Jump to content
Victor_Kongston

[V'K] LMG.LT - tiesiog internetinis žaidimas?

Rekomenduoti pranešimai

f28c350a2cb130b4fdf0dceed0aaf524769.png

DAINA , kurią pasileiskite skaitydami šį blogą.

Hey guy's , mačiau kad prieš mano kurtas blog'as sulaukė gan nemažai puikių komentarų , tad sumaniau sukurti antrajį blog'ą , nes manau ne man vienam klausimas kyla ,, Ar LMG.LT serveris yra tiesiog internetinis žaidimas? '' Manau tiesiog iš temos pavadinimo supratot , kad ketinu LMG.lt serverį aprašyti kitu kampu. Kas man liko įsimintiniause šiame serveryje per 10 dienų? Ši tema bus lyg įrodymas , kad šis žaidimas nėra laiko švaistymas , nes jis man suteikė tikrai nemažai.

• Mano žaidimas šiame serveryje prasidėjo 2017-11-16 dieną , kai draugas pakvietė į šį serverį. Pradėjau gan paprastai žaisti šiame serveryje. Pirmas žmogus kuriam teko paspausti dešinę ranką serveryje yra ne kas kitas , o @Liepsna_Fire. Laikas pristatyti dar vieną žmogų kuriam teko paspausti dešinę ranka t.y visiems gerai žinomas @Gax_Gax, nuo kurio gavau ne mažą paskatinimą stengtis kurti kažką toliau. Šie žmonės man padėjo įsikabinti į šio serverio pamatus ir toliau likti bei žaisti čia , tad jums yra didelis ačiū , manau be šių žmonių nežaisčiau ir kažin ar tektų kurti šį blog'ą. Kuo man padėjo šie du žmonės? - Liepsna buvo mano pati pirmoji darbo direktorė į kurį atėjau tą pačią pirmo atėjimo į serverį dieną ir dar dabar dirbu šioje frakcijoje. Gax'as Gax'as Ga'xas... Su šiuo žmogeliuku susipažinau visai atsitiktinai nenoriu pameluoti , bet tai yra plug.dj skype grupė , kada mes persimetėme keliais žodžiais ir ne mažai tenka bendrauti su juo iki šiol , iš jo kaip ir minėjau sulaukiau ne mažai palaikymo , skatina , padeda. Tai apie mano pradžia šiame serveryje būtų tiek , kaip ir minėjau aprašysime ar LMG.LT serveris yra tik internetinis žaidimas? - Štai jums atsakymas , aš SA:MP platybėse gyvenu jau apie 7 metus ir dar nė karto ne teko pagalvoti ar pamąstyti ar tikrai buvo vertą žaisti SA:MP. Ką jums suteikia šis žaidimas? - šis žaidimas man asmeniškai suteikė geresnį bendravimą su žmonėmis , užsibrėžtai siekti tikslų kaip ir aišku labai puikiai išmokino rašysenos  , išmokino minimumą anglų kalbos kuri šiuo metu tikrai padeda susirasti geresnį darbą ir padedą jūsų karierai, būtų įdomu iš jūsų sužinoti , ką jums suteikė SA:MP žaidimas lmg.lt serveryje ar kituose serveriuose rašykite komentaruose.  O dabar ar LMG.LT serveris yra tik elitinis serveris su daug žaidėjų kurie buki? - Drįstu sakyti ne! Tai turbūt mano vienas iš serverių į kuri gan rimtai žiūriu ir ketinu siekti aukštumų. Manau šie žmonės serveryje gali jums sukelti daug nepykantos bei kitų įvairių emocijų , bet kaip galvojate kodėl jie toliau žaidžia šiame serveryje? nes šis serveris tuom ir įdomus , kad gali pajusti visapusiškas emocijas tiek ; nepykantos , galbūt ir net meilės :P

Manau kas skaitėte turėjo būti iš tiesų įdomu , gal ir ne viską aprašiau aiškiai , bet esmę turėjote suprasti. tačiau esmė ta, jog norėjau aprašyti, papasakoti, jog žaidimas nėra vien laiko švaistymas, jeigu sugebate į jį pažvelgti kitu kampu. Norėjau, kad šis pirmasis blog'as būtų paprastas įrodymas, jog žaidimas nėra tiesiog žaidimas, tai gali suteikti nuostabias pažintis, draugystę, o kas čia žino, gal net ir meilę? Todėl, jeigu kas sakys, kad esate noliferis, tiesiog prisiminkite šį mano blog'ą, sėskite į transporto priemonę ir važiuokite pas savo direktorių, bendradarbį ar šiaip žmogų, su kuriuo kartu bėgate nuo teisėsaugos ar veikiate dar ką nors. Tada tam žmogui galėsite papasakoti, kad LMG.LT yra ne tik bendravimas internetinėje erdvėje, bet ir draugystė bei gražūs santykiai realybėje.

