDIKŲ FIRMAI reikalingi?) pasirodė žymiai užtikrinčiau nei kažkoks ten, net vardo nežinau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 11 minutes(-čių), Martynas_Deejay rašė:

gregas atrodo žymiai patikimesnis kandidatas nei "bosas" (joks tu bosas). debatuose (kurie, vis dar nesuprantu, kam MEDIKŲ FIRMAI reikalingi?) pasirodė žymiai užtikrinčiau nei kažkoks ten, net vardo nežinau.

Labas, mano vardas Mindaugas, bet gali vadinti, kaip ir visi kiti Minde ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Tiktai už Mindė. Kodėl negalim duot pabandyt tam, kuris nėra turėjas Direktorių pareigų? O Gregas tikrai yra turėjas tiek pavaduotojų ir direktorių, + yra prižiūrėtojas. Tai, gal visiems prižiūrėtojams duokit po direktorių ir zjbs bus

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

nebepamenu visu pw forumo, bet del grego reikejo belekoki ant greicio atrast.

patikekit manimi, sitas zmogus yra pats geriausias, bendrauju su juo jau pries tai kaip dar nebuvo komandoje ir gaves pareigas isliko ant zemes ir neapsilele. Vadovauti manau taip pat sugeba ir medikus iskels i virsu. Gregai imi drk

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Mano balsas skiriamas Gregui, kanda turi daugiau patirties. Bet norėtusi pamatyti ir naujų veidų vadovavime.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nežinau, ko čia jūs vargstat, vistiek Gregas bus tuo direktorium, UPS. Šiuose rinkimuose palaikau tik Gregorijų, kodėl? Todėl, kad žmogus gavo tas pareigas, bet išliko toks koks ir buvo, bendraujantis ir kt. Žaidėjas, labai ilgai dirba Medikų firmoje, pas įvairius direktorius. Manau, kad tai pats tinkamiausias kandidatas. O Minde Boss, gal ir būtų kaip ir neblogas kandidatas, bet nemačiau kaip dirbo Mediku, ar pas tą patį Inferno ar pas kitą. Esmė, tame, kad Minde, vis sedėdavo pas Tanką PD, veliau Radijoj, bet Medikuose šio žmogau bent jau aš dirbančio nematės. Sprendimas, kaip ir yra. Siūlyčiau, Mat. Su būsimo direktoriaus sutikimu, padaryti Privalomąjį pavaduotoją, ir taip bus geriau. Nes abu kandidatai buvo puikūs. Aišku, GREGAS buvo geresnis. Ajj, beje Fisheri. Galėjai, neatsisakyt, ir sedėt ramiai su direktoriaus rangu, bet tikiuosi kitą kartą, taip nepadarysi. GREGORIJAU PAVARYK. ceejay 2 pav.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Realiai abu pretendentai verti posto. Vienas turi daugiau patirties ir viso kito +unban prž.  , o kitas  neturi patirties direktoriaus poste ,bet manau motyvacija būtų žymiai didesnė pas Minde,kadangi jam tai kažkas naujo,na,o Gregas.. Nu tipo cmon ,duokit naujiems žmonėms pabandyt padirektoriaut.

#Peace

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Taigi, mano nuomone, šitas balsavimas yra beprasmis, kadangi Gregas turi pareigas, turi daugiau pažinčių serveryje, todėl jis gaus daugiau palaikimo, ir atsiras tokiu kurie atsiprašant lys į šikną. Minde yra naujai iškeptas žmogus, kupinas motyvacijos ir noro atlikti pareigas. Dėl debatų galėčiau pasakyti, kad jie buvo nevykę, kadangi kai kam debatai nebuvo tiek svarbus kiek namų darbai, tad manau jam tas direktorius tiek pats svarbus. Tai va, išdėsčiau savo mintys... Minde - vienareikšmiškai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.