Mano prisistatymas :

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Sveikutis, man irgi asmeniškai serveris yra daugiau nei kažkas paprasto, šaunu jog čia užsukai, vlogas na tiesiog toks paprastas, bet tikrai patrauklus. Labai stebini eventų kiekiu serveryje, šaunuolis. Stenkis ir toliau <3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikas, blogas pasakytas taikliai. Ta pati manau, asmeniskai as cia zaidziu tik del nuostabiu zmoniu, kurie yra be galo draugiski, motyvuojantis, atsakingi. Saunuolis, nors esi serverio naujokas, bet matau tavo potenciala siekti kazko, esi draugiskas, ataakingas, su humoro jausmu zmogus. Sekmes, Tau ir toliau kurti tokius pat, o gal net ir geresnius uz si bloga. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kiekvienas žmogus įvairiai žiūri į žaidimą / serverį. Vieniems jis duoda tik laiko švaistymą, kitiems galbūt leidžia tobulėti ne tik žaidimuose, bet ir gyvenime as well. Žiūrint kaip pasirinksi.
Kadangi LMG serveryje pražaidžiau 5 or 6 years, galiu pasakyti, kad teko daug ko pamatyti ir daug ko išmokti. Bendravimas / klaidos -> klaidų taisymas / TIKRŲ draugų suradimas, kurių vėliau net neįsivaizduoji kaip be jų galėtum gyventi. O ir kartais čia praleistas laikas yra žymiai mielesnis nei praleidimas su " double-faced " IRL people, kurie yra aplink mus, sadly...

Tie kurie lygina / sako, jog praleistas laikas žaidžiant yra wasted - kys. 
Learn how to waste it / learn how to enjoy it.
Either way, one day užaugsime ir tikriausiai viso šito malonumo reikės atisakyti, so enjoy what you have right now.

Šaunus blogas, įdomios mintys bei patirtis. Matau Tave tikrai aukštumoje, jeigu jų sieksi ir jeigu jų tikrai nori.
Sėkmės tau, lauksiu kažko daugiau. Keep it up. (:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 valandą, Tedis_Ted rašė:

Kiekvienas žmogus įvairiai žiūri į žaidimą / serverį. Vieniems jis duoda tik laiko švaistymą, kitiems galbūt leidžia tobulėti ne tik žaidimuose, bet ir gyvenime as well. Žiūrint kaip pasirinksi.
Kadangi LMG serveryje pražaidžiau 5 or 6 years, galiu pasakyti, kad teko daug ko pamatyti ir daug ko išmokti. Bendravimas / klaidos -> klaidų taisymas / TIKRŲ draugų suradimas, kurių vėliau net neįsivaizduoji kaip be jų galėtum gyventi. O ir kartais čia praleistas laikas yra žymiai mielesnis nei praleidimas su " double-faced " IRL people, kurie yra aplink mus, sadly...

Tie kurie lygina / sako, jog praleistas laikas žaidžiant yra wasted - kys. 
Learn how to waste it / learn how to enjoy it.
Either way, one day užaugsime ir tikriausiai viso šito malonumo reikės atisakyti, so enjoy what you have right now.

Šaunus blogas, įdomios mintys bei patirtis. Matau Tave tikrai aukštumoje, jeigu jų sieksi ir jeigu jų tikrai nori.
Sėkmės tau, lauksiu kažko daugiau. Keep it up. (:

Wow 8) , ačiū už nuostabius žodelius , stengsimės.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 21 valandas(-ų), Victor_Kongston rašė:

Ką jums suteikia šis žaidimas? - šis žaidimas man asmeniškai suteikė geresnį bendravimą su žmonėmis , užsibrėžtai siekti tikslų kaip ir aišku labai puikiai išmokino rašysenos  , išmokino minimumą anglų kalbos kuri šiuo metu tikrai padeda susirasti geresnį darbą ir padedą jūsų karierai, būtų įdomu iš jūsų sužinoti , ką jums suteikė SA:MP žaidimas lmg.lt serveryje ar kituose serveriuose rašykite komentaruose.

this.

kaip matau, radau bendramintį. cheesy as it sounds, bet pats rašydamas sumautas anketas į direktoriaus pareigas, pildydamas įvairias anketas, diskutuodamas aš pramokau rišliai ir laisvai išreikšti savo mintis, patobulinau savo gramatiką, skyrybą ir visa kita, kas su lietuvių kalba susiję, bendravimo įgūdžius ir, tikriausiai, prie mano visai geros anglų kalbos prisidėjo. susipažinau su daug įvairių žmonių ir smagiai praleidau laiką. va ką man ir suteikė visas projektas.

labai šaunus blogas. apskritai manau, kad būtent tokie projektai yra puiki galimybė žmogui atrasti save, tobulinti savo įgūdžius, silpnas vietas ir išmokti ko nors naujo. uždariem žmonėm čia pliusas yra tas, kad galima susirast daug bendraminčių, naujų pažinčių, kurios, galbūt, padės atsiverti ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.